121211

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • n000rbi
    #8528
    Valaki egy Infamoust? (megvan a platina, fotómód már nem köt le)
  • Moby
    #8527
    Az. Gondolom tölti, ha a samsung telótöltőm tölti, akkor a pc is. A régit csak a ps-el lehetett.
  • Árpitallica
    #8526
    A battlefield 4 premiumot viszont nyugodtan tölthetem UK akkal UK storeról ugye? Itthon Magyarországon vettem boltból mert aztán nehogy az legyen hogy hiába veszem meg mert nem fogok UK akkon keresztül játszani vele érted! :)
  • TDC Geronimo
    #8525
    microusb?

    Használat közben ha pl rádugod úgy pcre tölti közben?
  • Moby
    #8524
    Ó te jó isten mekkora zsírmány, hogy a GWSH egy kutyaközönséges telefontöltővel is tölthető
    Ez most jó húzás volt sony!
  • Moby
    #8523
    Lófaszt se ad be neki. A 10 dodókból kemény összerakni a ps4-et iss-el úgy, hogy még internetre, és vazelinre is költenie kell :D
  • warass
    #8522
    Hát Neked beadja-e a Paper Trail patchdlc-t az eu-s lemezzel uk acc alatt?
  • Moby
    #8521
    No igen...ismered a problémát és a megoldást is rá. Innentől indokolatlan az aggódás :)
    Ez a probléma nem ps4-en probléma, hanem vitán, és okoz is ez nekem elég gondot, amit csak tovább mélyítenek az amúgy jópofa crossplatform címek.
  • arty
    #8520
    hogy nem tekeredett a nyakadra a köldökzsinór, bazmeg....
  • SlickAdam
    #8519
    nekem nem :(
  • kristof11polo
    #8518
    Sziasztok!

    Ez egy magyar pénzkereső oldal még új de garantáltan kereshetsz vele pénzt! Akár napi 10$ mindössze 10 perc munkával!!! Nekem sikerült! És neked?

    http://adf.ly/iGvU5
  • SlickAdam
    #8517
    gecc mekkora barom vagyok, jo isten! en vegig KZ-rol beszeltem.:D LOAL
  • SlickAdam
    #8516
    ott a logo. ugyanaz a lemez.
  • Árpitallica
    #8515
    Végülis jah! :D Magyar storen végülis ki lehet keresni gondolom az eddig ingyenesen megjelent dlc-t az infamous-höz ugyebár? ott letöltöm uk-n pedig play tovább! :) köszönöm a segítségetek rendesek vagytok!
  • SlickAdam
    #8514
    hmmm. van itt valakinek UK Shadow Fall-ja? rajta van a nagy nemet, piros USK logo?
    ilyen-e
  • Moby
    #8513
    Ez egyetlen dogot jelenthet: rosszul tudod :)
  • Moby
    #8512
    Legrosszabb esetben most is ugyanezt fogod tenni. Nem értem a problémakört.
  • SlickAdam
    #8511
    pl Infamous-nal mas az UK es egyeb EU orszagok lemeze, de KZ eseten TUDOM, hogy ugyanaz a korong mindenhol. egyszeruen nem tudhatja a gep, hogy honnan van.:)
  • Árpitallica
    #8510
    Hát ha neked is német borítós angol nyelvű infamous játékod van és neked feltelepült az UK akkodra akkor tényleg az enyémen is fel kell települnie! Bár az tény hogy a killzone ingyen mapok nálam sem települtek uk akkra csak akkor ha csináltam magyar akkountot és betettem primary-nak majd UK-n használtam tovább!
  • Moby
    #8509
    Tízmillió helyen le van írva: a dlc és addonok régiózárasak. És uk és eu nem egy régió. Nem kell értetlenkedni. Hadd ne kereseem már ki a régiókódokat.
    Nem csak én nem tudtam feltenni, hanem deep sem, és senki más sem uk régióból.
  • TDC Geronimo
    #8508
    pocsolya(tm)!

