Játékmagyarítások fóruma

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#49947
Warframehez az ukrán felirat hivatalos?
Vagyis fordító iroda fordította le?
#49946
Oké, lehet. Nem tudom, milyen az a Star Conflict, de egy olyan játéknál, ami folyamatosan változik, szinte lehetetlen párhuzamosan készíteni a hobbifordítást. Sőt, ki van zárva, figyelembe véve, hogy a kiadó nyilván nem szeret kiadni infókat a tervezett új feature-ökről. Ebben az esetben a hobbifordítás kilőve.
Utoljára szerkesztette: FartingSquirrel, 2016.07.08. 13:17:47
#49945
Valve úgy tudom hogy nem.Star Conflictnál rajongók csinálták a fordítást és tették bele a fejlesztők.
Utoljára szerkesztette: experto11, 2016.07.08. 13:13:54
#49944
Lehet, de ezekhez a játékokhoz hivatalos fordítás van - értsd: a kiadó csináltatja pénzért. Az azért nem ugyan az (már technikailag), mint egy hobbifordítás. (Akkor sem, ha a fejlesztők beteszik a játékba.)
#49943
Ha van ukrán nyelv akkor nem olyan nagy kérés magyar felirat.Sok free to paly játékhoz van magyar felirat.Meg lehetne itt is oldani.Lol,Dota 2,Tf2,Wot,Star Conflict,
Ezekhez is van magyar felirat és elég sűrűn jelennek meg hozzá frissítések.
Utoljára szerkesztette: experto11, 2016.07.08. 13:03:54
Maxtreme
#49942
Nem is akármilyen.
Itt a frissítés alatt nem (csak) azt kell érteni hogy javítgatják, hanem általában 3 havonta jönnek hozzá az új tartalmak, illetve a régi framek újragondolása (képességeik megváltoztatása) stb.

Prince23
#49941
Folyamatosan frissítés alatt van a játék, ez a magyar fordítóknak challange lehet 😄

#49940
És ha olyan fordítja aki csak ezzel az egy játékkal játszik?
VAn olyan free to paly játék amihez készült magyar fordítás pl a Star conflicthoz.

Utoljára szerkesztette: experto11, 2016.07.08. 11:16:19
#49939
Kizárt, hogy bárki bevállalja azt.
#49938
Valaki tervezi a Warframe című játék fordítását?
Ukrán nyelv is van hozzá
Papa01
#49937
Szia Evin!

Köszönöm a segítséged! 😊 Írtam Neked privit.

Papa
Utoljára szerkesztette: Papa01, 2016.07.06. 18:23:40

If you ask me, you do what you want... :) Intel Xeon E5-2678 v3, 12-Core, 3300 MHz (33 x 100) | 32 Gb RAM | Geforce 1660Ti 6Gb

Evin
#49936
Ott valami fájl hiányzik, amire a fordításnak szüksége lenne. Ha a MOD nélkül sem megy fel, gyanítom így lesz, dobnál PM-ben egy képet a játék gyökérkönyvtárának tartalmával?

Fordítások: http://evin.konzolozz.hu Az élet csupán álom, útban a halál felé.

Papa01
#49935
Ok, köszi, megpróbálom úgy. 😊 Azt hittem ez a mod a W10-el való kompatibilitáshoz szükséges.

If you ask me, you do what you want... :) Intel Xeon E5-2678 v3, 12-Core, 3300 MHz (33 x 100) | 32 Gb RAM | Geforce 1660Ti 6Gb

#49934
Ne rakd fel a modot 😊

"Against all the evil that Hell can conjure, all the wickedness that mankind can produce, we will send unto them... only You."

Papa01
#49933
Sziasztok!

A Steamen megvásároltam régi nagy kedvencemet a Tron 2.0-t, a magyaritasok.hu oldalon pedig megtaláltam a honosítását, amit szerettem volna feltenni. Sajnos azonban nem sikerül:

A játékhoz feltettem a "TRON 2.0: Killer App Mod"-modot is.
Van esetleg valakinek ötlete?

Köszi a válaszokat! 😊
Utoljára szerkesztette: Papa01, 2016.07.05. 20:49:07

If you ask me, you do what you want... :) Intel Xeon E5-2678 v3, 12-Core, 3300 MHz (33 x 100) | 32 Gb RAM | Geforce 1660Ti 6Gb

Evin
#49932
Cseréld ki a bin fájlokat. Bár én inkább azt gyanítom, talán a nem angol fájlok UTF8-asok, és az angol alap miatt a magyar meg nem az lett.

