banner
  • lonvard
    #16576
    Nem baj, nem sajnálom. Volt egy epic harcom, meg diskurálhattam egy ősvámpírral úgy, hogy nem tépett széjjel. Nekem ez megérte. Különben is ki lett neki derítve, hogy a nővére a gyilkos, a testőrök felkészültek, el lett neki mondva, erre mit csinál? Magához hívatja úgy, hogy nincs megkötözve a némber. És elkezdi ölelgetni. Hát ilyen hülyét. Ez a hátránya az autoriter rendszereknek. Nem lehet megmondani az uralkodónak, hogy ne bújjon a meggyilkolását tervezgető személy kebelére. Egyedül azon aggódom, hogy az utódja elszedi tőlem a birtokot. :DD Egyáltalán ki lesz az uralkodó most? Szerintem Nilfgard lecsap a helyzetre. Nem tehetek róla, visszamegyek a birtokra, aztán megyek Novigradba. Csomó dolgom van még, még Skelligére se utaztam el, hogy meglegyenek a jó kis fejlesztéseim minél hamarább. Kaer Morhenben lesz mit mesélni a tea mellett. A többi witcher majd előszedi a kis béna kalandjait, én meg elmesélem, hogy eh... el se hinnék miket vittem véghez néhány újratöltés után. Nálam van az Aerondight is, amatőrök!
    Utoljára szerkesztette: lonvard, 2022.04.16. 15:11:38