19801
  • attila46
    #987
    Játzsani elég a TEam előfizetés,vagy junior??
  • samsung123
    #986
    a többivel se lesz
  • Alexease
    #985
    A latvannyal eddig sem volt gond;)
  • samsung123
    #984
    Egész valóságosan ható kis videó
  • unrealnoise
    #983
    nekem előbb chrome alatt az ACR többszöri próbálkozásra sem indult el, töltőképernyő ment tovább, de nem jött be a játék, pedig tegnap még ment. :) majd legközelebb... :)
  • SirAlo
    #982
    esetleg majd ha talalsz valami oldalt ahol adnak kulcsot majd pm-be kuld el pls;)
  • Alexease
    #981
    A hivatalos oldal erosen kerdeses, en tavaly 2-3 honapig vartam ra;)
    Igazabol ez meg beta, fejlesztes alatt van, ez egyelore egy zart beta teszt, vagyis megfontoltan osztogatjak a kulcsokat;)
  • SirAlo
    #980
    Sorry, no keys left
    :( de a hivatalos oldalan is beirtam az emailt, remelem gyorsan kuldenek kulcsot
  • Alexease
    #979
    Elvileg itt ad azonnal beta kulcsot: http://autoclubrevolution.com/en/partners/race-sim-central
  • SirAlo
    #978
    hmm... ingyenes? Akkor lehet en is kiprobalom:)
  • Alexease
    #977
    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1309947788
  • hezi
    #976
    Mi az az ACR?
  • SirAlo
    #975
    Mar egy Codmasters f1 fizika is nagy elorelepes lenne :D amugy meg inkabb legyen hozza barkacs palya-auto jo fizikaval mint sz*r fizikaval sok auto-palya
  • Alexease
    #974
    Most mentem nehany kort az ACR-rel a CARS utan, es ehez kepest az szimulator;)

    pl. a kerekveto teljesen jo. Nem az a szokasos begyoposodott trrdddrdrdrd-hang folyamatosan, konstans ffb-razassal, barmilyen sebesseggel, hanem sebessegtol fuggoen mozog a kormany, es az auto elejen is latszik hogy ugral, razkodik.

    Nem tudom mit terveznek az ACR-rel, mennyire veszik komolyan, mert ugy mint az SMS-nek, nekik is van masik fizetos programjuk ami keszulget. De naluk azert volt/van mart normalis cockpit nezet pilotaval es idojaras is (NASCAR2011/Supercar Challenge/Absolute Supercar).

    Jo lenne ha komolyan vennek, es lenne benne majd cockpit, tobb palya, mert ha masra nem is, de autokzani teljesen jo.

  • Alexease
    #973
    Az a Full Member statusz mar egyertelmuen lehuzas;) Ha meg kapnal erte valami pluszt a fejlesztesi ido alatt, akkor meg OK. De semmi extra, csak ha megjelenik, mar nem kell tobbet fizess erte.

    Nekem a heti frissiteses tagsag megerte, mert erdekel a dolog, ilyen meg nem volt, turelmetlen vagyok, latni akarom hetente, es ha mar belevagtak, tamogatom oket.

    Ha mar most jo lenne (fizika/FFB) akkor kifizetnem a full membert, de igy nem;) Eddig szamitott, hogy meglegyen a megfelelo letszam es bevetel, tudjanak dolgozni, fejleszteni. De ha eddig keptelenek voltak a legfontosabbat osszehegeszteni, akkor nem hinnem hogy a plusz penzemtol megtatosodnanak:D
  • unrealnoise
    #972
    Szvsz akkor is kéne már hivatalos FB csatornát nyitni, és ott leadni a népnek a drótot, hogy no para, ez még nagyon kezdetleges, a véglegestől beszartok majd vagy valami ilyesmi. már ha így is gondolják és tervezik. szóval ahhoz képest, hogy közösségi szim érdekes, hogy tényleg egy közösségi portálon sincs fenn, pedig ott realtime látná az ember ha kijön az új cucc, meg hát ott is lehetne osztani az észt. és hát a képekkel meg videókkal ők maguk is még több potenciális vevőt csalogatnának be. de hát ők máshogy látják.

