25353
Whistler - Windows XP
  • magyar ember 2
    #2945
    Enter gombbal. :)
  • Patesz
    #2944
    Hogyan lehet 98-as játékokat XP alatt elindítani?
    Előre is köszönöm.
  • magyar ember 2
    #2943
    Neroval irod isoba? Milyen beallitasokkal?
  • Pubi1972
    #2942
    bocsi! :)
    3, kiiras iso-bol
    4, mukszik csak a cd-m baromi lassan akarja eszrevenni, hogy mi is ez!
  • Pubi1972
    #2941
    Namegprobaltamesakovetkezokeppensikerult!
    1, kimasolas hdd-re
    2, iso-bairas
  • magyar ember 2
    #2940
    Nem ez a +oldas, az tuti. Ha CloneCD-vel masolom 1:1-ben, akkor rendesen felirja, viszont igy nem tudom rabuvolni a feliratot. Ha meg kimasolom vinyora, akkor meg panaszkodik a meret miatt. Bizots vmivel be lehet allitani hogy olyan modban akarom felirni az anyagot, ahogy az eredeti cd-n volt.
  • Pubi1972
    #2939
    Vagd meg a veget! :) En is probaltam, de ez az egesz csak nyers cd fuggo. Valamelyiket tul lehet irni vmelyiket meg nem annyira. Ha meg megeroszakolod ( isoba-> alcohol )akkor meg rossz lesz nekem legalabbis mindig az volt!
  • magyar ember 2
    #2938
    730-750 megas filmet mivel lehet felirni 700-as cd-re? Valahogy biztos, mert en is ugyanilyen 700-as cd-n kaptam, de ha kimasolom vinyora (feliratot szeretnek melle rakni), mar tulirassal se hajlando visszairni a nero. 5let?
  • JxOxExY
    #2937
    Hali!

    Öszzekötöttem a gépemet egy másik xp-s géppel LAN-ba(utp-vel).Namármost az a gondom, hogy az outlook egy ideig lehozza a mailjeimet, de utánna megáll.nem tud csatlakozni a pop3 serverre.
    Olvastam valahol ennek a megoldását, de a láma fejemmel elfelejtettem hogy hol is.

    Lécci segítsetek!!előre is köszi
  • M.A.D.
    #2936
    az EA sports játékoknál kék halál. page not found area. ez mit jelenthet?
  • Crazyn
    #2933
    Fogod magad és csinálsz egy bootlemezt, majd arra felmásolod egy régi géprol, main dos van vagy win95 a FORMAT.COM-ot
    Bebootolsz lemezrűl és meg tudod formázni bármelyik vinyot
  • barlang
    #2932
    Sziasztok !
    Kérdésem xp prof. hogyan lehet formázni a winyót.
  • Crazyn
    #2931
    XP-vel hogy lehet megcsinálni azt, hogy állandan az interneten legyen? Mármint azt, hogy egyből, még a bejelentkezés előtt felcsatlakozzon.
    Axelero ADSL-em van, és most úgy van megcsinálva, hogy a kapcsolat be van rakva a Startup-ba. :)
  • batman
    #2930
    a Sof2 fórumban megírták a választ :)
  • Marcellino28
    #2929
    XP-hez
  • Marcellino28
    #2928
    Hali skacok!
    segítségeteket kérném a köv.-be:
    sikerült 1 laza mozdulattal a hordozható vinyómat (29Gb) törölnöm :-),
    Undelete progit keresek, mely korrigálná a hibámat.(sajna csak demokat találtam, melyek csak max. 64 Kb állítanak vissza :(
    5leteket várok!
  • Lammer
    #2927
    annyit nem ér, hogy eljáccadozzam, a cab fájlt megkeresni, ISOból visszamásol etc etc, annyit nem ér...
    Majd ah jön a végső full

  • Lammer
    #2926
    jah bocs azóta nem írtam, mert miután leszedtem fel akartam vólna rakni(erre van egy kis 17es homokozó vinyóm) de nem talált egy cab fájlt, így bukta... el is feljtettem...
    gratulálok magamnak francba el waste-eltem 550 megát...
    mármint letöltésben, mert az rw-t azóta már törűtem...
    :)
    azér köszi
  • Lammer
    #2925
    köszi megnézem
  • jobb
    #2924
    Igazi, de vigyázz a telepítéssel.
  • Harder
    #2923

    Pl. fel kell tenned a gépedre egy proxy programot (elég sok ingyenes is van), azzal elég jól be lehet szabályozni hogy mit engedsz és mit nem a kliensek fele (sebesség, ftp, http stb.)

