Játékmagyarítások fóruma
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Mondjuk utána ha egyből jönne mégis a H2S2 nem is lenne baj, ezzel a TBS rajongók nem értenének egyet 😛
Csak bátran!
(Amilyen tempóban haladok a TT-el is, amit imádok fordítani, gondolkozom rajta, hogy a TBS2-t visszavonom, mert olyan érzésem van, hogy soha nem fogok a végére érni, de még nem tudom, mi legyen.)
Egyébként nyugodtan kezdjen bele bárki a H2S2-be, akár gyakorlásnak se rossz, mondjuk első projektnek: az első részből kiindulva, alig 3-4 ezer sort tartalmazott emlékeim szerint, a szövege is egyszerű volt és a játék is élvezetes. Vagy, mivel indie játékról van szó, akár hivatalos is lehet a dolog. (Én magam nem próbálkoztam a fejlesztőknél az első résznél, így nem tudom, mennyire lehetséges a dolog.)
Aktuális projektek: GreedFall - 70 % www.teomus.com
Khm, nekem nincs meg és én nagyon imádtam az első részt. 😊 Ha tényleg nincs olyan ember, akinek szívesebben odaadnád (haver?, tesó?), akkor én nagy örömmel elfogadom! 😊 Írok privátot is mindjárt. Köszönöm!
Aktuális projektek: GreedFall - 70 % www.teomus.com
fél év alatt nem haladtak semmit, de lehet folytatni megkérdeztem.
70%-on állnak, érez valaki affinitást hogy befejezze azt a 30%-t?
Csak bátran!
Tropico 4 magyarítás nincs? Kerestem mindenfelé, de sajnos nem akadtam a nyomára.
Esetleg a magyar nyelvi fájlok nincsenek meg valakinek? Sajnos a steames nem magyar.
Várom türelemmel 😊
És köszönöm!
Magyar feliratos játékvideók: http://www.youtube.com/Magyarfeliratosjátékvideók
Csak bátran!
Next PC upgrade: 2022
Magyarítások: http://lostprophet.hu Magyarítás videók: http://youtube.com/elveszettprofeta
Üdv.: Patyek _______________________________________________________________________________ Magyarításaim: http://patyekmagyaritasai.hu
Igen, max 2 hét, de lehet már a jövő héten valamikor, ahogy lesz egy kis időm.
Üdv.: Patyek _______________________________________________________________________________ Magyarításaim: http://patyekmagyaritasai.hu
Van egy Rise of the tomb raider steam kódom, felajánlanám valamelyikőtöknek.
Légyszi jelezzen akinek nincs meg és érdekli.
Early Accesben volt 5 eu is.
Csak bátran!
Esetleg akár hivatalos úton is.
szerk: Egyébként most steam-en egészen jó áron osztogatják.
Utoljára szerkesztette: Maxtreme, 2016.09.09. 08:08:04
Mikor lesz kb elérhető ?
Látom tesztelés alatt van 😊
"Hard Westet Anno valaki elkezdte de eltűnt, semmi infó egy ideje felőle"
Csak bátran!
Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.
Csak bátran!
Hard West
"Patch 1.4.3: Fan Localization Support Update is Now Available!"
Tervezi valaki magyarítani?
Elérhetőségeim: facebook.com/thereapercool /// trc-playground.hu
Az, amit én eddig kézzel műveltem, most arra írtak egy ilyen programot, szóval kb. bárki tud Unity-s játékot fordítani, ha minden igaz.
Elérhetőségeim: facebook.com/thereapercool /// trc-playground.hu
UnityEx: https://yadi.sk/d/m3vFWoQ3j62Cr
UnityText: https://yadi.sk/d/BPX07VulskWJ5
Ugyanezen a linkeken frissülnek.
Utoljára szerkesztette: noname06, 2016.09.06. 04:25:49
Írj Facebook-on, vagy e-mailben, és máris írom mi a helyzet.
Elérhetőségeim: facebook.com/thereapercool /// trc-playground.hu
Tudnál segíteni a Mother Russia Bleeds fordításában?
Unitys cucc.
Ryzen 1600AF+32GB DDR4+RTX2060 / Xbox 360 / PS3 / XBox One /Xbox One X / PS4 / PS4 Pro / Xbox SS / Xbox SX / PS5 "Kicsi a patkány, de erös!" :D "Ingyen sor, nem sor!" :D Twitch: darkSectorHT
Ryzen 1600AF+32GB DDR4+RTX2060 / Xbox 360 / PS3 / XBox One /Xbox One X / PS4 / PS4 Pro / Xbox SS / Xbox SX / PS5 "Kicsi a patkány, de erös!" :D "Ingyen sor, nem sor!" :D Twitch: darkSectorHT
Ebbe a topikba is olyan kodot kéne írni mint mint ami az EJ és EJ offba van ami pl tiltja a gamestar kommentek megjelenését. Csak itt mindenre amibe borderlands és egyéb permutációja van.
Az biztos imi már elérte nagyobb legenda lett mint a Duke Nukem Forever. Lehet ez is volt a célja<#banplz>#banplz>
Next PC upgrade: 2022
Láttam hogy vki írta off topicba hogy hallotta hogy sok embertől hogy nem válaszol.Nem tudom hogy ezt a fordításra értette-e de már én is olvastam itt a topicba hogy nem válaszolt neki pl a talehunteres fordítónak.Én még Hjt is megkértem hogy neki hátha mond információt a fordítással kapcsolatba.Azt írta hogy nem válaszolt neki.
Utoljára szerkesztette: experto11, 2016.09.05. 18:30:41
Nem vágom.
Ha tudja valaki hogy készül de nincs még kész, akkor addig félreteszem a játékot, mivel jobb ha kérdezget? És ha csúszik?
Nézni kell az oldalt és majd úgyis lesz kiírva ha megvan...vagy neadj isten %-ban jelezve.
Felesleges ez a rámenősség.
Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.09.05. 18:19:19
Ryzen 1600AF+32GB DDR4+RTX2060 / Xbox 360 / PS3 / XBox One /Xbox One X / PS4 / PS4 Pro / Xbox SS / Xbox SX / PS5 "Kicsi a patkány, de erös!" :D "Ingyen sor, nem sor!" :D Twitch: darkSectorHT
Ez csak arra jó hogy mostantól 1000% hogy nem fog válaszolni senkinek.