7912
  • lonvard
    #6512
    Jaj köszi,épp nézegetem. :)

    Tudás szempontjából az összes hajó közül ez a legizgalmasabb, ez nyilvánvaló. Csakhogy idáig külsőleg is ez volt a legizgalmasabb hajó, és erre csináltak belőle egy unalmas valamit. Ennek jelentőségét én nem becsülném le, pl. a heraldot én nem untam meg kívülről nézegetni, égitestek fölött repülve rendszeresen sasolom, hogy hogyan fest kívülről. Fontos, hogy a gamer szeresse a hajóját. Tele van a játék izgalmas külsejű hajókkal, talán most a reclaimer viszi a pálmát, de a caterpillar is milyen jó. Vicces hogy a honlap holo nézegetőjén egészen más a dizájn. Az se olyan jó szerintem, fölöslegesen extravagáns, a hátsó szekciót tényleg egyszerűsíteni-rövidíteni kellett. Na de baszki most olyan oldalról, mint egy bárka. Megcsinálták Kolombusz hajóját, most ezek után remélem úszni is tud majd. Ha igen, akkor talán megbocsátom nekik ezt az egészet. :)
  • Torzonborz
    #6511
    Ott van ptu-n, belépsz és megnézed, PO-n tegnap szinte csak azok voltak. Az meg hogy a külső unalmas hát na bumm, sokat nem jelent. Amikor először beleülsz egy ladikba akkor megnézed kívülről, örülsz ha esetleg tetszik de ennyi, utána már csak azt nézed mit tud.
    Ilyen szempontból meg nem rossz ez a carrack, igazi jack of all trades ladik: van benne egy több mint 400 scu-s raktér 2 részre osztva (és később ledobható lesz), 2 jármű hangár, eü szoba, 3d-s térkép szoba, fegyver és ruha tárolók na meg valszeg ebben lesz az egyik legjobb scanner. ingame majd én is beszerzek egyet bár biztos nem lesz olcsó mulatság vagy ha a Cat modularitását dobják a levesbe akkor megy a csere erre.
    Utoljára szerkesztette: Torzonborz, 2020.02.23. 13:14:03
  • nordan
    #6510
    well spoken
  • lonvard
    #6509
    Tulajdonképpen nem volna hátrány, ha látnánk, hogy a jelenlegi verzió az hogy is néz ki egészen pontosan, minden oldalról. :) Videók alapján engem nem önmagában a formája zavar, hanem hogy olyan unalmas lett a korábbi stílusához képest. Olyan mint egy botoxkezelt Nicole Kidman. Ezen meg még nagyon sokat csiszolhatnak. Bízom a végkifejletben, terveim közt szerepel, hogy 101 éves koromban ebben a hajóban játszva kapok infarktust. Ha elbasszák, akkor viszont az Antarktiszra megyek meghalni (feltéve hogy lesz még ott hó), hogy 10 000 évre belefagyjak a tájba, mint Ötzi. Nekem azért elég súlyos döntés, hogy feláldozzam-e a fizikai valómat a Star Citizenért. Akármilyen hajóért nem vállalok hamvasztást. Beszórnak majd a köztemető sarkába, mint a hajléktalanokat. Ezt a bánásmódot csakis egy jól elkészített carrackért vállalom. :P
    Utoljára szerkesztette: lonvard, 2020.02.23. 11:10:52
  • nordan
    #6508
    pontosan! nekem is az a hajó lett volna a vétel,de így felejtős
  • Torzonborz
    #6507
    Jah talán meglesz, szerencsétlen kukások már régóta porosodnak. :D
  • Caliph
    #6506
    ez egy koncepció rajz,ami faszán néz ki. nézd meg a rovernak be kell állnia,majdnem a hajó fele el is van foglalva. ez fölé kellett még fedélzet meg egy zárható hangár amibe befér egy kis hajó,amibe szintén játékosoknak kell bele férni :D

    nyújtani nem tudnak rajta,mert a hangárok fixek amibe bele kell férni ha le akarsz szállni pl levskibe.így maradt a függőleges dagasztás,mert úgy elfér minden,és a hangárba is befér.

    a játékosok egy része hypol,ó fasza minden,a másik részének meg nem tetszik. remélhetően nem fogják igy sokan megvenni,és akkor látni fogják hogy nem jó és hátha módosítanak rajta, muszáj mert kb abból élnek most hogy hajókat adnak el.

