2093
  • undY1ng #2093
    Itt van egy nagyjábóli demonstráció: Beast Early Wipe Armors
  • Metalmilitiakid
    #2092
    Nagyon RNG nekem. Van hogy valaki belém tol egy teljes tár 9mm-t a tier 3 armor-omba és semmi bajom alig vesztek vmi életet. Néha meg minden testrészem vörös az armor meg veszett kb 1 találatnyi durability-t úgy hogy nem a lábamat lőtték. Ahogy érzem nagyrészt az a lényeg hogy vmi vegyes armor legyen rajtad amiben plate is van meg soft armor is.
  • undY1ng #2091
    Engem az esetek nagy százalékában hason keresztül ölnek 2 lövéssel hokedli töltényekkel (usec tropper / 6B3 és társait viselve) PMC-k. Scavek legalább nem instant headeyes szimulátoroznak de ez akkor is ér-de-kes.........
  • Szabi #2090
    gyakorlatilag csak hónaljon lőnek a scav-ek :DD
  • undY1ng #2089
    Kinek mi a véleménye erről az új armor rendszerről? Azt érzem, hogy most már nem csak fejes de felesleges lesz páncéllal bemenni egy raidbe.
  • undY1ng #2088
    Pedig világi game lehetne. :(
  • Ombika
    #2087
    Kokora tudnak ezek max kolteni nem meg sajat serverre. Istenem :-)
  • Metalmilitiakid
    #2086
    Egy rendezvényre nem tudnak külön szervert biztosítani rendesen nem hogy még egy wipe-re valakiknek :D
  • undY1ng #2085
    xD
  • Ombika
    #2084
    Netto faszsag..
  • undY1ng #2083
    Akkor is kitartok az mellett, hogy van néhány emberkének külön szerver biztosítva. :)
    Ui.: szintúgy személyesen tudok ezekről az esetekről.
    Utoljára szerkesztette: undY1ng, 2023.12.28. 11:45:48
  • Tücsök2008
    #2082
    Nekem mostanra sikerült mennem egy scav kört, amivel nem tudtam extractolni mert meghalt a szeró, most vissza kaptam ugyan azt. A másodikban az instant head-es aimos fiú megtalált. :D Ja és meghaltam, de a szerver nem dobott ki... El is engedem, majd talán 2 hét és talán játszható lesz, a csíterek és a nolifeok elhúznak, azt lehet menni utánnuk lassan.

    Maga az újítások, szerintem az armoros cucc hatalmas lesz, ha jó lesz. A recoil egy szánalom ... cs-lesz a tarkovból, bár már ott tartunk hogy a CS-ben élethűbb a recoil mint itt. Vagy legalább is nehezebb. Egy tus nélküli ak-val a szakadt zoknis scav-em egy pontba kitúrja a 10 golyólyát a roszdás tárból. A vaulting, az is vicces lesz mikor a speeedkuupos be cuccolt tágpupillás stramer, keresztbe kasul futja az összes házat 3 perc alatt, és már esélyed sem lesz kitalálni honnan fog ugorva fejbelőni. Eddig volt neki egy ajtó, esetleg kettő, most meg már... még a háztetőkön is kemperek lesznek. :D
  • Metalmilitiakid
    #2081
    Én csak személyesen tudok legalább 3 streamer-ről akik órákat ültek és nézték a launcher-t, köztük Summit is aki azért lássuk be nem egy kis streamer. Szóval ez csak mendemonda. Srác aki benne van a streamer discord-ban mondta hogy a streamer discord-on mindenki sírt, hogy mi az hogy nem tudnak bejutni minden más casual player meg simán játszik. A casual discord-on meg pont az ellentétje ment. Szóval mindenki egyformán volt itt szopatva csak a streamer-t látod játszani a casual-t meg nem, ennyi.
  • ntex
    #2080
    Azt jól látom hogy megemelték a játék árát? Ennél olcsóbban vettük vagy 2 éve ha jól emlékszem... Ez a streamer handicap tényleg nem hangzik túl fair-nek, bár gonolom csaló így is bőven akad a játékban, majd most még többen fognak csalni :))
  • undY1ng #2079
    headleyy lvl 12+, elég csak a twitch-re felcsatlakozni.
  • Metalmilitiakid
    #2078
    Kb a streamerek fele be se tudott jutni vagy tudott kb 2 raid-et játszani. Nemtudom honnan szeded az infókat.
  • undY1ng #2077
    Ismételten jól sikerült ez a wipe is. :)) A streamereknek külön szervereket biztosítanak a játékhoz, a többiek meg majd becsatlakoznak akkor amikor már a legtöbb lvl 20+ lesz mint már most látható.... szégyen.
  • Norbertboy
    #2076
    Most -25%-os akció van.

