7912
  • Torzonborz
    #6312
    Nos, Citcon alatt nem lett lerombolva PO :) devek meg azt mondták, hogy átalakítva lesz. De majd kiderül mihez kezdenek vele. Mindenesetre a többi bolygó körül is van állomás, nem hiszem, hogy pont Crusadertől vennék el.
  • wollnerd #6311
    Akkor lehet hogy valamit félreértettem, ill. nem (tudtam) figyelni eléggé a hallássérülésemmel az itteni videónál... Na de majd tán nekiugrok még 1x az auto caption mellett. :)
  • Torzonborz
    #6310
    Nem éppen, Orsion Crusader atmoszférájában lesz, PO meg orbit station.
    Utoljára szerkesztette: Torzonborz, 2019.12.21. 22:30:51
  • wollnerd #6309
    És át is nevezik Orison-ra.
  • Torzonborz
    #6308
    Nincs, de idővel PO-t is átdolgozzák, megkapja azt az interiort mint a többi állomás.
  • Caliph
    #6307
    port olisarban van valami transport rendszer? mert leszálltam a D deckre,de a csomagot a Cre kéne vinni. na most átlebegtem de van más mód erre ? :D

    Amit kérdeztél nemtom,de most pl be fog kerülni egy info panel,ami figyelmeztet fényel gombbal rakétára,meghibásodásra stb...
    szal ez már tekinthető kezdésnek,hogy lássuk mi szorul javításra
  • lonvard
    #6306
    Jövő nyárra lesz pilóta meg lövész NPC. Caterre több nem is kell. Most még az nem világos, hogy a munkaállomások mikor jönnek. Tehát mondjuk egy mérnöki részleg. Plusz a kézijavító kütyü beüzemelését se hámoztam ki a roadmapból. Mikortól lesz az, hogy elromlik az oxigéngnerátor, én meg szkafanderben javítom?
  • Caliph
    #6305
    ja és a salvage eltolva az új roadmap szerint ki tudja mikorra :D
    viszont egyik imám meghalgattatott,5 féle mining laser a bányász hajókra :)

    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2019.12.21. 19:34:17
  • lonvard
    #6304
    Szerintem a mole az első olyan hajó, aminek a kihasználásához 3 ember kell. Az összes többi hajónál a részfeladatokat egymás után el tudjuk végezni, persze lassabban, de el tudjuk végezni. Ennél kibasztak velünk. :) Chris, te átkozott!!
  • Caliph
    #6303
    Egyelőre elszomorít hogy ha kicsit nagyobban gondolkodnál mint a prospector , akkor már kell emberi társaság,amit sokszor nem olyan könnyű összehozni. remélem az npc crew tökös alternatíva lesz a player crewnak,de legalább használható legyen pl egy ilyen bányászban...mert én elfúrkálok órákat egy aszterioda mezőben,de hogy még 3 embert magammal rántsak akik több izgalomra vágynának,az nem biztos hogy erőltetendő dolog lenne :D
  • Caliph
    #6302
    Az Argo Mole!

    Közepes méretű bányász,három független bányász lézerrel. 4 fős,pilóta + a 3 bányász. 64 scu cargo,a prospectorral megegyező cargo elhelyezés,és majd ha a megcsinálják akkor ugyanúgy le is csatolható lesz.

