19801
  • Alexease
    #1067
    Monza kepek
  • cifcuk
    #1066
    Oschersleben, örök kedvenc pályám (nem tudom miért imádom), szóval havi vérzés buildot várom.
  • lac coo
    #1065
    hát nem tudom ...
    ennyi idő alatt főleg hogy panaszkodik mindenki nem tudták megcsinálni, szerintem ilyen marad...
    Majd valami amatőr modder ír valamit hozzá és jó lesz :D
  • Alexease
    #1064
    En sem ertem, mit benaznak, de remenykedem benne hogy jo(bb) lesz:)

  • lac coo
    #1063
    Nincs bajom azzal, hogy nem szimulátor, csak hát ha már autós játék illene egy normálisan működő kormány. Nem is értem mi nehézség van abban, miért nem képesek jól megcsinálni. semmi furfang, ahogy tekerem úgy forduljon ... .

    Enélkül semmit nem ér az egész .
  • Alexease
    #1062
    20000 fok?!:)))))

    Nem azt mondtam, hogy hirtelen szimulator lett belole, csak most mar be tudom ugy allitani, hogy szinte meg elvezzem is;)

    Sajnos kozepen meg valoban gazos, ezt most ugy probaltak megoldani, hogy van valami kozeprehuzo-ero allitas az F1 Dev-menuben.

    De extra alacsony sebessegen meg erosen bugos valami, mert egy-egy auto ossze-vissza huzgalja a kormanyt:)

    En az FFB-t 100%-ra teszem a konfigban, es 1.0-ra a Gain-t (max-ra) az F1 DevMenu reszben. Plusz a masking resznel ki kapcsolok minden efektet, csak a kormanyzast hagyom bent, ami a felfuggesztesrol jon, ugy elviselheto.
  • lac coo
    #1061
    Valami bug volt, mert valami 20 000 fokra állította magát :)))

    Most jó, de továbbra is ótvar az egész középen alig fordul utána meg rángatni kell, shift effekt... :(

    Amúgy jó lenne mint játék, nem szimulátor és soha nem lesz az ez tuti, de hogy ezt miért nem javítják végre azt nem értem ...

    Grafika sokat változott, szerintem lassan átmegy a bóvli, csicsa kategóriába , szörnyű a sok hülye effekt ...Mondjuk ki lehet kapcsolni :)
  • Alexease
    #1060
    A kalibralasnal, amikor tekered a kormanyt az egyik iranyba, vegig megy a csik 100%-ig, de nem kell vele foglalkozni, mind ket iranyba koppanasig kell eltekerni. A 90-fokos allitasnal meg addig ameddig ki nem irja hogy 900 fok.

    Ha igy csinaltad (gondolom) es nem jo, akkor nem tudom mi lehet.
  • lac coo
    #1059
    Megcsináltam a kormány kalibrálást, 900 fokon, de játékban kb 5 fokon körbetekeredik a kormány, már megint nem tudom hogy az istenbe kell ezt a vackot beállítani !
  • santibi
    #1058
    Tisztelt szimulátor rajongók !

    Szeretnénk meghívni minden kedves érdeklődőt a 2012 március 15.-én tartandó iRacers nyílt napra.
    Lehetőséget szeretnénk biztosítani minden olyan embernek, aki érdeklődik az online autós szimulátorok iránt. Az iRacers magyar szimulátoros liga ezen a napon egész napos segítséget nyújt minden érdeklődőnek.

    Lehetőségek ezen a napon:

    -Déli 12 órától várunk minden kedves érdeklődőt Teamspeakre egészen a késő esti órákig.
    TS adatok:
    adress: pointer4.dyndns.org
    password: kobasz
    IRacers szoba
    -Díjmentes 3 hónapos iRacing előfizetést biztosítunk bárkinek aki igényli. Ehhez rendelkezni kell bankkártyával vagy paypal számlával. Minimum 1$ legyen a bankártyán vagy a paypal számlán.
    -Segítséget nyújtunk a program előfizetésének regisztrációjában, beállításaiban, illetve a kormány megfelelő bekalibrálásában.
    -Déltől folyamatosan fog menni az iRacers gyakorló szervere alap pályákon és autóval amit mindenki megkap az ingyenes 3 hónapos regisztrációval.
    -Egy napos tesztelési lehetőséget tudunk biztosítani minden iRacingben meglévő autóval az összes pályán.
    -Folyamatos segítségnyújtást biztosítunk egész nap minden felmerülő kérdésben.
    -Esti órákban versenyeket indítunk Road illetve ha igény lesz rá Ovàl pályákon is.

