121211

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Kongy
    #8568
    Minek olvasná azt a rakat bullshitet?
  • Moby
    #8567
    Olvastad az eddigi poszjaimat iss ügyben?
  • TDC Geronimo
    #8566
    Ha végigviszed már beállíthatod a napszakot. Mostani patchel jött be.
  • SlickAdam
    #8565
    jaja, ez nekem mind ugyanaz.:) nem valtozik a felhozatal kesöbb se, mi?
  • Árpitallica
    #8564
    Értem nem baj az akkor is várom a játékot, bár egyszer beletehetnék majd a random weather funkciót is! :)
  • Moby
    #8563
    Ó nem csak ilyen nevetséges feladatok vannak! Ott a jóval nagyobb kihívást jelentő "mozgasdakontrollert15másodpercig" aka föstés. Vagy említhetném az igen összetett "találdmegatőledháromméterrelévőHIDDENkamerátamiponttégednéz". És még számos magas szórakoztatási faktorral bíró feladatot, amik iss terminus szerint mellékküldik :)
  • SlickAdam
    #8562
    francokat. 1-2 kuldetesenkent valtozik es fix.
  • Árpitallica
    #8561
    Random vagyis véletlenszerű időjárásváltozás van az új infamous-ben miközben tolod a sztorit meg utánna is? Már alig várom hogy kézhez kapjam és játsszak vele! :))
  • SlickAdam
    #8560
  • SlickAdam
    #8559
    amugy mik azok a mellekKULDETESEK? en peldanyomban csak ilyen nevetseges gyujtogetös feladatok vannak.:)
  • Totti5
    #8558
    X1 tudja, de odaadom neked a screenshot funkcióért :D
  • Moby
    #8557
    Úgy mentem át, hogy az elsőn minden kerület tiszta volt, aztán pikkpakk kitakarítottam a másodikat is egy kivétellel (nem lövöm le, bár gyak. semmi poén), miközben a sztorival szart sem haladtam. Nem érdekelt, a mellékküldik is csak egy fokkal jobban.
  • TDC Geronimo
    #8556
    1.7et akarooook :(

  • SlickAdam
    #8555
    a sehol se jartal, az kb ott van, ahol most en vagyok. 12. fejezet elött nem tudsz atmenni irtani a masodik szigetre.:)
  • SlickAdam
    #8554
    kar, hogy nem irja a jatekidot (vagy merhetne a PS4, mint a Wii U pl). kiirtottam fullra mar vagy 5-6 varosreszt, meg ahhoz 12. fejezet sztoribol, s valahogy olyan ... semmisenemvolteddig erzes. VAGY annyira fantasztikusan lehengerlöen magabaszippantos a cucc, hogy testen kivuli elmenyem volt, kiesett par ora, s ezert nem erzekelem rendesen.
  • Moby
    #8553
    Hát nekem úgy is rohadt rövid volt, hogy a sztoriban még sehol sem jártam, és minden mellékküldi meg volt csinálva egy kivételével, amihez a sztorit a végéig kekl vinni. Ha az nincs, valszeg sosem fejezem be, mert a sztori végtelenül hidegen hagyott.
  • TDC Geronimo
    #8552
    Pont most lett meg életem első platinája infamousszel :)

    Hát én 100%ra toltam elsőre úgy volt 15-16 óra. Második végigjátszásra már jóval kevesebb.
  • SlickAdam
    #8551
    ez a Szekunder Szón nem valami hosszu jatek mi? most keltem at a hidon a masik varosreszbe, s maris 13. fejezet jön (21 van tan?). nem is törtent eddig semmi...
  • Totti5
    #8550
    Szemét már megvan, a kérdés mikor adják ki.
  • Totti5
    #8549
    Mit kell róla tudni?
  • shaddam
    #8548
    A semmire kaptak egy csomó pénzt, előre. Hülyék lennének nem elkurvázni, aztán kiadni a játékosoknak valami szemetet.
  • arty
    #8547
    nézd vissza a kompánia 1 évvel ezelőtti ígéreteit, terveit :)

    pécére vszeg kihánynak valami félkész szörnyűséget, ha nagyon elfogy a zseton, xbone/ps4re bele se gondolok mi és hogyan jön majd ki
    (mivel elég jól fogy a nextgen, lehet végülis kijönnek rájuk, de nem lennék meglepve, ha ugy járna a platform, mint a ps3/360 járt: CANCEL)
  • TomStorm
    #8546
    Miért kamu?Pénz csak a fejlesztésre ment nem?Vagy,hogy érted?
  • arty
    #8545
    ki ne ismerné ezt a hírhedt kamuprojektet :))
  • arty
    #8544
    tetvedék visszakompatibilitás kéne ennek a gépnek (is) ... :(
  • TomStorm
    #8543
    Aki még nem ismerné:
  • TomStorm
    #8542
    Nincs még mindig.Idén nyár esetleg(több oldal szerint) de official semmi:(
  • SlickAdam
    #8541
    nincs is rola hir, vagy? en azt hittem löncsfenszter-ben jön...
  • TomStorm
    #8540
    Egyet tegyenek el nekem:)

    De D3+kieg valami brutál jó lehet majd a PS4-en.Xbox-on nagyon sok hónapig játszottam az alap játékkal és egyszerüen nem untam meg.Áá azonnal megveszem Ps4-et ahogy kiadják,meg se vettem PC-re mert várom a PS verziót
  • SlickAdam
    #8539
    1-2 remaster jatekot tamogatok. beyond egyszeruen nem erdemelne meg. vegulis jöhet, ha nem befolyasolja nagyban mas jatekok fejleszteset. de eladni csak 10 db-ot fognak belöle, az tuti.:)
  • TomStorm
    #8538
    Dio3 mikor lesz?Azt is úgy várom,hogy nagyon-.-
  • TomStorm
    #8537
    Már volt és azon is buktam meg el se tudnám már adni ezeket(vagy megint buknék:).
    PS4-re szeretném Beyond-ot és barátait,ennyi:-)
  • SlickAdam
    #8536
    vegyel hat PS3-at es hozza 50 fillerert Bijondot es baratait. aztan sell.
  • TomStorm
    #8535
    Persze ez nem azt jelenti,hogy én az mellett vagyok hogy ezeket a játékokat adják csak ki mert természetesen az újakkal kell foglalkozni csak hát úgymond még mindig nyugtalanít az,hogy kimaradt jópár Ps3 game és ha lesz új masina és megkapnám ezeket hát annak örülnék:)
  • SlickAdam
    #8534
    igen, kijatszottam es szar.:D pontosabban: nem remaster matéria.
  • TomStorm
    #8533
    Biztos mert már kijátszottad.Én demoztam csak Ps3-on de azt vagy 6x végig:p
    Én akkor ilyen különleges vagyok ezek szerint mert először azokat venném Ps4-re amik kimaradtak előző Gen.-ból.Az eddig megjelentek közül viszont nem hinném,hogy bármit is megvennék,esetleg Killzone-t ezt azért nem hagynám ki:)
  • SlickAdam
    #8532
    hat en annyira nem remegnek erte. szvsz erre rohadtul nincs szukseg.
  • TomStorm
    #8531
    Még a végén mégis lesz.Azt megmondom instant buy akkor PS4 Beyond-al meg Tlou-al:)
    PS4 Version of Beyond: Two Souls Possibly Ousted by DualShock 4 Input Code
  • Moby
    #8530
    A régit? Nem. Ps-ről lehet pc-ről, ugyanúgy mint a kontrollert. Falimalacról nem lehet.
  • samsung123
    #8529
    lehet tölteni pc-ről bárhonnan.