1976
Dead Space 3
  • Myselor
    #1456
    hát igen ,ezeket én is megfigyeltem vicces.amúgyis ez a Danki fickó nagyon béna xd
  • Broafka
    #1455
    amúgy van pár fura/mókás dolog ebben a játékban...
    pl amikor először felvesszük a ruhánkat, a sapkánk (ami amúgy érdekes mód mindig a ruhából jön elő, de itt azért nem) kirepül az űrbe, de mi fasza hősként utána ugrunk az abszolút 0 fokba (-273) és a levegőtlenségbe, ahol magunkra vesszük, és már tök jó minden, ahol kb abban a pillanatban meg kellett volna fagynunk :)
    továbbá a ruhánk elromlása után a hideg mezőket rójuk, és bár kb 25 foknál már hipotermia lép fel, és 12 foknál már beáll a halál, mi azért 0 fokig kibírjuk a dolgot, arról nem is beszélve, hogy kicsit drasztikusan esik a testhőmérsékletünk, és ugyanilyen gyorsan nő is tűz közelében.
    de valahol a legviccesebb nekem Danik főellenségünk SZTK-s szemüvege a 23-24. században, why not? :D
  • Hoz_Hun
    #1454
    hohoo, majdnem pont mint az én fegyom, amit 90% használok, csak én alulra Line gunt szereltem tömegoszlatásra. :)
  • Broafka
    #1453
    én amúgy most ezzel a drágával rohangászok
  • Pares
    #1452
    A Szárnyas Fejvadász se lett kasszasiker...
  • Pares
    #1451
    Nem mindig jön össze, ilyenkor jó oldalra bukfencezni. De most komolyan, ez akkora gond? Kibaszott szőrszálhasogatás, amit egyesek lerendeznek.
  • Seth
    #1450
    Mert te a mellékküldetésre mentél (mid station). Ott nincs mentés,csak checkpoint, ha kilépsz közben akkor kezdheted a metróra várós résznél.
  • JackSparrow88
    #1449
    Üdv. Miért van hogy a 4. fejezetben amikor elsőnek találkozok a regenerálós szörnnyel és ott amikor menekülni kell majd, mindig onnan kezdi amikor belépek a játékba pedig elmentem sokáig vagy 20-25 percet is és abból nem mentett le semmit :// A fejezetválasztásnál sem sokkal jobb a helyzet és megnéztem a progress/save-be és a 6.-ban vagyok de egyszerűen nem tudok belemenni abba a fejezetbe, úgy csinál mintha nem tartanék még ott. Az meg teljesen kizárt hogy 20 percig ne mentsen egy játék ilyen nincs :( Valami megoldás rá mert eléggé idegesít hogy mindig megkell csinálnom sőt értelme sincs így :@
  • mester1987
    #1448
    Már híresztelnek, 3 nap után, hogy rosszul fogy...:)
  • Broafka
    #1447
    tök felesleges, jobbra kell futni és nem talál el a pók
  • Pares
    #1446
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az után, hogy a bolygón landolsz, és meg kell szerelned vagy le kell cserélned a ruhádat, le kell menni a pincébe, és ott az a sok sovány necro, ott esznek. Na most nem kell feltétlenül settenkedni, normal nehézségen én is lerambóztam őket, de Survival mód már más tészta, ott ésszerűbb leguggolva elmenni mellettük, ha jól csinálod, csak szaglásznak meg hallgatóznak, de nem vesznek észre a sötétben, mert vakok. Így egy lövés nélkül végig lehet menni, ami Survivalban aranyat ér. Megspórolod az értékes lőszert és az életerőt...
  • BongoBácsi
    #1445
    Hol van ez a rész ?
  • Pares
    #1444
    Úgy érzem, hogy neked is minden bajod van. Most komolyan. A guggolás igen is volt, amikor nagyon hasznos volt, el tudtam bújni, és közben szabadon mozogni, a bukfenc meg a nagy pók elleni harcban jött jól.
