25353
Whistler - Windows XP
  • Jano
    #4046
    Hát akkor nemtommilesz. :D
    Kösz.
  • 0ppika
    #4045
    Sajnos nem tudom. Még nem láttam ilyet.
  • Jano
    #4044
    De a #4037 miért lehet?
  • Jano
    #4043
    Még mindig vannak unreg köcsögök?
  • Jano
    #4042
    Kösz, problema megoldva!
  • 0ppika
    #4040
    Kapcsold be a tűzfalat!!!
  • Jano
    #4039
    Ja, és az 1perces leállás azért történik az üzenet szerint, mert a távoli eljárás szolgáltatás (RPC) váratlanul befejeződött.
  • pedestrian
    #4038
    Norton Ghost
  • Jano
    #4037
    Sziasztok.

    Gondoltam újrarakom a rendszert, mert az utolsó telepítés áprilisban volt, azóta egy kicsit már kezdett halódni. Telepítés alatt kaptam egy hibaüzenetet:

    "COM+ SETUP ERROR

    A COM+ alkomponens kivételt okozott az
    OC_COMPLETE_INSTALLATION telepítési üzenet végrehajtása közben.
    d:\nt\com\com1x\src\completesetup\comsetup\ccomplusscore.cpp
    (565. sor)
    Hibakód 0x80040206
    A rendszer váratlan belső hibát érzékelt
    A COM+ eseményosztályok bejegyzése nem sikerült."

    Ezután a telepítés lezajlott, de miután elindul a rendszer, egyszercsak felugrik egy ablak, és 1 percen belül újraindul a gép, ismét valami hibára hivatkozva ("...mentse munkáit, a gép 1 perc múlva újraindul..." visszaszámlálás, újraindulás)

    A gép felépítése nem változott (Cel 800, 512MB RAM, Procomp VIA694, GeF2MX, 30GB Quantum), az előző rendszerrel nem fordult elő ilyen hiba, csak az új telepítés után.

    Köszönettel várok minden ötletet!
    Csá!
  • 0ppika
    #4036
    Hát sajnos nem tudok segíteni. Nálam ezért van a windows külön partíción (csak a win van a C:\-n).
    Mentsd át másik vinyóra a cuccokat.
  • 0ppika
    #4034
    Nekem még így nemsikerült. Azt írta, hogy a "home" verzióra nem lehet rátelepíteni a "professional" verziót. Pedig a home van rajta és azt is akartam újra feltenni. Szerintem a tört verzió miatt van. Gondolom te sem úgy vetted hivatalosan.
  • 0ppika
    #4031
    Nekem is ez a gondom.
  • Tovi
    #4028
    Adj a hálókártyádnak fix IP-t, és jó lesz.
    IP pl: 192.168.0.1, alhálózati masz: 255.255.255.0
  • rushman
    #4024
    a harmadik pontról lemaradt a link.

    íme:SpywareBlaster
  • rushman
    #4023
    ez a probléma nagyon egyszerűen kiküszöbölhető:
    -nem telepítessz ész nélül minden freeware/shareware progit
    -nem látogatsz közhírhedt weboldalakat
    -feltelepíted a világ legjobb készoftver-blokkolóját
    -ellátogatsz a DoxDesk honlapjára, ahol részletes leírást kapsz azt ilyen jellegű férgek eltávolításáról.

    hogy minden valtoztatas vegrehajtasahoz engedelyt kerjen
    hááát, szerinted melyik vírus kér engedélyt arra, hogy megfertőzzön?


  • ozz
    #4022
    van egy dial-up kapcsolatom olyat lehet csinalni hogy az Xp Log-olja hogy mikor leptem fel a netre es mennyi ideig voltam fent?
    Vagy erre esetleg a kulon program?

    Thx

    senki????????????????
  • Met
    #4019
    Engem rohadtul nem érdekel, hogy ott mi van. Én csak szóltam itt neked, hogy ne csodálkozzál mert tudom, hogy valamilyen oknál fogva (tényleg miért is nem szeretik???) reflexből bannt adnak az ezzel kapcsolatos dolgokért. Valaki biztos meglátta a beírásom és szóvátette egy moderátornak ha nem éppen egy moderátornak szúrt szemet.
  • Met
    #4017
    Ez ilyen.
  • Met
    #4015
    Miért kell szólni ezért? Sehol sem szeretik az ezzel kapcsolatos témákat.
  • Met
    #4012
    És ezen miért csodálkozol?
    Én szóltam, itt, neked.
    Ha ilyen sötét vagy akkor meg is érdemled.
  • Tovi
    #4010
    #3996. Ha az nem Te vagy, sorry
  • Tovi
    #4008
    szóltak.....
  • ozz
    #4007
    van egy dial-up kapcsolatom olyat lehet csinalni hogy az Xp Log-olja hogy mikor leptem fel a netre es mennyi ideig voltam fent?
    Vagy erre esetleg a kulon program?

    Thx
  • mrzool
    #4005
    Akkor először tedd fel a service packet. Miért nem eleve SP1-es XP-t telepítettél fel?
  • Tovi
    #4004
    Csak a fontos frissítéseket jelöld ki
  • Tovi
    #4003
    Ja, hát ha nem volt fenn a SP1, akkor annyi.
  • mrzool
    #4001
    Én nem látok semmilyen "szarságot", csak 'Fontos frissítéseket' (bal oldali menü). És nem olyan sok, csak 20 megányi.
  • mrzool
    #3999
    Mit, mit... Mindent. Basszus, elmentél te a windowsupdate-re, vagy csak itt szövegelsz?
  • Met
    #3996
    Ezzel a hitleres avatarral ne csodálkozzál ha bannolnak.
  • mrzool
    #3995
    A tűzfal nem végső megoldás. Attól még ugyanolyan lyukas marad a rendszered (nem csak az RPC sebezhetőség a veszélyes), szerintem szánj rá egy kis sávszélességet, hogy letöltsd a szumma 20 megányi hotfixet.
  • Danny
    #3993
    Ja tényleg, olyan régen csináltam reinstallt, hogy erről a kurva féregről el is felejtkeztem teljesen. Kösz!
  • Danny
    #3992
    Oké Bammeg visszaolvasom :)
  • lck
    #3990
    Nincs rá ideje ! :-)))
  • mrzool
    #3989
    sorry: hozzászólásT
  • mrzool
    #3988
    olvass már vissza pár hozzászólász, B+...:(
  • Danny
    #3987
    Sziasztok! Reinstallom volt ma ill. tegnap :) és azóta kb fél óra után a lent látható üzenet jön be, majd anélkül, hogy bármit is tehetnék újraindul a gépem. A netre ilyenkor fel vagyok jelentkezve. HELP plz! Mi ez?

  • mrzool
    #3986
    Gondolom www.microsoft.com, honnan, honnan... Vagy windowsupdate.microsoft.com
  • mrzool
    #3984
    MS03-026 és MS03-039-es patchek kellenek neked.

    De biztos ami biztos: irány a windowsupdate, és telepíts minden javítást.
  • mrzool
    #3983
    Látom nem nagyon szoktál informálódni, ajánlom a www.virushirado.hu-t, többek közt a Blasterről is részletesen beszámoltak.
  • Roll
    #3980
    Ez ellen a vírus ellen már régóta van windows javítás. Az eltávolításhoz meg ezt a progit használd:Symantec W32.Blaster.Worm Fix Tool