  • unrealnoise
    #971
    Hát persze, ezt is próbáltam, de kár értük. a hivatalos fórumon jöttek azzal, hogy próbáltam állítani a setupon? mert úgy lehet jobb. mondom az megint rég rossz, eddig minden komoly szimben tök jól lehetett autózni default settel, legalábbis vezethető volt.

    az a baj, hogy érdemben ez a C.A.R.S. sem jó most semmire, csak agyfelbaszásra, egyre többen bedumálják maguknak, hogy ez jó így meg reális, és ha nem tudok konkrétan belekötni, csak az érzéseimről pofázni, akkor meg kussoljak. Nevetséges.

    alpha/beta, nekem egyre megy, amíg semmi pozitív változást nem érzek érdemben.
  • Alexease
    #970
    Barmi elodfordulhat. Lehet hogy csak kesobb terveznek autos programot csinalni belole, es vegen az evszazad szimulatora lesz, es egyelore csak kep/video forrasnak jo;)
  • unrealnoise
    #969
    Hát nem tudom, azért akkor is vicc, hogy egy totál alap rF szintet nem tudnak hozni ennyi idő után? Pl. ha rF1 fizika lenne egy az egyben alatta még lehet tolnám is a graf meg ilyenek miatt, utána meg jöhetne a finomhangolás. nah de szarból várat építeni?

    Közben meg azért szerintem elég szép számú felhasználót riaszt el, engem pl. már nem nagyon érdekel a full member cucc, sőt inkább visszakérném a pénzem :D
  • Alexease
    #968
    Ez nem beta, ez alpha:))))

    Amugy ha megkerdezik miert szar, csak annyit kell irni, hogy probaljak ki a nKP-t vagy az iR-t, esetleg az rF2-ot, es erezni fogjak:)))
    Ha nem erzik, akkor lenyegtelen mit irsz nekik, ugy sem fogjak tudni mirol beszelsz:D
  • lac coo
    #967
    Azzal egyetértek velük, hogy manapság előbb jó sok autó kell, lehető legszebben, csillivilli pálya, utána kell csak a nem látható dolgokkal foglalkozni. Jelenleg nekik már most vásárló kell, márpedig aki meglátja a szép képeket, ki is fizeti a részét :)))

    Szóval lehet, talán, később fizikával is foglalkoznak érdemben, mert szerintem eddig kb hozzá se nyúltak, max valami csúszkát tologatnak ide-oda .
  • Alexease
    #966
    Nincs kedvem se idom olvasgatni a fejlesztok forumat, de valahol rafutottam, hogy fejlesztik, irogatjak az FFB-t is, most valami fuggoleges mozgas/szamitas van megcelozva. De egyelore ami lejon az egeszbol, hogy a meglevo kodot piszkaljak, a scripteet allitgatjak, az autokat meg utana barkacsoljak. Ez igy fake, ide minimum egy rF2-szintu atirat kellene;)

    Vagy legalabb oldanak meg a RealFFB plugin-nal, mint az rF1-ben;)

    A SimBin is az alapkodot piszkalta csak, de a vegere (RACE utolso patch-ek, RR2) mar teljesen hasznalhato lett, sokkal autosabb mint ez.
  • unrealnoise
    #965
    Erről beszélek. :) Minap kipróbáltam és felraktam az ACR-t és teljesen rFactoros, azaz vezethető, mondhatni a CARS-hoz képest reális. :)

    Simracing.hu-n leírtam én is ezeket a gondokat, erre jönnek a dumával, hogy de miért nem írod le pontosan mi a bajod a játékkal.

    Szabolcs Kisstől pl ezt kaptam, igazából nem is tudom mire fel, amikor kurvára nem csak annyit írtam, hogy így meg úgy szar a C.A.R.S. aztán kész... Az angolos dumája, az égetés, meg a kérkedés újfent vicc.

    Az egész abból indult el, hogy nem hinném, hogy egy szimulátort fejlesztő teamnek a mi segítségünkre lenne szüksége ahhoz, hogy egy HASZNÁLHATÓ alapot összedobjon. Mert még bizony ez sem sikerült nekik.

    De hát ez van, röhej, hogy már az is gond, ha az ember szépen megfogalmazza a véleményét, majd a küldés gombra mer kattintani.

