121211

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #8288
    És miért tartaná a ramban? Ez megint valami foteltudós csapat lehetett...
    A tévém 45 perces timeshiftet tud, pedig nincs benne több ram szvsz :D
  • Kandurex
    #8287
    jah, jah...

    szóval aki nem játszik minden nap sok órát annak jó választás a PS

    van ugye AA szerűből: BF4,TF4,AC,TR,FIFA,NFS,COD,KZON,ISS
  • SlickAdam
    #8286
    wolfi
  • Kandurex
    #8285
    Mondjuk a következő pár hónapba azért jön cím: Figyelőkutyák, Lasszófasz
  • Omlás
    #8284
    Jogos bár aki azt várta, hogy a jobbnál jobb AAA-s címek jönnek PS+-on PS4-re megjelenés után nemsokkal az nem tudom hol él :D
  • Ulthane
    #8283
    Ráadásul PS3-on PS Plus-ban van csomó értelmes cím, míg PS4-en még minimum 1-2 évig nem lesz.
  • Omlás
    #8282
    Úgy, hogy jelenleg van PS3-ad amit el kéne adnod, hogy megvedd a PS4-et én is csak azt tudom mondani ne tedd nem éri meg. Elég karcsú még a felhozatal és ha aktívan akarsz játszani akkor túl sok cím azért nincs ellenben azért PS3-ra van választék.
    Én nemrég azért vettem meg mert amúgy sem napi 10 órákat játszok az a pár cím ami kint van nekem elég egy darabig no meg nem volt előtte semmilyen konzolom és úgy voltam vele tök mindegy, hogy most veszem meg vagy fél év múlva :D.
  • Ulthane
    #8281
    Szia,

    Én azt tudom ajánlani, hogy NE a Media Marktnál vedd meg. Van olyan üzlet, ahol 115 ezerért most akciós a konzol (GamerTech, Corvin-köz, ha budapesti vagy).

    Hogy megéri-e? Nem és igen. Ha vevő vagy 18 ezerért ál-nextgen játékokra (AC4, BF4, FIFA 14 stb.), akkor vedd meg. Ha te is a normális játékokat szereted, az egyelőre bizony még hiányzik a konzolhoz.

    Talán a Watch Dogs lesz az első ígéretesebb cím.

    Én azt gondolom, hogy talán jövő ilyenkorra már összejön 3-4 olyan épkézláb cím, ami miatt már tényleg érdemes lesz PS4-et tartani otthon. Bár nekem a megjelenés óta megvan, nagyon csinos kis szobadísz.
  • Marton95
    #8280
    Sziasztok! Media Markt webshopjában most van egy akciós PS4 csomag,nagyon gondolkodom,hogy megveszem.Pár barátom azt mondja,hogy túl korai,mert hogy még kevés játék van rajta! Tudtok nekem ajánlani egy két játékot,ami miatt valóban érdemes PS4-et venni!? Vagy még inkább várjak? Jelenleg egy PS3-am van,de azt el kéne adnom ahhoz,hogy megtudjam venni a PS4-t.
    thx
  • SlickAdam
    #8279
    igen, ott van benne a cucc, de ez nem erre bizonyitek. 256 mb nem eleg 10 (vagy 15-öt vesz?) perc hd videohoz, tömöritetthez se. DF-nek volt egy cikke, ahol kiszamoltak, hogy 1 gb kell neki kb.
  • Moby
    #8278
    Már a megjelenés előtt tudtuk. Nem világos mit kell bizonygatni.
  • SlickAdam
    #8277
    linkeld a bizonyitekot a dedikalt memora!
  • Ulthane
    #8276
    Köszi a választ! Próbálom feldolgozni. :)
  • Moby
    #8275
    Dedikált hardver van benne, dedikált memóval csak erre. Kvázi ingyen van erőforrásilag.
    Az más kérdés, hogy jelenleg tök feleslegesen fizeti ki a vásárló, használni nem tudja.
  • SlickAdam
    #8274
    app, mert ugye mashogy nem menne :D
  • TDC Geronimo
    #8273
    US storeba felkerült az infamous OST ingyen. Gondolom EUba holnap jön.

    As a thanks for supporting the spectacular launch of inFAMOUS Second Son, the team at Sucker Punch Productions and PlayStation want to say THANKS for all your support in the form of this free app featuring the awesome music of inFAMOUS Second Son.
  • SlickAdam
    #8272
    en eleve felhaboritonak tartom, hogy folyamatosan erre pazaroljak az eröforrast / memoriat. megis minek / kinek akarnek videokat mutogatni? ha megis igen, akkor legyen opcionalis. lehessen beallitani, hogy NA most recording van bicsiz, vagy mittomen... legnagyobb faszsag, ami letezik. ott a live stream, azt' csokolom.
  • Moby
    #8271
    Hát ez nem jó hír :D kevés instabilabb progit tudnék mondani a területről :)
  • Moby
    #8270
    Szinte már felesleges. Fél év alatt szitokszóvá korcsosították a share-t. Őszintén szólva nem hiszem, hogy valaha használni fogom, akármennyire bugfixelik.
  • TDC Geronimo
    #8269
    Elvileg...elvileg mostani updatebe javítva lesz. Pár napja nekem is elveszett 2 BF4 momentumom is a fosbugos share miatt.
  • arty
    #8268
    én TÉNYLEG szurkolok a sonynak, de könyörgöm........ ez egy 134. sor lehetne egy normális FW changelogjában!! :(

