33675


  • Axon
    #9100
    MrDevil: Most néztem át a listádat és bent maradt a "keresem" résznél a DiscWorld Noir és a TLJ :-)
  • Axon
    #9099
    Imyke már rendesen helyrerakott ezügyben
  • Axon
    #9098
    Nem, de a képek alapján sem tudom eldönteni, hogy ez micsoda. Kaland, platform, kids, vagy csak szimplán egy poén :-)
  • Axon
    #9097
    Azért írtam GTA 4-et, mert lusta voltam kiírni, hogy Grand Theft Auto: San Andreas :-)
    Most sem írtam ki, hanem idekopiztanm a te beírásodból
  • Atomreaktor
    #9096
    Negyedik része nem létezik!
  • Atomreaktor
    #9095
    Nem hallottál még róla?:))
  • IMYke2.0.0.0
    #9094
    GTA 4 nem létezik.

    1. rész: Grand Theft Auto
    Küldetéslemeze: Grand Theft Auto: 1969 London

    2. rész: Grand Theft Auto 2

    3. rész: Grand Theft Auto 3
    - alrész: Grand Theft Auto: Vice city
    - alrész: Grand Theft Auto: San Andreas

    4. rész: fejlesztés alatt.

    A GameStar pedig egy nagyi obi, mert GTA 4-ként hirdette a leírást az egész új számban!

  • Axon
    #9093
    Hát ez..... ez...... ööööö.... ez micsoda? :-)
  • Axon
    #9092
    Egy kérdés. A Leisure Suit Larry 4 létezik? Mert én mindenhol csak az 1,2,3,5,6 részt látom.
  • Axon
    #9091
    Töröltem végre a szerverről a Myst 4-et. Rögtön lett vagy 5 giga szabad helyünk.

    Taky: szólj ha kell a Still Life 2. cd-je, mert itt figyel a vinyómon és egyből tudom feltölteni.
    ha már a kívánságoknál tartunk, én a Myst 2 - Riven szeretném ha valaki fel tudná tölteni :-)

    A GTA 4 -ről is volt szó, hogy felkerülhetne a szerverre. ha még van rá igény, akkor a feltöltésében én is tudok segíteni.

    Gareth: jöhetnek a kívánságok ;-)
  • IMYke2.0.0.0
    #9090
    Háááát... Engem nem fog(na) meg, az tuti.
  • IMYke2.0.0.0
    #9089
    Gyűlölöm már ezeket az egy kaptafa WW-stratégiákat!!!

  • Atomreaktor
    #9088
    :) Készülő kaland, bár télleg kissé fura és őszintén szólva nekem sem jönnek be nagyon:) Dehát a kaland az kaland, ha ezen múlik hogy párszáz fiatal megszeresse az ilyen jellegű játékokat, akkor csinálják csak;))
  • Atomreaktor
    #9087
    Axon: új WW1 strategia;)
  • IMYke2.0.0.0
    #9086
    Ez meg mi a szösz?! Hát eléggé nem bejövős a karakter!

  • Atomreaktor
    #9085
    Bone screenshots.
  • IMYke2.0.0.0
    #9084


  • mandm
    #9083
    Csak mosolykeltésre gondoltam, mivel írtad, hogy véletlenül más munkáját is elvégezted.
    De inkábbb hagyom, hogy a Still Life-on dolgozz!
  • IMYke2.0.0.0
    #9082
    Mire gondolsz?

