121211

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #8448
    A gt-ket is elég jól vitte a hátán. Ami erős kicsit, mert ez nem vitte, de elvárt tartozék :)
  • Kongy
    #8447
    Így van.
  • n000rbi
    #8446
    Amúgy ja, ha már annyira erőltetik a share funkciót, akkor igazán lehetne minden játékban normális fotómód.
  • Moby
    #8445
    Kötelezővé tenném :)
  • n000rbi
    #8444
    Elég durva.
  • samsung123
    #8443
    Nem fogom most kifejteni minden szavam, azt hiszem érthető így is. Vagy akkor írok egy 4oldalas tesztet Neked, hogy mikre gondolok.
    Csak egy dologra térnék ki most, hogy miért szöges ellentéte a véleményed az enyémnek és miért nem értékeled azt amit én pl igen. Ott vannak a grafitti cuccok, Én azt vártam, minden egyes alakalommal kíváncsian, hogy mit fogok felrajzolni, hogy készítők milyen kreatív ötlettel álltak elő, nem pedig a technika megvalósítást néztem, hogy a controllert kell mozgatni, ami nekem szintén mindíg mosolyt csalt az utolsó fújáskor is. Ezekután a képeket legalább 1 percig nézegettem és mosolyogtam. Nagyon jó graffiti ötletek voltak benne. De ez csak egy része, ami nekem örömet okozott.
    Platinázni is szeretek, ami ugye "farmolás" a 90% de a végén az öröm kárpótol. PL nekem Májnkraft nem jön be miközben millióknak, de nem gondolom hogy Ők a hülyék mert tetszik nekik. Van objektiven nézve is rossz és jó játék is, amiken lehet érzeni az fércmunkát a nem odafigyelést, de azok ellenére is válhat élvezhetővé. Kit mit tud lekötni, van aki 5 percig nem tud ülni a fenekén és folyamatosan újabbnál-újabb ingerek kellenek neki és mozog,megy mindenhova, van aki egész nap elvan egy keresztrejtvénnyel ülve, vagy modelleket készít. kussba, lassan.
    Nem tetszhet minden játék mindenkinek, ezért is írtam hogy az Én igényeim mások. Persze attól még valami lehet sz@r :D
  • TDC Geronimo
    #8442
    Atyaég milyen kèpek vannak itt

    Inf fotómód topik
  • Moby
    #8441
    Eeeegen, ezt mi sem erősíti jobban, mint a #7700 -ban leírt véleményem
    "Nah, 2 óra iss utáni gyorsjelentés:
    ...
    -a 2 óra alatt egyelőre nem volt olyan pillanat, amikor élveztem volna a játékot. Tudom, mert láttam sztrímen, hogy ha megjönnek a képességek jobb lesz, de na...ez nem egy hűdejó játék."

    És még az is nagyon rendben van, hogy játékot tudunk úgy elemezni, hogy ne kerülne szóba a személyem, valami iszonyatos bullshit kíséretében, ami nyilván szorosan kapcsolódik a játékhoz. Ezt minden, ismétlem minden esetben eljátszod. Te is, és mindenki, akinek eltérő a véleménye.
    Csak így tovább!
  • vg
    #8440
    Neked ez az játékos életed:

    - elkezdesz játszani, beírod ide: ez nagyon király, állat, most telepít, gyűjtői példány!
    - játék közepén: élvezetes, csodás, elképesztő! A multi király!
    - játék végén: ez egy kalap szar volt, unalmas, gagyi! A multi is egy hányinger! Sőt, az egész ps4 egy kalap fos!