    "Ne haragudj, de sztem elég furán veszi ki magát, hogy még neked áll feljebb, hogy képtelen vagy normálisan megfogalmazni hogy mi a bajod a fizikával, azon kívül, hogy szar ... és még te kéred számon a készítőktől, hogy mégis hogy képzelik, hogy megkérdeznek téged, hát má' mé nem tudják má' maguktól... Egyszer már leírtad, hogy nem tudod elmondani mi a bajod, meg még angolul se tudsz... de hogy még kérkedsz is vele, azzal már csak magadat égeted...

    Én azt gondolom, hogy igen is így a helyes, igencsak ráférne az összes szoftver készítőjére, hogy normálisan kikérjék a felhasználók véleményét... talán akkor nem lenne ennyi gondunk az általad említett szoftverekkel sem... akár mennyire is szeretem néhány munkájukat, de azért lenne miről elbeszélgetnem Kunos-sékkal, vagy Simbin-ékkel is bőven..."

    Ez a véleménykikérés, meg mi is ott vagyunk, hozzászólhatunk a fejlesztéshez, kábé szvsz lófaszt nem jelent a fizikára nézve, arra viszont jó az a fórum, hogy majd esetleg később érjen valamit az a szavazat, hogy milyen pályákat akarunk meg minden.

    de ez a 160-as bulid is úgy kuka ahogy van, jelenleg ez a legrosszabb szim, béta verzió ide vagy oda.
  • lac coo
    #964
    Lassan úgy tűnik , hogy autókázós játék lesz csak belőle, képtelenek megcsinálni normálisra az FFB -t, kormányt :)
  • Alexease
    #963
    Megneztem ezt az uj buid-et (159/160), de az FFB-rol mar nem is tudok mit mondani. Kicsit ossz-vissza, nem erzem mit csinal, miert csinalja, ezen meg van mit hegeszteni;)

    A vicc az, hogy a sokkal lazabb jatekstilussal rendelkezo, igazabol osszehasonlithatatlan, de hasonloan Beta ACR sokkal elvezetesebb FFB-re, vezetesi elmenyre, autokezelesre. Ott legalabb erzem mit miert csinal az auto, mikor mennyire csuszik, sodrodik stb.

    Es ez azert extrem osszehasonlitas, es egyelore magasan bukta a CARS-nak, mert ezt az rF2-vel, iR-rel, nKP-vel (vagy majd a AC-vel), es majd a GTR3-mal kellene hasonlitani, nem egy Forza/GT5 stilusu autokazos jatekkal;))))

  • Totti5
    #962
    Hát ezaz... én mondjuk nem tudok ilyan sután a fél pályát levágva menni semmivel. Rfactorral is lehet, de inkább lasabb köröket megyek, normálisan váltok!!! ( nem ugy hogy 1 sec alatt 7ből 2be... ). Emiatt hátrányba is voltam F1 rfactor ligába.
  • Totti5
    #961
    Nincs mivel. Rf2 egy váz amire nincs semmi jelenleg. Ha valaha is komolyan játszani fogok vele akkor minimum egy CTDP szintű F1 rF2 nyújtotta lehetőséget kihasználva már azt mondom hogy leülök elé. De miért? jön a GTR3... megkapok benne mindent. CARSban detto. F1re meg ott van a Codemasters, persze a fizika szar lehet mondani, de a körítés ellensúlyozza azt hogy nem vér szim, annyira meg szim, hogy simán élvezetes. Minden másra meg jó a Forza.
  • unrealnoise
    #960
    Ezek csak grafikai összehasonlításra jók szvsz. Simán össze lehet hozni tök reálisnak ható köröket (sínen autózás) majdnem akármilyen arcade/félarcade cuccal is. ha kell max nem autózok a határon, hanem szép közepes, lassú tempóban végigmegyek, és ilyenkor még elő sem jön egy-két irreálisnak ható scriptelt megcsúszás meg ilyesmi :)

    de tényleg unalmasak már ezek a videók.
  • Totti5
    #959
    Nem tudom mennyire lehet komolyan venni amikor a CARSot billentyúvel játsza, kitudja mennyi segítséggel. F1et detto, azért segítségek nélkül elég nehéz.
  • Timbu
    #958
    Ezzel teljesen egyetértek... Jó minőségű autók azért akadtak szép számmal, de jó a pályákat rém nehéz összevadászni. (Ami van, az is koverzió...) Ráadásul nincs is egy olyan honlap, ahol mindent meg tudnál találni egy helyen. Például a Shift-es pályákat nagyon nehéz meglelni (gondolom az EA vadászik rájuk).