  • mandm
    #9081
    Nekem most van egy határidős rendszertervem. Véletlenül nem akarod megcsinálni a rám eső részt?
  • serito
    #9080
    Én szívesen fordítok végigjátszásokat, amiket az oldal rendelkezésére bocsátanék, de hol és melyik szerveren van az az olvass el txt?
  • serito
    #9079
    És MerlinW hogy áll az oldallal? Ja meg hol tudom elolvasni a azt az olvass el txt-t?
  • Atomreaktor
    #9078
    Nah felraktam egy olvass_el.txt-t a szerverre. A nevében benne van minden:)
  • Atomreaktor
    #9077
    Oldal MerlinW dolga;) Illetve a másik lehetőség a ... Pár napja én küldtem egy körmailt, nem kapta meg senki?
  • serito
    #9076
    Már megvan köszi!
  • pluhi
    #9075
    Hogyne ismerné a SZTAKI. Csak toldalék nélkül.
  • serito
    #9074
    Köszi az MTA SZTAKI oldal nem ismerte a szót, így én sem. De most már megy , bár gondoltam, hogy valami ilyen lesz, mert a szövegből ez derült ki.
    Amit én fordítok végigjátszás, csak 13 oldal 2,5 ös margóval, bár én nem vagyok olyan jó angolból mint te.
  • IMYke2.0.0.0
    #9073
    scampers = [ˈskæmpə || US: –ər] I. tni iramodik, szalad, megugrik; scamper about szökdécsel; scamper away/off eliramodik, elillan, megugrik; scamper through Hungary végigszalad/végigszáguld Magyarországon, kutyafuttában megnézi Magyarországot; biz scamper through a book átfut egy könyvet, átszalad egy könyvön II. fn iramodás, megugrás, gyors szökellés
    scamper2 [ˈskæmpə || US: –ər] fn biz kontár, fuser
  • IMYke2.0.0.0
    #9072
    a lizard scampers away from the syrup spout on the trunk. = egy gyík iramodik meg a fatörzsből folyó szirupból.
    Itt a szirup a fa nedve lehet.

    Kérdésedre a válasz:
    1,8 cm-s margókat használok alapértelmezetten alul, felül, bal- és jobb oldalon a Word dokumentumok esetében. Így az oldalak száma: 77 gépelt angol szöveg.

    Ha az abszolúte alapértelmezett - minden 2,5 cm-es - margókkal nézzük: 82 oldalnyi angol szöveg.

  • serito
    #9071
    Még valami ez szerinted mit jelent : scampers
    az egész mondat így szól: a lizard scampers away from the syrup spout on the trunk.
  • serito
    #9070
    Kb hány A4 es gépet oldal lenne?
  • IMYke2.0.0.0
    #9069
    Még nem, épp ma léptem át a bűvös 50%-os készenléti állapotot.
    13-a óta fordítjuk - két társam van, de az egyik adagját véletlenűl lefordítottam én is, míg a másiknak épp tegnap küldtem a második adagját.
    Persze, azért a többet én fordítom, és játszok is vele, hogy a tesztelés se vegyen el sok időt.

  • serito
    #9068
    Már kész vagy vele?? Nagyon vártam már. Kiváncsi vagyok milyen.
  • IMYke2.0.0.0
    #9067
    Én adom a Still Life magyarítását... elég lesz?

  • serito
    #9066
    A Return to Mysterious Island: már 30% nál járok a végigjátszás magyarításával.
  • serito
    #9065
    Én is benne vagyok a dologban!! Mondjátok mit csináljak? Saját oldal kell én meg tudom csinálni, csak mondjátok mit, és hogyan szeretnétek!!Persze csak ha komolyan gondoljátok.
  • szotyimutyi
    #9064
    Szerintem is, ha vaki "megtolná", beindulna. Körüzin kellene tartani a kapcsolatot. Összekellene állítani a tartalmat, mi hogyan legyen. Egyenlőre eddig a játékleírásokra volt jelentkező. Mi lesz a többivel? Hogyan legyen?
    Szóval én dobom a szavazaot, mert jó lenne ennek a kis társaságnak (igazai kalandjáték fan-ok)egy ilyesmibe belevágni.De csak úgy érdemes, ha folyamatosan "él" a vonal, nem el-eltűnve.
  • Atomreaktor
    #9063
    Akkor legyen szavazás!

    Saját oldal legyen, vagy ... ? (... oldalról kértek hogy ne hangoztassam)

    Nekem mindegy csak legyen már vmiiiiiii;))
  • Atomreaktor
    #9062
    Hát én hiába küldtem most is körüzit e-mailen:)

    Én benne vagyok és azt kéne megbeszélnünk hogy saját lapunk legyen, vagy menjünk a ... oldalhoz? (úgyis tudjátok mire gondoltam). Felőlem akár ma is indulhatna a dolog. Be kéne tolni a szekeret, aztán a többiek felugranának rá, amikor már elindult a lejtőn.

    Szóval Serito: szeretettel várjuk a magyar végigjátszást;) és ha beindulna a dolog akkor várjuk a továbbiakat is;)
  • szotyimutyi
    #9061
    Bocs, Taky, Serito-nak szántam.