33675


  • IMYke2.0.0.0
    #8980
    Semmiféle variáció nem megfelelő... :(((

  • mandm
    #8979
    Aha, akkor mindenkinek más!
  • IMYke2.0.0.0
    #8978
    nekem 1946-ot dobott.

  • mandm
    #8977
    No, ez az!
    Probáltam mindenféle sorrendben
    Próbáltam a számjegyeket fejre állítva (6833) és azt is összevissza, próbáltam úgy, hogy annyit kattintok a széfen, amennyi a szám (1277) és egyik se jó
  • IMYke2.0.0.0
    #8976
    De azt írja, hogy a számok nem jók.

  • mandm
    #8975
    dehogynem
    http://takagism.fasco-cs.com/yellow_chamber.html
  • IMYke2.0.0.0
    #8974
    Az az oldal nem műxik...

  • mandm
    #8973
    No én is itt vagyok, de nem működik
  • IMYke2.0.0.0
    #8972
    Eljutottam a széfig!!! Most már a kombináción dolgozom!
    Köszi a segítséget!

  • mandm
    #8971
    Akkor még mielőtt használod őket, a papírfecnit vizsgáld meg
  • IMYke2.0.0.0
    #8970
    Áááá, megvan a 2. gyűrű is!

  • M.A.D.
    #8969
    A nagy kalandorok! :))
  • mandm
    #8968
    gondolom már sejted a pálcika helyét
  • IMYke2.0.0.0
    #8967
    Fémpálcika... hm, megvan.

  • mandm
    #8966
    Továbbá a szekrény alatt. És a függöny elhúzása után vhogy a függönyről is leeshet vmi.
  • mandm
    #8965
    Már nemtom, mi hol volt, de az ágy mögött is voltál?
  • IMYke2.0.0.0
    #8964
    Többször??
    Az elemet és a kulcsot már megtaláltam, kép is mutatja.
    Van még valami?

  • mandm
    #8963
    Az ágy és a fal között ill., a párna alatt töbször és jobban nézz körül
  • IMYke2.0.0.0
    #8962
    Na, ez a helyzet, amikor már a kábelt felhasználtam és az általános kulcs a kezemben van:



  • IMYke2.0.0.0
    #8961
    Én sem írtam le mindent.

    De amúgy, te miben vagy előrébb?
  • mandm
    #8960
    Akkor én előrébb vagyok!! De amúhy én is elakadtam, pedig egyértelműnek tűnik a következő lépés, mégsem jó!
  • IMYke2.0.0.0
    #8959
    Így állok:



    Kábel használható a CD-lemezjátszóhoz - bekapcsolod - kinyitod a tálcát, ott egy kulcs. [nem nyitja az ajtót]
    Gyűrű rátehető a titokdoboz jobboldali kör alakú nyílására.

    S kész, megakadtam...

  • Atomreaktor
    #8958
    Neked sikerült? Én megakadtam...
  • IMYke2.0.0.0
    #8957
    Ezt a játékot ismeritek? - Ki kell jutni a szobából... nagyon nehéz.

  • Atomreaktor
    #8956
    Uff, majd én is visszakeresem;)
  • M.A.D.
    #8955
    Én már azóta kétszer váltottam böngészőt. :))) -de azért valahol megvan a cím-
  • IMYke2.0.0.0
    #8954
    Akit érdekel, hamarosan lesz egy nem publikus bétateszt.
    A Vampire bétateszt oldal remélem, még a bookmarkotokban van...

  • M.A.D.
    #8953
    Lektoráljuk majd a dolgot. :)))
  • Atomreaktor
    #8952
    És enneél szerintem még 5-ször jobb lesz az Indigo Prophecy!
    Úgyhogy jó évünk lesz;)
  • MerlinW
    #8951
    Jeah Imy, jeahh :D
  • IMYke2.0.0.0
    #8950
    Engem meg elkapott a Still Life... Fordítom és játszom egyszerre és hát, kész vagyoooooook! A Syberia-kat még nem nyomtam végig, de ezek után már tuti, hogy végigjátszom "őket" is!

    Still Life HUN: 21%.