    Ezt minden, ismétlem minden játéknál eljátszod.
  • Moby
    #8439
    Hogy az igényszinted hogy jön ide, azt talán hagyjuk is, azzal nekem hálisten nincs dolgom. Mindenesetre hozod a topik általános szintjét, azaz elpukkantasz a játékkal kapcsolatban néhány üres lózungot, amiket úgy töltesz meg tartalommal, hogy "nem mindenki egyforma".
    Meg lehet vajon mérni a játékot az ember nélkül? Vagy tényleg ennyire nem megy?
    Lássuk hát:
    - "összerakott": ezt nem tudom mi. Jól hangzik.
    - "jól felépített lett": jól felépítették az első két részre úgy, hogy egy centit nem sikerült gémpléjben azokhoz hozzátenni.
    - "és átgondolt": na ez a kedvencem. Olyan jól átgondolták, hogy az egyetlen értékelhető tevékenység ebből a repetitív masszából a festés lett volna, tele volt lehetőséggel, de egy mechanikus kifestőkönyvvé korcsosították...VOLNA, ha legalább az jelenne meg, amit én festek, de inkább úgy döntöttek, hogy még egy nyomorult textúrára se lehet befolyásom a játékban. Gyakorlatilag az is lehetne a feladat, hogy mozgassam random a kontrollert 1 percig. Ezen, és a rettenetesen bonyolult kamera"keresős" cuccon kívül az összes többi küldi arról szól, amit a játékban amúgy is csinálsz: pusztítani valakiket. Csak ezeket mellékküldetésként. Hát ebbe aztán tényleg beleadtak apait-anyait. Mit gondoltak át? Hogy ~20x megismételni tök ugyanazt az ötféle együgyű tevékenységet szórakoztató lesz? Neked talán az, de gondolom azért te sem sértődtél meg volna rajta, ha kissé változatosabb.
    - "jó ötletekkel": leírnád őket?
  • DarkSector
    #8438
    :D
  • Kongy
    #8437
    +1
  • samsung123
    #8436
    Ilyenkor örülök, hogy az Én igényszintem lent van, és kis dolgoknak vagy az unalmas dolgoknak is tudok örülni nagyon. Nem mindenki egyforma (szerencsére)
  • Moby
    #8435
    A neon képesség a megszerzését követő 20 percben szórakoztató. Ősszesen ez a 20 perc volt, amit élményként sikerült megélnem. A többi futószalag melletti gyárimunka volt. Ettől bármelyik AC rész szórakoztatóbb a 2. Kivételével. Azzal nem egy liga, az ezt ledózerolja, aztán a sírjárapisál. Egy gta5-öt meg meg nem is citálnék ide, mert azzal nem is egy játékműfaj (ez inkább ilyen sandbox-szerű, mint az ac-k, vagyis mint egy negyed ac).
    De ami a nagyobb baj, hogy az előző két része jóval több egyediséggel bír.
  • DarkSector
    #8434
    Még valami pozitív vélemény? :D
  • Moby
    #8433
    Számomra meg a ps4 legunalmasabb címe volt. Fogalmam sincs mit építettek fel benne jól. A nagy rakat semmit. Van benne négyféle hótugyanolyan képesség, ami a színeiben különbözik, de bármelyikkel végigtolható ugyanolyan könnyen. Kihozták az ötletből amit lehetet...aztán van ötféle mellékküldi, ami centire ugyanaz minden kerületben. Ez a játék maga a változatosság :)
  • samsung123
    #8432
    Uhh a PhotoMode de durva!!!
  • TDC Geronimo
    #8431
    Jóféle nagyon ez a fotómód. Remélem több játékba is raknak ilyet


  • TDC Geronimo
    #8430
    Csináltam pár képet, de okádék twitteren is meg FBn is a tömörítés :S

    1.7et akarok :(
  • samsung123
    #8429
    Végre, meg is lesem :)
  • TDC Geronimo
    #8428
    Kint van infamous patch meg is lesem fotó módot. Már csak 1.7 kellene ugye...

  • Totti5
    #8427
    A WRCnek meg az is jobb lenne, ha exluzívnak adná ki valaki, mert amit az olaszok művelnek vele az mindennek a legalja...
  • Totti5
    #8426
    2005 óta nem mutattak semmit. Ahhoz hogy biliv legyen le kell tenni valamit. Nagyon sok idő telt el, nagyon sok minden fejlődött és véltozott, de itt a lehetőség, hajrá, csak nem tünnek túl összeszedettnek...
  • SlickAdam
    #8425
    "Minden ótós fejlesző csapatnak megvannak ez erősségei ( ezeknek láthatóan semmijük sincs..."

    regen NAGYON jo WRC jatekokat csinaltak. jo lenne, ha egyszer visszakerülnenek a lincenszek hozzajuk. peeeersze... wakeupbitch!
  • Totti5
    #8424
    Ezzel a szocial baromsággal nemfogják ( The Crew is ilyen lesz... ). Ami egy plusznak jó, köré építeni játékot lúzerség.

    Szép pályák, szép autók, dinamikus változók, sok liszensz, korrekt vezetési modell, brutál hangok, jó AI és valami változatos karrier kell. Nem kell semmit feltalálni, meg kell csinálni aztán had égjenek a gumik. Driveclub már tud valamit amit nagyon más nem pl egész jó belső nézet 900 fokos animációkkal, szép pályákkal, szép környezetben.

