602
ATLAS
  • PiszkosFred
    #362
    A nyilt vizen a reggeli patch ota kb 10 tormeleket halasztam ki a rafttal, amely tormelekek olyanok, mitn az ARK dropjai, tele vannak kajaval meg blueprintekkel, nomeg arany tallerral. Ha valaki unatkozik, akkor erdemes ezekre is vadaszni, bar sok a capa es a Ship of the Damned korulottuk, de hatha a loot karpotol :)
  • Vamp17
    #361
    Persze, vagom, csak az a baj H abbol nem lehet kulacsot tölteni, így meg sokat kell oda-vissza futkosni...

    De ez még bele is fer, viszont a "hal helyzet" szörnyű... Semmi bajom a vitamin rendszerrel, mert a többi vitamint pofon egyszerű szinten tartani (főleg mióta kimaxoltam azt a skillt, H 30 % al lassabban fogyjanak) De a D vitamin kínszenvedés...
  • PiszkosFred
    #360
    Vizet tudsz szerezni ugy is, hogy zoldebb/fuvesebb teruletem hasravagod magad (prone) es kezeddel asol kicsit. 3 darab minijatek jon es ad 20-40-60 vizet, attol fuggoen, hogy a harom minijatekban hogy teljesitettel. Sajnos a kulacsot nem lehet feltolteni belole, fogalmam sincs miert nem...

    Halak spawnja tenyleg necces.
  • Vampy
    #359
    Nem vagom amugy, hogy egyes szigeteken kb semmi viz, meg semmi hal a partok menten, megis egyes jatekosok mar shipyardokat epitenek.... Hogyan???
  • Vampy
    #358
    Sajnos nagyon sok jateknal (sandboxoknal) van az, hogy nem az elore eltervezett modon megy a jatek...:( A legrosszabb, hogy sokszor ez a jatek (foelg az RP resz) rovasara megy....
  • lammaer
    #357
    Na ez a probléma, hogy mit képzelnek el és hogy mit sikerül belőle csinálni. Mint az Ark trailer videó, mosolyogtató hogy ők hogyan képzelték el a PVPt és mi az a valóságban :D
  • PiszkosFred
    #356
    Nezd, nezopont kerdese. Ok egy aranylag nehezen hozzaferheto raktarnak kepzeltek el, amelyben aranylag biztonsagban tudod tarolni a cuccaidat es amelyhez a raid csak nehezen fer(hetett volna) hozza. De pont emiatt a szivossaga miatt lett belole kerites, meg fal, meg mindenfele blokkolo elem. Ok nem igy gondoltak a hasznalatat es ezt kesobb korrigaltak. End of story.

    Ket dolgot csesztek el, az egyik, hogy nem azonnal javitottak ezt (meretet, erejet, stb.), amikor kezdett elterjedni ez a szervereken, mert teny, hogy sok-sok honappal kesobb ez igy necces volt. A masik pedig az, hogy a patchnotesbol tudtad meg, nem elotte egy felhivasbol, hogy legyen idod atepiteni a vedelmet.

    Nyilvan nem osszehasonlithato a ketto, de ez megint olyan, mint a pillar szpem anno a szervereken. Nem azert volt a jatekban, megis minden szaros kinai es orosz ezt csinalta es vagta tonkre a szervereken a jateklehetoseget, egyiket a masik utan elfoglalva. Azt sem ugy terveztek, valtoztattak is idovel rajta (amit aztan megint kijatszottak, megint valtoztatas, stb.)
  • lammaer
    #355
    Hát figyu, ha valami 2 fal széles és 3 fal magas.... és 10x-20x erősebb mint a fémfal... akkor tényleg cheater vagyok hogy nekem is az jutott eszembe hogy minek építsek házat köré mert semmi értelme....
    Szóval nem tudom mi alapján mondták azt hogy ezekkel a paraméterekkel ez not intended use... minden paramétere építókockára utal.. pláne hogy rendes passzív védelem a játékban amúgy sincs...

