2093
  • Kissssss0 #329
    hah ez a játék még mindig él? azt hittem már hogy rég bedöglött, csoda hogy eddig kibírta.
  • Paladin
    #328
    Pontosan :)

    Azon kívül 20 vs 27 százalék áfánál is kemény kétezer forint a difi EOD esetén... nem tudom hogy a 43 ezer vs 45 ezer forint különbség indokol-e egy "mert a külföldiek jobban járnak" megállapítást ;)
    (Ok, USA más téma)
    Utoljára szerkesztette: Paladin, 2018.12.10. 15:29:53
  • Torzonborz
    #327
    "Azt meg végképp nem vágom, miért járnának a külföldi játékosok jobban."
    Mert kevesebb a vat, bár erről nem a fejlesztők tehetnek.
  • Paladin
    #326
    Technikai problémák - úgy ahogy mondod.

    A másik fele marhaság. Kényelmi előny a nagyobb kezdőcsomag, főleg ha kevesebbet játszik az ember, vagy ügyetlenebb. (Mint én :) ).
    Különösen most, hogy flea marketen gammát is vehetsz bármikor.
    Az a pár extra tárgy, amit kapsz, semmit sem jelent. Egy két scav kör interchange-en, és ugyanott vagy.
    A stash méret nagyobb kényelmi funkció, azt csak tényleg sok pénzzel lehet kompenzálni, de lehet.

    Azt meg végképp nem vágom, miért járnának a külföldi játékosok jobban.
  • AJensen
    #325
    Sokan játszanak már vele, viszont továbbra is technikai problémák vannak. Egy online PvE nagyon kellene, mert Pvp-ben a nagyobb csomaggal rendelkezők továbbra is előnyt élveznek. LvL1-es szinten is már sok cuccal tudnak kijönni, mert ott a konténer, ami más játékosok számára láthatatlan és nem férhetnek hozzá. Ergo kipakol Bétás vagy Gammás egy apró cuccokkal teli helyet 10 kör alatt már ütőképes felszereléssel tudja kezdeni a meccset. Aztán ott van, ha valaki előbb jut fegyverhez, akkor hamarabb fejlődik az összes képessége, tehát előnnyel indul kezdéskor.
    Az oroszok játékai sosem a balanszról szólnak, vagy a játszhatóságról, fizess sokat a semmiért, hogy másokat megalázva előnnyel játssz.
    Elég disznóságnak tartom, mert az alapjáték is ott kezdődik, hogy 10k+ jó magyar áfával. A külföldi játékosok már jobban jártak.
    0.10.0 van kint jelenleg, de ez még messze van a játszhatótól.
  • undY1ng #324
    Még mindig ismeretlen a nyílt béta időpontja?
  • T800
    #323
    https://youtu.be/a70_QmnjhCU?t=1m18s


