Játékmagyarítások fóruma
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Ezt egyszer elkezdte már valaki, én abban a hitben voltam hogy régen tart már a fordítás máshol.
De most már biztos hogy lesz hozzá fordítás a morrohun team sose adta még fel <#eljen>#eljen>
Csak bátran!
https://www.morrohun.hu/hirek/2016/09/akcioba-lendulunk/
Na, egy egészen jó hír.
Utoljára szerkesztette: Timplur, 2016.09.27. 14:27:01
De mindegy, valszeg csatlakozom is hozzá, nincs szükségünk negatív energiákra, azok nélkül jobban megy a fordítás 😉
VAGYIS: FB, weboldal, e-mail. Engem is ott lehet elérni mostantól. Písz áut
Elérhetőségeim: facebook.com/thereapercool /// trc-playground.hu
Present: http://sunsethungary.atw.hu/ Past: http://fallouthun.hu | http://retemu.blog.hu | ...
Köszi
Elérhetőségeim: facebook.com/thereapercool /// trc-playground.hu
Érdeklődnék, hogy az Xcom 2 magyarításán dolgozik-e valaki. Ha igen, akkor szívesen támogatnám anyagilag az erőfeszítéseit, mivel nagyon játszanék vele már magyarul.
Amúgy valaki nem tudja vissza csomagolni a Batman Arkham Origins fájljait? Elméletileg már csak egy külföldi emberre kell várni, de esetleg Evin vagy Noname06, vagy valaki nem tudná ezt megoldani?
Next PC upgrade: 2022
Elérhetőségeim: facebook.com/thereapercool /// trc-playground.hu
Szerk.: Még a végén még is jegyezte, hogy a játékba is ennyi hiba lesz. Mármint amennyi ebben a bemásolt szövegben. Nem ő fordítja. Persze az idézőjel nem ártott volna, de azért nekem elsőre is leesett. 😄
Utoljára szerkesztette: MoRT2195, 2016.09.27. 10:36:39
Ha tévedek, akkor bocsi. Kívülállóként én így értelmeztem...
* Asrock B450 Pro4 * AMD Ryzen 5 2600 * 4 X 8 GB G.Skill Aegis * Samsung 980 m.2 SSD * 480 GB Kingston SSD * Toshiba 3 TB HDD * Inno3D 3060ti 8GB
Nem, nem kívánok sárlavinát meg egyebet indítani, dobálózni, vitát kelteni, de számomra most esett le valami:
Te fordítod a GTAV-öt, ami nem igazán készülget, és aztán lostprophet-ot támadtad alant!
*összeüti a tenyerét*
Így már világos, hogy miért tűnt el lostprophet, már maximálisan megértem őt
Elérhetőségeim: facebook.com/thereapercool /// trc-playground.hu
szia! köszönöm az érdeklődést. Nagyon kevés időm van vele foglalkozni, érdemi előrehaladás nem volt az elmúlt időszakban." (szeptember 13., 7:21)
Én nem várnék rá..
Utoljára szerkesztette: NiGhTM4R3, 2016.09.27. 04:32:15
A fordítás hamarosan ( Október 1. ) mindenki számára elérhetővé válik! 😊
Előre jelezném még egyszer: Ez amolyan BETA 2.0, lesznek benne hiányos részek, de alapvetően a játék lényegi része magyar. Természetesen ezt be fogjuk fejezni, frissítésben mindenki megkapja.
Számítunk rátok hibajelentés terén, ha elírást, vagy bármit találtok, el tudjátok küldeni nekünk a hibejelentő felületünkön!
FONTOS: Ne küldjetek ollyat hogy "ez a küldetés nem magyar", ahhol sok angol szöveg van, az a fájl nyilván nem lett lefordítva! Azokal tisztába vagyunk! Inkább elírásokat, illetve magyar szövegben bent maradt angol mondatokat/ szavakat várunk!
Mi is tesztelünk ugyan, de veletek ez még gyorsabb lesz!
ÉS A LÉNYEG! Nagyon, de nagyon fontos: Rengetek plusz munkától kíméltek meg minket, ha nem küldötök be olyat, amit más már igen! Látni fogjátok, hogy miket küldtek be mások, onnantól kezdve csak : control + f (kereső) rákerestek kulcsszavakra, így elkerüljük a duplikációkat!
valyon a játékban is enyi hiba lesz? <#wilting>#wilting> <#wilting>#wilting>
Next PC upgrade: 2022
talán steve q csinátla, de tudtommal lassan haladt vele.
A pesszimista látja a nehézségeket a lehetőségekben, de az optimista látja a lehetőségeket a nehézségekben. (Winston Churchill) Spark of Insanity
Érdeklődni szeretnék, hogy a Deus Ex: Invisible war c. játékot most fordítja-e valaki, esetleg tervben van? 😊
A válaszokat előre is köszönöm!
Aktuális projektek: GreedFall - 70 % www.teomus.com
Aktuális projektek: GreedFall - 70 % www.teomus.com
A The Technomancer fordítása 25%-hoz érkezett, ezen első (nem túl érdekes) mérföldkő örömére megtaláltok néhány képek a készülő magyarításból a weboldalam galériájában.
http://www.teomus.com/galeria.php
Üdv,
Teomus
Utoljára szerkesztette: Teomus, 2016.09.25. 14:33:35
Aktuális projektek: GreedFall - 70 % www.teomus.com
Elérhetőségeim: facebook.com/thereapercool /// trc-playground.hu
Nem hiszem, hogy csak azoknak volt problémája az AC Unity fordításával, akik nem tudnak angolul....
Utoljára szerkesztette: FEARka, 2016.09.20. 17:42:57
Magyar feliratos játékvideók: http://www.youtube.com/Magyarfeliratosjátékvideók
Next PC upgrade: 2022
Utoljára szerkesztette: RAMyMamy, 2016.09.20. 16:31:22
Bár több ilyen magyarítás készülne annyi game van...
Next PC upgrade: 2022
Mivel ha egy szöveget beteszel a translate még ha teljesen más szavakkal is pótolja simán kiveszed belőle mit akar a játék kérni tőled. Persze én most csak a saját nevemben beszélek ,de az biztos rajtam kívül nagyon sokan vagyunk így.
Érdekessége ,hogy legtöbb ember aki sírt az AC U magyarítása miatt tudnak angolul....a többiek meg vígan tolták MAGYARUL!!!!
Next PC upgrade: 2022
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
További eredményes hétköznapokat kívánok!
http://www.grimdawn.com/forums/showthread.php?t=11908
https://sg.hu/forum/uzenet/950654595/50289
és még reagált is rá itt:
https://sg.hu/forum/uzenet/950654595/50310
Én ezennel befejeztem ennek a topiknak a látogatását, aki akar, PM-ben, emailben vagy esetleg az oldalamon megtalál.
Utoljára szerkesztette: lostprophet, 2016.09.19. 22:31:42
Magyarítások: http://lostprophet.hu Magyarítás videók: http://youtube.com/elveszettprofeta
krisztajonak miért nem válaszolsz? mi a helyzet a Grim Dawnnal? hogy haladsz vele? 😊
Utoljára szerkesztette: NiGhTM4R3, 2016.09.19. 21:30:40