    Ilyen erővel a duplafal is not intended use lehet, azt majd az is eltűnik mert vmi nyomi bal lábbal kel fel a WC HQn :D

    Utoljára szerkesztette: lammaer, 2018.12.27. 13:32:48
  • PiszkosFred
    #354
    Azert legyunk oszintek, a Vault nem keritesnek/"epitkockanak" kerult be a jatekba, foleg nem akkora felulet/eletero/alapanyag arannyal. Nyilvan lehetett volna ezt elozoleg kommunikalni es utana valtoztatni rajta, de en speciel orultem, amikor kezdtek eltunni a vaultbol epitett monstrumok. :)
  • lammaer
    #353
    Hú b+, ha kinaiakkal kell együtt tolni akkor kalap-kabát.... meg 1.5 órás claim... nyami, ez kell a munkásosztálynak :D
    Utoljára szerkesztette: lammaer, 2018.12.27. 13:28:26
  • lammaer
    #352
    Biztos lesz majd rendes tartalom, gyanítom hogy egyelőre még az early game sincs rendesen megcsinálva (lásd a startter területek állapota), nem hogy a high end tartalom.
  • lammaer
    #351
    Nyugi, a wildcardnál a release plecsnit akkor teszik rá amikor gazdaságilag indokolt lesz, függetlenül attól hol tart a játék fejlesztése. Se feature complete, se minőség nem játszik szerepet, amikor látják hogy az eladások stagnálnak rátolják majd hogy RELEASE hogymegint főoldalon legyenek steamen.

    Aztán csinálják tovább a dolgokat, ami a terveikben szerepelt.
  • lammaer
    #350
    Én azért annak örülnék ha jobban figyelnének a játékosok visszajelzéseire, illetve belsőleg gondosabban balanceolnának dolgokat.
    Az zavart a legjobban hogy állandóan óriási változásokat csináltak, sokszor bejelentés nélkül. Amikor kihoznak vmit sokszor brutálisan OP, egyszer csak rájönnek (lehetőleg hetekkel/hónapokkal később) hirtelen rájönnek és a földbe nerfelik a dolgokat, sokszor rengeteg befektetett játékos időt kinullázva.

    Apró példa (hogy ne mindig a flyer nerf, BP nerf, speed nerf, generátor nerf legyen terítéken). Vaultok mérete: ugye eleve el volt cseszve hogy aaaaaaakora volt, de hát évekig nem nyúltak hozzá. Erre bejelentés nélkül, se szó se beszéd, egyik napról a másikra lefelezték a méretét. EZ tök jó. Csak éppen aki a bázisát úgy építette hogy a vaultok méretének volt benne szerepe (pl falként funkcionált), hirtelen egyik patchről a másikra ott lett egy használhatatlan bázissal ami tele lett lukkal...

    És ere mit irt egy wildcard admin a hivatalos fórumon: azért nem jelentették be, hogy megbüntessék a "csalókat", akik a vaultokat nem rendeltetészerűen használják....

    Aztán ott vannak a redesignok.. belekezdenek vmibe azt félbehagyják (lásd TLCk)

    Sokszor a kreativitást büntették ezzel a hozzáállással, ez a mentalitás jó lenne ha kihalna belőlük. De félek nem fog, mert az egész ark fejlesztés során pozitív változást nem mutattak ezen a területen...

    Na ezért nem hiszek amúgy az early accessben....
    Utoljára szerkesztette: lammaer, 2018.12.27. 13:24:14
  • Ironman2
    #349
    Ez valami brutál,már alapból kell neki a 100 giga,mi lesz itt később??
  • Vamp17
    #348
    Skill újra osztasnal vigyázzatok! Bizonyos skillek pont igenye megváltozott!
  • Vampy
    #347
    7.0 Patch:

    Current Version: v7

    - Added a new event cosmetic, 'Top Hat'. Permanent skin with 10 applicable uses. Can be purchased from Cosmetic Vendors in Freeports or Travelling Merchants. From the 27th of December, through til the 2nd of January, wearing this hat whilst digging up treasure will result in double the gold.
    - Improved server performance by adjusting server water thread utilization
    - Changed declaim period (stealing enemy territory) to 30 minutes from 1.5 hours (requires they have no alive crew or players in the vicinity)
    - Removed requirement to be on a boat to steal someone's boat after placing the claim flag. Adjusted base value times to claim the boats to be 1 one minute to steal a dinghy, 2hrs~ to steal a raft, a couple hours to steal sloop, and so forth (levelling a ship increases the time it takes to steal that ship).
    - Rebalanced Skill Point requirements as originally intended, where higher tier skills cost more SP. Forced a one-time 'free' respec to use these new values.
    - "Low Memory" Launch Option for more reliable <= 8GB OS support. Launch the game with '-lowmemorymode' to utilize this!
    - Ship collision damage is now disabled on Freeport servers.
    - Alpha creature spawns are now disabled on Freeport and Lawless Servers.
    - Item yield and Gold yield from Treasure have been doubled
    - Significantly reduced Torch and Fire Arrow Damage
    - Fixed a bug which prevented resources from respawning. Please note when this update goes live, it may be a few hours until they naturally start appearing again.
    - Diving Attachment now accepts all types of oil
    - Increased the damage from Dragon Fire AOE and set it to an 8-hour tame time with the token
    - Equilibrium Buff now gives +20% XP, -20% reduced incoming damage, +30 temperature fortitude, +10% movement speed, +20% melee damage, and takes 30 minutes to achieve rather than an hour.
    - Fixed a bug which prevented Bottles and Flotsams from spawning
    - Fixed a bug ocean and deep ocean spawners, including Mermaids, Whales, Ship of the Damned, and Squids.
    - NPC crew that are recruited in Freeport are now correctly assigned to your team.
    - Fixed Shovels and Heavy Shields so they no longer damage stone structures
    - All freeports now have pirate music in town
    - Scuttling is now tied to the demolishing tribe governance setting and Prevent Demolishing Structures in Group Management Settings
    - Group ranks now enabled on seating structures, so you're able to have better control of who is able to use those (Steering Wheel and Lt Podium)
    - PvE Claim Flag contesting now displays the enemy Claim Flag's upkeep time remaining before you can contest it, and provides a proper HUD message to that effect.
  • Ironman2
    #346
    Na meg is vettem! Kiváncsi vagyok rá.AZ ARK se indult pompásan,meglássuk milyen lesz ez.
  • PiszkosFred
    #345
    Hat, uj dinok es elolenyek szinte havonta, de kisebb-nagyobb javitasok es fejlesztesek szinte minden ket hetben. Volt sok balance, nerf, redesign egy-egy alrendszernek, stb.

    De kozben jottek uj mappok is, uj megoldasokkal, jott fizetos DLC, eventek, jott minden folyamatosan. Ha az Atlast is igy fejlesztenek, akkor annak tudnek orulni :)
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2018.12.26. 23:58:23
  • TDC Geronimo
    #344
    ARKhoz hogy jöttek content updatek EA release után? Havonta jött 1-1 nagyobb vagy 3 havonta?
  • PiszkosFred
    #343
    A koncepcioja jo. A jatek jelenlegi allapotara egy klasszikust ideznek: "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas."
  • Vampy
    #342
    Kis info, ha a rajat partra csalod, meghal :)

    Igy konnyebb...:)
  • MerlinW
    #341
    Néztem videót az "endgame"-ről, hát izé :D Nem tudom elhinni, hogy nektek ez a játék bejön:)

  • TDC Geronimo
    #340
    Igen lehet mondani hogy ez egy survival game, de szerintem sokkal jobb lenne, ha a survival cuccokat visszavennék és lehetne a felfedezésre, hajózásra stb összpontosítani. Szerintem ez a játék sokkal jobban működne, ha 90%ban nem a vitaminokkal meg kajával/piával kellene foglalkozni.
  • MerlinW
    #339
  • TDC Geronimo
    #338
    Hát igen a koncepció jó, de ha ebből valaha is lesz valami az nem most lesz. Engem meg ameddig ennyire extrém ez a vitamin/hunger cucc, addig nem is érdekel
  • PiszkosFred
    #337
    Hat, van egy hatosugara a zaszlodnak, de hogy tobb zaszlot le tudsz e tenni vagy csak egyet, azt passzolom. NA szerveren egyet raktam le, az EU-ra meg keresem a helyet.