  • Atomreaktor
    #8949
    :)

    Hát nem t'om, asszem ez nem az én játékom. Akkor már inkább egy túlbonyolított rpg;)
  • pluhi
    #8948
    Nem a gondok, hanem a gombok vannak beszámozva. Anyááám
  • pluhi
    #8947
    Nem úgy alakult a napom, ahogy terveztem, ezért csak röviden a Bard's Tale-ről.
    A játékmenet végtelenül leegyszerűsitett. Mész és lősz/ütsz. Idézhetsz egy segitőt, aki harcol melletted. Amit találsz az azonnal ezüstté konvertálódik kivéve a használható felszerelések. Ha ezekből jobbat találsz, mint ami nálad van, akkor autocsere és a régi konvertálódik pénzzé. Közelharci fegyverrel védekezni is lehet.
    A grafika teljesen oké. A kamera dőlésszöge rögzitett és kb. 85 fokban áll. A belátható terep igy pici. Ez a legzavaróbb dolog szvsz, bár hozzá lehet szokni.
    Az irányitás gamepadre lett kitalálva és tökéletes szerintem. Mindenhol kiirja hogy melyik opciót melyik gombbal érheted el és mivel a Rumblepad 2-őn be vannak számozva a gondok ez kényelmesebb nem is lehetne. 10 perc alatt megtanultam mindent, annyira kézenfekvő az egész. Bill.-el nyilván nehézkesebb.
    Szinkron és szöveg. Itt villant igazán a játék. MINDEN szöveg szinkronizált. Ez király dolog szerintem, mindig utáltam, mikor az első mondat még elhangzik aztán olvassál. Egy BG milyen durva lenne igy (álmodik a nyomor). Emelett a szinkron minősége sem hagy kivánnivalókat maga után. A párbeszédek pörögnek szépen, szellemesek és lépten-nyomon kifigurázzák a műfajt. Pozitiv és negativ válaszok között választhatunk a beszélgetések során, a pozitiv hozzásegit a küldik teljesitéséhez, a negativon meg jobbakat röhögsz (néhol persze a szivózás hozza meg a sikert).
    Karakterfejlődés amolyan Diablo módra megy, de összesen 9 skill van és ritkábban lehet választani ezek közül.
    Automap van és okés.
    Varázslatok csak amuletekben (4 db összesen) vannak és nyersanyagot is használnak, amit csak találni/kapni lehet.
    Story még nem bontakozott ki.

    Szerintem jó közepes a game. A játékmenet már annyira egyszerű, hogy az unalmasság határát súrolja. Minden azon múlik, hogy a párbeszédeket érted-e. Aki reflexből elnyomja az átvezetőket meg a dumát, az nem kap semmit ettől a játéktól.
  • Axon
    #8946
    A sacred underworld-nek viszont nem merten neki kezdeni. Hihetetlen sok sz@rakodás van vele mire elindúl a leírás szerint. Inkább bele sem kezdek egyelőre.
  • Axon
    #8945
    Kipróbáltam végre a Cossack 2-t. Van vele egy jó nagy adag tökölés az elején. Amikor már végre elindul, tökéletesen működik. 3-4 perc alatt rommá vert a gép a legelső pályán. Fel kell kötnöm a gatyámat.
  • IMYke2.0.0.0
    #8944
    Hát igen, gondolom, a Baldur's Gate 1-nek az a verziója van meg neked, amit mostanában, DVD-tokos kiadásban terjesztettek - tömörítve...
    Nekem a díszdobozos van meg. 5 CD, egy közel 300 oldalas angol kézikönyv, egy két oldalas, színes térkép (A4) és egy billentyűzet kiosztás lapocska.

    A küldetéslemeze valóban 1 CD.
    A Baldur's Gate 2 szintén 5 CD-s - igaz, az 5. lemez a gyűjtői anyag.
    A 2. rész küldetéslemeze további 1 CD.

    Összesen: 12 CD.


  • Randal
    #8943
    Nekem a BG1 a kieggel együtt 3cd. Ha hozzácsapod a Bg2-t és a kiegjét akkor kapsz kb 8 gigát.

    Mert vannak olyan modok amivel a kettő game a BGII motorjával egyszerre játszható végig.

  • Axon
    #8942
    Az remek lesz.
  • pluhi
    #8941
    Ennél jobban nem leht ripelni (a videok összesen 130MB helyet foglalnak). Állitólag a MYTH kihozott egy ripet, ami épp felfér egy DVD5-re, de még nem láttam sehol. Két dolgot tudok elképzelni:
    -csak tömöritve fér el az is
    -nyomtak egy downsample-t az angol párbeszédekre, igy csökkentve a helyigényt és a minőséget.
    Ma játszom vele pár órát és kanyaritok egy gyors véleményt róla.