19801
  • Alexease
    #1027
    A mostani build, a „meglepetes” palyak mellett, ismet kicsit jobb lett, vezetesi elmenyre is;)

    Tisztan latszik, hogy uj fizikai engine es FFB nem lesznek, az alapokat piszkaljak csak. Igazabol/szerintem, az rF2-ben sem irtak ujra az egeszet, ott is csak erosen belenyulkaltak, csak drasztikusabban, mas iranybol, es viszonylag jol sikerult (leszamitva, hogy ott is parameteres a dolog, es a palyan kivul kicsit halalos a dolog, bar lehet mar allitani es/vagy kikapcsolni).

    Itt a CARS-ban egyre tobb az alltasi lehetoseg az FFB-re is, ami erezheto, meg jo is lehet.

    Korabban ugy mukodott elfogadhatoan, ha a kalibralasnal vettem le a kormanyszoget 360–450 fokra, most maradhat 900-on, es az autokat kell allitgatni. Ez kenyelmetlenebb, ez sem sokkal jobb, de mar nem annyira rossz, hasznalhatobbak lettek az autok.

    Meg mindig nem latom, hogy mi lesz ennek a koncepcioja, mint jatek, de az most nem erdekes;)

    Ha ez meg alpha, aztan beta, es piszkaljak meg 1-2 evig, akkor rossz nem lehet, az arat megeri:) Auto es palya lesz benne boven, mindefele stilusban, kicsit ossze-vissza jelleggel, otletszeruen, AI van, eleg jol allithato, napszak-idojaras lesz.
  • Alexease
    #1026
  • Alexease
    #1025
    BAC Mono



  • unrealnoise
    #1024
    Amiből úgysem lesz semmi. :D Tudom, hogy ne én határozzam meg a fejlesztés menetét, de röhej, hogy pont a PC-s szimeseket szarják le, azokat akik első körben fizettek be erre a projektre. És bár még bármi lehet belőle, már azon is meglepődnék, ha egy GT5 szintet megközelítene... PC-n ennél sokkal több és jobb gamma lehet, (és lesz is szerintem) vezetésélményre, grafika ide vagy oda, pláne, hogy mindegyik elég pofás lesz (lehet) azért.
  • Alexease
    #1023
    BUILD 169. 4 uj palyaval (6 lauyout)!

    - Hockenheim (uj es regi)
    - Rouen
    - Road America
    - Donington (National + GP)

    Mar csaak vezetesi elmeny kellene;)
  • attila46
    #1022
    Én is köszönöm a segitségeket...most már csak ez a kurva kormányzás okoz gondot!!!
  • oneal1
    #1021
    köszi az infókat srácok!

    nemsokára próbálom:)
  • attila46
    #1020
    Na egy másik dolog ..
    Formula force Ex logitech kormányom van........légyszives segitsetek belőnőm mert a egyszerün vagy nem kanyarodik vagy kis mozdulatra is borul..!!??
  • attila46
    #1019
    NA ezer bocs..megvan minden..
  • attila46
    #1018
    Most nem teljessen vágom a Forma 1 es széria mért nincs benne a juniorban???
    Ugyanaz a tartalom akkor miért nincs??
  • Alexease
    #1017
    Igen, kezdesnek boven jo, barmikor lehet feljebb lepni, tartalomban ugyanaz mint a tobbi, csak frissitesben kulonbozik.

    Az autokat, palyakat folyamatosan csinaljak, frissitik, elvileg „sokat” terveznek mindenbol.

    Autok: F1 67/77/86, mostani F1 es F2, 3 Ariel Atom, 2 Radical, Caterham, Gumpert Apollo, 2 Kart, egy DTM Audi es egy LM Audi.

    Palyak: Barthurs, Imola, Watkins, 3 Kart palya, Test Track, Silverstone, LeMans, Spa, Willow – es ezeknek tobb nyomvonala, variacioja.

    De lesz lezeres Oulton, Brands, Cardwel, aztan regi Spa, Monaco, Nord stb.
  • unrealnoise
    #1016
    folyamatosan bővül a cucc, autó és pályalistát itt találhatod a legördülő listában.

    Természetesen vannak kamunevek is, pályáknál pl. Bologna = Imola, Connecticut Hill = Watkins glen, de van itt még silverstone, Bathurst, Willow Springs, SPA. és gokart pálya, teszt pálya... etc. folyamatosan bővülget, de a pályák még nincsenek kész teljesen. (Különböző verziónál, kidolgozási szinten állnak, persze ettől még mindegyiken lehet menni.)

    kategória elég sok van már, gokart-tól a Formula A-ig.

    És igen, ugyanazt megkapod csak havonta. tehát lesz három hét, amikor te nem a legfrissebbel játszol, mert a Team memberesek (25 dodó) azt ugye minden héten megkapják.

    Fontosnak tartom megjegyezni, ha komoly szimulációra számítasz, hogy elég gyenge a fizika és az FBB, igazából ez nem is szimulátor még (!) szerintem. vagy ha annak veszem, ez a leggyengébb amit az utóbbi években próbáltam, láttam...

    Ha a látvány, meg a körítés érdekel, és ennyi megvesz kilóra, a te játékod lehet. Nekem nem jött be, mint korábban mondtam én már a 25 dodót is sajnálom.

    Pláne hogy az új csomag újfent nagyrészt csak grafikus cuccokat tartalmaz, olyan átbaszás szagot érzek itt, hogy én szégyellem magam...
  • oneal1
    #1015
    köszi a linket, szerintem ránézek holnap:)
  • oneal1
    #1014
    tehát kezdésnek simán elég a 10 ajrós verzió?
    ugyan az mint a másik csak havionta kapom meg amit a 25ösök hetente?

