602
ATLAS
  • Vampy
    #202
    Kimentek a Press/media kodok is, ebben a pillanatban.

    Streamerek hogy tudnak meg streamelni? Nem lottek le megsem a szerokat?
    Utoljára szerkesztette: Vampy, 2018.12.22. 20:45:55
  • PiszkosFred
    #201
    Euro inkabb, errefele dollar=euro :)
  • Hexex86 #200
    1 napig igen. Következő nap már 30. Ha jól tudom.
  • kill3r21
    #199
    Kíváncsi leszek, akkor 25 dodo lesz?
  • Vampy
    #198
    It won't be available to download before Noon, and even then it'll prob take a few minutes to appear on the Store. The download is approximately 30-25gb but will uncompress to 100gb.
  • Hexex86 #197
    Köszi!
    Az akkor lejön éjfélre remélem xDD

    Vampy: Igen valóban 9-kor indulni fog! Nagyon kíváncsi leszek. Legalább mire lejön nekem ezzel a szar nettel már nem lesz annyira indulási laggom. xD
    Utoljára szerkesztette: Hexex86, 2018.12.22. 20:30:45
  • Vampy
    #196
    Stream szerokat lelottek, azt irjak 35 perc es indul!!
  • TDC Geronimo
    #195
    30 körül azt mondták
  • Hexex86 #194
    Hány gb-ot is szed le?
  • TDC Geronimo
    #193
    na elvileg 40 perc és megjelenik
  • Vampy
    #192
    Bazis+hajo OK, de a testem, azt nem szerettem...:) Esetleg jo lenne valami olyasmi, mint D&L-ben (bar nem tudom, hogy mukodott-e valaha...:) ) Hogy lehetett A Varosban hazat berelni.
  • PiszkosFred
    #191
    Hat, remelem igen, marad hajo, bazis, test minden, mert az ad egy ujabb reteget, ujabb izgalmi faktort a jateknak. :)
  • Vampy
    #190
    Azt lehet tudni, mi tortenik velunk ha kilogolunk?Marad a testunk ugy, mint ARK-ban? (Ezt a reszet nem szererttem...:) )
  • TDC Geronimo
    #189
    Further update, we're still on target for our Noon PST Early Access launch! Thanks for sticking in there guys, hopefully you've enjoyed the stream. Doesn't the word noon look weird now?
  • drop
    #188
    hajó építés nagyon jó lett
  • TDC Geronimo
    #187
    Streamerek jól szórakoznak, én is. Holnap már szeretném tolni :)
  • Vampy
    #186
    Egy Steamen (itt: https://www.twitch.tv/lirik) most mentek pont at egy szerver hatarvonalon. Ugyanugy mukodik a rendszer, mint a Life is Feudalban. Pici Lagg es mar a masik szeron is vagy. Nincs toltes, vagy ilyesmi. Ilyen enyhen attetszo "fal" jelzi a szerver hatarokat. Ez naaaagyon jol hangzik!!!!!!
    Utoljára szerkesztette: Vampy, 2018.12.22. 19:36:22
  • Hexex86 #185
    Folks wondering, aye the test servers that people are playing on will be completely wiped when we have our official early access launch later today. None of their progress is going to be saved.
    Szóval van esély, hogy még ma játszhatunk.
    Utoljára szerkesztette: Hexex86, 2018.12.22. 19:27:50
  • Vampy
    #184
    Beteg.... Bar ugy tudom, ezek a karik mennek a levesbe indulaskor.
  • TDC Geronimo
    #183
    Egyelőre nem látok problémát szerver és kliens oldalon. Remélem este tényleg megjelenik
  • danone
    #182
    CohhCarnage-ék most futottak bele egy 67-es szintű srácba oO
  • PiszkosFred
    #181
    Akkor megnyugodtam. Olvastam, hogy majd a kormannyal szerelt hajokat maskent kell iranyitani, remelem nem viszik nagyon tulzasba a dolgot :)
  • drop
    #180
    ez még első hajó majd lesz kormány is csak hát kezdetleges
  • PiszkosFred
    #179
    Ezt a hajo iranyitast remelem lehet valahogy billentyuzetrol is, picit egyszerubben, mint az, amit jelenleg latok (korcikk kattintgatasos megoldas). Ha NPC-t rakok a kormany ele, akkor vajon konnyebb?
  • Hexex86 #178
    Amúgy azt írják, hogy dolgoznak a gamen, hogy az esti kiadás meglegyen.
  • drop
    #177
    én is
  • TDC Geronimo
    #176
    Amúgy szerintem azért 150 fős a szerver most mert 1 clustert stress tesztelnek. Összes streamer most egy helyre spawnol
  • Hexex86 #175
    Én timmac-ot néztem. Nem siet, nem kapkod.
    Utoljára szerkesztette: Hexex86, 2018.12.22. 16:18:44
  • TDC Geronimo
    #174
    én liriket várom este 6tól. Addig nézem cohhot meg wafflet
  • Ainz
    #173
    Ha valakit érdekel pvp crew az írjon rám : D
    Casual játékosok ne : p
  • PiszkosFred
    #172
    Streamen pont latszott, hogy az agyak megint (cuccok nelkul utazol) ugy mukodnek, mint az ARK-ban.
  • PiszkosFred
    #171
    En a @forsen-t nezem a baratnojevel/felesegevel(?) a hatterben, de valami nagyon kezdok, viszont szorakoztatoan azok :)
  • Torzonborz
    #170
    Van valami értelmes stream?
  • Hexex86 #169
    Érdemes volt elcsúsztatniuk ezek szerint. Tuti valami nagy bug került elő amit kigyomláltak. Eddig nem is nagyon dobott ki senkit. Jó, ez még csak 150-es szeró.
    Utoljára szerkesztette: Hexex86, 2018.12.22. 16:02:16
  • TDC Geronimo
    #168
    Meglepően bugmentes új EA megjelenéshez képest
  • Ainz
    #167
    Ez instabuy
  • PiszkosFred
    #166
    Elvileg ez mar egy picit ujabb unreal 4-es verzio/motor, az ARK meg a regit hasznalja es nem nagyon frissitettek (gondolom nagy melo lett volna). Illetve 3-4 eve szopnak vele, lehet mostanra mar megismertek es tudjak kezelni/hasznalni :)
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2018.12.22. 15:55:50
  • drop
    #165
    és jobban is fut ami meglepő
  • TDC Geronimo
    #164
    Eddig elég kellemes csalódás. Én nem toltam ARKot, de nekem a graf is szebbnek tűnik, az ui is valamivel szebb, betűtípus tudom hülyén hangzik, de nekem sokat számít és itt az is szép :)


    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2018.12.22. 15:48:30
  • Hexex86 #163
    Azt a részt vissza is néztem, hogy jól látok-e XDD

    Eddig akkorának tűnnek a szigetek mint a Sea Of Thieves-be voltak a közepes-nagy szigetek. De lehet itt ez a legkisebb sziget.