25353
Whistler - Windows XP
  • 0ppika
    #4258
    FCKGW-RHQQ2-YXRKT-8TG6W-2B7Q8
    Bár nemtom jó-e, nekem még egyszer sem kért kódot.
  • Ams
    #4257
    nekem nem új kell, hanem az amivel instaláltam az xp-met...
  • 0ppika
    #4256
    Itt nézd meg!
  • Ams
    #4255
    megrágta a kutya... :)
  • Ams
    #4254
    megrágta kutya... :)
  • mrzool
    #4253
    Attól függően, hogy dobozos vagy OEM-ed van, megnézed a termék dobozán / fóliáján.
  • Ams
    #4252
    hogy szerzem meg azt a keyt, amivel instaláltam az xp-met?
  • mrzool
    #4251
    Szerezz egy w98 bootlemezt, és használd azt - azon van cd-rom driver.
  • SaWo
    #4249
    Nem lehet az, hogy a win95-ös bootlemezedel van a hiba? Gondolok itt arra, hogy a az autoexec.bat-ban és a config.sys-ben be vannak állítva a cd-rom istall driverjei? Meg a driverek rajta vannak a kislemezen? :O Ezt nézd majd meg! Ha nem tudod, hogy milyen cd rom driver kelll, akkor lesd el egy win98-as bootlemezrő, azon hogy van megcsinálva. Ugyanis, a win98/ME-s bootlemezek úgy vannak már megcsinálva, hogy mindenfajta cd-rom drivert elindít, és íg biztos, hogy lesz cd-romod.
  • 0ppika
    #4247
    Most indult el a telepítő az indítása után kb 10 percel, akkor ez mitől lehet?
  • 0ppika
    #4246
    Létezhet az hogy egy programot (ArchiCAD)nem tudok feltelepíteni, a gépen lévő XP-s hotfixek, gyorsjavítások (SP1) miatt? A program tuti jó több forrásból is próbáltam, eddíg tökéletesen ment, a legutolsó reinstallom óta van csak fent SP1, előtte nélküle ment.
  • mrzool
    #4245
    Jump to #4234 :)
  • Met
    #4244
    Sehogy:)
    AZ XP-telepítő lemezéről kell bootolni
  • mrzool
    #4243
    Aha, és hogyan fogja látni a bootfloppy az NTFS köteteket?
  • 0ppika
    #4242
    De van egy másik vinyóm, azon meg csak az xp-nek van külön partíció.
  • fm
    #4241
    ja. úgy stimm :)
  • 0ppika
    #4240
    Csak filmek vannak rajta :)
  • fm
    #4239
    szvsz azt már célszerű particionálni,a könnyű eligazodás, meg talán a brutál töredezettség elkerülése végett..vagy nem?
  • 0ppika
    #4238
    Nekem egybe van 120 GB, naés???
  • fm
    #4237
    40gigás még mehet egyben?
  • Frank99
    #4236
    beraksz mondjuk a boot floppyt, amelyiken van rencer + fdisk+ format.com .
    aztán ügyesen tovább...
  • mrzool
    #4234
    Persze hogy nem. Indíts egy recovery konzolt a telepítőcd-ről, aztán onnan.
  • mrzool
    #4232
    A format c: miért nem jó?
  • Met
    #4230
    Partition Magic nevű progi kell neked. De 40 gigás nál nagyobb vinyót szerintem nem célszerű egyben hagyni.
  • Met
    #4228
    nekem nincs:)
  • Stann
    #4227
    #4215-re esetleg valami ötlet?
  • Breki33
    #4226
    miiseztmondtuk de látod
  • Met
    #4225
    nem akarás kérdése a formázás, meg kell csinálni egyszer normálisan
  • Breki33
    #4224
    na várj ez nem oldja meg a mostani problémáját, csak a jövendőbelit
    illetve megoldaná de nem akar formázni :-)

    szóval szvsz, szedje le az norton-t futassa az optimizert és utánna az általam ajánlott két programot esetleg az ie-t

    bár sztem úgyis formázás lesz ebből
  • Met
    #4223
    Szerintem mentsd le a fontos cuccokat a c partícióról, töltsd le a norton systemworks 2003-at, írd ki cd-re, tedd be az xp telepítő lemezét, csinálj egy restartot, válaszd azt, hogy a cd-ről bootoljon a gép, és ott a menüben válaszd a c: formázását aztán telepítés, ha felment az xp haladj el a windows update-re és frissítsd a windows-t, állíts be mindent, tedd fel a systemworksöt és indítsd el a norton ghostot, megkérdezi, hogy melyik partícióról akarsz másolatot csinálni, melyik partícióra akarod menteni és mindent megcsinál.
  • zaki
    #4222
    nő?

    nem tom mit csináljak. kihúztam a netet is, akkó se települt.
    NU Optimizer ez milyen progi, mirte szolgál?
  • Breki33
    #4221
    te nő vagy? P

    hárman mondjuk ugyanazt ami itt az sg-n naon nagy szó ám de te csakazértis :-)

    szvsz jobban jársz ha kitisztitod amennyire lehet
    pl NU Optimizerrel is megnézetheted PŐ
  • Breki33
    #4220
    vagy cd-re term.
  • Breki33
    #4219
    tulajdonképpen egy merevlemez-mentés cakkumpack bitröl bitre
    nem kell telepítgetni, hanem felrakod egyszer rendesen és mielőtt teleszemeteled elmented egy másik particióra vagy vinyóra.

    Akinek kb 50 gépen kell xp-t telepítenie garantáltan ismeri, a mérettöl függően kb 15-20 perc alatt visszarakható

    tulképp egyfajta klónozás
  • ZoRaL
    #4218
    Köszi a forumbeli hozzászólást az xp problémámhoz, de sajna ezt akartam csinálni és nem jelenik meg nekem a security része a menükne. A customize az utolsó.

    Nincs véletlenül icq-d vagy nemvagy fent irc-n valahol?

    Köszi

    ZoRaL
  • zaki
    #4217
    1 próbát megér
  • zaki
    #4216
    nem vágom mi az a ghost
  • Stann
    #4215
    Azt nem tudjátok, hogy mért van az, h. amikor beteszem a 2.0-s pendrivomat, az XP kiirja, h. "nagy sebességű meghajtó van csatlakoztatva nem nagy seb.-ű hubba", amikor az alaplap driverei telepitve vannak(legujabb Via Driver is), és a Device Managerbe is 2.0-s hubok vannak feltüntetve. Biztos, h. jóba dugtam bele, mivel az alaplapon(Asus A7V333) 2db 1.1-es és 2db 2.0-s csati van. Mi lehet a gáz?
  • Breki33
    #4214
    it's right
  • Breki33
    #4213
    de de ennek így semmi értelme

    kb olyan mintha felraknál egy 6-os IE-t lefutattnál egy regclean-t ad-aware-t és spy-bot-ot.

    Nem azzal többet érnél :-)