    Milyen autók, pályák, kategóriák vannak?
  • Alexease
    #1013
    Barmikor lehet regisztralni, nem csusztal le rola;)
    De ingyenes, demo, teszt lehetoseg nincs, csak fizetos beta.
    10€ a legolcsobb (Junior - havi egyszeri frissitessel), 25€ a Team (hetente frissitik) es igy tovabb. A tervezett alpha/beta idoszak ~1 ev.
    A vegleges programn ara 45€ lesz, amibol vasarlaskor levonjak a betara befizetett osszeget. Megfelelo mennyisegu eladasok utan, meg nyereseget is szamolnak, igy lehetoseg van penzt visszakapni:)

    http://forum.wmdportal.com/toolpacks.php
  • oneal1
    #1012
    hogy lehet kipróbálni egy a simet?
    le lehet szedni valami klienst vagy már lecsúsztam?
  • oneal1
    #1011
    az:)
  • attila46
    #1010
    köszi!!

    Te egy nagyon korect arc lehetsz!!HA látod ,hogy segithetsz akkor biztos
    minden komment nélkül válaszolsz,segitesz!!

    Nagyon szépen köszönöm
  • Alexease
    #1009
    Ez most a 164. Mivel a build-ek egymasra epulnek, igy ezzel megkaptad 1–164-ig ;)
  • attila46
    #1008
    Junioros vagyok....most akkor a 160 build tartalmát is magkaptuk ...vagy ez valami egész más tartalom....!!??

    Most jön le ,,még nem tudom megnézni!!
  • Alexease
    #1007
    Kicsit kesobb jot ki a szokassosnal, es igy hogy mindenki ravetette magat, eleg lassan jo.
    Sok benne az ujitas, valtoztatas, amivel parhuzamosan a hibak is elo jottek;) Negy pontba foglaltak, ha valaki nem olvasta volna, tudnak a problemakrol. Elofordulhat fagyas (ami eddig nem nagyon volt), az ujdonsagok es optimalizalatlansag miatt lassulas, az ejszaka meg eleg egyszeru, kezdetleges, es lehet autoban ulve allitani az FFB-t (megallas utan:P), de azt csak terheletlen (egyenesben) allapotban erdemes;)
  • samsung123
    #1006
    Jolvan kijött, csak már pánikoltam
  • samsung123
    #1005
    Junioroknak az új bulid miért ne elérhető?
  • samsung123
    #1004
    egy-két jó kép

  • Alexease
    #1003
    Junior - first Friday build of each month (full build)
    Team Member - Friday build of each week (full build)
    Senior - Friday build of each week (full build)
    Manager - Friday (full build) and Tuesday (patch) of each week
    Senior Manager - Friday (full build) and Monday-Thursday (patch) builds of each week
  • attila46
    #1002
    A junior frisités ,hogy van jön ,,,,email.értesitő vagy mi.??
  • samsung123
    #1001
    hát én gondolkodok az egyel nagyobbin, pedig van juniorom mert havonta várni az új verizót sok idő, a heti pont jó(addigra 4-5verziót nő)én a Team Membert ajánlanám, az is levonódik majd a teljes összegből ha megveszed mikor megjelenik.
  • attila46
    #1000
    Can REPLY to project-specific forum threads
    Can READ meeting minutes
    Can play MONTHLY builds


    Receive a €10 discount towards the released game
  • attila46
    #999
    játszható,,,, havi frissités .....szerintem a junior a legkifizetőbb

    vagy nem??
  • attila46
    #998
    10 euro kedvezmény a megjelenő jatékból
  • Firerock
    #997
    És ezzel már a teljes/végleges játékot is megkapom?
  • attila46
    #996
    10 euro
  • Firerock
    #995
    Bocsánat,ma ilyen napom van:D
    Én is kérdeznék! A Junior az mennyibe kerül,illetve minden autót meg kell külön venni?(a jelenben és a jövőben)
  • attila46
    #994
    Köszönöm szépen!!Nem mindegy ,mire menyit fizetek ki.Valószinüleg a havi egy update bőven elég.....
  • GPx8
    #993
    Persze, majd utólag(!) készítik el a "fizikát"... Reményhal... :)
  • samsung123
    #992
    Na lényeg hogy juniorral ugyanazt a verziót kapod, mint más.
    A különbség, hogy a havi legfrissebb verziót kapod nem pedig az aktuális legújabbat(magyarán havonta kapsz frissítést) és fórumba korlátozottak lehetőségeid, de lényegébe ugyanazt a játékot kapod mint aki pl seinor.

    Amugy ahelyett, hogy ezt leírtátok volna neki, (mert valszeg azért kérdezni mert megvenné) felesleges időhúzás meg kommentelgetés.

    Alesz comja nekem egyértelmű, de ha nemtudnám miről van szó én is inkább megkérdezném még1x és biztosra mennék, főleg ha meg akarom venni.
  • attila46
    #991
    Most mi ebben furcsa ,hogy nem értem mi az " frissitesekben kulonboznek.".
    MIndösze ennyi nem világos,havi egy frissités vagy heti vagy stb.


    Inkább ...."külföldi részeg"!!
  • Firerock
    #990
    Te külföldi vagy vagy részeg?:D
  • attila46
    #989
    Köszi... légyszives nem pontositanád...nem értem igazán..!!


    köszönöm
  • Alexease
    #988
    Hasznalatra mind ugyanaz, csak a frissitesekben kulonboznek.