banner
  • caps lock
    #16558
    Akármilyen lesz is az új witcher, én attól félek hogy a megítélését erősen árnyalni fogja a játékos közösség hihetetlenül magas elvárásai. A Cyberpunk is azért ment olyan nagyot a kasszáknál mert a CD Projekt csinálta, na most el lehet képzelni micsoda felhajtás lesz egy witcher játék körül. Nem kétlem hogy egy nagyon jó játékot kapunk, de mikor szinte kultusz vesz körül egy bejáratott szereplőgárdát, amikor három játékon, nyolc könyvön, televíziós sorozaton és animációs filmeken keresztül követhetjük a sorsukat, és nagyon a szívünkhöz nőnek, könnyen megtörténhet hogy a rajongók egyszerűen nem fogadják el az új szereplőket. Kedvelhető az új főhős, de mégsem Geralt, szimpi az új csaj, de mégsem egy Yennefer vagy Triss - mondák majd, stb. A witchert elsősorban a története és a karakterei adják el, játékmenet szempontjából átlagos.
    Az új witcher valószínűleg mindenben rá akar majd licitálni az előzőekre, és szerintem ez menni is fog neki, de ahhoz hogy igazán sikeres legyen ahhoz szerintem még a megjelenés előtt el kellene kezdeni promotálni a szereplőket, hogy a közönségnek legyen ideje megbarátkozzon velük. Képregény, könyvek, filmek, sorozatok által ezt meg lehetne valósítani. A Netflix spin-off sorozata a Blood Origin is talán ennek az előjele, lehet hogy az abban megismert szereplők visszaköszönnek majd a játékban. A W3 sem a semmiből jött, egész komoly hátszele volt, és ez most még inkább szükséges, hiszen a cél hogy túlnőjön rajta.
    Utoljára szerkesztette: caps lock, 2022.04.10. 16:29:12