19801
  • Alexease
    #867
    Alapbol millios nagysagrendu eladast szeretnenek produkalni, de sok alpha teszter is erre gyur (a vart nyereseg miatt:)), es ezt csak konzollal egyutt lehet megtenni. Igy nem csak a jatek mukodesenek, kezelesenek, menujenek kell megfelelnie konzolon, hanem a terjesztesnek is.

    De a dobozos valtozat mellett meg ugyanugy el majd a tartalom vasarlas is. De ez mar a konzolokon is regen mukodik:)
  • GPx8
    #866
    Jó dolog a sok pálya, de általában online versenyeken az emberek 2-3 pályát használnak, mert ezek a népszerűek. Persze ha jó az AI, akkor lehet úgy is menni.
  • unrealnoise
    #865
    Egyébként ha kijön a következő konzol (xbox 720) és tényleg cseszett jó lesz a C.A.R.S. akkor én lehet váltok. Ez a PC-m bőven jó lesz minden másra, de a videókártyákat nincs kedvem cserélgetni kétévente 70+ ezerért (és már lassan trend, hogy mindig egyre többért jönnek ki a csúcs, és erős közepes modellek) (+ gépfejlesztgetések)

    Szóval xboxra meg ott lesz nekem a forza meg ez... Nah de majd elválik, még sok van addig hátra.
  • unrealnoise
    #864
    Én már kurvára nem tudom mi hogy lesz. Elvileg k*rvára nem erről volt szó szerintem, hanem iRacing szerű rendszerről. Ami rohadt jó is lehetett volna. Mert így a végén majd oda jutunk, hogy megint évente vehetjük meg a játékot egyszer, ugyanazokkal a pályákkal, max kicsit jobban fognak kinézni...

    Szóval nekem a PDF-ben feltüntetett rendszer sokkal jobban bejött.

    Viszont a dobozos verziónak is megvan a hátránya. Azaz sosem lesz annyi pályánk egyszerre mint pl. iRacingben meg ilyenek...

    Tudom sokat felhozom, de hát ha elvileg egy olyan rendszerről lett volna szó, akkor joggal teszem.

    ui: így egy az egyben a Forza4, GT5 szerű cucc lesz karrierrel meg ilyenekkel.
  • cselt
    #863
    Nem vészes, csak a fizikára gyúrjanak még rá.
  • Alexease
    #862
    Kint van a 154-es update, most mar tuti fizetos lesz a vegleges (45EUR), ugyanennyiert van FullMember tagsag (lehet update-elni), az azalatt levok az eddig befizettek alapjan kevesebbet fizeitnek majd a veglegesert.
  • samsung123
    #861
  • unrealnoise
    #860
    csak poénkodtam. :D
  • samsung123
    #859
    az alapja in-game, de minden más PS egyértelmű, de attól jó kis képek. A lényeg az hogy ESŐŐŐŐ
  • Bullitt
    #858
    Artwork ez, nem ingame. Még a fájlnévben is benne van, de ránézésre is látszik.
  • unrealnoise
    #857
    Full HD-ben: itt és itt
  • unrealnoise
    #856
    Egy ingame kép a még hivatalosan nem publikált, esős C.A.R.S.-ból



    És egy másik:
  • Alexease
    #855
    Az elofizetesekbol sose jon majd vissza, foleg hogy azota beleoltek meg ennyit vagy meg tobbet (palyak, autok, iroda, emberek, szerverek stb).
    De valszeg a vegcel az lenne, hogy minimalis vagy nulla elofizetesert, ingyen cucokkal fusson, egyszeru reklam es promobevetelekbol. Mar most is ott vannak hivatalosan a NASCAR, IndyCar, V8SC oldalakon, es van boven szponzoracios matrica az autokra, palyakra.
  • santibi
    #854
    Egy szónak is száz a vége én drukkolok ennek a projectnek. De sajnos akárhányszor elindítom az uj buildek után, pár mp mulva egy kézlegyintéssel ér véget sajnos. Valamikor reméljük lesz ebből valami jó is.
  • santibi
    #853
    John azt mondta partnerségük elején Dave-nek: "Nem számít a pénz, csak legyen ez a legjobb szimulátor a világon."
  • santibi
    #852
    Igazsághoz hozzátartozik, hogy itt volt egy John Henry is, aki a Boston Red Sox és a Fenway Sports Group tulajdonosa
  • santibi
    #851
    Az iR valamivel több mint 20.000.000 $-al kezdett anno. A mai napig nem jött vissza a befektetett tőke. Mondjuk nem veszteséges az biztos.
  • unrealnoise
    #850
    Hát igen, jelenleg képlékeny nekünk még, mi és hogy lesz. mondjuk konzolra egy jó kampánnyal is elég szépen el tudnák adni, akár a forza éves eladásait is megközelítheti. Itt egy probléma lehet, licensz. Ott minden eredeti, blabla. Viszont ebben olyan dolgok lehetnek, lesznek amelyek ott abszolút hiányosak, időjárás meg ilyenek.

