121211

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Harlekin
    #8488
    Beteg vagy!? :-D
  • Moby
    #8487
    Már láttam élesben, de most újabb 10 évre elég volt a multiból. Ma vitték el a killzonet is.
    Illetve egy olyan multi érdekelne, hogy én egyedül a világ ellen :D
  • Harlekin
    #8486
    Mikor jössz megnézni élesbe!!!Itt 1 kicsi ízelítő!!!

  • Árpitallica
    #8485
    Hehe! Meglehet! xD
  • SlickAdam
    #8484
    vagyis photo mode-ban nem zoooomoltam ra a gyepre... de ha jatszol, te se fogsz.:)
  • SlickAdam
    #8483
    hat nalam nem ilyen... (a szar gepemen)
  • Árpitallica
    #8482
    Előző képet úgylátom nem tette ki, akkor ezen az oldalon a legelső 3 képnél fönntről a 3. képre céloztam! :)
    Infamous SS kép
  • Árpitallica
    #8481
    Srácok ez INgame kép lehet? Ha igen akkor hamarosan megszerezném magamnak eme játékot, mert ez valami gyönyörűszép részletes, meg amugyis bejöttek az eddigi részek! :))
  • SlickAdam
    #8480
  • Moby
    #8479
    Mármint pocsolyademónak, nemdebár? :)

    Arty: kitholmiértmikor?
  • arty
    #8478
    30-al nem elégedtek meg, de a 60 nagyon nem jött össze egyik konzolon se :)

    -> legalja ingadozó szemét
  • The Protector
    #8477
    a géped szar,másnál minden okés:)
  • SlickAdam
    #8476
    KZ az egy alom ehhez kepest. rohadt nagyot csalodtam, pedig techdemonak vettem. de lassan a jatekmenetet többre tartom, mint a technologiat, amit az arcomba vag...

    de elcsitulok, mert mindjart megkapom, hogy a gepem szar, masnal minden okes... :D
  • Moby
    #8475
    Igen, én is komolyan hittem láncs előtt, hogy a közös, gddr5 sokat fog segíteni a texture streamingen, de nem...(a kz is küd vele keményen) :D
  • SlickAdam
    #8474
    uj kedvencem: naplemente, arnyekok sötet pacak, elöttem 1!!! meterre valtanak at reszletesbe. :D
  • SlickAdam
    #8473
    jo ez a 30-as limter I:SS-ben. igy mar ra tudom tolni a motion-interpolation-t.
    az aprocska beakadasok, 30 ala eses, pop-in, ... meg mindig zavaroak, de na... elsö real nextgen cim.:)
  • samsung123
    #8472
  • SlickAdam
    #8471
    ismet szpojler, najsz! köszi
  • Kongy
    #8470
    Ezzel a Photo Mode-dal elég beteg shotokat lehet lőni :D Kár, hogy a face lebutítja mint a szar.. :/





  • Moby
    #8469
    Az offtopic kötözködéseddel nem húznál át a búspicsába a gumiba? Ne itt éld ki már a gyermeki sértettséged. Írjál privit, vagy mittudomén :)
  • Kongy
    #8468
    Így van, okos vagy, tessék egy szkuvi szneksz

  • Moby
    #8467
    Hát én most ott vagyok, hogy hálisten ps4-re egyetlen játkom sincs, szóval most kicsit a vita címek vannak előtérben. Öklendezve nyomom ezt az kifejezhetetlenül szar killzone mercenaryt, és imádkozok a végéért. Fogalmam sincs miért csinálom, de valszeg azért, mert pénzt adtam érte, és nem tudom eladni :) Mindenesetre díjként kineveztem, hogy amint végre nekikezdek a rayman legends-nek, és ez lett a motivációm :D

