7912
  • lonvard
    #6672
    Jó ötlet, legközelebb csak az űrben pihenek meg.
  • Caliph
    #6671
    már várom a karit,hogy meglepjem magam a konfiggal :D
  • Caliph
    #6670
    az űrben kilogolva nem volt baj még eddig,daymaron meg egyszer landing gear nélkül rakta vissza a hajót ágyban log helyett de ott sem okozott gondot

    persze még alfa :)
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2020.05.25. 18:49:56
  • lonvard
    #6669
    Egyébként sikerült visszaloggolnom az űrhajóba a kis holdon. Betöltés után arra lettem figyelmes, hogy zuhan a hajó pörögve bele a bolygóba, aztán egy színpompás robbanás, és ébredtem az Area 18-on. :D Szóval még hogy is mondjam, bugos egy picikét ez a része.
  • lonvard
    #6668
    Ez ismerős. :)

  • Torzonborz
    #6667
    Hehe na majd az ssd-vel meglátod, hogy előtte egy mazo voltál :D Konfig csere után meg még inkább.
  • Caliph
    #6666
    nem viccelek :D órákat el tudok vele játszani,be beakad,pl bányászatnál vagy olisar és környékén szállítgatva,vagy hand miningolva. de ha nagy a forgalom vagy nagyvárosban vagyok akkor szenvedős
    vagy csak nagyobb a tűrésem az akadáshoz :D
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2020.05.25. 17:56:10
  • lonvard
    #6665
    Eh bazmeg, megyek egy kört. Kedvem van játszani ezzel a szörnyszülött játékkal, ami egyre csak nő és nő, és ki tudja hol áll meg. 100 naprendszernél. :D
  • lonvard
    #6664
    Kvantumüzemanyagot tudok Port Olisaron vételezni? Mer éppen valami 90 fokos forró golyóbison dekkolok, kiszáradt tankkal, és nem mindegy mi a következő állomás. Azt megfigyeltem, hogy az előző patchez képest most visszatöltődik a normál üzemanyag. Ami egyrészt kényelmes, másrészt szerintem hiba, remélem nem ez a végleges változat. Mer most két dologgal mehet a hajónk, vákummal meg sötétséggel. Ez a kettő van az űrben. És egyik sem szokványos üzemanyag. Különben is akkor rakjanak be a hajóba egy sötétségmérőt. Ki fog akadni, már csak miattam is. :DD
    Utoljára szerkesztette: lonvard, 2020.05.25. 17:05:49
  • lonvard
    #6663
    A naprendszer perifériáján kell csempészküldizni, és akkor nincs mibe akadjon, mer rajtad kívül nem lesz ott senki. :D
  • macleody
    #6662
    Ne hülyéskedj, nekem ryzen 7 2700x, rx480 8Gb és akad mint a szar
  • Caliph
    #6661
    nekem régi konfigom van:i5 2500k ,gtx 960 4gigás,hddről futtatom.16gb ram,és igy is be beakad,nagyvárosokban pl area 18 ban elég szépen akad :D,de ha kevesen vannak a közelben meg kevesebb mindent kell betölteni akkor játszatóan elfut,tudok küldizni,élményrepülgetni , bountyzni,bányászgatni,bolygón kóricálni,csak lorville meg area 18 a szenvedősebb.
    de már a héten itt lesz az ssdm,megnézzük úgy mit tud,nagyon ajánlott.
  • JonasSandor
    #6660
    Hogy fut most?,mi lehet a gépigénye?
  • lonvard
    #6659
    Nah, végrehajtottam a csempészküldit, kiloggoltam, sikerélmény. :)
  • lonvard
    #6658
    Oké. :)

    Én meg épp a Crusaderre tartok a csempészáruval. 42 millió km, és oda kell figyelni, mer jöhetnek a járőrök. :)
  • Caliph
    #6657
    én most este mikrotechen estem ki a metróból és visszadobott area 18ba,pedig mikrotechnél még az űrállomáson is leszálltam tankolni,elvileg az utsó leszállási helyen kéne éledni :D

    ja,ha láttok valami kihagyhatatlan ajánlatot prospectorra ,akkor ne tartsátok magatokban,figyelem én is de több szem többet lát... :D
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2020.05.24. 19:45:08
  • lonvard
    #6656
    Eeeeeeeeeeeeeeeee (ezt amolyan nyekergésszerűen adom ki magamból, tátott szájjal)

  • lonvard
    #6655
    jaj istenem, megint szerelmetes lettem ebbe a játékba. Az Arccorp fölött lebegek, megyek csempészni ugye, de nem állom meg, hogy ne tegyek egy űrsétát.