    Tisztelettel: Sándor Tibor

    IRacers liga vezetője

    Elérhetőségek:
    e-mail: [email protected]
    website: www.iracers.hu
    tel: +36205666898
    msn: [email protected]

    udv

  • unrealnoise
    #1057
    Mondjuk jah, ez a videó első blikkre nem annyira rossz, de hát ebből mondjuk sok mindent nem lehet megállapítani. :D alex miatt lehet teszek egy próbát. :) nem várok el sokat, egy rF szintnek már örülnék (jelenleg :D)
  • Alexease
    #1056
    Ma ismet hozzacsaptak 3 palyat, osszesen 6 nyomvonallal;)

    - Anhalt - Oschersleben (GP/National)
    - Besos - Catalunya (GP/National)
    - Florence - Mugello (GP/Short)

    Kepek: http://www.hsw.hu/?p=7421
  • Alexease
    #1055
    Valami kavaras van a hangokkal, fejhallgatot hasznalok, ott teljesen jo, bar minimumra kell huzzam a motorhangot, mert nagyon hangos. De felvetelnel, hiaba az van beallitva, hogy azt vegye fel amit hallok, megis teljesen mashogy szol (halkabb, erotlenebb, sok a kozep es a magas). Majd piszkalom, deegyelore nem izgatott, mostanaban keves videot csinalok, ehhez meg mindegy:)
  • Totti5
    #1054
    Jóféle!

    A motorhang miért ennyire halk?
  • Alexease
    #1053
    A monitorodon tuti van valami allitasi lehetoseg:)
  • samsung123
    #1052
    nice, de a fényerő hol maradt?
  • samsung123
    #1051
    aha, elég lesz bőve. De FullHD-n lehet nem megy majd ultrán, csak majd High-on :)
    Ne aggódj menni fog jól, hasonló gépem van.
  • TG Gida
    #1050
    Szevasztok!
    Gépigényről mit lehet tudni?Most egy x4 965,gtx460 meg 8GB van.Ez elég lehet neki?
    Köszi!
  • cifcuk
    #1049
  • Alexease
    #1048
    Ez meg video, csak ugy (Gumpert@Road America).

  • Alexease
    #1047
    Ezt szeretem, igy kellene mashol is, a kasztni nem egy darab doboz, hanem elemek osszessege, ami kulon eletet elhet, ha ugy tamad kedve;)

  • Alexease
    #1046
    Kovetkezo (penteken), Palmer Jaguar JP-LM:)






    Nagyon fontos ilyen reszletesseggel:)))



    Ez meg a szokasos „elnagyolt” modellezes es reszletesseg:D

  • samsung123
    #1045
  • laaslow
    #1044
    Részemről eldölt!
    Teljesen levett a lábamról, amikor a '77-es Leonus-szal mentem Hockenheimben, és a pályán lévő gumidarabokra hajtva, azok kopogtak a kocsi alján, és alap setuppal, körönként 0,5-08 mp-cel gyorsabb köröket mentem, és a 6. kör után elkezdtek kopni a gumik;
    Bathurst-ben 60x időbeállításnál a 2. kör közepétől vaksötétben próbáltam körbe érni, szintén a '77-sel;
    És az Eau Rouge!
    Na ezt nevezem játékélménynek !
  • lac coo
    #1043
    Mondjuk valami patch rendszerre átállhatnának, 2 giga letöltés ...... ! :)
  • Alexease
    #1042
    De elotte azert ne menj meg nKP-iR-rel:)
  • lac coo
    #1041
    Na akkor már csak letöltöm.... :))))
  • Alexease
    #1040
    Tervek es celok vannak, a szavazasok alapjan ~50 autot szeretnenek sokan, hasonlo mennyisegu palyaval;) A GT/Forza-val ugy sem lehet versenyezni (legalabbis a liszenszelt autok szamat tekintve), mert ott brutal eladasok es penzek vannak.

