25353
Whistler - Windows XP
  • Harder
    #4212
    Régire újat rátenni (=adni a szarnak egy pofont), szerintem sincs sok értelme. Ha már csinálod, csináld rendesen ;)
    A sok régi "f*szság" nem fog nyomtalanul megoldódni a módszereddel (várhatóan).
    Egyébként meg ghost-olj ha már a format:c -> install macerásnak tűnik..
  • zaki
    #4211
    jól mondod, szerinted. de nekem már nagyon ráférne, mert mocskos chellos böngészőm miatt nem tom használni az IE-t, fos netszképpem van, újraindul a gép néha, ha olyanja van vmi f*szság miatt (csak akkor ha netezek, vagy neten játszok), meg ilyenek. ezért nem fogok formatálni.
  • pedestrian
    #4210
    Szerintem annak semmi értelme.
  • zaki
    #4209
    mi ebben a lol? winreinstallról még nem hallottál?
  • fm
    #4208
    :) anélkül is :)
  • Breki33
    #4207
    különben akadni fognak a játékok :-)
  • fm
    #4206
    belefér,de nem tanácsos..
  • Breki33
    #4205
    ezt most nem egészen értem régi XP-re újat telepiteni?
    lol
  • Breki33
    #4204
    paticionálj :-)

    amúgy nem értem egy új rendszer felrakásánál miért nem lehet formatálni?
  • fm
    #4203
    semmi különös,csak sztem ne úgy telepíts,hogy win alól elindítod a telepítőt,hanem indítsd újra a gépet,tedd be a cd-t és állítsd be a biosban,hogy cd-ről bootoljon,ne winyóról elsőként..ekkor a cd-ről fog indulni a telepítő,ahelyett hogy elindulna a winxp-d..
  • zaki
    #4202
    aha. ne ez, amihez közöm sincs, látszik is, hogy 4-5 év alatt kb 3-4 telepítésem volt, azt is haver csinálta. nem vágom ezeket a parancsokat, meg mittudomén miket
  • fm
    #4201
    hogy nem windóz alól kezded az installt,hanem reset,majd boot a winxp cd-ről és telepítés..
  • zaki
    #4200
    nem húztam ki. mi az, hoyg a telepítő cd-ről bootolok? 1Xűen elindítom a telepítőt, és nem engedi installálni a cuccot... na kihúzom mingyá a netet, és megnézem, hátha. és thx a segítséget azért
  • fm
    #4199
    netet kihúzted? lehet,hogy nem számít,de azért érdemes. és a telepítő cd-ről bootolsz?
  • zaki
    #4198
    próbáltam a gépről is installálni deamon tools-sal, de kiírtam cd-re is, és úgy is ugyanez van... :(
  • Fefe
    #4197
    A Windowsból installálsz? Ha nem probáld meg be bootolni a telepítőről hátha úgy menni fog
  • borso
    #4196
    A segitségeteket szeretném kérni.
    Két USB portom van. Az egyiken egy Canon szkenner a másikon egy Lexmark nyomtató. A szkennert minden gond nélkül tudtam telepiteni, a nyomtatónál meg azt irja, hogy az "RPC kiszolgáló nem elérhető".
    Megnéztem a services.msc-ben és fut.

    A másik gondom, hogy a vincsi valamiért állandóan dolgozik annak ellenére, hogy semmiféle müveletet nem csinálok. A kurzor mellett még a homokóra is néha felvillan.
    A segitséget előre is megköszönném.
  • zaki
    #4195
    segítsetek légyszíves... telepítésnél ezt a hibaüzenetet kapom, és nem vágom mit csináljak... leáll a telepítés, és nem tudom folytatni... ja, és azt, hogy formatálj meg se említsétek...

