The Witcher 3
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Utoljára szerkesztette: Lengyel2, 2020.10.19. 10:35:45
Pedig a WIII évekig nem játszottam szinte semmivel...
A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/
Witcher armorért azért nem mentem, mert a játék lépésenként új fegyvert és vértet adott, nem láttam értelmét, nem volt nehéz a játék.
Kiegészítők ekkor még sehol se voltak, de a többi szál jól le lett zárva: Radovid kampó, Cerys királynő stb.
Utoljára szerkesztette: lwb, 2020.10.18. 07:00:08
intel Core i3-3220@3,3 GHz, Asus P8B75-V, 8 GB DDR3, Radeon HD 4890 1 GB
Bár ezt Stöki is összehozta a Heavy Rain alatt.
Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2020.10.16. 17:53:01
A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/
Ha a játékos béna volt, akkor csaj nélkül maradt.
Ha béna volt, akkor meghalhatott asszem Lambert is, bár erre a játék nehézsége miatt kb. semmi esély nem volt.
Vesemir sem élte meg a végét.
Keira sem, ha a sidequestet úgy toltad, ahogy.
A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/
Nem kell több W + Geralt. Ez úgy jó, ahogy van.
Nem kell az, mint a T2 után teljesen szébarmolni az egész T franchise-t.
A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/
intel Core i3-3220@3,3 GHz, Asus P8B75-V, 8 GB DDR3, Radeon HD 4890 1 GB
intel Core i3-3220@3,3 GHz, Asus P8B75-V, 8 GB DDR3, Radeon HD 4890 1 GB
Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)
Mint a witcher 1-ben. Ott szépen végigvették az életben maradottakat, hogy kivel mi történt szöveges formában.
Utoljára szerkesztette: EM64T, 2020.10.14. 18:15:14
intel Core i3-3220@3,3 GHz, Asus P8B75-V, 8 GB DDR3, Radeon HD 4890 1 GB
Utoljára szerkesztette: Savaran, 2020.10.12. 16:53:02
Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)
Ugye a Blood and Wine alatt végig azt sulykolják belénk hogy ez Geralt utolsó kalandja, ezért kapja Corvo Bianco szőlészetét is, hogy legyen egy hely ahová visszavonul. Még be is rendezhetjük, csinosítgathatjuk, és ha ügyesek voltunk asszony is jár hozzá.. De most őszintén, el tudnátok képzelni hogy Geralt úgy éljen mint egy vidéki kisnemes? A tétlenség megölne egy olyan embert aki egész életében csak a kalandot ismerte. Nem mondom, jó ha van egy hely ahol megpihenhet, de örökre? Witcher szempontból ereje teljében van, nem illik hozzá ez a nyugdíjas élet. Akkor már jobb lett volna ha egy epikus harcban látjuk elhullani, de így szögre akasztva a kardot az egész nagyon lehangoló. Ugyanígy teljesen ellentmond Yen vagy Triss karakterének is, hogy egyszerű feleségként éljenek, mikor megszokták hogy döntéseik nemzetek sorsát befolyásolja.
Egyikőjük se bírná sokáig, én inkább azt gondolom hogy az írók nem mertek tényleges lezárást adni, mert még nem született döntés róla hogy milyen legyen a következő witcher játék. Geraltot félreállították, de meghagyva a lehetőséget hogy újra elővehessék. Lelki szemeim előtt azt látom hogy magányosan alkoholistaként tengeti napjait, mikor betoppan Dandelion és szó szerint az asztal alól kaparja elő. Közli vele hogy Ciri bajban van, mire hirtelen kijózanodik, felpattan és újra lekerül a szögről a kard. Valami ilyesmi lehetne az új játék nyitánya.
De ha nem is lesz már főszereplő, talán még viszontláthatjuk. Esetleg a tizedik évfordulóra egy DLC erejéig. Akárhogy legyen is, nehéz elengedni, mert nemcsak róla van szó, hanem az egész gárdáról. Egy új játéknál ha már nem támaszkodhatnának a könyvekre sem, kérdéses hogy tudnának-e olyan kvalitású karaktereket és történetet írni ami felér az előzővel. Majd kiderül.
Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)
intel Core i3-3220@3,3 GHz, Asus P8B75-V, 8 GB DDR3, Radeon HD 4890 1 GB
Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)
Utoljára szerkesztette: Savaran, 2020.09.25. 18:07:00
Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Utoljára szerkesztette: Savaran, 2020.09.25. 16:37:08
Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)
Utoljára szerkesztette: lonvard, 2020.09.24. 22:01:36
intel Core i3-3220@3,3 GHz, Asus P8B75-V, 8 GB DDR3, Radeon HD 4890 1 GB
Utoljára szerkesztette: caps lock, 2020.09.16. 18:23:44