Fordítások: http://evin.konzolozz.hu Az élet csupán álom, útban a halál felé.

RicoKwothe
#49931
Üdv.
Technikai segítséget szeretnék kérni. Az Asura's Wrath magyarítása elég előrehaladott állapotban van, (sajnos csak konzolon elérhető) de a játékba való beültetésnél gondok vannak, akár Xbox 360, akár Ps3 a célkonzol. Az ékezeteket nem támogatja az angol feliratra készült magyarítás. Gondoltam akkor átteszem pl spanyolra. Csak épp nincs beállítási lehetőség a játék alatt a feliratváltásokra, azaz nem lehet kiválasztani az angol hang és spanyol feliratot.
A játék Unreal 3 motoros, a feliratok a coalesced_int.bin fájlban vannak.
Utoljára szerkesztette: RicoKwothe, 2016.07.04. 17:06:54

Aki fittyet hány...az fittyet evett.

IMYke2.0.0.0
#49930
Unity 3D Engine-es - sok sikert...

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#49929
Miért kérded? Ha az lenne, csinálnál hozzá magyarítást?
SenorGrande
#49928
BloodGate vajon fordítható?

ASUS PRIME B450M-A ° RYZEN 7 2700 ° HyperX Predator 16GB KIT DDR4 3333MHz ° Gigabyte GTX1050 Ti 4GB ° Kingston SSD A2000 500GB M.2 ° WD Blue 1 Tera ° FSP 450W HEXA 85+ ° BitFenix Ghost

claydove
#49927
Hónap végére, de legkésőbb jövő hónap első hetére szeretném befejezni. Bár vannak még gondok vele, a telepítő kisebbé tételét már megoldotta noname06, jelenleg tesztelés alatt áll a játék általam és egy hűséges teszterem is már nyúzza. Folyamatosan javítom a hibákat esetleges félrefordításokat, stb. Egyelőre még nem tudni az új eljárással is kiakad-e a játék egy küldetés során, majd ha eljut odáig az illető kiderül. Én már túlhaladtam azon a ponton (egy kis trükkel), és körülbelül a játék felénél lehetek.

Üdv.: Patyek _______________________________________________________________________________ Magyarításaim: http://patyekmagyaritasai.hu

kultúrmocsok
#49926
a Lost Planet 3 magyarítása kb. mikorra várható?
claydove
#49925
Ha valakinek lenne kedve fordítani, van egy korábban félbehagyott projektem, amelyhez szívesen vennék egy kis segítséget. Ez a Mount & Blade: With Fire & Sword lenne. Nagyjából minden kész a párbeszéd nagyobb része van még hátra. Sajnos akivel fordítottam lelépett pár hét után, egyedül meg elég sokáig tartana főleg, hogy dolgozok még vagy másik 4-5 magyarításon is.

Üdv.: Patyek _______________________________________________________________________________ Magyarításaim: http://patyekmagyaritasai.hu

lostprophet
#49924
Yep.

Magyarítások: http://lostprophet.hu Magyarítás videók: http://youtube.com/elveszettprofeta

grebber
#49923
Kiegészítőt kap a Layers of Fear

Lostprophet erre is leszerződtél?

Next PC upgrade: 2022

#49922
Írtak egy páran, inkább leírom ide:


Kimásolod másik helyre a vampire.dll 7.49 mb - hirtelen nem tudom melyik mappában van

lefuttatod ezt a cmd-t,

https://www.gog.com/forum/vampire_the_masquerade_series/installing_true_patch_gold_to_the_gog_version_of_bloodlines

vagy

https://drive.google.com/file/d/0B1BxsqzJbT1FTWxLc2EwSjlGU1U/view

felrakod a magyarítást a magyarítás fixxel együtt

Ha nem indul el a játék:


Visszamásolod a vampire.dll 7.49 mb felülírván a másik vampire dll-t
Az exe fájlt beállítod xp sp 2-re
és program futtatása rendszergazdaként
#49921
Megcsináltam a Vampire the masquarade gog verzióhoz a magyarítást...
akit érdekel az írjon...
#49920
Az első részéhez tuti jó, én is úgy játszom.

nagykispeter
#49919
A második és a harmadik rész is jó a magyarítással,mert akkor megveszem őket.Épp végig akartam játszani őket eggyik kedvencem volt a sorozat.
Utoljára szerkesztette: nagykispeter, 2016.06.29. 18:19:57

Asrock Z170 PRO4S, i56600 16GB Kingston DDR4, EVGA GTX970 SSC ACX 2.0 ,

#49918
Igen ugyanaz. és működik is vele kipróbáltam
grebber
#49917
Lehet hülye kérdés ,de ez van.