    /és ha már itt tartunk kz:merc user score 9.0
  • SlickAdam
    #8466
    letolom ISS-t meg GZ-t, aztan megyek is vissza Nintendozni, mint a villam.:)
  • Moby
    #8465
    Most akkor ac sorozatgyártás megy, vagy árkád szemétgyártás megy, vagy 2008-as reboot kéne, vagy pontosan mi is kellene?
    Jaj tudom már: valami magát végigjátszó fos übergrafikával! Nyugi, csak ilyen fog jönni az idén :D
  • SlickAdam
    #8464
    pontosan
  • Moby
    #8463
    A trend ez, de mivel azt pontosan tudjuk, hogy hibás, hiszen minden szart belezsúfol egy kurvaszűk skálába, ezért csak ilyen erős fenntartással kezelendő közelítésnek kb jó.
  • Kongy
    #8462
    Baromi jó. Újabb árkád szemét, most PoP címen, és sehol a 2008-as reboot folytatása. Helyette AC sorozatgyártás megy.
  • SlickAdam
    #8461
    ugye tudjuk, hogy manapsag 50-tol mennek az osztalyzatok felfele.:) a 70-80 az egy korrekt probalkozas. lehet beadja "egynek elmegy" szinten, de ha van benne valami kis aprosag, ami megfog. akkor meg "NAGYON jo" is lehet belöle. az I:SS meta 80-asa is többe-kevesbe helytallo sztem. reszemrol kb. 70-es lesz, föleg szubjektiv dolgok miatt (kezd felbaszni ez a szkéter-pánk-über-hungry-bedessz-grefkós-metroszex-yolo-faszkalap-hülyegyerek-Delsin...). remelem a vegere eszhez ter.:)
  • Moby
    #8460
    Hát izé...nálam ez itt most rögtön iss ügyben romba dől :)
  • Moby
    #8459
    Ja ha már ubi: csiripelik, hogy jön új PoP ubiart mocira, 2d-ben (remélem vitára is! :) )
  • SlickAdam
    #8458
    az egy atlag, altalaban egyetertek a meta ponttal.
  • Moby
    #8457
    Az mindenképp javuló tendencia, ha erre lehet úgy reflektálni, hogy igen, valóban NAGYON fontos, méghozzá olyannyira, hogy nem mondjuk 90%-ban fontos, hanem 100%-ban. Lehet dobni az értékelést a kijelentések birtokában. Egyáltalán téma az, hogy ez fontos.
    Mondjuk a titanfall-frém kontextusról pont nemtudok semmit
  • Moby
    #8456
    És eddig revolúsöneriben mennyire lehett metascore-ra hagyatkozni? Az ott nem más, mint ez itt(a topik): az egyetlen mérőszám az élményindex.
  • DanielT
    #8455
    "Framerate is king." by Titanfall devs

    A többit ismerjük.

    A WD-nél sem lesz fix 30/60, innentől kezdve bullshit bármi, amit modanak.
  • SlickAdam
    #8454
    blama, nem blama, lattunk mar hasonlo pofaraesest.:)
    NEKEM azert kell 90-es meta, mert az nagyon jo jatekot sejtet. alapvetöen nem tetszik ez a hekkelösdi, de lehet, hogy megiscsak valami revolusönerit tesznek le az asztalra.
  • Moby
    #8453
    Másodszor nyilatkoznak frémrét ügyben. Nyilván óriási blama lenne ezek után . Másrészt nehéz lenne azt állítani, hogy a "frame rate is very important" reklámszlogen lenne. Sajnos ez ma nem egy populáris nézet.
    A 90-es meta azért kell, mert ubi? Mert ez eddig nem tűnt ennyire fontosnak :)

    /és azt is csak margómentén jelezném, hogy az iss 80-on áll Nyilván rendkívül releváns a metascore.
  • SlickAdam
    #8452
    akkor ezt most szepen megjegyezzuk es visszaterunk ra release utan.:)

    vagyis majd ti. en meta 90 alatt lekakilom.
  • n000rbi
    #8451
    Akkor egyelőre marad a pre-order.
  • Moby
    #8450
    Watch Dogs programmer: “Frame rate is very important to the gameplay. It’s not something you want to compromise on.”
  • Moby
    #8449
    Már vártam. Eléggé kiszámítható, amikor valaki odaszarik a flaszterra, matematikai pontossággal jönnek a köpőlegyek :D