25353
Whistler - Windows XP
  • 2XP
    #3979
    Hmm, akkor inkább szerzek egy winyót. Az egész tartalmat semmiképpen sem tudom lementeni (90 GB, ennyi szabad hely pedig egyik haveromnál sincs), de azt ami kell a 15% eléréséhez megpróbálom. Köszi a választ!
  • Met
    #3978
    Netcable kihúz, gép bekapcs, blasterre rákeres file/dir töröl, net vissza, windows updatere elmegy frissítés letölt
  • PetruZ
    #3975
    Valamennyi minimális helyre mindenképpen szüksége van a defrag-nak, másképpen baromi lassú lesz és kockázatos (mivel az átmozgatott blokkcsoportokról csak a memóriában lesz másolat és bármi áramszünet, kiakadás, stb. esetén az éppen rendezett fájlra, de valószínűleg az egész könyvtárra is keresztet vethetsz). Mindenképpen ajánlott lemásolni róla mindent, ami csak időszakosan van rajta (mp3, film, játékok, ...). Ha semmiképpen sem tudod megoldani (pl. haverhoz elvinni a vinyót és hozzá átmásolni pár dolgot), akkor ha rendszerdiszkről van szó, próbáld minimálisra (vagy 0-ra, ha engedi) venni a virtuális memóriát, majd reboot és próbálkozz a defrag-gal.
  • M@TriX
    #3974
    köszi
  • 2XP
    #3973
    Mi történik, ha egy töredezettségmentesíteni kívánt partíción nincs elég (15%) hely? Sajnos nem tudom, áthelyezni a dolgokat, kockáztatni pedig nem akarok...
  • NeoMaN
    #3972
    Asszem csak csökkentet módban lehet elmenteni és visszatenni is...
  • lck
    #3971
    Nero sebességteszt ( Sigate 40 GB - wincseszter ) :

    c: ( FAT32 ) :31692 KB/s
    d: ( NTFS ) :38656 KB/s

    na ennyivel.
  • Tovi
    #3970
    Azért számottevően nem, de gyorsabb, főleg ha kikapcsolod rajta a file indexelést meg az egyéb huncutságait az oprendszernek (Cacheman rlz.)
    Egyébként van NTFS bootfloppy.
  • M@TriX
    #3969
    köszi, számottevően?
  • lck
    #3968
    Gyorsabb !!!
  • M@TriX
    #3967
    jó csak tisztáztam a dolgokat. ;)
    Amúgy én FAT-et használok. ;)
    Csakmert szeretem elérni indító lemezel is dolgokat, mondjuk igaz, kövben ha újra rakom a rendszert már NTFS-ben lesz...

    Amúgy gyorsabb az NTFS? Azt tudom, hogy biztonságosabb, csak más haszna is van az érdekelne...
  • mrzool
    #3966
    Már elnézést, de szó sem volt FAT-ról, az eredeti állítás ez volt:

    "30 GB-ig a Windows is tud"

    Mivel ez egy XP-s topik, XP alatt pedig az NTFS a natív fájlrendszer, az pedig gyakorlatilag végtelen méretű köteteket képes kezelni.
  • M@TriX
    #3965
    A FAT 32GB-ig, NTFS-nek nem tudom a limitjét de az többet (jóval). ;)
  • mrzool
    #3964
    A vindóz bármennyit tud, én utoljára egy 80 gigás kötetet formáztam le minden gond nélkül.
  • Impi
    #3963
    Attól függ, mekkora particiót akarsz formázni.
    Ha jól értelmeztem itt a forumon 30 GB-ig a Windows is tud,
    e felett ParticioMagic 8-at használj.
  • mrzool
    #3962
    format
  • Tovi
    #3960
    Én is ezt írtam! javitás+tüzfal. a vírusirtó csak azonnali tüzoltás.
  • mrzool
    #3959
    Nem oldja meg, mert patch nélkül visszamászik a féreg.
  • Tovi
    #3958
    vagy egy friss vírusirtó is megoldja a gondodat, de a javitást mindenképp tedd fel + inditsd el minimum a win tüzfalát
  • mrzool
    #3957
    Mi lenne, ha feltelepítenéd a potom fél éve ingyenes elérhető javítást? windowsupdate.microsoft.com

    Ha feljön a 60 másodperces ablak: cmd.exe, majd shutdown -a

    Valszeg vmi Blaster variáns támadott meg, ha bővebben érdekel, a virushirado.hu-n volt róla pár írás.
  • Tovi
    #3954
    szövegszerkesztö, pl. total commmanderben F4-et nyomva
  • Örm
    #3952
    Ezt, hogy tudom megnyítni autoexec.bat?
  • Rage47
    #3951
    Köszii.
  • Met
    #3950
    Powerpoint
  • Rage47
    #3949
    Hi!
    mivel lehet pps fájlokat megnézni/lejátszni?
    elore is kossz valaszotokat:)
  • Tovi
    #3947
    Átirjam rózsaszin alapú pirosra???
  • Tovi
    #3946
    Szerintem is durva, de így könnyebben negtalálom a hozzászólásaimat :-))))
    Meg aztán izlésficamom is van. (vagy neked????)
  • Batka
    #3942
    Hali! A bejelentkezésnél hogyan lehet azt megoldani 1 felhasználónál, hogy ne kérjen jelszót, és SEMMIFÉLE bejelentkező képernyő ne legyen, csak a Desktop?
  • Tovi
    #3941
    Ja a ctcomp.exe-t előbb be kell másolni az install direktoriba, majdnem elfelejtettem
  • Tovi
    #3940
    Mi legyen leírva magyarul?? Ha akarod, töltsd le, az info alapján telepitsd (két komponenst kell kihagyni), és hibátlanul müködik.
  • Met
    #3939
    Azért nekem lenne egy kérdésem.
    Magyarul nincs leírva?
  • Tovi
    #3938
    Megelőzendő a következő kérdésedet, itt a link:
    SB Audigy driver --> SB Live hangkártyára
  • Tovi
    #3937
    Azt értem, hogy meg van törve, így felmegy a Live-ra is. Az új funkciókat persze nem tudja, de a driverrésze tökéletes.
  • SaWo
    #3936
    De nem gond az, hogy nekem nem Audigy-m van, hanem Live-om? Meg mit értesz az alatt, hogyy tört? :O
  • Tovi
    #3935
    Töltsd le hozzá a tört Audigy drivert, nekem hónapok óta kiválóan müxik
  • TLoF
    #3934
    Adaware a te embered :)
    http://www.bulletproofsoft.com/

    Gyors, tisztán takarít.
  • M@TriX
    #3933
    esetleg a regeditbe belenézhetsz, mondjuk az esély nem sok, a gator egyébként csak okkal megy föl, biztos valami proggal mennt fel neked. A divx is előszeretettel felpakolja. ;)

    Esetleg egy 5let. Vannak a neten uninstaller progik, amik minden programot mutatnak ami fennt van a gépeden (nekem egy "Your Uninstaller" van). Megnézheted ha nincs jobb 5let, hátha látja valamelyik.
  • SaWo
    #3932
    A WinXP @ð SB Live -ra tudtok megoldást? Amit a 3922.dik hozzászólásban leírtam?
  • Oppika
    #3931
    Hát nem is tom, mert mielött meghalt, előtte nemrégen ellenőriztem a Spy Bot Search & Destroy-al
  • Met
    #3930
    Spybot a Te programod:))