121211

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #8328
    No, a sony végleg kivonult a sqare enix-ből. Sokat ez ma már nem jelent, de továbbra is ködös, hogy mi a cél hosszútávon a játékokat tekintve.
  • SlickAdam
    #8327
    attol függ. nemetek rajöttek, hogy a Mario Kart 8 blockbuster jatek, ezert a szokasos 45-50 euro helyett 60-ert adjak. zavvi akcioban futarral (van hogy day1 ideer) 45 lesz.
    ha otthon eleve UK aron mennek a jatekok, akkor nem szoltam.:)
  • TDC Geronimo
    #8326
    Sose mentette le magától a videókat csak ha megnyomtad sharet. Gondolom elején sok képet mentettél stb és azzal együtt mentette videókat is alapból. Most se menti le a videót a HDDre, ha nem nyomod meg a share gombot.
  • Moby
    #8325
    Erm...itt minden fícsör! ^.^
  • Moby
    #8324
    Mire megjön, megvehetem a gyorsan végigjátszottakat ettől olcsóbban is :))
  • TasManXT
    #8323
    Én fingom sincs mit állítottam a ps4-emen. De egy deka videót nem rögzít, csak ha akarom. Mikor megjött a cucc kicsit felbaszott, hogy több gigányi cuccal tele volt szemetelve a hdd, de ez valamiért vagy patchelve lett, vagy ez is bug ami nálam van. :D
  • SlickAdam
    #8322
    az, hogy 10%-al olcsobb?
  • Moby
    #8321
    Nem felment az ára, hanem ezeket továbbra is kintről hozzák (tengeren túlról). Itt eu-ban már nem gold wireless a neve.
  • Forrest Gump
    #8320
    Oki, kösz!
    Erre voltam kíváncsi, mert nálam is eljött a headset vásárlás ideje.
    Viszont tényleg jól felment az ára, ahogy nézegettem.:S
  • Moby
    #8319
    Jó mélyen vannak :D És erőteljesek is. Hülyeség volt az a review a youtubeon, vagy hibásat kapott.
  • Forrest Gump
    #8318
    Mélyekkel mi a helyzet?
  • n000rbi
    #8317
    Nem rossz, csak kb. egy héttel a megjelenés után ér ide. (akkor meg mi értelme előrendelni)
  • SlickAdam
    #8316
    zavvi-nal -10% pre-order akcinnyo van: KATT
  • Moby
    #8315
    Így van, ezt támogatom.Nem az erőforrás miatt feltétlen, de az a kis geci is fűt, és így is kazán az egész, meg ha nem akarom akkor ne menjem má, had döntsem má el én, hogy mit akarok használni: lásd még lightbar és hasonlók.
  • TDC Geronimo
    #8314
    Egyelőre BF4 az egyetlen játék ahol haszna van. Szokásos BF momentumok amikből kijut meccsenként egy pár. Sajnos a háromnegyedét elveszítem mindig a bugos share miatt...
  • SlickAdam
    #8313
    na fasza. akkor haddmencsemhaakaromeshaddpumpaljamavilaghalobahaakarom.:)
  • Moby
    #8312
    És bár nem tartozik szorosan a témához, de a ledrágább, legnagyobb saját rencerem pontosan ugyanígy működik, csak ezzel szemben az jó is :DD
  • Moby
    #8311
    Hát izé...streamből egy készül. Aztán az vagy mentődik vagy nem, vagy kimegy élőben vagy nem, de egy stream van.
  • SlickAdam
    #8310
    es lehet ehhez tenyleg van dedikalt hardver.
  • SlickAdam
    #8309
    dehogynem. de a stream opcionalis.:)
  • Moby
    #8308
    Ha hited szerint az eszi az erőforrásokat, ez nem?
  • Moby
    #8307
    #7700
    -a graf nem volt meglepetés, lévén szarránéztem sztrímen, bár én valamivel nagyobb részletességre számítottam, ebben nem egységes a kép
  • SlickAdam
    #8306
    ja, de az mas funkcio.:)
  • SlickAdam
    #8305
    mas: elvittem Infa-t Seattle-ig. EDDIG nem estem hanyat a latvanytol, pedig azt hittem az elsö pocsolya kikaparja a szemem... olyan felemas. szepek a tükrözödesek, nyilvan az effektek is azok lesznek, de van egy csomo lastgen elem is benne.
  • Moby
    #8304
    Én pl. örültem neki, hogy tudtam nézni a infss streameket.

    /sőt, így végiggondolva elég sűrűn nézek géming vidiket, endingeket, stb.
  • Moby
    #8303
    Az tény, hogy jelenleg felesleges bárhova is mentsen.
