16775
banner
  • caps lock
    #16375
    Hol a kalapja? Aznap este mikor Geralték az asztal alá itták magukat, mókáztak rajta. De amúgy Vesemir is volt fiatal, meg egyik játékban sem tudunk meg róla sokat, nincs azzal baj hogy a Netflix egy élettelibb karakterként ábrázolja. Mert valljuk meg, nagyon merev az öreg, ezt nem lehetne eladni. Meg az is jó hogy nem Geraltot másolják, bár ő meg alapból merev :)
  • Palinko
    #16374
    Hát 0:12 nél már látok valamit, bár mivel olajozzák a pengét lehet az szörny. Igazad van sajna a Netflix az ilyen és amit a sorozatnál is sajnáltam, hogy a diversity nagyon fontos volt és fel kellett áldozni érte mindent pedig lett volna értelme a Zangvebar régióval közös sztorinak és akkor hozhattak volna annyi feka színészt amennyit akarnak meg mi is megismerhettünk volna egy érdekes szálat, de hát fanservice is kellett hogy valaki megnézze a sorozatot, 1-2 évadot meg nem tudtak várni a dologgal mert nagyon sürgős :D
  • Savaran
    #16373
    Átoperált néger férfinői leszbikus tünde is lesz benne? :) Mert ha nem meg se fogom nézni XD
  • Palinko
    #16372
    Pár napja ezt ajánlotta be a youtube, én nem tudom mit lehet tőle várni:


    Mondjuk hogy Vesimir egy focistafrizurás ficsúrnak lett megrajzolva meg hogy Netflix olyan túl sok jót nem sejtet

  • akyyy
    #16371
    Üdv. Elkezdtem mindenféle modokat használni, mert rájöttem, hogy sokkal kényelmesebb úgy a játék.
    Viszont nem találtam olyant, hogy amikor párbeszéd van, az egérrel lehet kicsit mozgatni a kamerát, de valamiért fordítva van ilyenkor az irányitás. Nincs erre valami mod, ami normálissá teszi?
  • Aborg
    #16370
    Koszi a tippet, de sajnos nem segitett.
  • Pityu Mester
    #16369
    Ez egy ismert bug. Meditálás vagy mentés-betöltés megoldja a problémát. Vagy legalábbis én ezt olvastam.
  • Aborg
    #16368
    Skelligen talaltam egy szetdult szekeret, elindult a Nehez idok cimu kuldetes. A nyomot kovetve talaltam egy levelet, a feladat szerint el kell vinni Kaer Trolde kovacsanak. De hiaba viszem el, nem jelenik meg ilyen opcio a parbeszedben. ?
  • caps lock
    #16367
    Én azt mondom hogy akit igazán szerettünk és aki életet tudott vinni a karakterbe az a szinkronhangja. Mert lecsupaszítva Geralt csak egy kitalált irodalmi alak, Nincs igazi személyisége, mert nem létezik. Illetve az író Sapkowsi távoli visszhangjának is tekinthető. Szóval ha szereted Geraltot, akkor valójában Sapkowski mentalitását és Doug Cockle orgánumát szereted. De ezek így együtt akkor is mesterségesek. Épp ezért Cavill alakításában is több élet van mint a játékbeli Geraltban. Szóval lehet kritizálni hogy ez nem tetszik az nem tetszik, de én szívesebben látok a szerepek mögött valódi embereket, minden hibájukkal együtt, ellentétben azzal amit egy számítógépen keltettek életre.
    Utoljára szerkesztette: caps lock, 2021.07.11. 08:57:48
  • Daermon
    #16366
    Cavlillt leszámítva még mindig béna.
  • Palinko
    #16365
    Igen ez így van Cavill is végül azért lett szimpatikus mert tényleg nem csak duma volt nála hogy szereti a sorozatot meg örül hogy Geraltot játszhatja stb azért elég sokszor bizonyította hogy ez így is van. A többiek tényleg nem jók, de még csak a tárgyak sem, a smileys karddal a vásári medálon át a Nilfgardiak páncéljáig.
  • PiszkosFred
    #16364
    Egy, csak tippelek, komolyabb tartalomra (kuldetes, stb.) nem igazan latok eselyt ennyi idovel a megjelenes utan, foleg ugy, hogy a nextgen patch boritojak is "extra itemek" vannak kiemelve. Vagyis tippre a sorozatban latott kinezetek, ruhak es fegyver "skinek" jonnek majd a jatekba - de persze kiderul majd. Ketto, ha tenyleg egy skin dlc lesz, akkor gondolom nem lesz kotelezo, aki akarja, hasznalja, aki nem, az nem. Ha esetleg csomagban jon, tuti lesz modder az elso napon, aki megoldja, hogy csak bizonyos arcokat vagy fegyvereket csereljen le a DLC, ne mindent. :)


