602
ATLAS
  • kraven54
    #242
    De annyiba csak aki Ark game pass-t vett annak ingyen kellett volna adni. Igy meg nem.
  • Hexex86 #241
    Nem annyiba kerül mint egy Ark DLC?
    Am szerintem azért vannak azok ott mivel ugyan az az engine meg ilyesmi nem?
    Utoljára szerkesztette: Hexex86, 2018.12.23. 11:15:44
  • kraven54
    #240
    Atlas install mappában ilyen könyvtárak, hogy Aberration, ScorchedEarth. Ez egy Ark DLC-nek készült, de rájöttek uj játékként több pénz
  • lammaer
    #239
    Várható volt hogy az óriási hype miatt ez lesz. Meg kell várni amig szépen minden 0 day pistike lenyugszik, kijavítják kezdeti problémákat (biztos lesz szép számmal gamebreaking bug, szerverprobléma, rolllback), egyáltalán lesz valami értelmes review a sok sikongató idióta youtuber helyett, akik már attól a menyben járnak hogy meglátnak egy fát vagy bokrot a játékban :)

    Mondjuk sanszosan jó cucc lesz, bár nekem az egész hisztéria alapból visszás és taszító. Ez persze nem von le semmit a játék értékéből...
    Utoljára szerkesztette: lammaer, 2018.12.23. 06:56:39
  • MerlinW
    #238
    Főleg hogy konzolos megjelenése óta szinte csak negatív kritikákat kapott a játék.
  • Ironman2
    #237
    Na fasza! Erről most vettem tudomást először! Amúgy még a szerverre se tudnak menni ahogy nézem,le van minden halva,szóval még ráérek megvenni bőven!
  • TDC Geronimo
    #236
    Szerintem szerver terhelés miatt ilyen fos.
  • PiszkosFred
    #235
  • kill3r21
    #234
    kemény 30 fps , 1070en :D lesz itt baj :D
  • TDC Geronimo
    #233
    Ja hát biztos volt elején ez lesz. 150 player / zóna szóval várni kell mire a többség elhagyja az első szigetet ahol kezdett. Nekem csak holnapra jön le úgyhogy addig talán valamit normalizálódik
  • kill3r21
    #232
    és tele is :D
  • TDC Geronimo
    #231
    jött patch elvileg live
  • Vampy
    #230
    hat en mar nem tudom.......:D
  • kill3r21
    #229
    biztos lesz szerver? :D
  • Dondark
    #228
    Akit érdekel :)
    Atlas Hungary
    Discord
  • Vampy
    #227
    Elv meg 17 perc es lesznek szerverek.
  • TDC Geronimo
    #226
    Na sikerült megvenni. 7k Szerintem ezért nem sok. Főleg amennyi óra bele fog menni
  • PiszkosFred
    #225
    forras
    Ahoy Pathfinders!

    There are a few details you'll need to be aware of over the next 24 hours or so. Currently, the team is working on deploying our entire Official Network for the public, due to the size we expect this to take approximately between 30 and 45 minutes from this post. We'll keep you updated if that time were to change.

    Following the launch of our Official Servers and monitoring for live game issues and player reports, we'll be focusing on the following today:

    - Getting the Third Party Hosts set up to manage their own ATLAS
    - Create a Steam Annonymous APPID that would provide anyone with a download a server application
    - Publish the tools to layout your own ATLAS including information on how to use it.
    - Break down of some of the new settings that they can host with which differ to ARK due to new gameplay mechanics
    - Linux Dedicated Server

    Thank you very much for joining us on this exciting adventure and for the latest dispatch keep yer one good eye trained on this here information:

    Natter n' chatter on Discord: https://discord.gg/playatlas
    Navigate ye olde Subreddit: https://www.reddit.com/r/playatlas
    Hear ye, hear ye on Twitter: https://twitter.com/sailtheatlas
    Watch us scallywags on Twitch: http://twitch.tv/sailtheatlas
    Gander yonder on Instagram: https://www.instagram.com/sailtheatlas/
    Plus ye can band with us Pirates on Facebook: https://www.facebook.com/playatlasgame

