25353
Whistler - Windows XP
  • mrzool
    #3929
    Gratula, beszoptál egy szép kis spyware-et.:)
  • Oppika
    #3928
    Azért ennyire nem vagyok kezdő. De mondom hogy nem engedte a ki-be kapcsolásukat. És a hálózatot nem töltötte be, és nem tudtam megnyitni a hálózat beéllítást a vezérlőpultba. Valami "gator"-ra hivatkozott.
  • M@TriX
    #3927
    a pipát vedd ki az "Automatikus indítás" fülnél onnan ami szerinted nem kell...
  • mrzool
    #3926
    Ilyenkor illik megnézni a registry futtatás kulcsait, a szolgáltatásokat. Ha semmi gyanús nincs, akkor felpakolni egy Sysinternals Filemont és Regmont, és sasolni, hogy mihez próbál hozzáférni a rendszer.
  • Oppika
    #3925
    Azt már nézegettem akkor is, de nem engedett semmit módosítani.
  • M@TriX
    #3924
    néz be run/msconfig-al, hogy mit akar elindítani a win indításakor...
  • Oppika
    #3923
    Hello. A következő problémám volt: indításkor kiít egy csomó hibaüzenetet, hogy nem talál bizonyos fájlokat (nem hivatkozott elérési útvonalra, csak fájlneveket írt ki). Nem tudtam kilőni, folyton felugrott, és a hálózatot sem töltötte be, a hálózati beállításokat sem tudtam megnyitni => nem volt internet. A rendszer visszaállítása sem oldotta meg a gondot, így kénytelen voltam újratelepíteni. Mi lehetett a gond?
  • SaWo
    #3922
    Srácok. Nekem már rég óta olyan gondom van, hogy a sound blaster 5.1 es hangkütyümnek a Speaker menüjét nem tudom behívni, mert a Creative Sound Mixer hibát észlelt, és leáll :PPP Nincs valami 5letetek, vagy hogy melyik az az újabb driver, amivel már müxik.
  • M@TriX
    #3921
    drivert újabbat sajna nem találtam...
    "A hiba esetén restartolást ki kapcsoltad winben? "
    erről még nem hallottam, de majd megnézem.
    A biosban nincs bekapcoslva a Wake-on LAN.
    Majd napközben még átrakom egy másik slotba, hogy mit szól hozzá...
  • Met
    #3920
    Driverek, IRQ. Ezeket nézd meg amit írtam.
    A hiba esetén restartolást ki kapcsoltad winben? és akkor is restartol?
    A biosban kapcsold ki a wake on lant.
  • M@TriX
    #3919
    kösz a választ, a slotot majd még kipróbálom, de rakosgattam már.
    A WIn nem ír hibát, A kártya rendesen megy, most is azzal netezek, csak mint mondtam, amikor le akarom állítani a WInt, a start menü "Kikapcsolás" parancsal, akkor a gép újraindul leállás helyett. Ha az ISDN kártyák a vezérlőpultban letiltom, akkor minden ok...
  • Met
    #3918
    XP-s driver?
    Nincs IRQ ütközés?
    Tedd át másik slotba.
    Alaplapi driver fent van?
    Van az xp-ben egy olyan, hogy hiba esetén restartol, hogy hol nem tudom. Kapcsold ezt ki és akkor ki írja, hogy mi a baja.
  • M@TriX
    #3917
    Az elnne a gondom, hogy van egy belső Arowana ISDN PCI kártáym, de a meglévő driver olyan hibát okoz, hogy rendesen működik, csak a gép leálításakor (Start/Leállítás) újraindul. XP alá nincs egy univerzális ISDN kártya driver?
  • Met
    #3916
    nem
  • fm
    #3914
    oké,thx! az icq installja amit leszed az ember az annyi és nem több? install közben nem tölt le még dolgokat?
    az csak 1.9mega..bár nem is lehet sokkal több
  • Met
    #3913
    Nemtom:)
  • Met
    #3912
    A messenger is ugyan annyi netet használ, sőt talán többet is mert hajlamos popup ablakokat berángat esetleg játék közben is. Az icq-meg kicsi és nem használ sok netet.
  • fm
    #3911
    de a messengert nyugodtan használhatom másolt winnnel?
  • fm
    #3910
    oké. de egy haverral szeretnék pofázni,neki nincs icq,csak egy szar netes elérés,úgyhogy nem akar letölteni semmit. akkor marad a messenger,vagy az emil..
