Játékmagyarítások fóruma
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.09.04. 22:03:23
Ryzen 1600AF+32GB DDR4+RTX2060 / Xbox 360 / PS3 / XBox One /Xbox One X / PS4 / PS4 Pro / Xbox SS / Xbox SX / PS5 "Kicsi a patkány, de erös!" :D "Ingyen sor, nem sor!" :D Twitch: darkSectorHT
Szegény Imyke mostanában fáradt egy csöppet, de lelkes amúgy, szerintem nemsokára meglesz a magyarítás amit vársz. 😊
Ryzen 1600AF+32GB DDR4+RTX2060 / Xbox 360 / PS3 / XBox One /Xbox One X / PS4 / PS4 Pro / Xbox SS / Xbox SX / PS5 "Kicsi a patkány, de erös!" :D "Ingyen sor, nem sor!" :D Twitch: darkSectorHT
Mondjuk egy helyzetjelentés jól jönne. Néztem a honlapján ()http://jatekhonositas.atw.hu/,m de 2014-es az utolsó bejegyzés. 😞
Utoljára szerkesztette: McAwesome, 2016.09.04. 21:30:16
Ryzen 1600AF+32GB DDR4+RTX2060 / Xbox 360 / PS3 / XBox One /Xbox One X / PS4 / PS4 Pro / Xbox SS / Xbox SX / PS5 "Kicsi a patkány, de erös!" :D "Ingyen sor, nem sor!" :D Twitch: darkSectorHT
Mi a helyzet a Shadowrun Returns magyarításával?
A magyaritasok.hu-n láttam, hogy i2k csinálja.
Csak bátran!
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Elitistáknak 20% kedvezmény...
A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az els? háromnak fáj az ára!
Lost Lands A Hidden Object Adventure 1.201
Lost Lands Mahjong 1.201
Mindkettő megkapta az új helyszínt, új gyűjteményeket, és 25 db új küldetést, illetve visszajelzés alapján javítottam pár hibát
Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.
Present: http://sunsethungary.atw.hu/ Past: http://fallouthun.hu | http://retemu.blog.hu | ...
Amúgy ez az új szabályzat néhol elég kiborító. Az észszerűnek valahol értem a logikáját, de rettenetesen báncsa a szemem. Ördögárok utca, MIndent Lehet Nagy Kezdőbetűvel Írni, ehh. Utóbbi undorító anglicizmus. Angolban oké, de a magyar nyelvben rettentő hülyén mutat, pont a nyelv egyik szépsége veszik el.
Present: http://sunsethungary.atw.hu/ Past: http://fallouthun.hu | http://retemu.blog.hu | ...
Tudjátok, amit a legtöbben észrevesznek, vagy észre kellene venniük...
A helyes írást pedig minden más hiba elkerülése, amihez már fogalmazási tudás is társul.
Mivel sok embernél az előbbi is gondot okoz, annak elérése már jónak mondható általános szinten. Ez persze csak az én véleményem.
Present: http://sunsethungary.atw.hu/ Past: http://fallouthun.hu | http://retemu.blog.hu | ...
Next PC upgrade: 2022
Utoljára szerkesztette: Baker2, 2016.09.03. 08:30:18
az igazi tesztelő az, akinek azonos szinten van mind az angol, mind a magyar tudása a legtöbb fordítóéval, és nem csak felületesen végigszalad valamin, hanem az általa észrevett hibákra javaslatokat is tud mondani esetleg
na, ha legalább csak a negyede a magyar játékosoknak ilyen lenne, akkor már rég nem itt tartana az egész játékfordítósdi
Utoljára szerkesztette: RAMyMamy, 2016.09.02. 22:03:06
De a szó szerinti kritizálás nem fer.
Ryzen 1600AF+32GB DDR4+RTX2060 / Xbox 360 / PS3 / XBox One /Xbox One X / PS4 / PS4 Pro / Xbox SS / Xbox SX / PS5 "Kicsi a patkány, de erös!" :D "Ingyen sor, nem sor!" :D Twitch: darkSectorHT
komolyan nem értem, hogy miért kell itt mindig mindenbe beleszólni random embereknek, akiknek maximum annyi közük van a magyarításokhoz, hogy feltelepítik a más által elkészített cuccot és játszanak vele...
amit tanultam 30 éve,az van a fejemben,a többire ott a hejjjes sírás elemző <#crazya>#crazya>
Utoljára szerkesztette: HJ, 2016.09.02. 20:21:51
Ryzen 1600AF+32GB DDR4+RTX2060 / Xbox 360 / PS3 / XBox One /Xbox One X / PS4 / PS4 Pro / Xbox SS / Xbox SX / PS5 "Kicsi a patkány, de erös!" :D "Ingyen sor, nem sor!" :D Twitch: darkSectorHT
Present: http://sunsethungary.atw.hu/ Past: http://fallouthun.hu | http://retemu.blog.hu | ...
Nekem 5/15 lett az eredmény, mert nagyon sok kérdésnél a "korábbi" helyesírás szerint válaszoltam.
Bevallom, már rég megvettem a 12. kiadást, de még ki sem nyitottam... 😊
Magyarítások: http://lostprophet.hu Magyarítás videók: http://youtube.com/elveszettprofeta
Már végigkerestem minden oldalt, kipróbáltam sok programot de nem jutottam sehova, valaki tudna segíteni, hogy miként lehetne megnyitni?
Daemon Tools, Clonecd, Imgburn és társaival nem jutottam sehova, egyik hasonló program sem ismerte fel.
Utoljára szerkesztette: Deadrogon, 2016.09.01. 20:26:29
Magyar feliratos játékvideók: http://www.youtube.com/Magyarfeliratosjátékvideók
Utoljára szerkesztette: FEARka, 2016.09.01. 11:56:27
Magyar feliratos játékvideók: http://www.youtube.com/Magyarfeliratosjátékvideók
https://drive.google.com/file/d/0Bza1Rd8aDIobaHV1dmxDbmdFcXM/view?usp=sharing
Utoljára szerkesztette: Mehee, 2016.09.01. 11:32:22
Akinek nincs meg Steamen most 5 euróért megveheti.
Viszont amikor utoljára próbáltam, ezt lehetett a legnehezebben felküzdeni a játékra, nem tudom ez azóta változott-e.
Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.
Akinek megvolt az alap + kieg ingyen megkapja ... (Hogy mikor azt nem tudom én nem látom még magamnál )
Magyarítást hozzá igazítja majd valaki?
Next PC upgrade: 2022
Csak bátran!