    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2018.12.22. 22:20:08
  • PiszkosFred
    #224
    Gondolom a Valve is orul ennek, winter sale kozepen, holiday szezonban berohasztja a steamet a jatek :)

    Meg a vegen igaza lesz vkinek, aki azt irta, hogy direkt csusztak, mert ezzel is csak a hypeot fokoztak (a hisztis es eskudozos embereket meg nem kell komolyan venni, ugyis megveszik ezek is - illetve vennek, ha menne...)
  • TDC Geronimo
    #223
    Totál lehalt steam lol
  • Vampy
    #222
    En marleszedtem, de meg nincs szerver...:(
  • drop
    #221
    nekem bent lett a könyvtárba de nem tudom leszedni mert még nem vonták le a pénzt XD
  • kill3r21
    #220
    Bakker most kaptam meg a kulcsot keymaileren :D
  • TDC Geronimo
    #219
    Ja steam haldoklik. Próbáljátok később. Game awardsos bejelentéssel + streamerek brutál hypeot generáltak
  • Vampy
    #218
    Kollegam sem birja megvenni.....Kiraly a Streamet is osszeomlasztottak :D:D
  • kill3r21
    #217
    nem bírom megvenni atyaég :D
  • TDC Geronimo
    #216
    20 euro csak jan 2ig. Nem rossz
  • PiszkosFred
    #215
    Hat, nekem is masodjara sikerult.
    Egyebkent 32 gb-t szed elso korben.
  • TDC Geronimo
    #214
    Úgy néz ki crashelteti steamet :D

    Nem bírom kosárba rakni
  • PiszkosFred
    #213
    Tevedtem, most esszel valtottak at, kb 21 euro volt (pontosan nem tudom, levonta a sale alatt guberalt par eurocentjeimet is) :)
  • Vampy
    #212
    Megjotttt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • lammaer
    #211
    Lesz majd jó kis offline raid
  • TDC Geronimo
    #210
    Láttam kontroller ikont
  • PiszkosFred
    #209
    Korabbi streameket nezz vissza, amikor 2-3 oran keresztul az optionst streameltek, hatha ott latni valamit.
  • TDC Geronimo
    #208
    Éjjel megveszem én is és letöltöm. Nekem úgyis lesz 8 óra mire lejön.

    Azt tudni, hogy van-e benne már most kontroller support? Steam ír partialt, de az nem jelent sokat
  • Vampy
    #207
    Pathfinders, our official test servers are now undergoing maintenance. ATLAS is currently being pushed through to the Steam Store as an Early Access title and should be purchasable by 12:15 PM. It takes a bit of time to get through the system ;). Downloads can begin shortly!
  • Hexex86 #206
    21:15kor jelenik meg steamen. Lehet készülődni.
  • kill3r21
    #205
    Nekem nem jött sajna, marad a buy
  • Vampy
    #204
    Na akkor varhatjuk a bejelentést a csuszasrol? :D
  • PiszkosFred
    #203
    Az mar ARK-ban is jelen volt, itt is, hogy no a haja/arcszorzete a karakternek, de itt ugybar oregszik is a karakter, vagyis egy ido utan vege es egy uj karakterrel (konkretan a leszarmazottunkkal - annak fuggvenyeben, hogy kivel hazasudtunk) kell folytatni es vinni tovabb a "csaladi orokseget/hirnevet" (remelem hajot es egyebet is). De arrol volt mar hivatalos info, hogy kb MENNYI ido az, amig vegleg megoregszik a karakter es muszaj lesz valtani?

    Mert az oke, hogy az egyik default kaloz legenda itt is jelen lesz, az orokelet/fiatalsag forrasa, de ha ezt nem szamoljuk, akkor vajon hany honappal kell szamolni? Errol info vkinek?