121211

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • SlickAdam
    #8609
    amuuuuuugy nem arrol volt szo, hogy a netxgen masinak standby modbol mint a villam, ugy kapcsolnak be? nalam nincs kulombseg cold boot & standby boot között. bezzeg Boner-nel tenyleg gyorsabb: ott a cold boot lassabb, mint a PS4 cold boot, viszont a standby boot valami 10 mp lehet (ezt egy tavalyi video alapjan, lehet azota tovabb javult...)
  • deep
    #8608
    Egyáltalán nem.
  • SlickAdam
    #8607
    amuuuuuugy nem arrol volt szo, hogy a netxgen masinak standby modbol mint a villam, ugy kapcsolnak be? nalam nincs kulombseg cold boot & standby boot között. bezzeg Boner-nel tenyleg gyorsabb: ott a cold boot lassabb, mint a PS4 cold boot, viszont a standby boot valami 10 mp lehet (ezt egy tavalyi video alapjan, lehet azota tovabb javult...)
  • Mr Manson
    #8606
    Second Son Experten mennyire durva?
  • SlickAdam
    #8605
    napi Sony tavozas:

    "Nate Wells, who was the Lead Artist on The Last of Us, has left Naughty Dog for Giant Sparrow (the independent company who released PS3 game The Unfinished Swan as their first project), where he now works as Art Director (according to his Twitter page). However, he hasn’t yet updated his LinkedIn profile , which still says he’s a lead artist at Naughty Dog. Considering he was recently active on Twitter, it’s reasonable to assume that the LinkedIn page simply hasn’t been updated yet, unlike Twitter."
  • Moby
    #8604
    Technikailag teljesen jól működik. A probléma az, hogy az nagyon nincs vêgiggondolva, hogy a ds4 gombái nem képezhetők le a vita minianalógjaira. Egy killzone vagy iss irányítása remoteplayen vérthányás.
    Igen, slycooper már lentvan, illetve félúton vagyok a lbp-ben, Illetve van mêgy egy gravity rush előttem, és aztán jön a nagy kérdés, hogy a ryman legends még ezen-e, mert ugyan megvan vitára, de az már nagyon szabadon választott gyakorlat.
  • The Protector
    #8603
    Mi a baj a remote play-el?PS3 on tudom mi a baja,az, hogy kurvára nem működik.
    A sly cooper-al tegyél egy próbát,szerintem neked bejönne és most plus-hoz ingyen van.
  • n000rbi
    #8602
    Belenéztem, későbbre van betervezve. (amit eddig láttam, az tetszett)
  • SlickAdam
    #8601
    akkor hajra! vitanak mennie kell.:)
  • SlickAdam
    #8600
    csak hogy beleneztel, ha jol emlekszem (vagy nem figyeltem). vege van vagy nem birtad?
  • Moby
    #8599
    Ezt értem, a gond azzal van, hogy ez már a sokadik p!atform lenne pc és vita mellett. És a vitval is úgy vagyok, hohy azt a pár játékot ami még hátravan letolom, aztán el, mivel gyak semmi nem jön rá, a remoteplay meg Kvázi használhatatlan.
    A racionalitás azt súgja, hogy a vitát kéne váltsa.
  • n000rbi
    #8598
    Az már a polcon :) (még beszéltük is, talán pont itt)
  • SlickAdam
    #8597
    ertem. zombi?
  • n000rbi
    #8596
    A 3D World jövő héten esedékes, a Donkey-val pedig még várok, van elég platformer.
  • SlickAdam
    #8595
    world megjött mar? vagy van mar DK? mert azok utan lehet terapluszegy lesz.:) majus legvegen pedig ugy kurom be a PS4-et vagy 1 honapra a sarokba (mindegy mi jön ra akkortajt), hogy öröm lesz nezni.:D
  • n000rbi
    #8594
    gigapluszegy
  • SlickAdam
    #8593
    2. gepnek siman vehetnel, kitölteni a hardkor cuccok no-gameplay-e okozta ürt. es ne gyere "fujnintendo, elvböl se veszek" meg "tularaztottfos" (nem az) szövegekkel. a szorakozas a cel. pontosabban a masfajta szorakozas, amit kereshetsz mas gepeken, varhatod a vacsdogzt, ugyse kapod meg. kiegeszitönek fantasztikus gep a wiiu. pont. n000rbi pajtas is megmonnya.
  • n000rbi
    #8592
    Én tettem a racionalitásra, de hiszen tudod, miért van egy eladó gépem (is) :D
  • Moby
    #8590
    Minden nap küzdök, kell-e nem kell-e...Mindenestre nem biztos, hogy helyesen cselekszem. A vágy, azaz az érzelmi alap jóideje megvan. A racionalitás, tehát az akarat még hiányzik :)
  • SlickAdam
    #8589
  • n000rbi
    #8588
    Bizony :) Lehet többet megy az a gép mostanában. (vagy ha nem, akkor legalábbis jobban szórakozom vele)