    vagy csak megvonják a vállukat,hogy ez ilyen,igy kell szeretni,a kép amit linkelték work in progress,szal benne van a biliben hogy a készárú hasonló lesz,nem pedig ugyanaz
  • lonvard
    #6505
    Ettől a külsőtől már mindenki lepetézett, és ez alig pár hónapos. Ha van méretben növekedés ehhez képest is, az nem indokolja, hogy jelentősen eltérjenek a dizájntól. Egyelőre nem is gondolok ebbe bele, nem akarom elfogadni, hogy elbasznak egy ilyen tervezést. Akkora hülyeség volna, hogy nem tehetik meg.
    Utoljára szerkesztette: lonvard, 2020.02.23. 08:13:05
  • Caliph
    #6504
    yepp,q3ig is nincs a roadmapon,pedig eredetileg 2019 év végére volt berakva. Most talán év végére... :D
  • Torzonborz
    #6503
    Salvage most nincs roadmapen, azt a teamet akik foglalkoztak vele áttették Sq42-re. :( Ez mondjuk sokaknak fájó viszont ha jön Pyro akkor annak is kéne utána hamarosan mert az a rendszer tuti tele lesz roncsokkal. :D
  • Torzonborz
    #6502
    Van rajta docking collar most is de amúgy igen, azért hízott mert mindent belezsúfoltak.
  • Caliph
    #6501
    engem most már jobban érdekel a salvaging,elveszett hajóroncsok kibelezése,értékes részeinek kifosztása :D remélem nem tolják el,ez a másik szakma ami érdekelhet igy hirtelen a bányászat mellett :)
  • Caliph
    #6500
    biztos a rover hangár meg a pisces hanger miatt dagadt meg,más okát nem látom,egyszerűen annyi mindent bele akartak raktni hogy növelni kellett a méretét....aminek meg nagyjából fixnek kell maradnia,mert ugye a mostani hangár méretbe bele kell hogy férjen lévén atmoszférikus repülésre alkalmas hajónak kell lennie ha már felderítő és rover is van rajta..
    szal csak egy irányba dagadhatott,és biza nekem sem tettszik... meglett volna ez pisches nélkül is simán

    vagy ha már mindenképpen akkor raktak volna rá egy külső docking portot valahova aztán mindenki olyat hajót csatol rá amilyet akar.

    vagy: kicsit átdolgozzák a főhajtómű alatt részt és oda rakják szintén külső porton a pischest
  • Torzonborz
    #6499
    Mond már meg hol írtam, hogy tetszik? Számomra teljesen semleges a külseje ennek a ladiknak de ha már itt tartunk, akinek az iq szintje eléri egy bazári majomét, a tiéd nem nyugi, az a külsőnél fontosabbnak tartja a funkcionalitást és a belső tér megfelelő kialakítását. Ilyen szempontból meg első blikkre nem tűnik rossznak. Mert hogy vettem a fáradtságot és megnéztem ptu-n. Persze értem, hogy ajvékolni egyszerűbb.
    Utoljára szerkesztette: Torzonborz, 2020.02.22. 18:54:42
  • nordan
    #6498
    fogadd hatalmas gratulációm a kíváló ízlés akarom mondani ízlésficamod miatt

    ez a tipik fanboi agyatlan mindenszarisjó hozzászólásod párját ritkítja
    Utoljára szerkesztette: nordan, 2020.02.22. 18:28:41
  • Torzonborz
    #6497
    még kész szerencse, hogy semmi döntési jogod nincs. :D
  • nordan
    #6496
    én kirúgtam volna azt aki ezt játékba engedte
  • Torzonborz
    #6495
    lel
  • nordan
    #6494
  • lonvard
    #6493
    Bízzunk abban, hogy Chris ránézett már párszor, és jelezte, hogy nem nem. A leginkább várt hajót nem szabad elbaszniuk.
  • nordan
    #6492
    Carrackot hogy lehetett ilyen módón elbaszni? még mindig atomfos
  • lonvard
    #6491
    Soha, ez most már itt marad kordokumentumként. :)

    Hogthar: asszem össze lett rakva a kvantumhajtómű. A dugulást mintegy másfél órás izzasztó munkával elvégezték a Port Olisarról szalajtott napszemüveges technikusok, a bojler meg egyetlen illogikátlan csapállással helyrezöttyent. Amiről logikusan úgy nézett ki, hogy nyitott állás, az valójában zárt állás, a sokat látott bojleres elfordította, és bár ő sem értette mi történik a vezetékeimben, de megoldotta a problémát. 8000 UEC-be került ez a tekerés. :D
    Utoljára szerkesztette: lonvard, 2020.02.22. 14:05:14
  • Hogthar
    #6490
    Hát ez szar lehetett, de most komolyan, mióta ismerlek ekkora szarban még nem láttalak.
    De írhatnák ilyeneket is, hogy szar az élet.... vagy te kis szaros... adja magát nah.

    Viccet félre téve kitartást.
  • wollnerd #6489
    Hát... késő, mivel én kicsit beleolvastam... :D
    Kérd meg egy moderátort a moderátor figyelmébe! topicban hogy törölje a HSZ-od. ;)

    Amúgy: A topicnak miért nincs házigazdája?! Csak témaindítója van, a HG is tudja szerkeszteni(?)/törölni hsz-eket.
    Utoljára szerkesztette: wollnerd, 2020.02.22. 08:40:05
  • lonvard
    #6488
    Eh, hajnalban ki voltam akadva, felejtsétek el. Senki sem olvashatja el! :D
  • lonvard
    #6487
    Offtopik.

