The Witcher 3
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)
Ami viszont engem is aggaszt kicsit, hogy Ciri leszbikussága a sorozatban biztos túl lesz tolva. A könyvekben inkább megrontásról beszélhetünk, rossz társaságba kerül és szó szerint rámásznak. Plusz kamaszodik, magára van hagyva, lázad minden ellen. A könyvekben jól meg van magyarázva a pszichológiája. De egy modern közönségnek szánt filmben ezt így nem lehet tálalni, mert a kisebbségek tiltakoznának.
Ciri szexualitását be kell valahova sorolni, azt nem lehet mondani hogy majd kinövi ezt a korszakát, mert úgy hangzana mint valami átmeneti beteg állapot. Pedig éppen hogy az. Nagyon sok szenvedésen megy keresztül, az a kapcsolata azzal a lánnyal csupán menekvés. Összekeveri a szerelmet a kötődéssel. Később férjhez megy, gyerekei lesznek, a múltat maga mögött hagyja. Mondhatjuk úgy is hogy meggyógyul. Sapkowski végül boldog lezárást ad a történetnek. Szerintem a filmben ezt elfelejthetjük.
Utoljára szerkesztette: caps lock, 2021.08.24. 10:11:26
Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)
W11 x64, AMD Ryzen 7 5800X3D, 64 GB DDR4 RAM, GF RTX3060 12GB
Így meg pont az az egy kártya hiányzik már csak.
Próbáltam kigooglzni, van e rá esetleg valami megoldás, elvileg van egy mod, amibel bele rak egy kártya kereskedőt, akinél az összes kártyát meg lehet venni, de a DLC-seket is, amiket inkább szerzek meg játék közben még. Aztán majd hátha segít.
Vagy azóta tettek bele valamit a fejlesztők hogy meg szerezhető az a kártya? Az a baj nem tudok kiigazodni, több éves hozzászólások.
Ha meg nem, akkor meg így jártam 😄
̊ ̊̊ ̊̊̊ ̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊̊ ̊̊
̊ ̊̊ ̊̊̊ ̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊̊ ̊̊
(A Berengar pengeje cimu masodlagos kuldetes jutalma. A tervrajz felvetelekor meg Tor'Haerne volt a kard neve).
Mar volt egy 23-as szintu Szike nevu tervrajzom, emez a speci meg 27-es.
Koszi a tippet. Nagyon figyelmes lehetsz ha ezt ott igy eszrevetted 😊
Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)
Lassan a fősztori végére érsz.
A DLC-k ezután jönnek.
Bár a DLC-khez még nem nyúltam.
Illetve a vége előtt érdemes megcsinálni a DLC-et vagy utánna is van rá lehetőség?
Meg lesz még ilyen hogy jelez a játék, hogy most olyan küldetés jön ami eléggé befolyásolja a többi mellékküldetést (pl a Köd szigetej)
̊ ̊̊ ̊̊̊ ̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊̊ ̊̊
̊ ̊̊ ̊̊̊ ̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊̊ ̊̊
Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)
Konkrétan az első macskaiskolás vadászatra gondolok, bár itt én random mentem, de a papírok amiket találtam, olyan szépen sorrendbe tenné a történetet. Próbáltam rá googlizni, de ott is elég rossz sorrendbe mutatja a dolgokat. Eleve a templom szigettel kezdi, a 7-ből, aminek az utolsónak kéne lennie.
És ezen kívül még van egy jó pár másik iskola küldetés, ot is ki tudja mi lenne a "helyes" sorrend. Nem mintha sokat számítana, de azért na 😊
̊ ̊̊ ̊̊̊ ̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊̊ ̊̊
Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)
Mondjuk hogy Vesimir egy focistafrizurás ficsúrnak lett megrajzolva meg hogy Netflix olyan túl sok jót nem sejtet
Viszont nem találtam olyant, hogy amikor párbeszéd van, az egérrel lehet kicsit mozgatni a kamerát, de valamiért fordítva van ilyenkor az irányitás. Nincs erre valami mod, ami normálissá teszi?
̊ ̊̊ ̊̊̊ ̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊̊ ̊̊
Utoljára szerkesztette: caps lock, 2021.07.11. 08:57:48
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2021.07.10. 11:43:44
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Utoljára szerkesztette: Voltan, 2021.07.10. 11:08:12
"Utána mintha jajszó szállna. Félig mély csönd, és félig lárma"
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

Utoljára szerkesztette: robicarlos6, 2021.07.09. 21:47:13
Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)
Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)
Örülök hogy a jövőbe tekintve láthatom hogy fog futni a W3 nálam is majd 10-15-év múlva, amikor már olyan áron lesz egy ilyet tudó PC, hogy azt hajlandó is leszek kifizetni érte...XD
Utoljára szerkesztette: robicarlos6, 2021.07.08. 09:05:23
Utana azonnal vissza is kapcsoltam az ellenség felkonvertálást, mert a jatek ugy is eleg konnyu, hat meg anelkul. Sajnos ezen a teren nincs kihivas a jatekban, a harcrendszere nagyon egyszeru es konnyu. Szamomra a Sleeping Dogs volt az etalon ami a harcot illeti. Hasonlo rendszer mint a Batman jatekokban de lenyegesen tovabbgondolva (sajnos a Sleeping Dogs-ban minden mas vacak volt: autozas, lovoldozes stb).
Megis vonz ez a vicser, nagyon szep a vilaga es jo a hangulata. Mar masfel eve jatszom (a szintem most 26).
A #16349 video nem csak a W3-bol lett vagva, van benne W1 (talan W2) is, ugye?