602
ATLAS
  • PiszkosFred
    #162
    Huh, nem tudom. De a trailerben volt egy csaklyazas, ahol loval ugratott at egy jatekos/npc a hajora :) Remelhetoleg npc crew tagok is aktivak lesznek.

    Viszont a szigetek szepek, de a stream alapjan valoszinuleg nem lesznek akkorak - legalabbis nem mindegyik(?) - mint az ARK szigetei.
  • Hexex86 #161
    Na azokkal annyira nem toltam sokat, hogy eljussak addig. A legtöbbe nem szokott lenni. Legalábbis amiket próbáltam.
    Én még arra leszek kíváncsi, hogy az npc-k, hogy fognak benne működni. Ha van legénységed akkor vajon csáklyázáskor is csak ott fognak ülni vagy harcolnak kardokkal?
    Az alapja az jónak néz ki eddig amit lehetett látni a játékból.
    Utoljára szerkesztette: Hexex86, 2018.12.22. 15:39:04
  • PiszkosFred
    #160
    ARK-ban is van, Conanban is, stb. Elobbiben ott vannak a fekvohelyek, utobbiban az Obeliskek es a Map Room.
  • PiszkosFred
    #159
    Remenykedtem benne, koszonom:)

    Most, hogy ez a ket kotyagos vizre szallt es mennek egy rafttal a masik szigetre az jutott eszembe, hogy vajon megallhatok es leuszhatok az ocean melyere, mint az ARK-ban? Vagyis van lent vajon valami?
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2018.12.22. 15:36:42
  • Hexex86 #158
    Hát remélem nem lesz. Survival játékokba még nem nagyon volt gyorsutazás xD
    Szépen vissza kell találni
  • TDC Geronimo
    #157
    Lesz valami gyorsutazás lehetőség
  • PiszkosFred
    #156
    Egy dolog nem vilagos nekem. Leszunk egy paran, osszeallunk crewnak stb. Aztan ha valaki par napig nem jatszik, hogy fogja megtalalni a tobbieket ekkora terepen? Vagy kozponti bazist huzunk fel, oke, de mire oda visszatalalunk? :D
  • TDC Geronimo
    #155
    Najó ez nekem vétel lesz csak jöjjön ki este. Valószínűnek tartom mondjuk, hogy ha rászabadul mindenki behal az egész.
  • PiszkosFred
    #154
    Vegulis jogos, 2x40 eleg, max lesz queue a hype idoszakban, aztan ugyis csokken a letszam es eleg lesz siman.
  • TDC Geronimo
    #153
    milyen 600 :D

    Max azt olvastad, hogy 700 sziget van a játékban
  • TDC Geronimo
    #152
    Minek több?
  • Vampy
    #151
    Azt olvastam, 600 szerver lesz. Az atjaras nem tudom, hogy lesz koztuk :)
  • PiszkosFred
    #150
    Csak?
  • kraven54
    #149
    De látom a Bow hitreg bug jött az Arkbol
  • TDC Geronimo
    #148
    Minek akarsz váltani?

    2 EU szerver lesz. 1 PVP meg 1 PVE
  • Vampy
    #147
    Azt lehet tudni, hogyan lehet valltani a szerverek kozott? toltokepernyo vagy hogy??
    Utoljára szerkesztette: Vampy, 2018.12.22. 15:06:09
  • PiszkosFred
    #146
    Ott all a viz mellett a parton es szomjan hal hamarosan, edes jo istenem. :D
  • PiszkosFred
    #145
    Hat nezek egy streamet, egy ficko meg egy csajszi a tavolbol probalkozik nulla, vagy legalabbis minimalis ARK tapasztalattal, de egyelore boldogulnak, azon tul, hogy tanuljak azt a rendszert, amely szerintem "nekunk" nem fog gondot okozni.

    Eddig tetszik, csak jo lenne ha kijutna vki a tengerre, arra vagyok kivancsi, az npc legenysegre, meg hajozasra, stb. A tobbi nagyjabol ismeros az ARK-bol.
  • Hexex86 #144
    Nekem is bejön. Remélem este tényleg jön. Twitteren írták, hogy még dolgoznak azon hogy kijöhessen early accessbe. Remélem még ma.
  • kraven54
    #143
    áhhá ok
  • TDC Geronimo
    #142
    Nekem egyelőre tetszik. Ha kijön este lehet megveszem
  • TDC Geronimo
    #141
    streamer szerver
  • kraven54
    #140
    De nem úgy volt hogy mmo, 40k játékos egy mapon? Akkor miért 150 a player cap
  • PiszkosFred
    #139
    Nem banom, annal konnyebb aklimatizalodni :) Bar csak streamek alapjan, de jobbnak tunik a teljesitmeny, mint az ARK-nal, az ujabb unreal motor ugy latszik bevallt. Bar azert kivancsi leszek ra, hogy nagyobb tomegben/csatakban hogy viselkedik majd a jatek.
  • Vampy
    #138
    Nincs is ezzel baj, Pont ez lenne a cel, sztm :)
  • PiszkosFred
    #137
    Hat, amit az ARK-ban csinalhattal, az itt is elerheto lesz (bar gondolom a technika megreked egy szinten alap esetben, bar a modokkal johetnek majd tankok is, stb.), csak ki lesz egeszitve npckkel, kuldetesekkel, meg istentelen sok szigettel. De az alapja mindenkeppen az ARK.
  • kraven54
    #136
    Hát azért reméltem nem ARK DLC lesz :) De legalább nem dinos
    Utoljára szerkesztette: kraven54, 2018.12.22. 14:35:40
  • TDC Geronimo
    #135
    Ki gondolta volna :D
  • TDC Geronimo
    #134
    egyelőre jobban néz ki mint amire számítottam. UI tiszta ARK továbbra is bár a betűtípus valamit ment rajta
  • kraven54
    #133
    Hú de Ark copy-paste :/
  • TDC Geronimo
    #132
    Na úgy néz ki végre valahára elindul. Lássuk meddig bírják szerverek ezzel a minimális populációval :D
  • Vampy
    #131
    Indul a Streamereknek :)
  • drop
    #130
    most töltöm a subnauticát mert alig várom régen toltam de most megjött a kedvem hozzá, nem kell elnézést kérned hisz nem volt bántó amit írtál
    Utoljára szerkesztette: drop, 2018.12.22. 12:57:49
  • Hexex86 #129
    Hát spelleket nem is várok, de csak nem olyan lesz mint a sea of thieves, hogy minden cucc ugyan olyan lesz. Legalább nagyobb sebzés meg armor érték növekedjen nem? :)
  • PiszkosFred
    #128
    Jol van akkor, elnezest, csak mert annyira ketsegbeesetten irsz neha, hogy azt hittem, tukon ulve varod :)
  • drop
    #127
    ugyan ez van nekem is
  • drop
    #126
    én játszok mással csak közbe nézegetem a fórumokat is és kb te is ezt teszed mivel rögtön válaszolsz de nem támadásként írtam
    Utoljára szerkesztette: drop, 2018.12.22. 12:54:12
  • Ainz
    #125
    Engem csak az baszott fel, hogy nem kommunikáltak semmit : D
    De amúgy jót nevetek azokon, akik itt igazi mmot várnak spellekkel etc XD
  • TDC Geronimo
    #124
    Egy biztos. A zene tetszik és betűtípus is rendben van
  • drop
    #123
    steam fórumon linkelték a steam szabályzatot mondtam nem biztos