    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2021.07.10. 11:43:44
  • Voltan
    #16363
    Jesszus, csak azt ne. Ritka elcseszett szereposztása volta sorozatnak. Geralt még szo-szo, de ő sem ért nyomába a W3-ban lévőnek semmilyen szinten. Yennefer és Triss pedig? Atyaég, inkább el sem kezdem. Katasztrófa.
    Utoljára szerkesztette: Voltan, 2021.07.10. 11:08:12
  • PiszkosFred
    #16362
    Tippre a színészek Allan, Cavill, Chalotra, stb. arcát és felszerelését.
  • caps lock
    #16361
    A next-gen frissítéssel érkezik a sorozat inspirálta DLC tartalom is. Vajon ez mit takar? Remélem küldetést.
  • Mephike
    #16360
    Ez is:)
  • xido
    #16359
    ide befér :)

  • robicarlos6
    #16358
    "At the first WitcherCon, streamed remotely via YouTube , CD Projekt Red reminded fans that it’s working on a next-gen update for The Witcher 3, which comes with the Complete Edition subtitle. The upgrade is set for PlayStation 5, Xbox Series X, and Windows PC. Fans who already own The Witcher 3 will get the Complete Edition upgrade for free."


    Utoljára szerkesztette: robicarlos6, 2021.07.09. 21:47:13
  • xido
    #16357
    akkor majd ha felturbózzák hivatalosan,próbáld a geforce now-n keresztül egyszer...
  • Savaran
    #16356
    Már nem is azért mondom, csak jelenleg nincs olyan hardverem amivel a nextgent elviselné, a mai grafika mellett tudom játszani max graf és 1080p ben 60 fps-el,
  • lwb
    #16355
    100%, hogy az lesz. Mármint a nextgen opciók. A peccs nem hiszem, de ha akarod, semmit se változtatsz a mostani kinézeten.
  • Savaran
    #16354
    Remélem opcionális lesz
  • lwb
    #16353
    Idénre van ígérve a nextgen patch, ami mod nélkül is tud majd RT-et meg miegymást. Meglátjuk.
  • Kancsalborz
    #16352
    Csodaszép.
    Örülök hogy a jövőbe tekintve láthatom hogy fog futni a W3 nálam is majd 10-15-év múlva, amikor már olyan áron lesz egy ilyet tudó PC, hogy azt hajlandó is leszek kifizetni érte...XD
  • robicarlos6
    #16351
    [8K] Witcher3 RTX 3090 - Vanilla lighting 2.0| Beyond all Limits Raytracing reshade | 50+Mods


    Utoljára szerkesztette: robicarlos6, 2021.07.08. 09:05:23
  • Aborg
    #16350
    Tegnap jatszottam le az Utolso kivansag cimu masodlagos kuldetest. A dzsin sebezhetetlen volt, engem meg ket talalattal kicsinalt. Elkezdtem agyalni hogy talan valami kulonleges modon kell kiiktatni, esetleg valamit a kornyezetembol felhasznalva... csak nem jott ossze a dolog sokadszorra sem, aztan beugrott hogy ezen a forumon nemreg olvastam valami hasonlorol ahol a tipp az ellenség felkonvertálás kikapcsolasa volt. Kiprobaltam es tenyleg, ugy viszont pont forditott lett az eroviszony: szetcsaptam anelkul hogy megsebzett volna. Lehet hogy ez valami bug. (mellesleg nalam a szkeligi balnak is bugosak, fel soha nem jonnek, ha meg neha a viz alatt uszva latok egyet, akkor lefagy, aztan picit halad, ujra lefagy...)

