25353
Whistler - Windows XP
  • ollie
    #3783
    csak van már crackelt sp2, nem?? szerintem már tuti gold lett...
  • ollie
    #3782
    figyu, tudom, hogy nem jelent még meg, de honnan tudnám leszedni az sp2-őt???
  • ollie
    #3781
    :))))))))))
  • mrzool
    #3780
    Basszus, hányszor írjam le, hogy nem jelent még meg??? Ennyire értetlen vagy?
  • GyaxyBoy
    #3779
    Hi

    A lényeg! A Microsoft Webről megy az update! Fel is tudtam telepíteni mindent! Minden ok! De a service Pack 2őt nem tudom honnan lehetne beszerezni? Abban tudnál segíteni?
    Remélem már érted!
  • mrzool
    #3778
    Nálam is 2002 van, pedig teljesen up to date a rendszer. Ne foglalkozz vele, jó az úgy.:)
  • sumi
    #3777
    start-beáll-vezpult-rendszer.na itt az van kiirva,hogy mic win xp prof..2002-es verzió.csak van frissebb,nem??
  • mrzool
    #3776
    Mit értesz "2003 kiadásu win xp prof" alatt?
  • sumi
    #3775
    Hali.2003 kiadásu win xp proffot nem tud valaki??
  • microcosmo
    #3773
    üdv mindenkinek! ha valaki tudja ezt hol találom (Windows.2003.Server.Hungarian.MUI.Pack.RoRiSo) dobjon meg egy maillal. köszike! [email protected]
  • batman
    #3772
    köszi, kipróbálom!
  • mrzool
    #3770
    "Egyébként megy az update, csak nem teszi ki, hogy telepítsem!"

    Mit nem tesz ki és hova? Most a webes windowsupdate-et használod vagy a vindózba 'hegesztettet'? Mert az utóbbi opcióit a Sajátgép / Tulajdonságok alatt megtalálod.

    "Honnan tudnám leszedni a SP2őt?"

    Fuss neki újra az előző hozzászólásomnak... Segítek: az utolsó mondat érdekel téged.
  • Pecás
    #3769
    Sziasztok!
    A windowsomat aktiválni kell és nincs regisztrácios kódóm!
    Tud valaki segíteni?
  • batman
    #3768
    Sziasztok!
    Segítsetek légyszi! Az alább látható hibaüzenetek jönnek fel bizonyos honlapoknál, és nem tudom miért, mert eddig nem volt ilyen.
    Köszi előre is!

  • GyaxyBoy
    #3767
    Köszi! Megválaszoltad a kérdésemet! :))
    Egyébként megy az update, csak nem teszi ki, hogy telepítsem!
    Honnan tudnám leszedni a SP2őt?
  • mrzool
    #3766
    "Én a Microsoft honlapjáról nem tudom felfrissíteni a gépem csak egy csomó marhaság és a Service Pack 1 et! "

    Ezt fordítsd le magyarra légyszi, mert nem értem. Nem megy a windowsupdate.microsoft.com?

    A Service Pack 2 pedig még nincs kiadva.
  • fm
    #3765
    big thx!
  • Sonajk @:o)
    #3764
    Szia!
    Ha hagyod egy rossz serial miatt, nagy hibát követsz el!!! Mielőtt azonban végképp kedved szegnéd látogass el ide.
    Bye
  • GyaxyBoy
    #3763
    Én a Microsoft honlapjáról nem tudom felfrissíteni a gépem csak egy csomó marhaság és a Service Pack 1 et! A 2őt honnan tudnám megszerezni???
    Előre is köszönöm!
  • fm
    #3762
    mintha nem lehetne telepíteni az sp1a-t mert érvénytelen az xp-m serialja..vajon miért!? ennyit erről..hagyom a fenébe,de azért thx a segítségért..
  • Met
    #3761
    Vezérlőpult-Rendszer-Általános fül.
    Nekem ott az van, hogy XP Prof. 2002-es verzió szervízcsomag 1.
    És a szokásos blabla, ír serialt is de telepítéskor nem kérte.
    A javításoktól esetleg gyorsabb lesz a gép és biztonságosabb. Én az IE-ben az eszközök menüben a windows update-ra kattintok, az megnézi mi kell a gépre, kiválogatom amire szükségem van, letölti és telepíti.
  • fm
    #3760
    3dmark ezt írja:
    Operating System: Microsoft Windows XP
    Version: 5.1.2600
    Service Pack: ...ide semmi sincs írva...