  • Pares
    #1443
    Például katonák elől dobozok mögé leguggolsz, nem találnak el olyan könnyen, nehezebb fokozaton jól jön. Mellesleg van egy olyan rész a játékban, ahol jobb a necrok mellett guggolva elmenni, mert akkor nem vesznek észre, és nem támadnak rád hordában, hanem elsettenkedsz mellettük (nem látnak, csak hangokra reagálnak).
  • Hoz_Hun
    #1442
    Ezt akartam is kérdezni, a gugolás mire jó? Oké legugol, de jó ez valamire? Még a vetődésnek van értelme... itt-ott... de nem sok.
  • Hoz_Hun
    #1441
    Co-opra nagyon kiváncsi vagyok. De előbb végig akarom tolni soloban. Főleg a Co-op küldetések érdekelnek, meg különben is szeretek co-opban játékot tolni, számomra azaz igazi multi, nem pedig az egymás agyonlövése.
  • Kongy
    #1440
    Itt nem a Crysis-ról van szó, arról is megvan a véleményem, az a játék 2. rész óta csak visszafele fejlődik, egyáltalán nem etalon a kinézete, mint 2007-ben anno. Az a bajom, hogy nemigazán tudnak újat mutatni már. Most ebben a játékban is tényleg szükséges volt a bukfencezés, meg a guggolás? Most ha guggolni lehet akkor már csináltak volna egy normális fedezékrendszert inkább, de ez igy valahogy nagyon erőltetett...
  • RatBaG #1439
    leírásból ítélve igen. mondjuk én csak abból építkeztem, amit találtam. nem craftoltam semmit, így is elég tápos minden fegyver.
  • Pares
    #1438
    Egyébként a Support kiegészítők azok csak co-opban érnek valamit, nem?
  • Pares
    #1437
    Én mondjuk Survival módban egy compact elite egykezes frame-et használok (nagyobb tár), felső kiegészítőnek plasma cutter Planet Cracker tippel, alsónak rotation cuff module a forgatáshoz, statis amplifier + stasis coating, 4db +damage +rof áramkörrel (ezekből még nincs meg a legjobb de már így is erős), és hát elég tápos, legalábbis nincs hiányérzetem.
  • BongoBácsi
    #1436
    Evangelizerrel senki nem tolja ?
  • RatBaG #1435
    huzamosabb ideje ezt a két fegyvert használom. a plasma cuttert meghagytam a nosztalgia kedvéért, alá meg ment a szögbelövő, ami szinte táposabb is. nagyobb tár, gyorsabban is lő.
    a másik meg felül bola, kb mintha a plasma cutter nagytesója lenne, ráadásul egymáshoz közeli célpontokra át is ugrik. a stasis coating be is lassítja őket egyből, ha meg közel kerülnek, pöffentek kettőt az alsóval és máris hanyatt vágódtak.


  • Pares
    #1434
    Hát azért az atmoszféra egészen más lesz. Az űrös részre én előkészítésként nézek.
  • wedge31
    #1433
    Kb ugyanaz mint az ürben a végén egy kicsit több lövöldével.
  • Cumshot
    #1432
    Nos en ugy vagyok ezzel, hogy tokmindegy milyen grafikus motor van egy jatek alatt, ha kepesek vele a designerek megteremteni a jatekhoz illo atmoszferat. Es erre nekem tokeletesen megfelel ez a motor.
    Lehet hogy nem nez ki ugy mint a Crysis, viszont meg a kenyerpiriton is elfut. Regen en is tech-buzi voltam, es ha nem volt ilyen-olyan mapping meg hdr, depth of field, brutal felbontasu texturak a jatekban, mar huztam a szamat. De igy 30 felett szerintem mar kepes az ember erteken kezelni a dolgokat.
    Amugy egyenlore en is ugy vagyok vele, hogy rokabornek erzem a jatekot, de meg csak 25% korul vagyok, nem ertem meg le a bolygora. Igazabol az erdekel, hogy ott lent milyen lesz a jatek.
