602
ATLAS
  • Hexex86 #282
    Hmm saját szerót indítasz? Ha van hely én mennék, ha pve.
  • PiszkosFred
    #281
    Hat, felorankent ranyomok majd, vagy ha irjatok itt, hogy mukodik. Addig lovom be a g-portalt, vegre felvettek a kinalatba az Atlast.
  • Hexex86 #280
    Nekem is volt olyan. Relog. De próbálgatják egyfolytában. Most jól ment egy darabig nekem is.
  • PiszkosFred
    #279
    Hat, par percig jol futott, most megint 255+ es dc :)
  • Vampy
    #278
    eu PvE
  • Hexex86 #277
    Most jött kis patch és szerver restart volt. 65ős pingem van a 255 helyett.
  • Fox121
    #276
    melyik szerveren vagytok hivatalosra gondolok
  • PiszkosFred
    #275
    Bar jelzem, ObsidianAnt-n kivul egyetlen streamert sem nezek, szamomra a 2015+ ev Gaspar Gyozikei, kerulendok messzire, de elfogadom, ha valaki istenkent tiszteli oket es vakon issza minden szavukat - csak engem keruljon el messzire. Szoval abban igazuk van, hogy jelen allapotaban a jatek a hivatalos szervereken egy tragedia.

    Nagyon jo otletek vannak benne, nagyon jol is hangzik a 40k emberes elo vilag, de jelenleg mindez mit sem er, ha nem tudsz jatszani normalisan. Ez most a prioritas, a tobbi tartalmat meg sem nem is lattuk, emiatt.

    Az, hogy a jelenleg latott tartalmakat elemezve kijelentjuk, hogy ez tenyleg nem tobb, mint egy ARK Total Conversion, csak ezuttal dinok nelkul, ez meg igaz is lehet. Vannak nagyon fasza ARK TC-t, igaz nem ekkora teruleten es nem ennyi uj tartalommal, de egyebkent alapjait tekintve semmivel sem masabb az, amit en lattam, mint egy ARK mod/TC.

    Mindez 20 euroert belefer, kb ennyit fizet barki egy random DLC-ert. Ennyit nekem siman meger, de nagyon remelem, hogy a kovetkezo honapokban rendbeszedik a hivatalos szervereket, mert akar ARK DLC, akar uj projekt, kurvara mennek mar jatszani :) ha nem csinaljak meg, es marad ilyen szar, akkor buktam 2-3 pizza arat, amitol nem megyek a falnak, de csalodott inkabb a kihagyott lehetoseg miatt leszek, nem 5-6k miatt (idotlen idok ota varok egy normalis western vagy kalozos mmot, de egy igazi sandbox jellegut, mint ennek a koncepcioja).
  • TDC Geronimo
    #274
    A játék 20 euro.. ennyiért árulják DLCket szóval nem értem a zúgolódást. A szerverrel vannak nagy gondok és ezzel van összefüggésben a fos fps is. Amint ezt megoldják és elmegy a lag meg és a nagy szerver terhelés, akkor az fps se lesz ennyire szar. Én nem logolok be, mert teljesen felesleges még szerintem pár hétig.
  • Vampy
    #273
    Naja, Akkor CS: Go eladasa onallo jatekkent is penzcsalas? :)

    Szerk: Latom mas is ezzel a peldaval jott :)
    Utoljára szerkesztette: Vampy, 2018.12.23. 19:40:31
  • Hexex86 #272
    Hmm. Amikor nézte mindenki a streamereket mindenki egyből az árát kérdezte és hogy mikor jelenik már meg. Pedig ott lehetett látni, hogy milyen ark szerű. Akkor a streamereknek is tetszett. Megjelenés után a streamerek elkezdték az arkozást meg a szidást és egyből mindenkinek rossz lett a játék...
    Azért legyen már kicsit saját gondolatunk is emberek.
    Utoljára szerkesztette: Hexex86, 2018.12.23. 19:38:59
  • Torzonborz
    #271
    ea játék, mégis mit várt a nép, majd simán fut?
  • PiszkosFred
    #270
    A jogi reszebe ne menjunk bele, mert amig nincs torvenyben meghatarozva, mi szamit Season Passnak, mi DLC-nek, mi kiegeszitonek es mi uj projektnek, es ezek kozott milyen lehetseges osszefuggges/kapcsolat allhat fenn, addig nincs mirol beszelni :)

    Elkezdtek egy DLC-t, amely kinotte magat egy onallo projektte. Rengeteg ilyet lehetne mondani, CS, WoW, ismeros?
  • Vampy
    #269
    Marmint mivel is verik at a nepet? Nem teljesen ertem....
  • nordan
    #268
    de ez átverése és megtévesztése a fogyasztónak, ezért komolyabb országokban igencsak megüthetik a bokájukat
  • PiszkosFred
    #267
    Es milyen igazuk is van, ezt igy kell csinalni, ha penzt akarnak keresni.
  • Vampy
    #266
    Hat gyerekek, nem tudom, en ma nem lennek jatekfejleszto... Az ami a Steam forumon megy, brutal....


    Eszembe jut, amit a Blizzard-al is csinaltak par hete.... Egyszeruen nem lehet megfelelni, semmi nem jo....
  • TDC Geronimo
    #265
    Na ezért nézem én liriket mindig. Ez content :DD

    Amúgy karbantartás ELHALASZTVA 1 órával. Meglepő? :D
  • nordan
    #264
    https://clips.twitch.tv/TrappedRichQuailPrimeMe
  • nordan
    #263
    Opened a hidden Ark Menu in the Main Menu screen with a controller. (Go down in the menu til the cursor goes off the screen and press A)

    Clicked on "OCEAN" under the list of ARK DLC's.