    és egy ropogós videó hozzá

  • lonvard
    #6301
    Gyerekek, ez az Élet. Télire felcsaptam őrnek, egy építkezésen vagyok egy lakókocsiban, a munkások már szünetelnek. Egyedül vagyok, a szakadó eső kopog a kocsi tetején, a kisasztal melletti fekvésre is alkalmas ülőgarnitúrán kedvenc pokrócomba bugyolálva magam forró tejeskávé és tea mellett netezem, és persze mire is gondolhatnék, minthogy ez a lakókocsi tök olyan méretben, mint egy drake herald (abban is pont így szoktam gubbasztani hátul az ágyban), és persze az eső miatt olyan mintha a 3.8-ban lennék egy esősebb bolygón. Pont az a feeling, amit egyheraldban akarok majd átélni. :D Kimegyek, vételezek még vizet a mellettem lévő főnökségi lakókonténerből, ami most mobil űrállomásként funkcionál, természetesen tök olyanok ezek a konténerek, mint a bolygókra telepített kereskedelmi depóhelyek. Jobban meggondolom, ez az építkezés meg olyan mint egy készülő bázis. Na megyek srácok, ebben a lakókocsiban annyira van keszon, mint a heraldban, felveszem a szkafandert, aztán ki az esőbe. Akár az LV-426, olyan itt minden. Jut eszembe szürkület van, és az alienek sötétedés után jönnek. Többnyire. :)
    Utoljára szerkesztette: lonvard, 2019.12.21. 16:24:43
  • lonvard
    #6300
    Remélem a légkörbe lépést, meg egyáltalán a nagyobb légkört meg visszarakják. Egy rövidebb kvantum, viszont effektesebb, nehezebb, hosszabb landolás verzióban benne lennék. Van erről valami infó?
  • Torzonborz
    #6299
    Nem lesz lecserélve qt drive, szimplán csak az értékeket változtatják.
    Abban meg semmi furcsa nem volt eddig, hogy a Cat volt a leggyorsabb. Nem a hajó mérete számított eddig hanem a quatum drive mérete. A legnagyobb drive meg nagyobb ladikba fért bele.
    De ezen még biztos fognak finomítani. Szóval nem tenném le a nagyesküt, h nem a nagyobb driveok lesznek később a leggyorsabbak.
    A magasságmérő az tengerszint feletti magasságot mér sztem és nem felszínt (most még).
    Utoljára szerkesztette: Torzonborz, 2019.12.19. 15:52:56
  • lonvard
    #6298
    Nem tudom javítottak-e ezen, de legutóbb még több száz méteres eltéréssel adta meg a talajszintet, szóval egy finom kis köd, és ott vagyunk az I. világháború szintjén. Legalább átélhetjük hogy repült a Vörös Báró ködben! :D
    Utoljára szerkesztette: lonvard, 2019.12.19. 15:29:36
  • wollnerd #6297
    Folyamatosan figyelni kell a talajhoz viszonyított magasságmérőt (a hajó sebességgel együtt) és nincs para. :D
    Utoljára szerkesztette: wollnerd, 2019.12.19. 15:22:44
  • wollnerd #6296
    Tehát akkor az Avenger Titan-nak is az alapértelmezett QD-je is le lesz cserélve/upgrade-lve egy sokkal nagyobb teljesítményűre?
    Eddig az https://www.erkul.games/calculator oldal szerint PO-ról Arccorp-ra 15p 13 mp az út jelenleg. Az oldal szerint Caterpillar 6:50 az ideje, Cutty-nak pedig 9:29-be telik. És most a PTU-ban a Cutty lett a gyorsabb, tehát innen mégis számítani fog a tömeg? :) Igencsak furcsáltam az Explo idején hogy CP az óriási nagysága ellenére is a leggyorsabbak közé tartozott...
  • Torzonborz
    #6295
    Ja főleg ha nem látja, h közeledik a felszín és odabassza a ladikot :D
  • lonvard
    #6294
    Pörszö. Majd meglátjuk hogy állsz a dologhoz, viharban repülve. :)
    Utoljára szerkesztette: lonvard, 2019.12.19. 14:26:16
  • Torzonborz
    #6293
    Sokkal. Mindegyik QT drive gyorsabb lett, ArcCorp - microTech táv (asszem 59 mill. km) Caterpillarral 5 perc volt most már, és ennél pl Cutty gyorsabb. De a qtd árak is feljebb mentek, S2 crossfield 28k volt eddig most 58k lett.

    Utoljára szerkesztette: Torzonborz, 2019.12.19. 14:04:25
  • Diopapa
    #6292
    Mennyivel csökkent a QT? Nekem tetszett, hogy "lassú" volt...
  • Torzonborz
    #6291
    Pedig van újdonság. Mondjuk ez is az mert a weather system mindenhol érvényesül nem csak mT-n és kicsit nagyobb területen mint rdr2-ben.
    A player status megjelenésével meg elég komoly hatása lesz majd.
    De ott van a motorháztető alatt az ssocs ami talán a legfontosabb, ennek köszönhetően több objektumot tud kezelni a szerver és a tick rate is felment 60-ra (később még feljebb akarják tolni). Ez meg konkrétan érezni mert reszponzivabb lett a játék, leginkább a repkedésnél érezni szerintem.
    Ott van még az orbit station, close combat, law system meg egyéb apróságok (pl QT idő drasztikusan csökkent), Argo Mole, új küldik.

    Szóval sok minden jóság jött most is.
    Utoljára szerkesztette: Torzonborz, 2019.12.19. 13:35:34
  • Hogthar
    #6290
    Mint írtam is, nem akarom összehasonlítani és nem is várom el, hogy hozza azt a szintet.
    Egyszerűen csak számomra ebből az okból kifolyólag nem olyan nagy dolog a vihar és a havas bolygó, nem ad annyit hozzá, jobban érdekelnek az új tartalmak, küldetések, lehetőségek meg persze a féreg járat, na olyat nem látni máshol.
  • lonvard
    #6289
    Azért várom, mert egy alapvetően sivár bolygó attól tud izgalmas lenni, ha történik rajta valami. Homokvihar, hóvihar, villámcsapkodás, gigantikus szélvihar, satöbbi. Tehát azért itt lesz olyan, hogy homokviharban, vakon landolunk. Vagy neki se állunk a landolásnak, berepülünk egy viharba, és menekülünk ki belőle. Ráadásul ezeket felülről is láthatjuk, szóval már nem csak az a változó van, mikor közelítünk egy bolygóhoz, hogy napos vagy sötét oldal, hanem hogy mi történik alattunk. Még ráadásul ezek a jelenségek a sisakon is látszani fognak, szóval hozzá fog tenni a sisakélményhez, hogy esik az eső, meg ilyenek. Még ráadásul én imádom hallgatni a vihar hangját, szóval nekem az sokat fog hozzátenni, hogy leszállok egy bolygón, csapkodja a páncélt a vihar, én meg odabenn iszogatom a meleg kakaót és bámulok ki az ablakon.
  • Diopapa
    #6288
    Persze, de ne felejtsd el, hogy ez procgen tartalom (nagyrészt) és egy egész bolygófelszínt vetsz össze egy kisebb, szénné scriptelt homokozóval.
  • Hogthar
    #6287
    Jók dolog, hogy bekerül a vihar és a havas bolygó, de számomra ezek nem olyan elemek amiket máshol ne láttam volna már akár szebben megoldva.
    Például párhuzamosan játszom a Red Dead Redemption 2 vel is és ahogy ott megjelenítették a hóvihart és a hófizikát a SC hozzá képest fapadosnak tűnik.
    Mármint nem akarom őket összehasonlítani, az SC nincs kész és még bővülni fog, csak a mostani újdonságoktól kevésbé vagyok elájulva mint te pont ez miatt. A féreg járatot viszont nagyon várom már.
  • lonvard
    #6286
    Még mindig nehezen hiszem el, hogy pár nap és akár viharban is leszállhatok egy bolygón. Illetve hogy a sisakomon megjelennek az esőcseppek, meg ilyenek. Ha ezt jól megcsinálják...
  • lonvard
    #6285
    Köszi a krakenes cikket, szőrös meg shed (tudom shed nem olvassa, nem baj :P).