    Veszélyek:

    1. sebességben marad a hajó, lelécel, én meg ott maradok orbitális pályán
    2. bugos az egész, nem tudok visszamászni

    Semmi baj, irány az űrséta.

  • lonvard
    #6654
    Jah, én is a carrackot akarom. No meg hát szaggat is az Area 18, nem érzem jól magam ott. Egy próba a carrackkal, aztán felcsapok csempésznek. :P
    Utoljára szerkesztette: lonvard, 2020.05.24. 14:23:11
  • Caliph
    #6653
    Annyira nem bejövős ez a constellation,de azért van egy feelingje amikor lerakod egy hóvihar közepén aztán elindulsz az Ursával a hasából :)

    majd holnap a carrack,meg persze egy kis lövölde egy hornettel,mert azt is ki kell próbálni :)
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2020.05.24. 14:02:46
  • Caliph
    #6652
    na sikerült is...
    Tettszik ez a étel ital rendszer csak ne felejtsd el visszavenni a sisakot miután ettél :D
  • Caliph
    #6651
    köszi,próbálom
  • Torzonborz
    #6650
    Bolygókon ahol van rendes landing pad oda elvileg le lehet kérni a járműveket aztán be kell vele állni a Connie cargo padjára.
  • Caliph
    #6649
    még egy gyors kérdés: hogy lehet egyesíteni pl a bérelt conniet egy bérelt földi járművel? hol lehet lekérni a járműveket?
  • Caliph
    #6648
    köszi közben rájöttem csak nem frissítettem a topicot csak nagy felfedezés örömére megosztottam hátha más is keresné

    most levágott a szerver ,azaz ideje aludni :)
  • Caliph
    #6647
    hmm,cseles,el kell menni area 18ba a kiállítóterembe ,és ott lehet 0 creditért bérelni,ezután lehet csapatni vele
  • Torzonborz
    #6646
    Nem a konzolon jelennek meg, oda kell menni a kiállításra és ott lehet őket ingyen bérelni.
    A Javelin meg Idris az Invictus launck week része.
  • Caliph
    #6645
    ja és ha elcsípitek a rendszerben korzózó flottát,akkor láthattok egy idrist élőben :)
  • Caliph
    #6644
    viszont az hajók próbára még nem jelentek meg a hajólehívásnál,pedig egy connit kipróbáltam volna

    cserébe egy avanger titan viszont megjelent :D
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2020.05.23. 21:50:25
  • Caliph
    #6643
    működik tesztelve: reggel daymaron logoltam ki ágyban,most vissza,ott voltam ahol hagytam a hajót,ágyban. egy bibi volt,a landing gear be volt húzva de szerencsére a frici stabilan állt a hasán :D
  • lonvard
    #6642
    Köszi. :)

    Azért gondoltam a shotgunt, mert az a fegyver kell nekem, amiben a legnagyobb károkozási potenciál van a heraldon. Hogy legyen keresnivalóm harc esetén. Ha van egy ilyen fegyverem, akkor lehet hogy vadászgépekkel nem kezdek ki, de az aurorákat, egyéb gyenge hajókat, illetve mondjuk freelancer méretű, lassabb gépet leküzdhetek vele. :P
    Utoljára szerkesztette: lonvard, 2020.05.23. 18:38:35
  • lonvard
    #6641
    Szakmai kérdés 2. :

