1976
Dead Space 3
  • Frank99
    #1376
    ha visszaolvasol, nincs is ezzel gond!

    de azután minden második commentben leírja azóta is, hogy bezzeg neki nem segített senki, ő meg lám, milyen hős.... uncsi, ennyi....

    peace
  • DarkSector
    #1375
    Oks nem gond, de tudod mi a feleakkora, a kukid. :)

    mérd meg vonalzóval.

  • DarkSector
    #1374
    Nekem is náha beszaggat és utána visszaáll, de én azt hittem a gépigény végett.
    Érdekes a szigonyos bug-nál szaggat a játék mint a retek mikor szét akarom húzatni a pókicát.
  • Shep
    #1373
    Eleve nem ugyanaz a két ruha, a te képed fele akkora, kicsiben minden szebb, másak a fényviszonyok. Amúgy meg leszarom, mert nekem így jobban tetszik és mivel én játszottam vele ...
  • Broafka
    #1372
    igen, csak alt+tab nélkül
  • Myselor
    #1371
    nekem a DmC csinálta ezt.de szerintem annyira nem zavaró:)
  • Shep
    #1370
    Nekem nem volt semmilyen futásbéli problémám, kb 2x volt egy tized mp-re megcsuklott a hang de ez szerintem win probléma volt. Se fagyás se semmi.
  • DarkSector
    #1369
    1319...nézd meg a faszi hátán pl az élettárolót, nekem szebb mint a te képeden, bár lehet csak a bevilágítás, de én is kint hóba fényképeztem...

  • BongoBácsi
    #1368
    Nálatok van olyan bug, hogy néha elkezd akadni a játák de ha nyomok egy alt+tabot meg vissza akkor minden megin folyékony ?
  • Shep
    #1367
    Jól van akkor :)
  • Myselor
    #1366
    szerintem alapból szebb:)
  • Shep
    #1365
  • Fpocok
    #1364
    Képet.
  • Shep
    #1363
    Mert sweetfx-el leveszem a gammát és egy álom válik valóra. Ne tettesd már a hülyét.
  • DarkSector
    #1362
    Ha letisztulás kell miért nem egyszerűen kikapcsolod a beállitásoknál?
    Valamint a kevesebb rece, nálam 1 darab rece nincsen ha maxon tolom.

    Értem mit írsz csak azt nem hogy minek ehez moddolás.
  • Shep
    #1361
    Nekem a grafikával semmi bajom nem volt pl. sweetfxet rányomta, éles textúrák kevesebb rece, nincs felesleges blúr meg lens flare meg a franc tudja mi, sima letisztult az egész én az ilyet szeretem.
  • Shep
    #1360
    Na én is a végére értem és hazudnék ha azt mondanám ,hogy bánom :) Igazából nem vagyok nagy DS rajongó csak végigvittem őket tetszettek és kész. Ez a rész is jó volt kivéve a játék utolsó harmadát, negyedét, addigra túlságosan monotonná és egysíkúvá vált az egész. Ráadásul az sem tett jót, hogy voltak tök egyforma helyek ahol egyedül a textúra meg pár berendezési tárgy volt a különbség. Összességében nekem amik tetszettek az a történet, az átvezetők, pár látványos rész (pl. mikor le kell ereszkedni a ...) A végén az a légy, meg hát na mindegy.
    8 pontot szerintem simán ér de nem hiszem, hogy még egyszer nekiállnék, bár sosem lehet tudni.
  • DarkSector
    #1359
    Amúgy tegyük már hozzá, hogy sokan a grafikát görgetik egyfolytában ne felejtsük el hogy több szörny van és nagyobbak és több a nyitott tér.
    Ez is közrejátszik, hogy nem olyan mint egy kisebb bezárt sötét helyen lévő játék.
  • joceruza
    #1358
    Maximálisan egyetértek veled!
    Szerintem:
    +grafika (nem bánom hogy nem kell hozzá egy 500.000Ft értékű pc,és úgy gondolom hogy igen élvezhető így is)
    +crafting rendszer (jó dolog hogy ízlés szerinti fegyókkal mehetsz)
    +nyersanyagok (kicsit megtöri ezt az "agyatlan hentelést)
    +helyszínek
    +mimifeladatok
    +a játék hossza
    +zene-hangok

    -mentés (kellett volna hagyni az eddig bevált rendszert)
    -rohadésok ellenfél (az embernek szinte szusszanni sem volt ideje két mészárlás között,néha már piszok idegesítően sokan voltak)

    Nálam 7/10
    Ez az én véleményem...
  • DarkSector
    #1357
    Elnézést de abban igaza van ha valaki kér segítséget, mondjuk egy mentést, akkor nem lehurrogni kell meg poénkodni, hanem vagy segíteni vagy nem írni rá ha valaki nem tud segíteni.