    Orosz es kinai jatekosoknak nagyon remelem, hoyg lesz kulon szervere (es itt is lesz ping limit), mint az ARK eseteben is. Akkor lett ott is nyugodtabb az elet, amikor eltuntek a griefer anyjukba :)
  • drop
    #336
    és még ha jól tudom nincs megszabva hogy menyi területet teszel le így van hogy tiszta piros a sziget mert még a tengere is tesz a barom és továbbra se értem miért kell eu szervere kinai meg orosz játékos
  • PiszkosFred
    #335
    Na akkor, egyelore szolo jatekoskent en most itt tartok es szerintem egy ideig nem is eroltetem tovabb. Connection es egyeb gondokat hagyjuk, az benne van a pakliban egy alpha statusznal, foleg unnep kellos kozepen. Viszont ami a gameplayt illeti, az nagyon cinkes.

    Az elso 8 szint a kezdo zonaban aranylag okes, gyujtogetsz, craftolsz, szintet lepsz, stb. azzal a cellal, hogy meglegyen a raftod, amelyre aztan raksz tarolot, agyat, crafting padokat, stb. - figyelve a sulyra, mert a tutaj sem bir el mindent.

    A 8. szint utan a jatek uvolt az arcodba, hogy huzas innen, mert nincs itt tobb XP, nincs itt tobb latnivalo, irany a tenger. El is indulsz annak rendje s modja szerint, iszonyu jo feeling amikor magad mogott eltunik a kikoto es ott vagy a nagy budos semmi kozepen, korulotted ameddig a szem ellat nincs mas, mint ocean. Szinten jopofa a tajekozodas is, az iranytu es a terkep hasznalata. A raft kormanyzasa csak eleinte szokatlan, aztan megtanulod es sima ugy.

    Es akkro itt kezdodnek a gondok:

    Egy: a kezdo zonabol kierve a Lawless teruletre, mind a NA es mind az EU szerveren a szigetek 99%-a mar most foglalt. Ez meg a kisebb gond, hiszen le tudod nyulni barki foldjet, lerakod a zaszlodat es varsz a kozelben masfel oraig, bizva benne, hogy az illeti, akit epp lenyulsz nincs a kozelben (vagy a guildjenek tagja). Amit aztan majd toled is visszaszereznek. Felreertes ne essek, ez egy kalozos jatek (azok meg aztan siman elvettek mindent, amit akartam - ez igy jol is van), viszont a solo jatekosok itt kezdik el igazan megszivni, mert csapat nelkul itt mar nehez. De, tegyuk fel, szerzunk magunkat foldet, ezert partra szallunk es...

    Ketto: az osszes szigeten hemzseg a krokodil, a skorpio, a farkas vagy a kigyo, akik nem csak a parton, hanem a hajodon is megtamadnak (kurva nagy az aggro range, es utana kovetnek teged mindenen keresztul - az ARK-ban le tudtal razni dinokat a domborzatot okosan hasznalva, na itt nem, itt baszki utanad repul(!) ha olyan kedve tartja a krokodil, a skorpio vagy akar a kigyo is). Lvl 8-as szinten eselytelen vagy 2-3 ellen, mert altalaban nem egyedul jonnek, nagyot sebeznek es tobbseg mergez is. Ha megis egyedul, akkor meg tuti, hogy 20-30 szinttel magasabb, mint te. Komolyan, lvl128-as alpha krokodil ha kiszur a raftodon, akkor kezdhetsz uj karriert, mert azt az eletben nem szerzed vissza, mert ha neadj'sten a hajodon vagy, amikor kiszur, akkor ott fog kempelni az idok vegezeteig, hiaba respawnolsz az agyadban, mar ugrik is rad, es hamarabb halott vagy, minthogy a kliens atadna az iranyitast az eledes utan. Ha meg mazlid van es egyedul jon, lowlvl is, akkor megolod, viszont hamarosan ujra spawnol es akkor kezdheted elolrol.