A magyarítások.hu-n fent lévő THE BLACK MIRROR magyarítás az a steam-en fent lévő (sima THE nélküli) Black Mirror-t takarja?

Next PC upgrade: 2022

#49916
Ne szenvedjetek vele, nem éri meg. Elvileg a német nyelvre kell rátenni, mert abból lett a "fordítás" Nem szoktam szidni sose fordítást, de ez egy kalap xar. Kb 70%-os (pedig állítólag 100%) és google fordító szint, értelmetlen mondatok, nyelvtanilag, helyesírásilag is borzalom. Alig követi egymást két értelmes mondat.

Csak bátran!

grebber
#49915
Fable Annyversaryhoz azóta sincs esetleg valami megoldás?

Next PC upgrade: 2022

#49914
Ez engem is érdekelne, nekem sem sikerült a dolog. 😞

gibson9
#49913
Valaki tudja, hogy kell telepíteni ezt a torchlight 2 magyarítást? A crack mappában lévő 4 fájlt átmásoltam és felülírtam az eredetiket, de nem sikerült magyarrá varázsolni

bladex
#49912
Totálisan igazad van.....

AMD Ryzen 7 X1800 64BIT, DDR4 16GB RAM, Gigabyte Gforce 1080 GTX GM1 VGA, 250 GB Samsung SSD

#49911
Ugye jól rémlik és szó volt róla,hogy Lost már tervezi a Ghost 1,0 fordítását?
Most meglepő módon féláras-holott friss megjelenés-,bezsákolnám lehet 😊
Prince23
#49910
Annyi, hogy a Witch Hunt-ot külön betöltve nem hallom a szinkront. Amúgy a felirat teljesen magyar, csak szinkronhang nincs benne...

Prince23
#49909
A Launchert hol találom, mert eddig csak DAO Configot találtam meg

Meg van 😄 A configban van pont...
Utoljára szerkesztette: Prince23, 2016.06.25. 17:19:41

FEARka
#49908
Én még nem használtam, de este ránézek. "Indítsd el a játék Launcher programját és a beállításokban válaszd ki a Magyar (Hungarian, Hu) nyelvet!" Ezt is megcsináltad?

Magyar feliratos játékvideók: http://www.youtube.com/Magyarfeliratosjátékvideók

Prince23
#49907
Köszi, letöltöttem, de nekem valamiért nem működik... nem mvágom miért, pedig úgy csináltam, ahogy van a mappába leírva. Dokumentumokat és főkönyvtában lévő dolgokat felülírta.... de nem lett magyar. Origin verzió, de Steamen is meg van ugyanez.

gibson9
#49906
Jól emlékszem, hogy a torchlight 2höz van már magyarítás? Mint ha valaki már linkelte is volna itt korábban.

FEARka
#49905
TBlint készített hozzá.
Utoljára szerkesztette: FEARka, 2016.06.25. 09:56:11

Magyar feliratos játékvideók: http://www.youtube.com/Magyarfeliratosjátékvideók

Tanisz
#49904
Régen játszottam már a DAO-val, de ha jól tudom, akkor szinte teljes a magyarítás hozzá,bár nem tudom, hogy az Ultimate Editonnel működik-e DAO magyaritasok, szerintem csak a The Darkspawn Chronicles hiányzik belőle, a The Stone Prisoner, ha emlékem nem csal le van fordítva. Persze lehet nincs igazam, jó lenne a fordítókat megkérdezni, viszont így is 90%-os fordítást kapsz, ha működik az UE-vel az eddigiek.

http://projekt.azigazikincs.hu/ http://tanisz.hu/

Prince23
#49903
Dragon Age Origins Ultimate Editionhöz lesz teljes magyarítás?

#49902
Sajnos nem működik unnoficial patchel pedig modern op rendszereken csak azzal indul el.
Utoljára szerkesztette: experto11, 2016.06.23. 21:49:30
#49901
Akkor jó hogy megvettem a gog-on
Utoljára szerkesztette: Anonymusxx, 2016.06.23. 21:03:31
lostprophet
#49900
Nem működik.

Magyarítások: http://lostprophet.hu Magyarítás videók: http://youtube.com/elveszettprofeta

#49899
lostprophet a vampire the masquerade - bloodlines fordításod működik a gog-os változattal is?
#49898
Legends of Dawn Reborn -hoz miért kellenek a fejlesztők? A technikai rész miatt, ?