    Na de majd a Waccsdogz! :)
  • Moby
    #8587
    Neked ez most különösen aktuális :) (kicsit irigykedek is)
  • n000rbi
    #8586
    Király :)
  • Moby
    #8585
  • samsung123
    #8584
  • Harlekin
    #8583
    Ezt a képet 1 kedves barátom Tyrant találta,de Én úgy éreztem,hogy a mai napon odaátról megoszthatom itt számotokra.

    happy easter everyone!


  • n000rbi
    #8582
    Menjetek inkább sonkát enni, nincs szükség Leáld vol3-ra emberek :)
  • samsung123
    #8581
    Az emberi hülyeség határtalan :)
  • Moby
    #8580
    Telibekettétorkonszarom, te kit vagy mit tartasz hitelesnek büdösparaszt. Téged az ne érdekljen, hogy én szeretem- a ps4-et vagy sem. Ez nem egy melegbár büdösparaszt. Én itt játékokról írok, te meg rólam. Akadj le. Ignorálj. Ennyit tehetsz büdösparaszt.
  • Kandurex
    #8579
    Érzem, ahogy árad a szeretet....

    Az egyébként tény, h nem innen indult a személyeskedés.
  • Kongy
    #8578
    Azóta hiteltelen bármi amit mondasz, mióta eladta a PS4-edet, aztán 1 hétre rá vettél egy másikat te senkiházi nolifer. Nem tudod eldönteni, hogy szereted vagy utálod a PS4-et, aztán itt vergődsz naphosszat a topikban, és nyomod a negatív dumádat öncélúan te gyökér. Egy csőlátású nyomorék vagy, aki felnőtt létére nem tudja eldönteni b.szni akar vagy szűz maradni. Add el a PS4-edet, felejtsd el, hogy videojátékok léteznek, és takarodj a halál f.szára az idióta beszólásaiddal. Én nem kezdtem személyeskedni, de te már lehordtál mindennek. Nem tudom miért okoz ez neked perverz élvezetet, de csináld. Faszfej.
  • Moby
    #8577
    Upsz. Megöltem a bulit
  • arty
    #8576
    naköszbammeg, azt se kell má' akkó letóni :((((
  • Moby
    #8575
    Azok annyira voltak spoilerek, mintha arról írnál, hogy az aktuális dkc-ben vannak hordók
  • Moby
    #8574
    Csak a szar dől belőled, mióta kiderült, hogy van, akinek nem egyezik az izlése a tieddel, ami valójában nincs. Minden posztod csak a kötekedés te senkiházi divatgémerbarom. Előkapartad magad a gumiból, és azt gondoltad ez a stílus itt menő lesz. Nem lett.
  • Kongy
    #8573
    Én veled ellentétben nem személyeskedtem, te suttyó begyöpesedett tahó. Na most már igen.
  • SlickAdam
    #8572
    csak ovatosan, minden masodik szot. feltem a minden sarkon leselkedö szpojler-tengertöl.:S
  • Moby
    #8571
    Azért te büdösparaszt, hogy ne csak nyomorult offtopik kötekedésed, meg az ostobaságaidat olvassa. Semmi másért.
  • TDC Geronimo
    #8570
    Olyan patch nem lesz
  • Árpitallica
    #8569
    Tudom de én arra gondoltam hogy nem nekem kéne beállítani hanem magától változna az idő mindig. De majdcsak kap erre is egy patch-et, ha meg nem hát akkor nem! :)