ATLAS
  • PiszkosFred
    #323

    Jo, de ott fel perc alatt volt hazad, falakkal, tetovel, amit lezartal egy pinkodos ajtoval es senki sem nyulta le a cuccodat, csak ha ledozerolta a bazisodat/faladat. Anno a regi vulkan oldalaba epitettunk direkt kozossegi kohokat, hogy azoknak is legyen lehetosege banyaszni es olvasztani, akik kesobb kezdtek es a vulkan peremen mar nem jutott nekik hely :)

    Na de itt a kezdo "freeport" szigeten nincs ra lehetoseged (marmint epitkezni), csak amikor majd kihajozol lvl8 utan/kornyeken. Akkor viszont szembesulsz azzal, hogy kb 3 nap utan szinte az osszes sziget minden terulete foglalt es csak baromi nehezen (es mazlival) tudsz magadnak foglalni egy kis foldet. Amely teruletre aztan fel tudsz huzni egy kis hazikot ugy, hogy nem semmisul meg egy ora alatt - bar ez csak hallomas, ma akartam volna elindulni en is, de ahogy irtam, a ladik es a felszereles kuka, kezdhetem elolrol. Amihez igy most sok kedvem nincs, de muszaj lesz valamikor.

    Egyebkent amekkora nagynak tunt a jatekter elsore, most latszik csak igazan, hogy mennyire zsufolt minden 30-40k jatekossal... Csaloka volt a korabban linkelt vilagterkep.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2018.12.25. 15:08:08