  • Myselor
    #1431
    nem is tudom mi néz ki olyan rosszul ezen a játékon.vagy csak az a baj hogy nincs újítás?mert most nem azért,de a crysis 3 olyan szép mondjuk?szerintem azért ha nem a techdemot mutatják,nem olyan szép gameplay közben,nem voltam úgy oda tőle.vagy mégis mit várnak itt sokan?van csomo olyan új játék ami nem sokkal szebb mint ez,mégis 2x nagyobb a gépigénye,és az már nem kicsit vicc.
  • Shep
    #1430
    Igen meg 2x akkora gépigénnyel, majd lesz még itt sírás.
  • Myselor
    #1429
    30 perc után igen biztos sokat láttál a játékból :|
  • wedge31
    #1428
    Survivalon gyorsan elfogod felejteni az ilyen löszerpazarló fegyókat, marad a shoti meg a plazma cutter és végül a kinect ha minden kifogy.
  • Pares
    #1427
    Ráadásul fél óra játék után inkább ne írj véleményt.
  • Pares
    #1426
    Nekem a grafika még most is kifejezetten tetszett, semmi kivetnivalót nem láttam benne. És mégis mi olyat vettek ki, ami az előzőkben benne volt? Nekem úgy tűnt, hogy inkább sokkal több új dolog volt benne.
  • Hoz_Hun
    #1425
    Szerintem a legszebb DS3 ruha a játékban. Hiába, az én Isaacem Mass Effect rajongó. :)
  • Kongy
    #1424
    Nekem az első félóra után ez a játék egyszerű rókabőrnek tűnik, amiből kivették azt ami az előző részekben jó volt. Mellesleg a grafika is enyhén idejét múlt, kb semmit se változott 2011 óta, ami most már kezdi bántani a szemet. Nagyon jó lenne ha már generációváltás után lennénk, mert elég volt már ezekből a folytatásokból, új játékok kellenének, új grafikusmotorokkal...
  • Prof William
    #1423
    Tömegben tényleg semmit sem ér, de ekkor váltottam át a shotira és a levegő megtelt lágyan röpködő necromorfokkal. :)
  • Pares
    #1422
    Igen, de géppuska szerű fegyverek nem valami jók akkor, ha nagy tömegben szaladnak feléd. Valahogy a Probe Gunban nem éreztem azt a megállító erőt, mint egy fullos shotgunban, seeker rifleban vagy akár plasma cutterben.
  • Pares
    #1421
    Én 4x +3dam +3rof-al használtam, és annál jobb fegyó a necrok ellen nem kellett...
  • Prof William
    #1420
    Az Probe Gun is nagyon erős amit "belső feltárás" -ra szeretünk össze. Jól célozva kis 3 csáposokat (mondjuk ebben a részben sztem nem babákból lettek) egy sorozatra a táposabb necrókat meg kettőre leszedi.
  • Pares
    #1419
    Lassú, ha nem használsz áramköröket. A játék háromnegyedére simán lesz +3 damage +3 rate of fire áramköröd, amiből ha négyet teszel rá, kb. 1-2 lövéssel szétrobban előtted minden, akár több ellenfél is egyszerre, és ha géppuska gyorsaságú ujjad van, akkor a 10 töltényes tárat akár 3 másodperc alatt is kiürítheted, annyira gyorsan lő. Tudom, mert én a fél játékot sotival játszottam ki, mint elsődleges fegyver. Nem kell vele szinte célozni sem, mert akkora szórása van és olyan ereje.
  • Pares
    #1418
    Egyébként ha pisztoly markolatra teszed, akkor lower toolnak teheted akár a rotation cuff modulet is, amivel tengelye körül pörgetheted mint a plasma cuttert (bár nem tudom mennyi értelme), vagy akár még egy rip core-t is, dualban. Egyébként meg nem kell pánikolni, az összes fegyver benne van az előző részekből, tervrajzból is össze lehet őket rakni, de magad is össze tudod alkatrészekből, és akkor még tuningolni is tudod szájad íze szerint. Szerintem ez szuper.
  • Pares
    #1417
    Normálon nyugodtan add el őket nyersanyagért.