    Srcáok ez a feature nem is került bele a játékba ugye? Mármint gránát dobásnál nem mozognak az ajtók illetve a lámpák, nincs így kidolgozva a fizika... Vagy ez külön bekapcsolható?
  • Paladin
    #322
    Nem kizárt a steam, de nincsenek konkrét tervek egyelőre.
  • Bence450
    #321
    Ha megveszem a játékot a hivatalos weboldalon, akkor gondolom automatikusan megkapom majd a teljes játékot ha majd megjelenik ugye?
    Várható hogy lesz Steam-en is? ha igen megéri rá várni vagy tökmindegy? Mert gondolom ez úgy fog működni mint a WarThunder. Annak is van egy saját launchere de steamen is lehet.
  • Running
    #320
    Van egy eladó accountom, akit érdekel esetleg. PM.
  • grebber
    #319
    7 új üzenet... Már azt hittem kapott single player modot
  • Metalmilitiakid
    #318
    Miután megvetted a játékot, utána a weboldalon ha be vagy jelentkezve az aktuális árat látod. Nekem is Standard van, jelenleg 23, 45 és 75 euro az upgrade. És ha jól emlékszem azért volt 47 euró a vége, mert az Áfa nincs odaírva.
  • Why
    #317
    Másik kérdésem van akinél előfordult már az,hogy például Shoreline és még egy map nem tőlt be vagyis crashel a game ha oda akarok menni. A többi három map simán fut becsatlakozok 1-2 perc alatt vagy hamarabb?!
  • Why
    #316
    Halihó! Tegnap vettem a játékot a hivatalos Escape from Tarkov oldalon és standard edition-t. AZ lenne a kérdésem, hogy lehet upgradelni mondjuk a 57 euros kiadásra? Szóval, hogy nem kell megint megvennem gondolom 57 euroért,hanem levonják a már eddig kifizetett 37 eurot,ami mondjuk a végösszegnél 47 euro volt,de az mindegy?!
  • Paladin
    #315
    Nyilván.
    De láttam már konkrétan fórumban ilyen panaszt, amire a dev válasz jogosan annyi volt, hogy 'nem tőlünk vetted, így jártál'.
  • Metalmilitiakid
    #314
    Nem minden G2A-s kód lopott. Attól függ honnan van azon belül is.
  • Paladin
    #313
    Csak aztán meg ne lepődj, ha később megszűnik működni.
  • Metalmilitiakid
    #312
    Amennyire utána olvastam ott kell igen. Utána leszeded a Launchert és már mehet is.
  • Bence450
    #311
    Ha G2A-n veszek egy escape from tarkov kódot. Akkor azt hol tudom aktiválni ? A játék oldalán az activate promo code-nál? Vagy hol ?
  • Bence450
    #310
    Nem kell de azért köszi szépen :) .
    Egyébként azt gondoltam hogy ez az játék Steames lesz . Vagy csak később? O.o . vagy hogy ?
  • ToMy_
    #309
    Ha érdekel a műfaj, vedd meg, nagy változás nem lesz a vásárlást tekintve a végső kiadásnál sem, max. lesz vmi akció, aztán megszűntetik a limitált kiadást, és a többinek megemelik az árát.
    "Season pass"-szerű csomag most az EdgeofDarkness csomag, ehhez járni fog _minden_ későbbiekben megjelenő DLC, illetve perpill is többet ad, mint a kisebb csomagok (nagyobb stash, több induló felszerelés, alapból jó viszony a traderekkel)
    Ja, nem mellékesen vagy egy ilyen eladó csomagom is, ha érdekel, PM-ben jelezd.
  • Bence450
    #308
    Üdv!
    A játék fenn van G2A-n., 15 ezerért.
    Megéri már most megvenni, vagy inkább várjak amíg teljesen kész lesz a játék ? Ha most megvenném akkor gondolom hogy kapnám hozzá folyamatba a frissítéseket
  • Bad31
    #307
    Azért én remélem, hogy ezt a bázis építős szálat nem hozzák be, már így is a játékidő nagy részét elviszi sokszor a traderekkel meg stashben való baszakodás.
  • Bad31
    #306
    Szerintem ezzel mindeki találkozott/találkozik amióta csak van ez a játék :)
  • Since
    #305
    Ti is találkoztatok azzal a jelenséggel, hogy néha pár másodpercre megakad a játék? Mindent próbáltam és nem potato-n játszom, de nem tudtam orvosolni a problémát...
  • ToMy_
    #304
    Nem mondhatni, csak idő nagyon nincs rá. Ennek meg az kell, szégyentelenül felzabálja az ember szabadidejét... :)

    Maga a játék (bár már nagyon játéknak se mondanám, mert már durván szimulátor - kiürült tárat egyesével kell újratölteni, találsz valamit, csekkolni kell mennyi lőszer van benne, a fegyver moddolás nagyon fenomenális már most, és még közel sincs kész, stb...) nagyon bejön, az airsoft milsim vonalat nagyon jól pótolja, ha nem tud az ember kimenni játszani, de sajna nincs időm foglalkozni vele annyit, amennyit igényelne.