    Harom: par darab vendor NPC mellett egy darab kuldetes sincs a jatekban, eddig legalabbis nem volt hozzajuk szerencsem. Valoszinuleg en magamat csaptam be akkor, amikor azt hittem, hogy a trailerben latott hangulat egy resze npc, es nem mind jatekos. Hozzateszem, amit a trailerben latunk varos, az az elso 10 percben kiderul, hogy koze sincs hozza, 4 npc all statikusan nev nelkul, szoveg nelkul, vendorkent es ennyi. En tenyleg azt hittem, hogy lesznek kvesztek es npck is - nyilvan nem egy singleplayer jateknak megfelelo minosegben es mennyisegben -, de valoszinuleg en ertettem felre valamit. :)

    Negy: Hja, ami a vitaminokat illeti, hajozas kozben mar le se szarja az ember. Ott ulsz meztelenul a vitorlanal, minden erteked a ladaba pakolva, es ha meghalsz mert epp ehen halsz, megfagysz, skorbut, vaksag, faradeknyosag, stb. kapsz, akkor leszarod, respawnolsz az agyban es folytatod tovabb. Amig megint meg nem halsz. A jatek nem jutalmaz, ha mondjuk figyelsz a vitaminokra akkor kapsz buffot, nem, inkabb buntet. Csak onnantol kezdve, hogy van egy raftod, rajta egy aggyal es 1-2 ladaval, kvazi semmi ertelme figyelni ra, mert minek?

    Egyedul akkor van ertelme figyelni a vitaminokra, amikor epp grindelsz valami ritka nyersanyagot es nem akarod, hogy a hajodtol/raktartol tavol halj meg.

    Es most ott tartok, hogy EU es NA szerveren is eljutottam lvl 10-ig, behajoztam egy rakas szigetet, hogy talaljak magamnak egy kis foldet, ahol felhuzhatom a shipyardomat, de mindenhol minden dugig van, mindenhol 3-4 kroki, kigyo, farkas (kb az ARK osszes non-dino allatai - bar szerintem meg lesznek itt dinok is, nem lennek meglepve) tamadnak ram, egyszeruen eselytelen barmit is csinalni. A hajokazas meg baromi latvanyos es hangulatos, de azert egy ido utan szarazfoldre is lepne az ember.

    Mondanom sem kell, hogy a szel midnig a szarazfoldrol ful kifele, ami miatt nagyon sok "Z" manovert kell csinalni ahhoz, hogy egyalaltan elerj olyan kozel a parthoz, ahol mar le tudod dobni a horgonyt.

    Es marha nagyot tevedtem az elejen, amikor elhittem vki kommentjet, hogy egy-egy sziget kb. akkora, mint az ARK szigetei. Dehogy. A vicc az, hogy az allatok populacioja szamban annyi, de teruletre kb. az 5%-a. Komolyan, jartam olyan szigecsken, ahol homokon kivul semmi sem volt, es kb 10 zsiraf keringett egy kb 10 negyzetmeternyi helyen. :) A masik sziget teljesen koves volt, se fa, se bokor, se virag, semmi es oda-vissza kergette egymast egy rakas skorpio meg egy alfa tehen (igen, Alpha female Cow)...

    Jo lenne a jatek alapotlete es tetszik is a koncepcio, de nagyon sokat kell dolgozni rajta a kovetkezo idoszakban, kezdve az allatok viselkedesevel, populaciojaval es az elohelyeik kialakitasaval, mert amit a random generator kialakitott, az ugy szar, ahogy van. Konyorgom, mar a kezdo zonaban (freeport) is mokas, amikor a tyuk mellett ott setal a parton a tyuk, a medve, a teknos, a lo, a vaddiszno, a nyul meg a fene sem tudja meg micsoda...