    Szerintem ez nem olyan bonyolult dolog.
    és valóban dühítő ha kérsz segítséget és sok ember csak poénkodik egyet rá vagy értelmetlenül reagál.
  • Broafka
    #1356
    amúgy végig játszva a játékot egyet kell értenem pár kritikával. Sajnos tényleg jobbára az eleje adja azt a jó kis Dead Space hangulatot. A bolygóra lekerülve már a körülmények miatt sem olyan zord és ijesztő. Ami mégis engem zavart (untatott) a néha vége nem láthatatlan szörny tömegek. És sajnos néhol már eléggé kiszámítható is volt egy kettő rész, ott megkerestem a tuti zugot, aztán katt-katt-katt. És pont ezek miatt a végére elég monoton is lett.
    A craft rendszer szerintem nem volt egy rossz ötlet, csak marha kevés nyersanyagot lehet találni, ami jobbára azt okozta, hogy a játék közepén összeraktunk egy fegyvert, utána meg kb azzal rohangásztunk végig. A végére meg már bosszantott, hogy a 2 legfontosabb cuccnak (élet, töltény) már nem maradt hely, mert a fejlesztések és alkatrészek kiszorították a helyet, és nem volt a közelben egy nyamvadt asztal. Azon gondolkoztam a játék közben még, hogy a ruháknak esztétikai szemponton kívűl van valami értelme? mert a rig védelmét tudtuk erősíteni, de minden ruhánál ugyanaz maradt, habár oda voltak írva, hogy így elite, meg úgy tuti, de nagy változást nem érzékeltem.

    szörnyekben kicsit azt sajnáltam, hogy nem volt túl sok újítás. A babaszörnyet felváltotta egy öleb szörny annyi negatív extrával, hogy minden pontján tulajdonképpen ugyanúgy lehet sebezni. Míg arégi részekben a baba szörnyet leginkább a csápjainál lehetett, a testének többi részénél elég golyóálló volt. A teleport szörny is jóval egyszerűbb lett. Szóval szörnyek ugyanazok csak könnyebbek.

    pozitívumok (nekem leginkább a részletek tetszenek a játékokban) a hóviharban behavasodunk, fedett helyen felolvad a hó rajtunk. Ellenben valóban nem vagyunk eléggé véresek mint amilyennek kellene lennünk. Régi klasszikus fegyverek visszatérnek, és továbbra is az alap fegyverünk a legjobb barátunk, habár itt már más fegyverek néha fel tudják váltani a helyét

    összesítve nekem tetszik/tetszett a játék, csak a bosszantó dolgok eléggé rontják a hangulatot. Hiányoztak a Marker által okozott őrületek, pedig nem egy mellett elmegyünk, ha azt vesszük. egy kis hangulatos "Isaac, make us whole again" még jól jött volna. Legnagyobb negatívuma a játéknak sajnos akkor is az marad, hogy kevés a horror, és sok a lövöldözés
  • Myselor
    #1355
    am szerintem se lehet elveszíteni a kis robotokat,am nekem is időbetellt mire rájöttem mivan.de most hogy már tudom nagyon sok cuccot tud nekem hozni:)) hasznos.
  • Broafka
    #1354
    elveszíteni? nah azt hogy? én volt hogy az űrben, egy leszakadt hajtómű aljára pakoltam le fejjel lefelé :D és még mindig megvan
  • Broafka
    #1353
    én nekem az elején nem esett le hogy mi van :D úgyhogy össze-vissza letettem, aztán azért leesett a tantusz hogy valamiért ott van az a radar :D

    a kérdésre a válasz: talál! csak jóval kevesebbet. Amúgy egy vibráló hangot is lehet hallani, az is segít, hogy hova kell letenni
  • RatBaG #1352
    olvastam mindenfélét más helyeken, hogy máshol is talál csak kevesebbet, aztán persze valaki cáfolta is. meg hogy el is lehet veszíteni a botot...
  • BongoBácsi
    #1351
    Oda ahol jelez, nem hinném, hogy máshol talál akkor mi értelme lenne annak, hogy jelezzen ?
  • RatBaG #1350
    természetesen a classic.