  • zaki
    #4194
    na, mexereztem, találtam 3 hubon vagy 30 embernél, le is jött nagyon gyorsan... 3 óra alatt lent is volt, thx a tippet... múltkor rossz névek kerestem, mert beírtam, hogy xp, és kiadott 4-5 embert akinek megvan, de beírta a keresőbe, hogy win xp hun, erre majdnem kiakadt a kereső :)
  • Impi
    #4193
    Zaki!
    A KOLI HUB-on rákerestem, 9 felhasználónál fenn van
    712,47 MB terjedelemben. A letöltéshez nDC++0.305x hasz-
    nálj. Tudom nem a reklám helye, de a világ legnagyszerűbb
    kiense, márahol támogatják a használatát!
  • PetruZ
    #4192
    Lépj be az XP-be admin jogokkal, majd a kérdéses könyvtárakon kérj egy "properties"-t, ott pedig a "security"-t válaszd ki. A felső listában jelöld ki az "Administrators" csoportot, alul meg pipáld be a "Full control" - "Allow" mezőt, majd jobb alul bökj az "Advanced" gombra és az új ablakon alul jelöld be a "Replace permissions..." mezőt a "Permissions" fülön. Elvileg ez az adminnak adja át a cuccost, amivel aztán szabadon garázdálkodhatsz.
    Magyar XP-n (ha az van) nem tudom, hogyan vannak fordítva ezek a cimkék, de szerintem rá fogsz jönni, melyik micsoda.
  • zaki
    #4191
    nem tudtok vmi helyet, ahonnan lehúzhatnám az XP-t? a magyar kellene... DC-n nem találtam sajnos, néztem pár warez oldalt, de semmi... köszi előre is...
  • ZoRaL
    #4190
    hi
    van egz problémám az xp-vel, beszarott a hdd-m és ujranyomtam az OS-t, de ugyanugy c-re a régi mellé. Namost el is indult meg minden okosság, csakhogy a docu...settingsben nemtudom megnyitni a régi user könyvtáraimat. legfontosabb természetesen a desktopom ami ottvan elrejtve mert azon van sok sok cuccom. Le volt passwordözve a régi userem de nemtudom elérni hogy legalább azt kérje és utánna beengedjen a desktop könyvtáramba. Ja persze a többibe sem enged :) Még annyi hogy 0 kilósnak jelzi a könyvtárat, de ezt már megkérdeztem és állittólag igy normális. Előre is köszi a választ Z
  • mrzool
    #4189
    Igen.
  • Mhosah Myth
    #4188
    Soha nem szoktam hibernálni... Legalábbis ha atomatikusan nem hibernálja magát akkor én sose szoktam... Akkor kivehetem?
  • mrzool
    #4187
    Semmi, csak nem tudod majd hibernálni a géped.
  • Mhosah Myth
    #4186
    Ha kiveszem a hibernálást akkor mi nem lesz meg???
    Vagyis bajom származhat belőle?
  • mrzool
    #4185
    Nézd meg a szerződésen, ami mellé kaptad azt a Campusos Office-t - rajta van.
  • blacksaman
    #4184
    CAMPUSOS Office xp-hez kellene serial!

    Valaki help me!
  • Met
    #4182
    Úgy néz ki:)
  • Stann
    #4181
    A Ghost 2002-ben csak a - Norton Ghost Explorer és -Norton Ghost Boot wizard van. Akkor be kéne szerezni a 2003-at?
  • Met
    #4180
    Norton Systemworks nincs a gépen? A kukában szokott bent tartani fileokat. Jobb klikk kuka, empty norton protected recyclebin
  • 0ppika
    #4179
    Hát ha nagyon kell a hely:
    1. Képernyőkímélő -> energiaellátás -> hibernálás letiltása (már ha be van kapcsolva, ez kb 500 mega)
    2. Rendszer -> A rendszer visszállítása -> Rendszrvisszaállítási pontok kikapcsolása
    3. Lapozófájl méretének lecsökkentése
  • 0ppika
    #4178
    Ne viccelj, le akarod őket törölni?
  • Mhosah Myth
    #4177
    Met: te nem tudsz segíteni?
  • Met
    #4176
    Ja és xp
  • Mhosah Myth
    #4175
    és hogyan töröljem ki???

    Rushman: én úgy tudom azért van ez a topic hogy segítsetek annak aki rászorul.
  • Met
    #4174
    Nekem 2003-as ghostom van, de elindítom kijelölöm, hogy melyik partíciót akarom ghostolni, melyik partícióra, restartol egyet, elmenti, restartol mégegyet és ott a ghost
  • Stann
    #4173
    A Norton Ghost 2002-ben hogyan birom elmenteni az egész particio tartalmát? A
    readme szerint csak 98ig műxik...

    Mert a system restore nálam nem műxik. Egyszerűen, ha megcsinálok egy restore pontot, majd vissza akarom állítani, ujrainditja, majd kiirja, h. nem lehet megváltoztani, visszatölteni. És ha a legelső mentéssel is csinálom, ugyanezt irja ki!
  • rushman
    #4171
    Nem mondod komolyan, hogy ezt kérdezed?