  • SlickAdam
    #8302
    nyomom mondjuk KZ single playert. minek a share??? vajon belefutok egy epik pillanatba, amit meg senki nem latott? eszem magall! vajon a jatekosok hany %-a töltöget fel videot? hany %-nak van egyaltalan eszeben a lehetöseg?
    igy kene kineznie: elinditom a jatekot ---> share gomb nyomvatart 2 mp-ig ---> gep jelez, hogy elindult a felvetel ---> egyszer megnyomom share-t ---> felvetel megosztasa, mint eddig is ---> megint nyomva tartom hosszan ---> felvetel leall. igy pistike bebiztosithatja magat mielött felmegy CoD-ozni a vilaghalora. mert ugye ott csoda dolgok tortennek, es rennnngetegen kivancsiak lesznek a 1 in a trillion fejlövesere a vilaghalon. a spanjai oda lesznek erte, sutit is kap masnap...
  • SlickAdam
    #8301
    en DF madar-elmeletet hoztam fel csak. EN nem akarom, hogy GDDR5-ömbe mentsen, de azt se, hogy HDD-re.
  • Moby
    #8300
    Mert a hdd hely az olcsó, a ram meg "drága". Azért. 15 perc alatt 2 gigát kiírni vinyóra az a nagyjából semmit sem lassít. Asszem valami 5 megabit a legjobb minőség. Attól a userek nagyrészének jelentésen gyorsabb az internete, és a letöltést is engedi a háttérben. Oké, hogy nem pécé, meg segghülyék időnként, de ennyire ne nézd őket madárnak, hogy ott a hdd, és a gddr5-be fogják belekúrni a felvételt.
  • SlickAdam
    #8299
    gondolom ps4-nel se lesz mindig, minden letöltes aktivalva jatek közben. ha a fejlesztö ugy latja, leallitja. share-nel vajon megteheti (alap funkcio)...?
  • SlickAdam
    #8298
    kiirja? minek?
  • Moby
    #8297
    Pl. azért, mert valamikor ki kellene írnia amúgy is, és ha az a valamikor ELŐTT kapcsolod ki a gépet, akkor elveszne a vérbe?
    Ezt a hdd lassítást sem értem. Azt gondolod a letöltést is a membe húzza? Kicsit túlmisztifikálod egy a kutyaegyszerű funkciót, amit a telefonom is remekül tud, de azért csak sikerült elbaszni ezt is :D
  • Moby
    #8296
    Illetve ha már ottvoltam, előrendeltem a wócsdogsztot (a wolfi esetében már korábban megtettem)
    HINNI AKAROK! :DD
  • SlickAdam
    #8295
    miert irna folyamatosan a hdd-re, lassitva az egyeb fontos hdd hozzafereseket?
    tökmindegy. te se tudod, en se. senki se. eröforrasba kerül es kesz. nem kell.
  • Moby
    #8294
    Erről itt már késhegyre menő vita volt, hogy kinek mi a "jól", szóval inkább azt mondanám, hogy az árának megfelelően :)
    Egyébként játékkal még én sem próbáltam, de zenére, pécéről, a saját wless dongle-el(tehát nem kábellel) ez a legjobb eddig a ps4-hez officiálisan használhatóak közül.
  • n000rbi
    #8293
    Jól, ezt meg tudom erősíteni. Nem stúdióminőség nyilván, de nekem az esti gémingszessönökhöz nagyon jól jön + krva kényelmes és jó az üzemideje (~8 óra)
  • TDC Geronimo
    #8292
    Jól szól a füles? Gondolkodom én is rajta. Lasszófaszra jó lenne beszerezni egyet :)
  • n000rbi
    #8291
    grat
  • Omlás
    #8290
    Ezekkel a fülesekkel nekem az a bajom, hogy sokallom az árukat :) Eszembe nem jutna 20K+-t kiadni egy fejesre pedig túlnyomó részt azt használok :).
  • Moby
    #8289
    Nadeviszont így egy jelentéktelen 2 hónapos csúszás után végül megvan a gold wireless headsetem, ami továbbra sem európai kivitel, mert gold wireless van a dobozon...köszipuszisony, továbbra is bantuland vagyunk.
    Mondjuk nem volt olcsó, de legalább jó drága volt, de számla is meg gari is kell nekem, így a kanadai rendelésről akkor lemondtam (bár nyilvánvaló, hogy emögött sem a sony vállal garanciát, de valaki vállal, leszarom ki az).
    Egyébként kurvajó a cucc, két nagyságrenddel jobb mint a ps3-as wireless headset, az alapzajt tekintve pedig végtelen nagyságrend, ennek ugyanis olyanja nincs. Nem nagyon van értelme bármi mást venni, csakhogy ez meg nincs...
    Megkapó ezen is a greatness awaits logo, de mostmár én awaitolom a greatness kedves sony, mert eddig túl sokban nem volt részem, pedig ÉN megteszem amit kell érte