    Meg valahogy talalok magamnak egy kis foldet a kovetkezo napokban, aztan megnezem a hajoepitest, de szerintem ennyi, 1-2 nagyobb rancfelvarro patch utan folytatom.
  • PiszkosFred
    #334
    Azzal nincs is baj, hogy ettol realisztikusabb es nehezebb. En sem torolnem el a jatekbol, mert fun es nem veszes, de tenyleg balanszolni kellene, mert 60 percnyi jatekbol 40 percig csak a vitaminokkal foglalkozol. Nem az eleterod potlasaval, nem epitkezessel, nem xp szerzessel, nem felfedezessel - hanem azzal, hogy merre talalsz eppen ABCD tartalmu kajat, mert fel oran belul szukseged lesz ra, vagy meghalsz. Ha pedig elkezdesz harcolni, fat vagni, stb., akkor a szervezeted gyorsabb utemben fogyasztja a vitaminokat (plusz a kajat es vizet), igy tenyleg az van, hogy 20 percnyi egyeb teendo utan megint szedheted a gazokat es a halakat.

    Es itt jon a kovetkezo gond, hogy jelenleg az Atlas vilagat egy script toltotte fel elolenyekkel es novenyekkel - ebben biztos vagyok, hogy fejleszto egy darab allatot vagy novenyt nem rakott kezzel a helyere, csak a kikotok epuleteit. Rengeteg kis sziget van, ezeken megtalalhatoak a fa, ko, rost trio megfeleloi, de a vitaminokhoz kell neked rakas olyan noveny, amely nem biztos, hogy terem az adott szigeten, akkor pedig igy jartal.

    Hust tud szerezni, azzal le van tudva a B (egy a negybol), de peldaul a D-hez halat kell fognod, amelyhez vagy horgaszol, vagy lemerulsz buvarkodni es ugy vadaszol. Elobbihez nem biztos, hogy talalsz cukrot, mitn csali az adott szigeten. Utobbihoz nem biztos, hogy van a kornyeken hal, es mikozben lent uszol es halat keresel, gyorstitott tempoban fogy a D vitamin szinted. Egy-egy halbol aztan nagy nehezen szerzel hust, amely egy, rohadt gyorsan romlik, ketto, alig par %-ot javit a D vitamin mutatodon, vagyis irany vissza a tenger. Na de mivel lent uszkalsz, kozben gyorsan fogy az ABC szinted is...

    Hja, a vicc az, hogy a D vitamin hianyaval nem toltodik ujra az eleterod azokkal a modszerekkel, mint alap esetben.

    A es C vitamin aranylag egyszerunek tunik, hiszen gyumolcs es zoldseg kell hozza, de ha epp nem terem egyik sem a szigeten, akkor megint igy jartal.

    Persze eleinte a fortitudera rakva par pontot javit a dolgon, en legalabbis ugy tapasztaltam.

    Szoval rafer egy nagyobb balansz erre az egeszre, szerintem jon is majd boven valtoztatas - de elobb inkabb oldjak meg a bed respawn bugot es a jatek egyeb technikai faszsagait, mert addig inkabb lepakolok egy ladaba halalom elott es respawnolok 50-50-50-50%-so ABCD vitamin szinttel :)
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2018.12.25. 18:05:37
  • Torzonborz
    #333
    Green Hellben is ez van, szerintem meg pont jó mert realisztikusabb és nehezebb tőle a játék.
  • TDC Geronimo
    #332
    Conan is az mégse ennyire szar. DNLel is játszottam ott se volt ennyire idegesítő. ez a vitamin baromság ez marhára nem kellett volna bele.
  • Torzonborz
    #331
    Húha survivor játék és nehéz, hatalmas probléma! :D
  • PiszkosFred
    #330
    Na kozben annyit kideritettem, hogy
    - a ladiknak a terheltsege osszefugg a decay idejevel, vagyis minel tobb minden van a ladikon, annal hamarabb kopik.
    - legutobbi patch elbaszta a dolgokat, igy freeport eseten is le kell dobni a horgonyt, az lassitja a decay utemet, nem eleg csak a part kozelebe kikotni, mint eddig.
    - vagy belepek egy tarsasagba, vagy csinalok egyet, de a lenyeg, hogy itt sincs solo jatekosnak log, csak tribe/clan/company log van