    Utana azonnal vissza is kapcsoltam az ellenség felkonvertálást, mert a jatek ugy is eleg konnyu, hat meg anelkul. Sajnos ezen a teren nincs kihivas a jatekban, a harcrendszere nagyon egyszeru es konnyu. Szamomra a Sleeping Dogs volt az etalon ami a harcot illeti. Hasonlo rendszer mint a Batman jatekokban de lenyegesen tovabbgondolva (sajnos a Sleeping Dogs-ban minden mas vacak volt: autozas, lovoldozes stb).

    Megis vonz ez a vicser, nagyon szep a vilaga es jo a hangulata. Mar masfel eve jatszom (a szintem most 26).

    A #16349 video nem csak a W3-bol lett vagva, van benne W1 (talan W2) is, ugye?


  • Daermon
    #16349
    Egy kis utazgatás :)
  • rosti
    #16348
    Tényleg ez volt a hiba 3 csapásból végeztem vele köszi.
  • rosti
    #16347
    Ez lehet ,keresem
  • caps lock
    #16346
    Ellenség felkonvertálás ugye nincs bekapcsolva? Valahol a beállítások között találod. Mert ez az opció a szintedhez igazít minden ellenfelet, a dzsinn enélkül is nehéz, hát még így.
  • Savaran
    #16345
    Vegyél ezerért képesség elosztó itókát, (nem emlékszem a nevére) oszd el újra a perkpontokat a piros ágra, szerezz egy jó kardot és két ütés a dzsinn :)
  • rosti
    #16344
    A küldetés 17.szinten fut én meg ugye 32.
    Azért kellene mert az utolsó jelenetben szeretném ha nem Merigold hanem Yen tüne fel .Olyan végigjátszásom még nincs.
  • Madi92
    #16343
    Hát egy RPG-ben, ahol döntések számítanak, meg úgy minden, amit csináltál, hogy akarsz mentést? :D Lehet abban a mentésben már minden mást megcsinált az ipse, amihez még hozzá sem nyúltál...
    Olyan meg nincs, hogy azonos szinten vagy mint az ellenség és nem tudod megölni. Ha meg sokkal magasabb szintű a küldetés mint te, akkor minek vállaltad? : )
  • rosti
    #16342
    Szasztok tud valaki mentett állást? A díjin megölése után.32-es szinten legalacsonyabb játékerösségel sem tudom sebezni hiába az olaj kétszer rátüsszent és végem
    Minden segítség érdekel.
  • Aborg
    #16341
    Ha jol emlexek, a jatek elejen kerdezte hogy akarod e rogton a DLC-ket is, de talan ajanlotta is hogy akard :)

    Egyertelmuve teszik a kuldetesek hogy DLC, mert az alapkuldetesek a feladatlistan feherek, az egyik DLC kuldetesei kekek, a masike pirosak. Amig nem erzed ugy, nem kotelezo oket elkezdened, megvarnak.
  • Savaran
    #16340
    A HS megnyitja az észak keleti területeket, ott fog nagyrészt játszódni, de már az elején is lehet odamenni mondjuk nem érdemes mert harminc valahányas ellenfelek vannak ott :)
  • shaba23 #16339
    A 2 DLC ad valami pluszt már a játék elejétől?
  • Savaran
    #16338
  • Aborg
    #16337
    Koszi! Akkor minden rendben, jo tudni.
  • McFrost
    #16336
    Nem tartasz ott a történetben, ezért nem mehetsz oda.