    Karrier tervben volt, most nem tudom mi van vele.

    A liszenszelt szeriak erosen kerdesesek a penz miatt, egyelore 1-1 kamu nevu auto kepvisel 1-1 szeriat;)

    Napszak mar van, idojaras keszul, latvannyal nem lesz gond;)

    A fizika kerdeses, foleg az FFB, de egyre jobb a dolog, bar piszkalni kell (legalabbis nekem:P).
    Pl. az utobbi 2-3 napban tobbet mentem vele, mint az utobbi 2-3 honapban;)
    Korabban leszedtem, install, beallitas, szenvedes a menuvel, probaltam menni 1-1 kort, aztan 1 hetig semmi. Most szinte meg elvezem is:)
  • Alexease
    #1039
    Dobogos lettem, nem volt nehez (osszesen 3 ido van fent):)

  • Totti5
    #1038
    Jól néz ki, ahogy látom ez a CARS egy jó szimulátor ( nem a legtökéletesebb ) és egy tartalmas, változatos autós JÁTÉK akar majd lenni. Forza/ GT tartalom nem hiszem hogy lesz, mondjuk 500 autóval, de ha a pályákat megnyomják, beletesznek egy szép mennyiságű autót, lesz benne időjárás, napszak, korrekt fizika, hangulati elemek, ne adj isten liszenszelt versenyszériák szabályokkal és egy tartalmas karrier akkor 10/10 :)
  • samsung123
    #1037
    mint pl: Red Horse
  • Alexease
    #1036
    A mai build-ben mar a Palmer Jaguar is benne volt, vagyis penteken mar azt is lehet tesztelni:)

    Jo lenne, ha a TestDrive Ferraribol „athoznanak” nehany automodelt (5–10 darabot:D), valami mas fantaziadus nev alatt:)
  • samsung123
    #1035
    Pont ugyanezen agyaltam én is már egy ideje! Fénysebességgel fog készülni az eddig hangsebességű tempójú pCARS
  • Alexease
    #1034
    Nagyon belehuztak a fiuk, ugy nez ki, kozel a Ferrai megjelenes, lassan felszabadulnak az emberek;) Ha nincs mas project, akkor lehet hog mindenki raveti magat a CARS-ra;)
  • Alexease
    #1033
    Florence (Mugello) kepek: http://www.virtualr.net/project-cars-mugello-previews
  • Alexease
    #1032
    El akarjak adni;) Sot meg a forumon, a felhasznalok kozott is vannak boven, akik elsosorban az eladast segito tartalmak es funkciok mellett allnak ki;) Lehet hogy komolyan vettek a varhato profitot?!:P

    Nekem nincs gondom az ilyen tartalmakkal, boven jo, hianypotlo, a lenyeg, hogy legyen normalis vezetesi elmeny is hozza.

    Meg gyorsulasi verseny is lehet benne, amit amugy nem ertekelek, sot roncs-derby vagy akarmi mas;)
  • samsung123
    #1031
    Végre ilyen pályákról álmodok már mióta! Nemtudom nálam a game N1 idáig, és egyre pozitívabb, szinte minden megvalósul benne ami minden másból hiányzik, használható fizika mellett.
  • cifcuk
    #1030
    Csak nem tudják elhagyni a need for speed érzést...
  • Alexease
    #1029
    Kepek.
    http://www.hsw.hu/?p=7405

  • Alexease
    #1028
    Mivel az idojaras miatt most raertem, autoztam egy kicsit, tobb autot is teszteltem.

    Igy mar eleg jol hasznalhato, bar nem tokeletes, persze a DevMenu-ben minden ”FFB-szart” ki kell kapcsolni (Force Mask/friction, damper, spring, vibraciok, jolt stb.), csak a Steering Force kell.