    btw, ti a scavanger botot hol szoktátok letenni? én eddig csak a konkrét helyeken, ahol bejelez a radar. ha valahol leteszem a pusztában, akkor is talál valamennyi anyagot?
  • BongoBácsi
    #1349
    Jaj bocs Classicot akartam írni az a jobb szerintem.
  • BongoBácsi
    #1348
    Center. A kisrobotot érdemes pakolgatni le folyamat mert nagyon jó nyers anyag forrás, én most impossiblen tolom és nem tudom mi lenne velem nélküle mert itt már nekem kell gyártani a med packokat sokszor meg a lőszert.
  • Fpocok
    #1347
    És szerinted, szerintetek melyik a jobb?

    Amúgy nem rossz a játék. Most találtam meg a kis robotot.
  • RatBaG #1346
    gyakorlatilag a classicnál mindig minden fegyvernél ott lesz láthatóan a lézercélzó.
    a center meg csak egy sima célkereszt a monitor közepén, még ha legtöbbször úgyis néz ki, mint a classicnál. pl gépfegyvernél vettem észre eltérést.
  • gerey
    #1345
    A center-nél mindig középen, ugyanolyan "távolságban" van a célzó pötty, classic pedig olyan, mint az első részben volt, attól függően változik a távolság, hogy mire célzol.
  • Fpocok
    #1344
    Valaki elmondja mi a különbség a center és classic célzás között?
  • Pares
    #1343
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ahogy én az egészet kibogoztam, az úgy néz ki, hogy Tau Volantis régen Föld-szerű bolygó volt, óceánokkal, erdőkkel. A rajta élő intelligens faj kétéltű jellegű lehetett a kinézetükből ítélve. Aztán ahogy az emberek a Földön, ők is megtalálták a Markert. Elkezdték lemásolni, aztán elindult a convergence, tehát elkezdte magába gyűjteni az élőlényeket a marker és "kisugározta" a bolygó körüli űrbe, ahol egy "holdat" kezdett el építeni, valójában ez az az élőlény volt, amit a végén kinyírunk. Persze ez a folyamat nem egy nap alatt ment végbe. A túlélők, hogy megakadályozzák a convergence-t megépítették ezt a gépet, ami lefagyasztotta az egész bolygót és megállította a hold növekedését is. A kódex irányítja a gépet, azzal lehet kikapcsolni vagy bekapcsolni. Szóval a végére kiderül, hogy Tau Volantis nem a Marker anyabolygó, csak olyan mint a Föld. Az emberek meg azért nem találkoztak idegen élettel a galaxisban, mert minden eléggé fejlett űrutazó intelligens életnek a markerek vetettek véget. Meg is említik, hogy az ilyen kiteljesült convergence-ből alakult holdakból teli van a galaxis, és valamilyen telepatikus módon egyfajta hálózatot is alkotnak. Szóval a markerek gyakorlatilag megakadályozzák, hogy egy faj túlzottan elszaporodjon a galaxisban. Szó szerint egyetlen entitásban való egyesülés a végzete mindenkinek. Make us Whole.
  • Myselor
    #1342
    én már leszarom.ő kérdezte
  • Frank99
    #1341
    nem unod még, hogy ezen rugózol napok óta?????????? komolyan unalmas már sírásod.
  • Myselor
    #1340
    ez nem ezen múlik.senki nem volt képes egy mentést sem adni itt.csak értetlenkedtek,hülyének néztek.ez csak simán azt mutatja hogy ez a könyebb segíteni meg minek:) szomorú dolog egy kicsit
  • jarlaxxe
    #1339
    Pedig a warezosok összetarthatnának...
  • Myselor
    #1338
    jajj már aznap megoldottam,de most örültem volna hogyha a reloaded-el jólesz nekem is,amúgy meg ha az itteni segítségen múlik igen,még mindig ugyanott tartanék
  • Maxtreme
    #1337
    Én (is) befejeztem tegnap este.
    Sajna mint írtam is, nagyon látszott hogy a végére teljesen elfogyott a kreativitás, ettől függetlenül egynek elment.

    Kis segítség a virágboltosoknak. :)
    Nekem kölcsönadta ali barátunk a v2-es verziót, azzal minden rendben volt :))