    Amúgy elég brutál pénz jött össze nekik, nem gondoltam volna. :) Azt nem értem amúgy, hogy honnan volt nekik az a hatalmas önerő, amit nem mi dobtunk össze. :)

    Az ISI aztán meg sírhat, hogy más egy jó ötlettel szarrá keresi magát és csinál egy életre szóló projektet. :D
  • samsung123
    #849
    Reméljük!
    1,6 millió euróból gazdálkodnak eddig, ami nem kevés. Fejlesztik is rendesen, és csak annyiból örülök annak, hogy konzolokra is kijön mert onnan pénzük tuti lesz továbbfejleszteni, a PC-s verziót, ha mikrotranzakciós lesz. Mert Konzolokon szerintem tuti dobozos verzió lesz, Pc-n meg elvileg F2P, kiváncsi leszek, hogy is lesz ez valóban.
  • unrealnoise
    #848
    így is van. :) Egyébként a tagok száma brutálisan nő, már 35.000 főnél járunk. És még lényegében sehol sem tartunk. Ha valóban jó lesz, akkor "a kutyának sem kell" többet más szimulátor. :D
  • samsung123
    #847
    (*g25+34cm kormány)
  • samsung123
    #846
    jó kis hasonlat, tetszik:)értem én, de persze én is kis iróniával írtam.

    DE amik be vannak tervezve ebbe a játéka, szerintem nem lesz egyhamar senkinek ilyen összerakottan, egyszerre!!! és itt ez a lényeg. LEsz időjárás, napszak, box, menüben minden állítható amit ennyire kiterjedően sehol se láttam(és itt bekerült hipp hopp, ahol mások egy komplett marketing szöveget építenek erre). Garázs, matricázás, egyedi bodykit, tuning, showroom. 64 fős versenyek(!) stb...ja a grafika majdnem lemaradt.
    A fizika mégha közepes is marad, minden más olyan komplex és kidolgozott, hogy nekem elég lesz ez a fizika is, amit nem hinném hogy ne fejlődne tovább. (sőt modbarát is)
    De amúgy úgy irkálunk itt fizikáról mintha valami Bornout játék fizikája lenne.
    Nekem egész jó(27+34cm kormány)az irányítás, pöcsölni kell meg kitapasztalni és megszokni. De nekem tetszik.

    Sajna az EA-tényleg eljutott olyan szintre, hogy valamit szándékosan kihagynak vagy elrontanak MINDEN játékukban:( A Codit meg szintén beszippantotta a pénz, de a GRID 2-ben eszméletlenül bízok. MEg várom GTR3-mat egyszer...

    A CARS-ban meg bízni kell és támogatni, nekem ez a véleményem, mert olyan úttörés ez, amit még idáig nem láttunk.

  • unrealnoise
    #845
    Hát azért ezt kötve hiszem... :p Ennyi erőből legyen gyönyörű barátnőd, csak közben viseld is el évekig, hogy sík hülye szegényke. bevállalod?

    Szépségért meg nem nagyon izgulnék a helyedben, a következő EA meg Codi játékok nagy valószínűség szerint le fogják pipálni ezt is, über részletesség ide vagy oda. Messze még a megjelenés, a többiek sem ülnek a seggükön. :)
  • unrealnoise
    #844
    Poén egyébként, hogy a wmd fórumjában kritizáltam a szőrős angol tudásommal a játékot. Nem azt mondtam lényegében, hogy mi a szar, hanem, hogy hé, nagyon tetszik a projekt, meg ígéretes meg minden, de a fizika... és akkor felsoroltam nekik, hogy szerintem még tök utolsó a szimek között. messze az. Fizikában. Erre rögtön jön egy srác, és kérdezi, hogy de mi nem tetszik benne, meg, hogy melyik pálya, autókombóval mi a bibi.

    a probléma ezzel az, hogy azért nehogymár ÉN mondjam meg a fejlesztőknek, hogy XY járgánynak a gumijai hogy kellene, hogy viselkedjenek, meg az irányítás milyen legyen... Elkezdi, hogy ha csak mondogatom, hogy szar, azzal nem segítek a fejlesztőknek.

    haha. :D Ezzel megint csak az a probléma, hogy ez elsősorban matek és fizika, és azt akarom, hogy reális legyen, nem azt, hogy olyan legyen amilyet én vagy más benyög.

    szvsz a fejlesztők is teljesen tisztába vannak azzal, hogy mi minden fos még, ha meg nem, akkor már rég kapáltak szimes szemszögből a projektnek.

