121097

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • gazgoblin
    #1
    399 USD/EUR
    349 GBP

    100 game in the first year, support used games, no drm, no online checks

    Exkluzív nyitó címek:
    Killzone Shadow fall
    Knack
    Drive Club (ps plusszosoknak ingyen)

    Q1:
    Infamous: Second Son

    A Multiplayer fizetős lesz (ps+)

    http://en.wikipedia.org/wiki/PlayStation_4

    további képek
  • Ulthane
    #2
    Fizetős lesz a multi

    Ezt gondolom sokan nem várták :-/
  • gazgoblin
    #3
    Hát igen, viszont a ps+ annyi ingyen játékot és leárazást nyújt, hogy szerintem vétek kihagyni

    Aki amúgy is megvenné mondjuk a Drive Clubot annak meg effektive ingyen van a szolgáltatás több mint egy évig (nemrég akciósan 40 dollárért lehetett kapni 15 hónap ps+ előfizetést), és ez csak a kezdet
  • gazgoblin
    #4
    A Konzol:


    DRM, Used games, online checking:
  • Mr Manson
    #5
    Kecsegtető a PS4, de ez a design, már bocs de ótvar ... ennek ellenére ha letakarom nem lehet rossz.
  • Ulthane
    #6
    Mennek a használt játékok a konzolon! Hatalmas videó!

    Ez nem semmi! :))) Nesze neked Microsoft! :)) Azt hiszem, nálam eldőlt, hogy melyik konzollal kezdem!
  • gazgoblin
    #7
    Killzone: Shadow Fall - E3 Trailer (PS4) | E3 2013

    Nem egy COD kutya, de azért jó kis pet van neki
  • Mr Manson
    #8
    Kiváncsian várom az itthoni árazást.
  • Mr Manson
    #9
    Alakul ez a fizetős online ...
  • gazgoblin
    #10
    Teljesen jó
  • gazgoblin
    #11
    Teljes konferencia:
  • BlackWolf
    #12
    :DDD Jobb is ,hogy eldugták eddig ocsmány mint az xbox
  • RYO21
    #13
    Na mostmár csak sikerüljön feltörni úgy, hogy lehessen rárakni linuxot, vagy legjobb esetben windowst, és már rohanok is megvenni. Lekellene már váltanom a régi PC-met valami újabbra.
  • gazgoblin
    #14
    Vegyél egy olcsó laptopot vagy tabletet!
  • Laceee
    #15
    Igazi Sony "dizájn"..., az csoda, hogy nem egy téglát csináltak kontrollernek.
  • dave9004
    #16
    mennyire lesznek a játékok exkluzívok?
    mert ismerősöm írja, hogy ezt az aMD-t le fogják programozni és emulátort hamar kidobják pc-re. úgy érti ezt könnyebb mint a ps3-ét.
  • Terawatt
    #17
    Nekem ez jut eszembe róla. Ekkora erőt valamiben tárolni kell. /Nekem bejön/
  • Laceee
    #18
  • Grove4
    #19
    Amúgy már volt PS4 topik
  • Terawatt
    #20
    "A téma lezárva, nem küldhetsz több hozzászólást" Valszeg ezért jött létre ez.
  • Grove4
    #21
    Azt nem vettem észre (vagy azután zárták, miután linkeltem), bocsesz. Egyébként nem kötekedni akartam. :)
  • gazgoblin
    #22
    Jobb kezekben van ez a topik ;D



  • BoneDragon
    #23
    Hát lehet ótvar ronda a dizájn de még mindig ezerszer szebb mint a box. Lényeg, hogy mindkettő förtelmes.
  • Laceee
    #24
  • gazgoblin
    #25
    "We are the Borg. You will be assimilated"
  • adam first
    #26
    Érdekes lesz a mostani generáció, kicsit olyan deja vu érzésem van. Anno a Sega Saturn játszotta el ugyanezt, mint a Microsoft. Itt most szigorúan a beárazásra gondolok Saturn induló ára 399$ volt, PS1 299$ és mindannyian tudjuk mi lett a vége... De, csak ha józan ésszel végiggondolom nincs régiózár, nincs használt játék korlátozás(valahol ez a nagyon szomorú, hogy annak kell örülünk, hogy cserélhetünk játékokat), nincs éjjel-nappal megfigyelő kamera és ami szerintem a legfontosabb és a legjobban utáltam ebben a genben, nem kötelező az internet használat. Minden tekintetben a PS4 az erősebb és ráadásul még olcsóbb is, megkötések nélkül. Úgy látszik a Sony igen csak tanult a PS3 hibáiból... Számomra a legjobb konzoljuk és legkedvesebb játékélmények a PS1-hez köthetőek. Viszont amit szomorúan veszek tudomásul és nem tudom, ki hogy van vele, de egyre kevesebbek az exkluzívok PS1-PS2, még tényleg az Only On PlayStationról szólt. Természetesen PS3-ra is készült egy raklapnyi exkluzív, lényegesen több, mint Boxra, de van egy olyan érzésem ez generációról generációra kevesebb lesz. Ne legyen igazam.
  • AnuluWork #27
    Már nem exkluzív ugyan, de tökéletes.

  • shaddam
    #28


    Szerettem volna rinyálni a fizetősmulti miatt, de mivel több mint 1 éve ps+ tag vagyok, nem megy :D
  • darkmore
    #29
    No régió lock.
  • gazgoblin
    #30
    És a HDD is upgrade-elhető/cserélhető lesz
  • arty
    #31
    hogy áll az xbox classic emulátor, 2013-ban? (abban egy intel celeron és geforce vga van, sokkal inkább pécé jelleggel, mint a mostani konzolokban)

    ismerősöd felejtsd el a témában.... abszolut hozzánemértő lehet :)
  • dave9004
    #32
    köszi a választ :)
  • gazgoblin
    #33
  • Renátó1985
    #34
    Engem már csak az érdekelne, hogy ezúttal lesz végre party chat?
  • TDC Geronimo
    #35
    lesz
  • gazgoblin
    #36
    Igen lesz, valami mono headsetet is adnak majd a masinához
  • Bil Ur Sag
    #37
    Erősen várós!
  • gazgoblin
    #38
    Ilyet:
  • Renátó1985
    #39
    Ennyi :), akkor elméletileg minden meg van a sikerhez. Ps3-nál nagyon hiányoltam ezt a funkciót. Apróságnak tűnik, de nem az.
  • Béka Benő
    #40
    Íme a Destiny hivatalos PS4-es Gameplay Trailere :