  • undY1ng #2074
    Nekem ez az aréna eléggé semmilyennek tűnik..............................
  • JonasSandor
    #2074
    Jaja jó sok elment.
  • Ombika
    #2073
    K..ttt servereket kellene inditaniuk, ha mar 40.000 Ft-ot fizettunk ez EOD-ert vagy megtobbet. DE kokora elszortak.
  • JonasSandor
    #2072
    Most kiadták a béta arénát, és elnézve a hírt évekre van még mindig. Ez a büdös életbe nem lesz 1.0
  • priluki
    #2071
    én is így gondolom ,6 éve vettem amúgy " nagy reményekkel" mert úgy tünt majd milyen jó lesz , ha fejlesztik..sajnálom ,hogy pénzt adtam érte, nem csak ez miatt hanem ,hogy egy hulladék, a sok bug, desync a trágya hangok, csalók hadát nem is említem az máshol is van ..
  • Normen76
    #2069
    Én elhiszem, én egy majdnem fullos accot buktam hasonlóan. Le is szarom már őket. Dugják fel.... Kár volt erre a játékra költeni egy forintot is. Ilyenkor értékeli az ember a sokat szídott STEAM kényelmét :)
    Utoljára szerkesztette: Normen76, 2023.10.27. 06:35:05
  • TomStorm
    #2069
    Máshol is ez van.Nekem olyat is tanácsoltak már vegyem meg újra:D
  • priluki
    #2068
    Meg van de semmi eredménye.. több napi levelezés után a supportal ,(weben az accountommal mert oda be tudok lépni) mondom mi a nevettséges helyzet.. nem elég nekik ,hogy van tartalék email-cím, egyszer használatos jelszó, titkos kérdés (kérdem én akkor minek ezek) Most azt kérik mutassam be az 5 évvel ezelötti számlát, nagynehezen vissza kerestem a paypalon, de ebbe is bele kötöttek ,hogy kéne a forrás amivel össze van kötve a paypal.. ja és most jön az amitől el pattant a cérna " írjam le a játékban használt összes nicknevet" vágod?! 5 évre vissza menőleg ki emlékszik rá.Hányinker ez a"cég " Aki nem hiszi esetleg meg tudom mutatni a levelezést
  • Metalmilitiakid
    #2067
    A profilodban az a legfelső jobb oldalt. Security settings.
  • priluki
    #2066
    Köszi, belépek a weboldalon ,de ott hol van ez a két lépcsős azonosítás beállítása? mert nem találom
  • Metalmilitiakid
    #2065
    Ha a weboldalon betudsz lépni próbálj meg beállítani 2 lépcsős azonosítást és akkor elviekben nem kell email. Ha az sem megy email nélkül akkor írni kell a support és elmagyarázni mi történt. Jobbat igazából nem tudok így hírtelen mert úgy látom a change email funkció az nem létezik mert nekem is ki van szürkítve.
  • priluki
    #2064
    Üdv ,tudna valaki segíteni? 2 éve nem nagyon játszottam közbe lecseréltem a gépemet is ,és most ,hogy ránéznék a játéra ,kiderült meg szűnt az email címem amivel anno megvettem (5éve) ..gondoltam nem gond , van mésodlagos email ,meg titkos kérdés szóval be tudtam lépni a weben a profilomba,letöltöttem a launchert de a azt nem tudom elindítani a gépen ugyanis ,miután be írom a jelszót, küldi a megerősítő kódot a megszűnt email címre.. ha azt választom ,hogy "unable the sign in?" akkor meg csak reset passwordot tudok kérni persze azt is a megszűnt e mail címre külldi.. na ilyenkor mi van ?
  • JonasSandor
    #2063
    Ja kb csak azok meg a tesó 6 al szórakoznak egy sort, így náluk is ilyen hányatott lenne. Xdxdxdxd
  • undY1ng #2062
    De még így is jó ez a sz*r játék. :(
  • Metalmilitiakid
    #2061
    Ja például ott van a Starfield, odaadva rendes fejlesztőknek :D
  • JonasSandor
    #2060
    Szánalmas egy banda, ha odaadnák valami rendes fejlesztőkhöz már réges rég összedobták volna az egészet, azt nem menne még évekig ez a hánykolódás.
    Utoljára szerkesztette: JonasSandor, 2023.09.05. 17:44:21
  • undY1ng #2059
    De kajak még a koronásoknak is megkellene venni? :D
  • Metalmilitiakid
    #2058
    Elviekben egy teljesen más gárda dolgozik az Arénán, max a reklámozás vesz el szerintem időt az sima Tarkov-tól, az meg sose lesz kész, szóval nem lepődök meg, hogy más irányba is mennek.
  • JonasSandor
    #2057
    Ez vicc a köbön

    Még az alapjátékot se csinálták meg, de már aréna mellékágat tolják:D :D :D
  • JonasSandor
    #2056
  • Metalmilitiakid
    #2055
    A megszokott csoportom eloszlott random játékokra, meg őszintén én is. Majd meglátjuk hátha most a wipe-al megint megindulunk.
  • undY1ng #2054
    H-h? :(