    Minden ótós fejlesző csapatnak megvannak ez erősségei ( ezeknek láthatóan semmijük sincs, de még ötletük sem ), azokat kell mindig jobban és jobban kidomborítani. Mit várok egy nextgen gépre kiadott Codie játéktól? pofaszaggató hangokat, pályákat, törésmodellt és részing expírienszt. Túlük nem azt várom hogy az autót vizsgálhassam csavarokig lebontva, mert eszem ágába sincs, arra ott van pl a Forza. Benzingőzt, izzadságot, és fülsüketítő audiót.
  • samsung123
    #8423
    Végigvittem az InFamust SS. Nem szabad abbahagyni/feladni, mert open world játék, és élveztem nagyon, nem végelláthatatlan hent, a képességek ha kicsit is, de lényegében különböznek és rá kell érzeni mi miben az erős. Mindegyiket használtam kb egyforma arányba. A vége is jó sikerült, még 1x-er végigjátszás bőven benne van, de már csak a fő szálra koncentrálva és platinára. Ritkán játszok végig, ilyen típusú játékot. Szerintem összerakott jól felépített lett és átgondolt, jó ötletekkel, nincs túlbonyolítva se. A grafikai és fizika is hozza a mostani elvárható szintet(FULLHD, jó Frame, LOD stb). Nem véletlen az eladási mutatói sem, bár abból sose indulok ki. Az előző két résszel is játszottam és látszik a fejlődés minden résznél.
    Számomra most a PS4 legjobb címe.
    A BF4 meg multia miatt marad a ranglistán. GTA5 jöhet még, mert PS3-on hiába tele van technikai bravúrok tömkelegével van és játék maga is nagyon is nagyon jó, de a recehegy/LOD és frame gyengeségei miatt abbahagytam inkább.(remélve egy next-gen verziót, ami ezeket javítja és nem zökkent ki állandóan az élményből). Mert számomra GTA5 sokszor arról szol, hogy élvezem a tájat, kocsikázást napfelkeltét, időjárást stb.
  • Moby
    #8422
    Jah, a racing játékok tipikusan az a terület, ahol állandóan mindenki fő akarja találni a langyosvizet.
  • Moby
    #8421
    Hát ha egy játék megjelenése előtt derül ki, hogy unalmas a koncepció, akkor ott valami őrületes nagy gáz van.
    Azaz szimplán inkompetens barmok reszelik.
  • deep
    #8420
    Jajó, akkor adjákmáki :D
  • TDC Geronimo
    #8419
    Már korábban is volt benne. Még az a hír is volt, hogy az egész single benne lesz a PS+ változatba.
  • deep
    #8418
    Értem én, de mondom ezek kellen(én)ek egy jó játékba. Úgy látszik ők is rájöttek, hogy folyton a friendek ghostjai ellen menni nem annyira mókás hosszú távon. Nem létezik, hogy nem lesz benne valami single player mód.
  • TDC Geronimo
    #8417
    Amilyen ütemben fejlődött most kíváncsi lennék hogyan néz ki. E3on talán kiderül.
  • arty
    #8416
    sajna ugy néz ki klubélettel és buddylistel akarják eladni, nem az általad is említettekkel :(
  • shaddam
    #8415
    A grafika az utolsó videók alapján már megvan
  • SlickAdam
    #8414
    "jó AI ellenfelek, frankó single mód"

    felejtsd el! Driveclub
  • deep
    #8413
    Hát nem biztos. Most majd raknak bele olyan dolgokat, amik esetleg már a ló túloldala kategória. Mert mi kell egy jó autós játékba? Jó vezetési élmény, szép és gyors grafika, jó AI ellenfelek, frankó single mód. Szerintem ezeknek önmagukban kellene elvinniük a hátukon egy jó autós címet. A social feature-öknek, multinak már csak ráadásnak kellene lenniük, mert hajadra kenheted őket, ha az előző kitételek nem, vagy csak részben teljesülnek. Szóval én félek továbbra is.
  • TDC Geronimo
    #8412
    Tidux ‏@Tidux 5h
    Why Driveclub was not released? easy it was boring with a boring online experience

    Lehet jobb is, hogy csúszik akkor nem?
  • SlickAdam
    #8411
    "Izgalmas fejlemények Codemasters fronton: a fenti tízer videó a harmadik GRID játék bejelentését igyekszik felvezetni. Április 22-én, jövő hét kedden fog sor kerülni a leleplezésre.

    Az első tényleges infókra tehát még várnunk kell, egy apró morzsával azonban már most tudunk szolgálni: a fejlesztők a NeoGAF fórumán jelezték, hogy újból benne lesz a játékban a második részből kimaradt cockpit nézet."

    no csak lesz ótós jatek PS4-re...
  • Sir Quno Jedi
    #8410
    Hagydel, jó hely ez itt csak sok itt a ****! :D
  • arty
    #8409
    inkább az tegye fel, akit zavar, ha van pár jó csecses NPC egy játékban

    (/nemjelentkezik)