    (azt hozzá se teszem, hogy 2008 júniusa környékén....)
  • deep
    #8267
    Pont ezt akartam, hogy ennél azért vannak égetőbb dolgok... Pl. a share feature megjavítása, ami release óta szar, lassan fél éve.
  • arty
    #8266
    wow, 5-7 év után eljut idáig a péesen?! aztamindenit, kiváncsi vagyok mi jöhet még! :D

    (azért persze örülök)
  • TDC Geronimo
    #8265
    Christian Millback ‏@Tidux 12m
    to those of you who do not like your PSN name, things is looking brighter #PS4

    Tidux srác szivárogtatott pár dolgot FWvel kapcsolatban gafon, de most már csak twitteren fog. Állítólag azok csinálják a video editort, akik a vegas PROt is csinálták.
  • Totti5
    #8264
    Autón átlátás :( amikor olyan a játék pl Future Solider azzal nincs bajom, de itt mivel és minek?
  • TDC Geronimo
    #8263
    sekikemes videó a watch dogs PAX demoról. Egyelőre ubi nem rakta fel youtubera a normális verziót...


  • Tatyla
    #8262
    meg elméletileg az usb-re mentés...
  • TDC Geronimo
    #8261
    Tegnapi pletykák szerint héten lesz több infó 1.70ről és jövő héten jön...

    Állítólag bekerül friend notification is. Nagyon remélem.
  • SlickAdam
    #8260
    gondolom.
  • Moby
    #8259
    Ez volt a tegnapi 800 megás update?
  • Moby
    #8258
    Hát deep sokkal inkább szakértőnek számít, lévén ő valóban stúdiónál dolgozik :) Nekem nem-játék kapcsán van közöm a témához, de lényegében ez a része ugyanaz.
    A barátodnak hellyel-közzel igaza van, bár nem csak PS-t használnak, és nem egy, hanem több felbontásban megvannak a játékban a textúrák/modellek (mipmapping, level of detail kulcsszavak), de elég jól megfogta a lényegét.
    Hogy jön ez a 720p-hez meg az 1080p-hez? Elméletileg sehogy, gyakorlatilag viszont a grafikus csipek véges teljesítménye szempontjábból itt most két mennyiség releváns: mennyi textúrapixelt(texelt) látsz, illetve mennyi pixelre van ez leképezve (főbontás). Ezen kívül szoros összefüggés nincs a kettő között, bármilyen texturafelbontás leképezhető bármekkora nézeti felbontásra és viszont. Lásd régi konzolok emulátorai, amik simán renderelnek fullhd-ra ezeréves játékokat, és ott nem felskálázás van, hanem valós fullhd rendering. Lineáris algebra alapok mentén elég könnyen értelmezhető az egész folyamat.
  • SlickAdam
    #8257
    "Új játékmóddal bővült a Killzone: Shadow Fall: a Guerrilla Games csapata szép csendben készített nekünk egy King of the Hill módot.

    Az összes megjelent pályán játszható KotH-ben folyamatosan változó kijelölt zónákat kell elfoglalnunk - maximum 16 fő játszhatja (ezt kifejezetten a rajongók kérték), hamarabb lehet benne újraéledni és az elfoglaláshoz szükséges ponthatárt is is megnövelték benne, 100-ról 250-re."

    G365
  • Ulthane
    #8256
    Ha jól tudom, a sok kókler között itt te vagy az egyetlen szakértő(bbnek tűnő) ;)

    Egy barátommal vitatkoztunk, hogy is megy ez a videojáték készítés. Próbálom az ő álláspontját a lehető legpontosabban idézni:

    "Minden játék HD grafikával készül, csak lebutítják. Photosoppal megcsinálják a textúrákat nagy felbontásban, s azt mentik le kisebb felbontásban, ezért rondák a játékok."

    Nekem ebben már az is fura, hogy PS-pal csinálnának textúrákat videojátékba. Szerintem aligha, de majd kijavítasz. Szerinte elkészülnek a fizikai modellek, amik ugya poligonokból állnak, minél több a poli, annál részletgazdagabb a modell, s "azt színezik ki" a textúrákkal. Minél alacsonyabb a textúra felbonátsa, annál randább a játék. S hogy jön ide a 720p meg 1080p?

    Hogy is megy ez valójában? Ha lírod pár mondatban, megköszönöm.

  • TasManXT
    #8255


    Na egy kis bénázás. :D
  • deep
    #8254
    Valaki még félreérti, ingame jobb mint a cutscene, csak hogy egyértelmű legyen :D
  • TasManXT
    #8253
    Injustice-t sikerült beszereznem. Vicces az átvezető minősége a játékhoz képest... De jó kis bunyós cucc.
  • Totti5
    #8252
    Jaja. Nem megy. Vicces... van akinek megy. Az ilyen peccselgetés a gyanús, ami magyarra fordítva nagy ívben szartak a portra és még valamit erőlködnek, hogy kevésbé legyen szar egy PREVGEN játék, aminek a lényege az lenne hogy a 10szer erősebb gépen 1080p.
  • deep
    #8251
    Azért ha sorban kb. a huszonharmadik fejlesztőnek nem megy, ott már minimum gyanúsnak kéne lennie a dolognak :D
  • kirol
    #8250
    PS4-el működik a PS3-as move kontroller? Vagy PS4-en már nem kell kütyü a kamerához, hanem úgy működik, mint az xbox-é, hogy az emberz nézi?
  • Totti5
    #8249
    A fejlesztőknek nem megy. Ez egy prevgen motors prevgen játék, felturbózott graffal, ami prevgenen 720p 60 fpsel ment. Fosportal basszák meg visszamondtam nem veszem, ezt nem támogatom. Ne nézzenek már hülyének.