    Van lehetőség lelépni a rendőrök elől úgy, hogy ne kerüljön az ember bűnöző státuszba? Tehát hogy a csempészésben van-e egy olyan általunk nem irányított kockázat, hogy ha rendőrbe botlunk, akkor 100%, hogy kaptuk a büntetőpontot? Vagy van ilyenkor B-lehetőség, hogy ha mittudomén szkennelés előtt bizonyos idő alatt lerázzuk őket, akkor nem tudtak azonosítani. Csak mer nem mindegy, hogy rulettkerék a küldi, vagy van lehetőségem meglépni.
    Utoljára szerkesztette: lonvard, 2020.05.23. 18:33:19
  • Torzonborz
    #6640
    De heraldod van te nyomi :D Az meg nem fordul úgy mint az aurora. Akkor miért akarsz olyan fegyvert ráerőltetni ami kifejezetten közelharcra való?
    Ha jól célzol akkor a gimbalokat vedd le és tegyél fixed cannont rá, ha nem célzol jól akkor gimbal marad és repeatert (de így akár az alap fegyverzet is okés). Ha energia fegyvert használsz akkor powerplantot cseréld először aztán a coolert aztán a többit. Ballisticnál meg cooler, shield és a többi ja és ez is fogyaszt energiát, ha leveszed róla akkor csökkenni fog a tűzgyorsaság ezáltal kisebb lesz a dpsed, szóval kell a weapon systemre is kell az energia ballisctic fegyónál.
    Utoljára szerkesztette: Torzonborz, 2020.05.23. 18:31:03
  • lonvard
    #6639
    Szakmai kérdés:

    Energiamenedzsmentnél van ugye a fegyverzet-hajtómű-pajzs szentháromság. Ha lézerrel lövöldözünk, akkor ez rendben is van. De ha például csupa rakétám van, vagy gépágyúim vannak, akkor hogyan kell értelmeznem a fegyverzetre fordított energiát? Szükség van rá egyáltalán? Például ha csak rakétám van, akkor mit jelent ha maxra tolom az energiát, és mit jelent ha leveszem nullára? Csak azért kérdem, mert ha bizonyos fegyverzet esetén levehetem nullára (vagy minimumra) a fegyverzet-energiát, akkor azt belefektethetem pajzsba és hajtóműbe, ami a heraldnak kincset ér.
    Utoljára szerkesztette: lonvard, 2020.05.23. 18:04:49
  • lonvard
    #6638
    Azért Arany Bogaram, amiért a szar aurórából is lehet csinálni fejvadászásra alkalmas hajót egy arra alkalmas fegyverzet-szettel. :)

    Természetesen a heraldot nem fejvadászhajóként kívánom üzemeltetni, de szeretném felszerelni a lehetőség szerinti legjobb felszereléssel, amivel potenciális légiharc esetén a leghatékonyabban működik. Kimondani is borzalmas, de akár még az is eszembe juthat, hogy nem menekülök vele, hanem bizonyos vadászgépekkel felveszem a harcot. :P
  • Torzonborz
    #6637
    Te szerencsétlenségcsomag, hát minek akarsz scattergunt tenni egy olyan ladikra ami alapvetően nem harcra való? Főleg nem közelre.
  • Jabar
    #6636
    Sajnos most már a hangárba sem enged be, nemhogy a PU-ba.
    Karakterkészítőt dobja be valamiért és megakad a nem választó képen, csak alt-f4 működik.
    Pedig nagyon bíztam benne hogy végre kipróbálhatom.

    szerk.: látom most sokaknak ez van, rajta vannak a fix-en
    Utoljára szerkesztette: Jabar, 2020.05.23. 16:43:11
  • lonvard
    #6635
    Hú de fel fogom szerelni ezt a heraldot minden jóval! Hogthar merre jár? Tök rég volt és hiányzik.
  • lonvard
    #6634
    Szakmai kérdés: nincs véletlenül a hajóknak is inventoryja? Személyi inventory mellé logikus volna egy hajó inventory is. Ezt a témát feszegettem két hsz-el arrább.

    Torzonborzot kérdem: Heraldra milyen fegyvert tennél, aminek értelme is van? Van az a shotgun, amit aurórákra szoktak rakni. Az jó a heraldra is? Ja és a rakétáknak nem sok értelmét látom, soha egyet nem lőttem ki, szóval azt is lecserélném. Benne lennék olyasmibe, hogy csupa shotgun van a gépen. Lehetséges?
    Utoljára szerkesztette: lonvard, 2020.05.23. 15:25:30
  • lonvard
    #6633
    Tökkéletes csempész leszek. Az enyém a leggyorsabb hajó a galaxisban. Századmásodperc alatt rázott le birodalmi csillagrombolókat. Na jó, kvantumban szar, de normál térben rendőrségi járgányokat nincs az az isten, hogy ne hagyja állva. :)
    Utoljára szerkesztette: lonvard, 2020.05.23. 15:18:00