    Mivel jelenleg ez meg csak nem is a beta, hanem a fizetos alfa valtozat, igy ugyis lesz meg temerdek wipe, bug, hiba es patch azokra, igy nem marad mas, mint nagy levego es...
  • PiszkosFred
    #329
    Plusz nem kapsz XP-t lvl8 utan.
  • TDC Geronimo
    #328
    Ja csak kezdőszigeten van 25 fpsed meg kilopják a kaját a tűzből úgy hogy semmit se tudsz ellene tenni
  • Vampy
    #327
    hat igazabol csurig lehet szedni magad mind az osszes etellel (zoldseg, gyumolcs, hus, hal) Illetve ra kell allni meg a kezdoteruleten a fozes megtanulasara, ugy sokkal jobban elallnak a dolgok.

    Amugy ertem en, hogy hajos jatek meg minden, de sztm nem erdemes ilyen hamar elhagyni a kezdohelyet.... Ott rengeteg szintet lehet lepni, skillt megtanulni, etc... nyersanyag van dogivel, nincsenek ellenseges lenyek (annyi...) etc...
    Utoljára szerkesztette: Vampy, 2018.12.25. 16:40:32
  • PiszkosFred
    #326
    Biztos, hogy valtoztatnak rajta idovel.
  • TDC Geronimo
    #325
    AH nekem ez a vitamin baromság ez sok. Végre elhajóztam kezdőszigetről... egy másik kezdőszigetre :D

    Mindenem rendben volt de nem találtam sárga vitamint növelő kaját így belehaltam. Még szerencse hogy előtte minden cuccomat beraktam ládába. Ez így marhára nem élvezetes, hogy állandóan a hülye hunger meg vitamin ikont kell bámulni.

    Conanba ezerszer jobb volt ez ott is volt ivás meg evés, de fele ennyire nem volt idegesítő. Nem értem deveket miért csinálják ilyenre. Ez kinek fun?
  • Vampy
    #324
    Zatonyokra vigyazzatok, most tortam rajta ripityara a a tutajom...:D
  • PiszkosFred
    #323

    Jo, de ott fel perc alatt volt hazad, falakkal, tetovel, amit lezartal egy pinkodos ajtoval es senki sem nyulta le a cuccodat, csak ha ledozerolta a bazisodat/faladat. Anno a regi vulkan oldalaba epitettunk direkt kozossegi kohokat, hogy azoknak is legyen lehetosege banyaszni es olvasztani, akik kesobb kezdtek es a vulkan peremen mar nem jutott nekik hely :)

    Na de itt a kezdo "freeport" szigeten nincs ra lehetoseged (marmint epitkezni), csak amikor majd kihajozol lvl8 utan/kornyeken. Akkor viszont szembesulsz azzal, hogy kb 3 nap utan szinte az osszes sziget minden terulete foglalt es csak baromi nehezen (es mazlival) tudsz magadnak foglalni egy kis foldet. Amely teruletre aztan fel tudsz huzni egy kis hazikot ugy, hogy nem semmisul meg egy ora alatt - bar ez csak hallomas, ma akartam volna elindulni en is, de ahogy irtam, a ladik es a felszereles kuka, kezdhetem elolrol. Amihez igy most sok kedvem nincs, de muszaj lesz valamikor.

    Egyebkent amekkora nagynak tunt a jatekter elsore, most latszik csak igazan, hogy mennyire zsufolt minden 30-40k jatekossal... Csaloka volt a korabban linkelt vilagterkep.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2018.12.25. 15:08:08