    nézz szét szerintem a www.webattack.com -on

    Harder
    www.gyik.com
  • napoleon67
    #2922
    Sziasztok!A vinyot szeretném formázni(NTSF fáljrendszerü) XP telepitö cd-röl hogyan kell?
  • Crazyn
    #2921
    XP alatt hogyan tudok ADSL-t leosztani úgy, hogy mondjuk csak 5kByte-ot engedek át a másik gépnek, és nekem megmarad a maradék 60kByte.
    Az alaplap egy ASUS A7N8X Deluxe lenne, amin ugye van két integrált hálókari, és a másik gép crosslink kábellel lenne rákötve.
  • Pubi1972
    #2919
    http://www.xp-antispy.de/
    Hasznald ezt a kis nagyon okos progit! Ez kordaban tartja az XP-det akarmilyen verzio is! Nem epul be csak kikapcsol minden beepitett azonositast meg masegyebet.
  • mancoka
    #2918
    lenne egy problémám.az hogy az xp alatt acd iro nemirja meg a cd-t,de98 alatt igen.elvittuk aszervizbe megnézték
    és azt mondták jo. mi a baj?sgitstek minél elobb fontos.
  • Lammer
    #2917
    *corporate*
    ocs, de asszem érthető :)
  • Lammer
    #2916
    Szijasztok!
    Ez nem nuke???
    Microsoft Windows XP Professional - Integrated SP2 *orporate* - RC 2.2
    LCDiSO
    Most szedem, de amíg nem hallok róla tapasztalatokat addig nem rakom fel...
    Kösz.
    Mostmár érett a friss install, pont kapóra jött.
    :)
    Köszi
  • toros
    #2915
    Már azzal is probálkoztam de semmi hatása a BlackICE-ra!
  • Falabu #2914
    Lehet, hogy a XP-tűzfalát kéne először kikapcsolni!
  • toros
    #2913
    Üdv mindenkinek! XP alatt valaki használja a BlackICE tűzfalat? Ha igen kérdezném tőlle, hogy elindul-e neki az új verzió/3.6 cbd/. Mert nekem állandón leállítja magát! Ha valaki tud segíteni és tudja, hogy mi lehet a gond annak megkérném a segítségét.
  • M.A.D.
    #2912
    Nem run, hanem nem jutok el odáig, hogy az alkönyvátrban elinítsam a file-t.
  • M.A.D.
    #2911
    egy karnyújtásnyira vagyok, hogy elindítsam a setup-ot, de nem....
  • M.A.D.
    #2910
    nos. nálam is hasonló gondok voltak. elszállt az elsődleges vinyóm, amin XP volt. a másodlagoson csak progik, de azt isátkonvertáltam NTFS-re FAT32-ről. Daemonnal a munkahelyi gépemről bemountoltam az ISO-t, majd kimásoltam a másodlagos vinyómra. a 6 lemezes boot disket betöltöm, majd hibajavítás. Ilyenkor ad egy kábé 30 szóból álló dos-szerűséget,de...De az istennek nem tudok alkönyvárat váltani és nincs run!!! parancs se. vazzz.
  • Borg
    #2908
    Igen.

    cpanel->admintools->computer management->disk management, és ott átállogatod. (csak a boot particiot nem lehet átállitani.

    De vigyázz, mert installált progik lehet nem találják meg magukat utána, ha átállitod a betüjelet alattuk!
  • Borg
    #2907
    Azért nem ismeri fel, mert a DOS (amivel bootolsz) nem tudja az NTFSt.

    Meg kell fdiskelni a winyót, és akkor majd tudod formázni újra, aminek akarod.

    Vagy berakod az XP telepitő CDt, és arról lehet NTFSt is.
  • napoleon67
    #2906
    Sziasztok!A problémám:NTFS fájlrendszerü vinyot hogy lehet formázni?Mikor FAT32-es volt ugy csináltam hogy floppiról bootoltam (98 indito)aztán format c: és kész.NTFS-nél bootolás után fel se ismeri a vinyot.Köszönöm
  • magyar ember 2
    #2904
    A StyleXP skinezo progibol vmi crackelt valtozatot honnan lehet letolteni (ami mukodik is)?
  • CybearBoy
    #2902
    Üdv! Gondolom tudjátok, hogy WinXP-be már nincs alapból benne az ASPI driver. Viszont AudioCD-t szeretnék grabbelni, és ehhez kéne. Már leszedtem az Adaptec honlapjáról, de nem sikerül feltelepíteni. Tudna vki segíteni?
  • schlosszer
    #2898
    Itthon az egyik gépemen 98SE,a másikon Home Edition van.
    A két gép routerbe csatltkozik,így tudok mindkettővel internetezni egyszerre.
    A problémám,hogy nem 'látja' egymást a két gép,amióta a Home Edition van fenn.
    Amíg 98SE-98SE volt fenn,addig nem volt semmi gond...
    Szóval a kérdésem:miért nem látják egymást a számítógépek?
  • Borg
    #2897
    Magyarhoz magyar.