    Clicked on "Start In Singleplayer"

    Game booted in a single player mode and threw me into the character creator screen.

    This game was originally a DLC planned for ARK, but because all the hardcore ARK players bought the season pass then that means they won't get money, so they released this piece of trash to take as much money from you as possible with little to no effort. Please stay away from this game, don't support the developers.
  • TDC Geronimo
    #262
    Official Server Maintenance: 1:30 PM EST

    The Official Server network will go offline/enter a debug state for 3 - 4 hours of maintenance while we work on resolving connection, stability, performance issues. We will update you with more info as necessary.

    Azt a 3-4 órát inkább 6-7nek számoljátok. Gondolom jön majd kisebb kliens patch is meg szerverrel babrálnak majd valamit
  • TDC Geronimo
    #261
    Én biztos nem szarakodok vele amíg ilyen a kezdőterület fps és lag szempontjából. Ezért mondtam hogy ezzel két ünnep között már szerintem sokat nem fognak tudni kezdeni.
  • Vampy
    #260
    Probalj ne freeport-ra menni, a lawless-ek jobbak! (Csak ott nehez normalisan fejlodni....)
  • kill3r21
    #259
    nekem 9-10 frame valamiért :(
  • Hexex86 #258
    Már dolgoznak a szerver laggok megoldásán! Hmm vasárnap is melóznak. xD
  • PiszkosFred
    #257
    Igen, ha aktivalod, hogy ne az atlast mutassa, hanem a servereket (zonakat), es olyat valasztasz, ami nem spawn point (freeport), hanem lawless, ott siman fut, meg ha dugig is van.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2018.12.23. 15:18:43
  • Vampy
    #256
    nekem most egesz jo, PvE-n ramentem egy random kis sziget szerverre, itt egesz turhetoen fut. Csak ugye igy ennek nincs sok ertelme, sokkal nehezebb itt barmit csinalni, mint kezdoszigeteken....
  • PiszkosFred
    #255
    Jobb hijan, tutorial jelleggel tanulni az alapokat, a kovetkezo 1-2 (ho)napra, amig nem szedik rendbe a hivatalost es lesz jatszhato, nos, arra NEKEM(!) addig jo. Probalkozni es tanulni a rendszert, szerintem arra tokeletes. Bar a legjobb az lenne, ha vegre a g-portal is utolerne magat, akkor ott meg belovok ujra egy sajat szervert es azon tenyleg megneznek minden alapot anelkul, hogy 5 fpssel gumikotelezzek a kezdo varosban.

    "Atlas Release
    Liebe Kunden, wir werden das Spiel schnellstmöglich bei uns einbinden. Wir arbeiten mit Hochdruck dran und sind guter Dinge die Server so schnell wie möglich anzubieten

    Dear customers, we will integrate the game as soon as possible. We are working hard and are looking forward to offer the servers as soon as possible."
  • TDC Geronimo
    #254
    Annak sok értelme meg nincs
  • PiszkosFred
    #253
    Csak hivatalos serveren szar. Beleptem egy unofficial 100 fos pvpre es tokeletes fut. Hatranya, hogy az unofficial szerverek csak egy-egy regiot jelentenek, vagyis a jatekter sokkal kisebb.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2018.12.23. 14:24:18
  • TDC Geronimo
    #252
    Mondom ezt 2 ünnep között szerintem kár erőltetni
  • Vampy
    #251
    En most megprobalok meghalni es spawnolni egy nem kezdohelyre... :)

    Legalabb valamit tudjak csinalni :)

    Aztan ha javul a helyzet, meghalok megint aztan spawonolok egy varoshoz..:) jelenleg nincs mas otletem. Viszont Ilyen lagg mellett meghalni sem konnyu :D
  • PiszkosFred
    #250
    Picit jobb, mar be lehet lepni, de paksi eromuvel a segged alatt is nagyon rossz a helyzet.

    Ha lenne annyi esze az egyik devnek, hogy kikapcsolja a "jatekos teste a vilagban marad" opciot, akkor nem kellene kezdovarosonkent a spawnpontot tobb tizezer alvo testet szinkronizalni es mindjart jobb lenne a helyzet... :)

    Ha pedig megvan a lvl5 es elhagytad a kezdo szigetet, nincs gond. De addig el iskell jutni, a varoson kivul kezdodik a ping-pong/gumikotel effektus, vagyis a desynch miatt lepsz elore 10-et majd visszarak ahonnan indultal es goto 10.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2018.12.23. 13:44:04
  • Vampy
    #249
    Javult valamit a helyzet? PVE meg jatszhatatlan?
  • PiszkosFred
    #248
    Hat, nem vesztettel egyelore sokat, van idod becsatlakozni, de per pillanat jatszhatatlan: a PVE szerver total gumikotelezik, a PVP meg hagyjan, de ott is iszonyu a lag...
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2018.12.23. 12:10:18
  • TDC Geronimo
    #247
    Hát igen azt hiszem ehhez a játékhoz visszatérünk majd jövőre :)

  • Vampy
    #246
    PVE szerver jatszhatatlan, PVP az megy, ugy ahogy...
  • Hexex86 #245
    Az még most is ott van az Atlas mappába xD
  • Vampy
    #244
    Az ARK install konyvtaraban meg anno ott volt a "Shooter Game", Ami meg az Unreal Engine hivatalos sample jateka, szoval ez meg nem jelent semmit...:D
  • Hexex86 #243
    Én nem toltam sokat az Ark-ot mert nem jön be a dínós cucc, de remélem azoknak is lesz annyi új tartalom az Atlas-ba, hogy megérje megvenni nekik. Csak azért óvatosan mert akik fent voltak a Hype vonaton könnyen átszállnak a Haterek sorába.