    Valójában ON, mivel ez most egy Korcsif-helyzet, ami Metal Hurlant krónika, tehát sci-fi, tehát Star Citizen. Na. :P
    Az én mai Korcsif-helyzetem, hogy a fél éves bojlerem nem tartja meg a meleg vizet, és ezen semmiféle szerelő nem tudott idáig segíteni, nem is értik a problémát, bár a bojlert nem hajlandóak megbontani, hogy esetleg megnézzék, hogy mi van belül. Ma a másik bojlerem sem adott meleg vizet, pedig jelezte, hogy tele van meleg vízzel, de nem jön ki belőle, akárhogy nyitogatok akármit. Ezen kívül két szintre kiterjedő teljes csatornadugulás, ha lehúztam a wc-t, feljött a szaros lé a zuhanytálcából. És amikor már három órája tapicskolok a szaros véres 2 centi magasan úszó vízben, akkor észreveszem, hogy a radiátor csöveiből is folyik a víz a plafonról a fejemre. Ilyen nincs bzmeg. Mondjuk annál felfedeztem, hogy 2,5 bar nyomáson üzemeltem 1,5 helyett, és valszeg attól kezdett ereszteni a cső. Leengedtem egy kis vizet a radiátorból, csökkent a nyomás. Teljes a káosz nálam, holnapra hívok két csapat szerelőbrigádot, hogy mentsenek meg. Tök olyan az egész, mint Csernobil, csak rosszabb. Most végeztem a szaros dagonyával, gondoltam világba kiáltom a gondjaimat. Help, Carrack sodródik a Pyro rendszerben, mentőhajót kérek a helyszínre! :)

  • lonvard
    #6486
    Jah, most úgy mutatták meg, hogy nem igazán lehet rossz szavunk. Mondjuk a cockpittal nagyon nem vagyok kibékülve, nem szeretem az ilyen műszerfal nélküli megoldásokat, na de itt is meglephetnek, nem mindegy, hogy amikor beleül az ember, milyen műszerfal ereszkedik le a mennyezetről. Pl. a Reclaimernél ez durván jól lett megcsinálva. Amit nem akarok, hogy constellation feeling köszönjön vissza. Valahogy utálom azokat a hajókat. :P
  • lonvard
    #6485
    :-D Mindjárt nézem.

    Na de most kijött egy remek videó, amiben megmutathatom nektek, hogy mi a különbség a törpebolygó (Ceres), és az aszteroidák között úgy általában. :)



  • Torzonborz
    #6484
    A belső szerintem sokkal fontosabb, ilyen szempontból meg teljesen rendben van az a ladik.
  • Hogthar
    #6483
    Új videóban mutogatják a Carrackot, a textúrák java már meg van, sajnos hálaadás után felszedett kilóit még nem sikerült leadnia, de már kezd egész pofás lenni.

    Ionvard küldheted a referencia anyagod takarítónak.
    Utoljára szerkesztette: Hogthar, 2020.02.21. 10:36:11
  • wollnerd #6482
    Igen, én is inkább várok a köv. verzióra pedig 3 hete még azt gondoltam hogy sokat fogok SC-ezni a 3.8-vel, hát nem így lett...
  • Hogthar
    #6481
    Szerintem a legtöbben a következő verziót várják.

    Én személy szerint várom, hogy megjelenjen a Virpil Constellation Alphája, addig meg eljátszogatok más játékokkal. Most úgy is elég sok összegyűlj a könyvtáramban amit végig kellene játszanom, az SC úgy is megvár.
  • lonvard
    #6480
    Mi van sheddel? Hiányoznak a tartalmak. :P Star Citizen-árva lettem. Melyik is az a magyar csapat, amelyiknek honlapja is van, és vannak írásaik-videóik játéktechnikai dolgokról? Szőrös rakta be múltkor. Akarok megint egy patchet, most már jöjjön ki! Jó még másfél hónap minimum.
  • ToxiMaxi
    #6479
    Köszi az infót!
  • lonvard
    #6478
    Ajánlom nekik. Én vagyok a doboz pakolászás mestere, velem ne szórakozzanak! Ha nem tudok dobozokkal babrálni, akkor érdeklődésemet vesztem! :D
  • Caliph
    #6477
    megy a létrán doboz felcipelés,mást nem próbáltam
  • lonvard
    #6476
    Ah, akkor ma próba. Köszi. :)
  • Caliph
    #6475
    amúgy kint az új patch
  • Caliph
    #6474
    alpha béta,nem azért van hogy játsz,hanem hogy tesztelj :D régi duma de igaz. a játék játszható akár most is,bugok vannak,tartalom kevés. egy naprendszer,rakás repülhető hajó,sokféle küldi, el lehet lenni vele most is pár napot símán.

    Megjelenés biztos nem idén lesz,sztem jövőre se :D

    de nézd meg pl a mostani citizencon vidit,ott láthatod kb hogy áll,és van benne pár feature ami a közeljövőben jöhet,illetve hivatalos honlapon van roadmap amin láthatod mi készült el eddig és melyik patchre mit terveznek berakni.
  • ToxiMaxi
    #6473
    Sziasztok!

    Rég néztem rá a játékra mostanában, hogy áll? Van valami kiadási dátum vagy remény egy egészen jól játszható bétára?