    Fú nagyon érdekes egy ilyen bevásárlóközponttá átalakított, lényegében űrállomást birtokolni. Ez egy nagyon szép végcél lehet a játékban. Olyan 8 évnyi grindelés után. :D Persze addigra már tudunk űrállomásokat építeni, szóval nem biztos, hogy ez lesz akkortájt a vágyálmom.
  • Torzonborz
    #6284
    Pledge Buy Back tool
  • T800
    #6283
    Tehát akkor olvasztás után tokennel visszavásárolva újra visszakapom az alap pisces-t illetve az LTI-t mellé?
    (A token mellé kell újra fizetnem valamit, vagy a tokent felhasználva oldom meg ezt az egész dolgot?)
  • Torzonborz
    #6282
    Kapsz buyback tokent amit időként fel lehet használni, ez a my hangar - buy back pledgesnél találod.
  • T800
    #6281
    Sziasztok!

    Pár hete téma volt, hogy hogyan tudnám a jelenlegi csomagomat LTI biztosítani (Mustang alpha alap csomagom volt, amit Cutlass-re upgradeltem.) Most a shipsale alatt lehetőségem volt egy ilyenre : ANVIL C8X PISCES EXPEDITION - STARTER PACK WARBOND - IAE 2949

    Megvettem ezt a Pisces LTI pakkot, beolvasztottam az addig elért Cutlass-t(A játékcsomagommal együtt ugye) és most így van egy pici hajóm amit ha bármire upgradelek akkor tovább viszi az LTI-t? (Bocsánat a bugyuta megfogalmazásért:))

    Viszont ha bármire is upgradelek de később vissza akarom csinálni, újabb olvasztás és vissza kapom a Piscest az LTI-vel együtt, vagy azt elveszítem?

    Köszi előre is a válaszokat!
  • lonvard
    #6280
    Ezen a képen a Mantisra hasonlít, a Fallen Orderből, hehe. Méretre is kb. olyasmi. Hát nem tudom, én bátortalan vagyok kép alapján vásárolni, minimum hangárkésznek kell lennie, hogy érdekeljen.
  • nordan
    #6279
  • Torzonborz
    #6278
    Corsair interirról vannak concept képek. Én pont azért vettem meg anno mert méretre közel azonos a Connieval viszont a belső elrendezése jobban tetszik.
    Utoljára szerkesztette: Torzonborz, 2019.12.01. 20:43:01
  • lonvard
    #6277
    Rákerestem de még nincs róla tour videó. Vagy van? Én nem találtam. Amíg nem láttam valaminek a belsejét, addig nem veszem meg. Oké én akkor se ha már láttam, de ha nem láttam, akkor sokkal inkább nem veszem meg! :D
  • nordan
    #6276
    azthiszem rádobok egy 100-ast a drake cutlass gépemre és CORSAIREűsítem :D
    Utoljára szerkesztette: nordan, 2019.12.01. 18:28:18
  • lonvard
    #6275
    De ez egy barátságos Skynet lesz, figyeld meg. Csinál magának egy robothadsereget, de úgy van programozva, hogy az irl játékosokat is megtűrje. Na persze előbb el kell érni a kívánt 90% terminátor, 10% ember arányt, ahogy a Star Citizen univerzumban is lesz. :-D
  • Running
    #6274
    Pont most olvastam el. Döbbenet. Ezek megírják a Skynet-et és végünk.
  • lonvard
    #6273
    Közben shed belelendült a fordításokba, mindjárt az első cikk az olyan szintű, hogy tiszta szégyen hogy mi itt a carrack dizájnját fikáztuk. Ennyit tudtunk kihozni a citconból. Szar lett a carrack. :D Közben meg micsoda volumenű problémákkal küzdenek a programozók a háttérben. Olvassátok a http://www.starcitizen.hu/ -n.