    a rendszer tul-nál pedig winXP 2002es verzió. ezek szerint pakoljam fel nyugodtan a sevice pack1et. ugye?
    xpsp1a_hu_x86.exe ez vanmeg. service pack 1a.
  • fm
    #3759
    meg tudom nézni vhol hogy nekem melyik van fenn? ugyanis ez sem kért cd-key-t ha jól emlékszem..
    akkor ha a corp edition van fenn,nem is tudom feltenni a packot? felesleges? ráadásul már vann fenn HOTFIX is.
    mit javít egy ilyen pack? játékokban javíthat vmi?
    thx a segítségért.
  • Met
    #3758
    Ha felteszed a packot akkor nem mennek rá a kissebb hotfixek és (vagy) fordítva. Legalábbis így emlékszek.
    Létezik olyan, hogy WinXP Prof. Hun. Corporate edition és benne van az sp1 is, nem kell neki serial.
    Innen lehet leszedni többek között.
  • fm
    #3757
    ez most sry,de nem teljesen világos. nekem winXPhun van,nemtudom mi az a corp.ed. sp1 xp sajna,amit írtál.
    most letöltöttem a service pack 1et. azt nyugodtan feltehetem?

    "vagy felrakod service packot vagy külön külön mert a kettő kizárja egymást " légyszi ezt magyarázd meg,mert nemértem

    thx..
  • Met
    #3756
    ha nem legális akkor választhatsz, hogy vagy felrakod service packot vagy külön külön mert a kettő kizárja egymást kalózkodás esetén
    asszem

    miért nem corporate edition sp1-es xp-t használsz?
  • fm
    #3755
    vmint lebukhatnék ha másolt winXP-m lenne,és a windows oldaláról szedném le a service packot?
    van több ilyen pack is? melyik a legjobb? plz hlp..thx
  • fm
    #3754
    a service packot az xp-hez hol lehet letölteni vagy ilyesmi?
  • Sonajk @:o)
    #3752
    Sziasztok!
    Szeretnmém tudatni veltek, hogy mától létezik egy "HTML szerkesztés kezdőknek" c. topic a fórumban, ahol mindenkit, akinek e kérdésben problémája, másokkal megosztani való gondolata lenne, szeretettel látnak. Természetesen várjuk azokat is, akik a témában már tapasztaltak és segítséget tudnak nyújtani az olyan kezdőknek, amilyen én is vagyok.
    Bye all.
  • Iminyó
    #3751
    Helló! Nekem az a problémám, hogy a windows xp media center nem ismeri/tudja kezelni(?) a tv tunert (pixelview playtv pro). Nem lehetne valahogy életre kelteni? Köszi...
  • ollie
    #3748
    lehet, van pl a filemirrors.com-on is
  • sazsmadar
    #3747
    az ad-aware hoz miért nem lehet már júliús óta frissítést találni?
  • ollie
    #3746
    Futtasd le az ad-aware-t és a sbybot search & destroy-t és helyretesznek mindent.
  • sazsmadar
    #3745
    Hali srácok. Gondom van az xpvel. 16 bites program indításkor kidobja ezt az ablakot, ill akkor is ha pl 3d studio max 5 szeretném felinstallálni, és installálás közben a képembe vágja szintén ezt. Mi a baj. Segítsete legyetek szívesek! Köszi
    "SYSTEM\CurrentControlSet\Control\VirtualDeviceDrivers. VDD. A rendszer leíró adatbázisban adott virtuális eszköz eszközillesztője érvénytelen. Az alkalmazásból való kilépéshez kattintson a "Bezárás" gombra. És akkor itt van a bezár ill a kihagyás.
  • ollie
    #3744
    ez nem java, hanem javascript (semmi köze a javához) és biztos le van tiltva nálad vagy a pop-up, vagy a scriptek futtatása.
  • Rozsomák
    #3743
    na sikerült megcsinálnom, leszedtem a win file-t amit a microsoft honlapon mondanak.
    Meg felraktam és frissitettem a norton antivirus 2004-et szóval a vírusnak mostmár hült helye.

    thx a segitséget
  • Met
    #3742
    Nekem az SVCHOST.EXE most ment ki a netre :)
    Pár napja voltam frissíteni a wint.
  • Rozsomák
    #3741
    megtaláltam a microsoft honlapon a cuccot
    ha hazaértem megprobálom megcsinálni...
    remélem sikerül

    köszi a segítséget !!
  • Rozsomák
    #3740
    nem tudod véletlenül mi a file neve???
  • CzKaresz22
    #3739
    Rozsamák vírusod van!Nekem is ilyet szokott csinálni van erre egy file ami letölthető a Microsofttól.....