  • SlickAdam
    #8507
    föleg, hogy egesz EU-nak ugyanaz a tetves lemez van nyomva, csak a borito mas. mukodnie KELL. Moby-nal valami mas lehet a gond.
  • SlickAdam
    #8506
    mert nem bir a geped :)
  • Moby
    #8505
    Hát a killzoneomhoz az ingyenes mappackot SE tudtam feltenni uk accal letöltve ugye...
  • Árpitallica
    #8504
    Hú hallod ezzel kicsit most megnyugtattál! Pont akartam kérdezni hogy amik ingyenesen jönnek dlc-k hozzá pl első napos ingyen dlc feltelepül e majd UK akkra, de ezekszerint igen szal ez nyugtató! :)
  • SlickAdam
    #8503
    vagy ezzel volt gondod multkor?...
  • SlickAdam
    #8502
    az ingyenes dlc-k nekem müködnek UK Store-rol (szinten nemet verza...).

    nem inkabb USA vs EU vs ... esetben van ugy, ahogy mondod?
  • Moby
    #8501
    Uk storeból nem tudsz dlc-t venni hozzá. Vagyis meg tudod venni, de nem fog feltelepülni a játékhoz.
    Éljen a régiózár, ami úgy nincs, hogy van.

    De másik accot csinálhatsz, és megveszed avval.
  • Árpitallica
    #8500
    Csak egy kérdés srácok! Nemsoká meglesz az infamous ps4re annyi van hogy német borítós de maga a játék angol nyelvű! Tehát ha nekem UK akkom van(ez a fő amin játszok) akkor letudok az UK storeból fontokért tölteni majd dlc-ket hozzá? Vagy külön kénytelen lennék német akkot létrehozni és eurós kártyát használni? előre is köszönöm a segítséget!
  • samsung123
    #8499
  • shaddam
    #8498
    Ennyit tud a művészi vénám
  • TDC Geronimo
    #8497
    5 hónapos a gép. Idén év végén annyi játék jön, hogy nem fogod győzni majd pénztárcával. DCt meg nagy valószínűséggel újra "bejelentik" E3on, talán megjelenési dátummal együtt.
  • a.carkey
    #8496
  • Hentes75
    #8495
    DRIVE CLUB-ról van infó,mikor jelenik meg?Túl nagy a kuss.Semmi reklám.576-nál 05.08-ra van kiírva.Nem vagyok nagy versenyző de már ki vagyok éhezve valami autóversenyre.
    PS4 játékok közül eddig csak BF4-et toltam.Többi felejtős.WD-től is félek,hogy nem fog majd 600 órára lekötni mint a Diablo 3. Az már megérte az árát.Pedig azt hittem ha lesz PS4-em többé nem fogok a PC-re se nézni játékot miatt.
  • TDC Geronimo
    #8494
  • SlickAdam
    #8493
    ez foto modban keszült (annyi, hogy forgathatod a kamerat, nem GT/Forza ez)
  • Moby
    #8492
    Gondolom fotómódban ezeket is szépen berendereli ahogy kell.
  • SlickAdam
    #8491
    neksztgen rifleksönz
  • Moby
    #8490
    És most nézem 2993610 pont a vége. Azt jelenti, hogy mondjuk tegnap egy közepes kört kellett volna fussak, és lepörög a hárommillió. Ez a sors keze volt :D
  • Moby
    #8489
    A sima deathmatcheket gyűlölöm, a tdm-hez meg csapat is kéne. A végére megútáltam az egész műfajt. Pontosan 100 óra 14 percnél, ês 9782 killnél dobtam el a karriert. Az 100kill/óra, és a töltésidő miatt nincs négy kör óránként, illetve ha a karrier elejét is hozzáveszem, az bőven 30 kill/ kör felett jövök ÁTLAG. Szerinted mennyire volt ez szórakoztató a félhülyék tengerében bukdácsolva megcsinálni?
    A végére már semennyire :( nagyon-nagyon ritkán összejött valami csapatféle, amit aztán a kövezkező körre szetdobált a szerver. Örömmel adtam ma el.