    Olvasgattam fejlesztési terveket, ha majd lesz saját bázis, lesz pl olyan, ha találsz PC alkatrészeket, abból építhetsz PC-t és bitcoint farmolhatsz rajta, lesz bolhapiac userek között, meg egy csomó jól hangzó ötlet, szóval jó (lesz) ez, csak hát a szabadidő...
    Utoljára szerkesztette: ToMy_, 2018.04.24. 18:37:36
  • janik
    #303
    Csak nem nálad is betelt a pohár a játéknál? :D
  • ToMy_
    #302
    Eladó egy Edge of Darkness csomag, plusz az "Additional Equipment" ajándék. Érdeklődni a sthom kukac freemail pont hu címen lehet.
  • janik
    #301
    Én nem hiszem, hogy ennél több értelmes elemet tartalmazna az 1.0, hiszen már ez a 0.8-as verzió és még story nagyon nincs a képbe. A story ennyiben kimerült náluk, hogy vannak kereskedők akik adnak vmi küldit hogy vedd fel ezt meg azt. Inkább a multira épül hogy minél jobb cuccod legyen. Minden más játéknál ilyenkor már elő villantanak pár "értelmes" küldit, lásd kingdom come: deliverance, az is indie fejlesztők és early acces és még sok más példa is van. 1.0 annyi lesz több pálya és fegyver, másfajta kereskedők és ennyi. Ez egy multi shooter, és a skill-es gear-ért loot-olsz az előző körökben hogy több kill-ed legyen és nagyobb esélyed a túlélésre a következő körben. Story itt sehol nincs. Én nem ezt vártam ettől a játéktól, sokkal nagyobb potenciált láttam benne mint ami most van. De ne legyen igazam.
  • Paladin
    #300
    Hol a játék? Majd ha kész lesz, akkor lesz jogos a kritika.
  • gerey
    #299
    Gondolom megjelenéskor lesz story.
  • janik
    #298
    Most játszottam újra a játékkal kb. fél év után, egyszerűen nem akarom elhinni, hogy ennyi a játék még mindig, hogy bemész egy map-re és loot-olj a semmiért, illetve tudom hogy vannak a kereskedők féle küldi, hogy hoz ezt meg azt, de más rpg játéknál ez a melléküldi. Még itt a fórum leírásnál is angolul legfelül oda van írva "story-driven MMO that combines FPS/TPS with RPG elements". Hát ez a játék pont nem az ami ide van írva, illetve csak nagyon jó indulattal lehet mondani rá. Pl. hol a story? Ez a játék csak a katonai cuccokról és a fegyver mániáról szól. Egyedül meg tök értelmetlen. Nem ajánlom senkinek ennyiért ezt a játékot, max open beta-t kipróbálni hátha, de iszonyat vérszegény a geardo factoros cuccokon kívül.
  • KiruHoshino
    #297
    Legelső kimentésem. :) Nagy szerencsém volt.
  • Holmatro
    #296
    Ez a játék felejtős, ha egyedül akarod tolni. A factory ugyancsak felejtős, 90%-ban full felszereléssel, nagytárra, csapatba jönnek az ellenfelek.l
  • Nicco
    #295
    Sziasztok! Én megvettem a játékot, de most, ha lehet, el szeretném adni. Félreértések elkerülése végett nem azért, mert szar lenne, vagy játszhatatlan... nekem egyszerűen csak nem jött be, és igazság szerint nem is vagyok hozzá elég jó. Ha valaki esetleg érdekelne, keressen privátban, vagy írjon ide, "8-ért, de alkuképes" jeligére. :)
  • Paladin
    #294
    Pénzt ér, nem keveset.
  • T800
    #293
    Mire jók a dögcédulák? Érdemes mindig begyűjteni?
  • scomcomputers
    #292
    Semmit...
  • undY1ng #291
    Tudni az OBT időpontjáról valamit? Mert nagyon ott vagyunk haverral, hogy azonnal megvennénk, de azért jó lenne kipróbálni... :D
  • Munkie
    #290
    Cheater kevés van (attól még akadnak), ping... vannak csúnya desyncek (= lövöd az embert \botot és jócskán később regisztrálódik, és fordítva, futsz futsz majd látod, hogy ja amúgy meglöttek és ha peched van, meg is halsz). Ez még kicsit gyakori (túlságosan is). Viszont a meccsek 70%-a (talán több is) teljesen élvezhető és jó.