  • Met
    #3909
    Szerintem a messengerre gondolsz. Nemtudom, hogy működik mert első dolgom volt ki írtani:) Inkább használj ICQ-t
  • fm
    #3908
    winXP-ben van vmi csevegőprogi? amihez nem kell letölteni semmit,másolt windózzal is mén,és egyszerűen tudok csevegni egy haverral,akinek szintén xp-je van..
  • PetruZ
    #3907
    www.virushirado.hu -> bal alul: "Tesztek"
  • PszihoApu
    #3906
    na lenne még 1 kérdése hol lehet olyat találni ahol a virusírto progik és a tüzfalprogramokról van 1 értékelés vagy teszt
  • PszihoApu
    #3905
    megtaláltam a választ
  • PszihoApu
    #3904
    na hali lenne 1 kérdésem mi a külömbség az XP Home és az Xp Professional között mivel tud többget a Professional
    Válaszotokat előre is kösz
  • nero
    #3903
    Koszi a tanacsot. Letoltottem, este kiprobalom.
  • Batka
    #3902
    Ha berakod a telepítés CD-t és formázás nélkül újratelepíted a WinXP-t akkor tuti működni fog. Nyugodtan mondd azt a telepítőnek hogy a C:\WINDOWS mappába telepítse magát. Akkor jó lesz. Csak vigyázz arra, hogy a dokumentumokat amiket meg akarsz menteni szedd ki a Dokumentumok mappából mert úgy járhatsz mint én. (ld. #3897)
  • Peregrin
    #3900
    Javaslom a BootVisXP használatát.
    Ingyenesen letölthető az M$ honlapjáról...
  • Batka
    #3899
    Tuti műxik az ötleted, de honnan szerzek én Norton Commandert (Total Commander az van, de nem hagyja leszedni).
  • Impi
    #3898
    Egyedi megoldás, én a norton commandert használom ilyen
    célra. Minden védett és egyéb file-t töröl kérdés nélkül.
    Szarik minden attribútomra stb... amit file-kezelővel sem lehet átállítani.
    De biztosan van más megoldás
  • Batka
    #3897
    Üdv mindenki!
    Van egy óriási, és égető problémám. Újratelepítettem a WinXP-t, de nem formáztam előtte. A volt Dokumentuaimat lementettem előtte. Nos az új install nem törölte ugye ezeket és most nem férek hozzá. Ami nem lenne baj, hisz lementettem, de nem tudom törölni se, és így van 10Gb fölös cucc egy 15Gb-os drive-on. Hogyan lehet azt onnan kirobbantani? Köszi előre is!
    Batka
  • reaper4
    #3896
    ha tényleg vírusod van akkor 1 víruskeresőt lefuttathatnál.
  • M@TriX
    #3895
    Az én problémám: le akarom állítani a win-t, de restartol. Szóval Start menü Kikapcsolás, és végigmeny a leállási folyamat majd újraindul. Mi lehet a gond?
  • M@TriX
    #3894
    run, msconfig és ott nézd meg mit indít el a win. ;)
  • M@TriX
    #3893
    hát ezt nem értem, de nem hbára gyanakodnék így ahogy elmondod, ilyen alapból a Win. ;)
  • nero
    #3892
    Sziasztok. Egy kis HELP kellene.
    Win xp opr. Bootolaskor a rendszer elindul, (boot jelzo nyil normalisan megy), 5 masodperc mulva elkezd akadozni
    (ezt ugy2-3 percig csinalja, utana meglodul es betoltodik
    az opr., A vinyot,opr atneztem amivel tudtam(chkdsk,norton,system mechanic,regcleaner.mem-test) semmilyen hibat nem talaltam.
    Elore is koszonom.
    ui.: Ha lehet elkerulnem format c: -t
  • Met
    #3890
    spybot
  • Bandee
    #3888
    vki ajánljon már vmit!
  • Bandee
    #3887
    powertoys for xp
  • Zozo76
    #3881
    Sracok!

    Valami sysu.exe program minden windows start-nal elindul.
    Nem tudom kiloni a rendszerbol meg az msconfig-gal sem
    raadasul amig fut addig a windows nem tudja betolteni a talcat
    sem az asztalt. Viszont ha a tasklistaban kilovom akkor mar bejon rendesen az asztal. Mi a fene ez a program?