    Én nem akarok mást, csak normális autókezelést, nem ezt a Shift-es utóérzést, egy olyan érzést szeretnék legalább, amit a többi nagy szim fejlesztő is elért, akár egy szál magában.
  • samsung123
    #843
    Hát én leszarom a fizikát, csak legyen szép
  • unrealnoise
    #842
    Szerintem atom gyenge még mindig, a rókabőrös szimbin játékok szintjét sem éri el, sőt meg sem közelíti, az rF2-ről, FVA-ról, RBR-ról, meg ilyenekről nem is beszélve. Pedig rohadt ígéretes, de jó lenne már valami tökös fejlődés fizikában, mert ez így még mindig marha kevés. Tudom még lehet béta cucc szintjét sem érte el, de pl, az rF2 is csak béta, de azért nézzük meg azt. ha az FFB-t helyrebasszuk az ini-ben, kurva jól lehet irányítani mindent, rohadt nagy élmény vele menni (nekem). Szóval Béta ide vagy oda, itt is fel kellene már mutatni valamit...
  • lac coo
    #841
    alapból ott a WERSDA gombok környékén van .
  • lac coo
    #840
    Nekem mindig fura kicsit, most jobb mint előzőben, de fura.
    Nem tudom elmondani miért, de rohadt pontatlan.Meg mintha nem lenne lineáris, lassabb tempónál többet kell tekernek ugyan ott mint amikor gyorsan megyek .
  • cifcuk
    #839
    hogy lehet feljebb vinni a nézetet az autóban, vagyis az ülés magasságot?
  • cifcuk
    #838
    Szerintem az az audi szerű turing car meg az atom egész jól vezethető, nálam nem olyanok mint hajó. (ez még az előző patch, ami havonta jön.)
  • lac coo
    #837
  • Alexease
    #836
    Nem, a MarioKart-ban;)
  • unrealnoise
    #835
    Ott hát. :) Facebookon tobábbra is érdemes követni a nem hivatalos FB oldaluk, oda nyomatnak minden érdekesebb képet. link

    nagyon ígéretes a projekt, igazából minden benne lesz amiről csak álmodhatunk, már csak az a kérdés, hogy mennyire lesz jó érzés vezetni. Egyre kíváncsibb vagyok a végére...
  • lac coo
    #834
    ez CARSban lesz ?
  • samsung123
    #833
    Fincsi
  • unrealnoise
    #832
    sok időt nem szántam neki, de csak kipróbáltam megint. fizika és FFB továbbra is elég gyenge, a menü sokat javult, a részletesen testreszabható AI az nagyon durva, igazából ha így haladunk, egyetlen egy dolgot kell már csak kívánnunk. FIZIKÁT.
  • paj01
    #831
    Ebben az ujabb verzioban rosszabb a kormanyzas mint valaha. Tökre rendellenes. Mintha egy tű hegyén kellene egyensulyozni, hogy egyenesben maradjon a gép. Rfactor jut rola eszembe. Pont forditva kene mukodnie az ffb nek. Most ahelyett, hogy kozepre, kvazi autocenterezne a kormany elrant jobbra vagy balra...teljesen iranyithatatlan. Normális esetben, ha kanyarodsz egy irányba ugy kene szepen eorosodnie az ellenallasnak a kormany reszerol itt meg forditva van.
  • unrealnoise
    #830
    Most vagy én vagyok hülye vagy nem értem. Korábban nem arról volt szó, hogy a koncepció része az, hogy free az alap, és fizetősek a tartalmak?

    A francnak kell megint az, hogy évente kapjunk egy dobozos kiadást 10 ezerért. iRacing koncepció AI-vel, és időjárással, meg minden csilivel (és persze remélem jó fizikával is, eddig erről volt szó)

    Ennek ellenére a fizetősre voksoltam... Kevés választási lehetőség volt.
  • lac coo
    #829
    Megnéztem javult a kormányzás, valamit piszkáltak megint benne, kormányszöget már nem lehet húzogatni kalibrálás után, de még nem az igazi, még mindig érezni a csónakot :)))
  • lac coo
    #828
    Mindegy , lehet így is, itt a példa a többieknek :)
    És jobban fut nálam mint rF2 :)