The Witcher 3
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Csodáltam is, hogy a Last Kingdom 5. évadát korrektűl megtudták csinálni, kisebb pénzből.
Persze még számos veszély akad, de az emberiség többségének ez már nem napi szintű probléma.
Utoljára szerkesztette: lonvard, 2022.03.30. 19:23:22
Egy keményvonalas rajongó persze ízekre szedi az egészet, és vak lennék ha nem látnám miben fejlődhetne. De én azt mondom hálásak lehetünk bármilyen witcher tartalomért, következő játék még nagyon messze van, addig ki lehet húzni velük, fenn lehet tartani az érdeklődést.
Utoljára szerkesztette: lonvard, 2022.03.30. 18:18:36
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Én is arra voksolok hogy előre fognak ugrani az időben, mert Geralt után már nem lenne sok értelme a jövőbe menni. Szerintem több száz év is lesz itt köztük és remélem ismét egy jól felépített főhőst kapunk aki 3-4 részen át meg is tartanak.
Nem azt mondtam, hogy a netflix tolja a jatekot egy iranyba. Regen rossz, ezt bizzuk a CDPR-re, barmennyire is elcsesztek a CP-t, meg mindig jobban ertenek hozza, mint a teljes gaming iparag 90%-a. En azt tippeltem, hogy a sorozatban kvazi egy par mondattal felvezethetnek a sztorit, akar egy parbeszed, akar egy flashforward, akar barmi segitsegevel. Keresztpromo, volt mar ilyen, lesz is ilyen, ha mar van 2-3 sorozata a Witcher univerzumnak, miert ne legyen benne egy kis kikacsintas, egy kis utalas, hogy mi tortent a "Farkasok" teljes megszunese/kihalasa utan? Ennyi, se tobb, se kevesebb, kvazi a kellemest a hasznossal osszekotve.
A kovetkezo 1-2 ev ugyis a Witcher univerzumrol fog szolni (ha csak nem kezdenek el repkedni a bombak, mert akkor a Falloutrol), jon uj jatek, uj sorozat, uj anime, megafenetudjamimeg.
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Az Unreal 5 szerintem jó választás volt nem tudjuk mennyit küzdöttek a red enginevel amíg az működött, meg úgy ahogy szerették volna, most a parntereskedés miatt ezt kiadhatják az epicnek és tényleg csak a játékra koncentrálhatnak. Azt is remélem 2-3 éve már elkezdődtek az előkészületek és ezért már bizonyos része készen is van és nem egy újabb Cyberpunk szenvedés lesz a megjelenés.
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Megint játszom a W3-al. Csak úgy a hangulat kedvéért "velenezek" . Poroszkálok a mocsár környékén a naplementében, csinálom a mellékküldiket, ölöm a fojtókat, leértem a nilfgardi katonai táborhoz, és arra gondolok, hogy a világban mindig van egy ilyen Velen, és hogy most Ukrajna a mi Velenünk. Örökzöld a háttere ennek a játéknak. Nagyhatalmak szorításában próbálnak bekkelni a hétköznapi emberek. Van ahonnan menekülnek, van ahol csak meghúzzák magukat. Mikor menekültek között megyek át a hídon, micsoda feeling...😊
Utoljára szerkesztette: lonvard, 2022.03.23. 16:13:10
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Utoljára szerkesztette: caps lock, 2022.03.22. 23:59:40
Amúgy sokan örömködnek a motorcserén, hogy majd milyen jó lesz nekünk... csak azt felejtik el, hogy ez a kétbalkezes banda a saját maguk által írt motort sem tudta használni, minden egyes Witcher-rész egy bughalmaz volt. A szájberpánkos szutyokról ne is beszéljünk, majd 2 év alatt nem tudták helyrekalapálni azt a kupac szart amit x éven át fejlesztettek.
A Bioware is arra fogta az Andromeda bukását, hogy rájuk erőltették a Frostbite motort és képtelenek voltak használni, ezért lett vállalhatatlan az arc-animáció, stb.
Na mindegy, remélem tévedek és rám cáfolnak de viccen kívül szerintem jó pár évig nem fogunk kapni új Witcher játékot
Horrorfilmeknél, meg főleg fantasy témánál néha elképzelem, hogy Geralt mit tudna művelni az adott helyzetben. Nincs az a horrorfilm, amiben ne tudna előszedni valamit a patikájából, és a szokásos zéró félelemérzettel az ezüstkardjával ne tudná felaprítani az ellent. Szépség és a Szörny mesefilmnél is előjött természetesen. Ennél a dalnál. Hogy miközben bánatosan énekel a Szörny a kislány után, elmélkedve azon, hogy vajon tud-e még szeretni a sokat szenvedett lelke - egyszer csak feltűnne a háttérben Geralt egy szörnyek elleni olajjal megkent ezüstkarddal, és a romantikus kornyikálás közepén váratlanul lecsapná a szörny fejét, feltűzné a kampójára, majd szó nélkül eltűnne a sötétben. 😄 Erre a témára szerintem lehetne építeni egy kurvavicces sorozatot. Hogy öli meg Geralt a popkultúránk ikonikus gonoszait. Ez csak azért jutott eszembe, mert a 2. évad 1. részében egyszer csak megláttam az én korábban elképzelt jelenetemet. Egyszer csak ott voltunk a Szépség és a Szörnyben. Más kérdés, hogy ezúttal a Szépség volt a kigyomlálnivalóan gonosz. 😊 De az tetszik, hogy az író is játszott ezzel.
nem szeretném a mentéseimet leveszíteni...
köszi előre is
(\__/) ( X.x) ( } . { )
Ciri apja azért a nilfgaardi császár, mert az a sünpofa a sorozatban, na az a megátkozott Emhyr var Emreis, vagyis a későbbi nilfgaardi császár. Az történt vele, hogy az apját megpuccsolták, és a trónbitorló egy varázslóval megátkozta a gyereket is. Később az átkot leszedeti magáról, visszatér a királyságba, legyőzi a puccsistákat, meg mindenki mást is, az ellenségei sírja pedig a trónterme padlózata lesz. Azért van az a szöveg, hogy ő a Fehér Láng, ami ellenségei sírján táncikál. 😊 Azért támadja meg később Calantét, hogy visszarabolja a gyerekét, mert egy varázslótól megtudta, hogy a lánya a messiás. Sorozatban nem magyarázzák el ezt szépen, pedig elvileg volna rá idő. Ki hitte volna, hogy a Sün győzi le Calantét abban a csatában, mi?
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2021.12.21. 11:54:24
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
A tűzvarázslás is oké felemészt, tiltott stb, sikerült a sodeni csatába, el is vitte a varázserejét mert olyan nagy varázslónő hogy nem emésztette fel rendben. Viszont ott van az öngyújtó fiú, uralja a tüzet stb, erre megégetik az arcát? Ettől még azt is logikusabbnak éreztem volna ha egy kancsó hideg vízzel sebzi meg vagy valami (na jó azt is fikáztuk volna valami lúgot találhatott volna szappany készítőknél 😄 ), de mindig úgy szokott lenni hogy aki ha valamit ural arra kb immunis is és az egy teljesen jó logika.
De nekem ez az évad iszonyat unalmas lett. 3-4 epizód lemegy úgy, hogy csak duma-duma megy a nagy semmiről, lelkiznek olyan drámákon, amik a könyvben benne sem voltak. Amikor akció van, abban sincs nagy köszönet: a harcjelenetek felénél pl. hol a fenében van Geralt kardja? Székkel meg késsel meg pusztakézzel harcol. Igazán jó akciójelent van kb kettő az egész évadban.