    És akkor még fizess csak azért évi 10 eurót, hogy játszhass multiban...
  • lac coo
    #957
    "....semmilyen más korábbi szoftver produktummal össze nem hasonlítható módon képes megjeleníteni és éreztetni...."


    Hááát, azért ezzel sokan vitatkoznának ;)
    rF2 -ben ffb és a gumi fejlődött, a többi maradt amilyen volt, én pl fékből semmit nem érzek, ha nagyon megcsúszik még mindig csak báb az autó, stb.... Persze nem rossz, sőt jó, de azért etalontól ez még mindig ( ISI tempójával ...) 10 évre van :)))
  • RYO21
    #956
    te miről beszélsz?
  • szabii98
    #955


    Kis különbség
  • Muttley
    #954
    tök igazad van, viszont
    tényleg játszanod kellene az rF2-vel :)
    nem fejlődött a graf? - sajnálatos
    fejlődött a fizika? - durván!!
    F3-F2-F1 szériával zúztunk haverral
    olyan fizikai mutatókkal számol a játék, amit egyetlen egy más játékban nem éreztem
    és AMI a lényeg:
    a játék ezt semmilyen más korábbi szoftver produktummal össze nem hasonlítható módon képes megjeleníteni és éreztetni
    próbáld ki, érdemes :)
  • attila46
    #953
    Siasztok!!


    Lehet hülyeséget kérdezek ....hm.Szóval szeretnék a gémmel játszani!Valakinek kéne a segitsége a vásárláshoz,mert nincs alakalmas kártyám,vagy venni valakitöl kódot.Mit javasoltok ...járható valamelyik út.Egy kódal lehet több helyen is játszani...offline?
  • unrealnoise
    #952
    Hát igen. Ezt én is néztem, először a sikánnál szisszentem fel, utána meg már csak lestem... Tényleg nagyon reálisnak hat... :D
  • Totti5
    #951
    Ügyes csíter.
  • cifcuk
    #950
    250-280 alá nem nagyon megy...

  • unrealnoise
    #949
    Egyébként a C.A.R.S.-nál is kezdődik az ami konzolon szokott a Forza és GT5 rajongok körében. Ez a best meg minden anyám kínja. ha véletlen az ember benyögi, hogy neki nem tetszik, Shift-es, arcade-os valami, rögtön letámadják, letrollozzák etc. Persze nem nagyon hat meg, csupán durva, hogy mennyi ember elvakít a grafika, a hype, a bullshit marketing, meg a körítés... És tudom, még a fejlesztés elején vagyunk, viszont hiszem ha látom, hogy ebből valami tényleg jó lesz...
  • unrealnoise
    #948
    Hát igen, azt én sem nagyon értettem. Önmagában az xBox felé nyitás nem lett volna gond, sőt a hardverárak miatt még támogatnám is, hogy valami komoly szim jelenjen meg rá, minél több lehetőleg... Viszont a megvalósítás és a support ezek szerint erősen kérdéses volt.

    A Simbin azért még mindig PC-sekből él elsősorban, és mivel offline egyedülállóan stabilan ő a legjobbak, (szabályrendszer, licenszek...) így elég stabilnak mondható a pozíciójuk.

    A Simbin a Race 07 után nem jött semmi mással szvsz csak DLC csomagokkal. Szóval lényegében a Race07 (ugye ez az utolsó "teljes értékű" játékuk) után fog jönni a GTR3. Azzal pedig nincs baj. Jobb, mint a semmi. Sőt bizonyos szinten előny is. Why?

    Csinálhatnák azt, hogy évente kiadják a GTR 2012, GTR 2013 stb címeken a játékot, és kapnál mindig egy szebb, de lényegében ugyanazokat a pályákat, autókat tartalmazó játékot.

    Inkább adják idén ki a GTR3-at, majd a következő két-három évben DLC csomagokkal bombázzanak. így lesz bőven új official, minőségi tartalom, széria etc. Nem tudsz ráunni a szokásos pályákra.