1976
Dead Space 3
  • kirpill75
    #1656
    bocs nem sikerült
  • kirpill75
    #1655
    Ha valakit érdekel itt a végigjátszás :
    [spoiler[
    [/spoiler]

  • Broafka
    #1654
    nem akarok izélni, de basszus, olvasd már át újra, tudom mi történt... várt, hívta, nem jelentkezett, de utána nem lett volna egy logikus lépés keresni? ha már nincs veszély, nincs mitől tartani, egy próbát megér, nem?
  • Frank99
    #1653
    igaz
  • wedge31
    #1652
    Nem te vagy az egyetlen aki itt ebbe a hibába esett...
  • DarkSector
    #1651
    Ugye. :)
    Érdemes volt kipróbálni.
  • Frank99
    #1650
    hát, megkövetem magamat.. először lehúztam a játékot a graf miatt, de rá kellett jönnöm, hogy egész jó.... sőt...

    néha idegesítő, de úgy néz ki, hogy eddig kiemelkedik az idei mezőnyből. öregember nem rakéta, vánszorog mint a teknősbéka, de egyre jobban tetszik.
  • Myselor
    #1649
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    oh értem,Isaacben biztos voltam Carverben már nem annyira.mi lesz ez a story dlc?nekem nem mond semmit a dolog.de örülök hogy jön ilyen történet folytatásos dolog:)
  • TDC Geronimo
    #1648
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem hal meg se Isaac se Carver. Ugyanis jön a story DLC, aminek a története látható volt Originen egy kis ideig. Carver és Isaac játszható lesz benne és a játék története után fog játszódni közvetlenül
  • Pares
    #1647
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Isaac mondta neki, hogy ezt valószínűleg nem éli túl, mellesleg várt is rá, hívta, nem válaszolt. Gondolhatta, hogy valószínűleg tényleg nem élte túl azt, hogy a Nekromorf Hold belecsapódott a bolygóba. De lehet, hogy Isaac az űrben maradt, vagy kitudja. Ez a következő részben majd kiderül...
  • Myselor
    #1646
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    hát valahogy én is úgy érzem hogy carver már nem volt olyan szerencsés és tuti meghalt.hajót simán találhat amúgy meg carver maszkja vagy bármi más esélyesebb mint hogy meghal,akkor nem csinálták volna meg úgy hogy ugye hívja elliet a rádión.majd meglátjuk,de biztos érdekes lesz:)
  • Broafka
    #1645
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a,: megtalálja Carver hulláját, leveszi róla a maszkot, kimegy az űrbe, összefabrikál egy hajót, vagy talál egy siklót és happy van
    b,: meghal
  • Myselor
    #1644
    [spoiler]hát igazából csak szerintem,várt egy darabig hátha,és miután észleli hogy megszűnt a marker jele,akkor megy haza,csak megvárnád te is hogy sikerült e a dolog.meg isaac amúgyis mondta neki hogy nem fog hazamenni ne is várjon rá.am tényleg hülyeség kicsit xd viszont,kurvára kiváncsi leszek hogy mi fog történni isaacel ezután.:)[/spoiler
  • Broafka
    #1643
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem fura kicsit, hogy a csaj az űrhajóban vár míg mi elintézzük a nagy szörnyet, és amikor észreveszi hogy sikerült megoldanunk a dolgokat, akkor nem hogy megkeresne minket,hogy ugyan már, talán mégis életben vagyunk, inkább hazamegy? nők! :D
  • nyirog
    #1642
    jaaaa, értem, köszi :) nyomom is tovább
  • TDC Geronimo
    #1641
    Nem, mivel azt kellett először, a másikra nem is reagálna
  • TDC Geronimo
    #1640
    !44 Még szerencse :D
  • nyirog
    #1639
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    sziasztok, amikor a játék vége felé a machine-t kell kalibrálni akkor az kihatással van a végkifejlettre? én most hirtelen a bal oldali ábra alapján csináltam mert az valamiért ilyen kékesen vibrált nekem
  • Fpocok
    #1638
    Zavar, mert hülyének néznek. Szerencsére ennél én okosabb vagyok.
  • Pares
    #1637
    Kezét lábát lelövöd, és már halott is.
  • DarkSector
    #1636
    Hát nem hagyom ha egyszer így van.
  • TDC Geronimo
    #1635
    Mit zavar az téged, hogy ott van?
  • jarlaxxe
    #1634
    Hagyjuk már, hogy hagyjuk már...
  • Fpocok
    #1633
    Hagyjuk már ezt a nem kötelező dolgot. Nem kellett volna berakni... még is csak egy singleplayer játék.
  • Myselor
    #1632
    hmm.normalon tolod?:)am érdemes kicsit gyüjtögetni,farmolgatni a ládákat.save pontok után mindig nézz körül vedd fel a ládákbol a cuccokat szekrényekből majd kilépsz és vissza,párszor.és nem lesz gond:)
  • szabii98
    #1631
    az a gáz, hogy jönnek minden oldalról, és faszé se halnak meg :D majd kiokoskodok valamit
  • DarkSector
    #1630
    pontosan így van , amíg nem kötelező addig nem értem a sírás okát.
  • Myselor
    #1629
    volt bizony,nekem jópár.full voltam lőszerből és medic pack-bol is:) miért lenne vicc?am meg ne találjanak el a szörnyek:P és nem lesz gond
  • szabii98
    #1628
    nektek, amikor az űrhajón voltatok, amikor az áramot kell bekapcsolni, volt medic boxotok? nekem full nincs, és két szörny után meghalok :D ez vicc?
  • Myselor
    #1627
    am coop-ban itt is átlehet adni mindenfélét a barátunknak?csak mert valószínüleg úgy is lehet a dolgokat farmolni hogy mentést kiszeded.átadod a barátodnak az egész safe-t xd kilépsz mentést visszamásolod,belépsz hozzá.majd újra megvan minden és neki is:)
  • Hoz_Hun
    #1626
    De ez csak egy lehetőség. Nincs ezzel baj. Ha vaki akarja él vele, legtöbbünk úgy is végignyomja anélkül hogy hozzáérne.
  • Hoz_Hun
    #1625
    Lool, néztem rendesen. Haha.
  • Maxtreme
    #1624
    Pedig így van. Ha valamihez nincs elég nyersanyagod, felajánlja hogy "DLC"-ként töltsd le pénzért.
  • szabii98
    #1623
    nem csak kezdő :D
  • Solid Snake
    #1622
    Fan-e vatyol?
  • Fpocok
    #1621
    Azért... kicsit durva lett volna :D
  • szabii98
    #1620
    58 perc *
    58 óra végigjátszásnak is sok lenne :P
  • szabii98
    #1619
    mit gondoltok, 5,9% completehez sok az 58 óra barangolás?:)

    ne tessék leszólni, szép lassan haladok (normal módban), hogy aztán később végigvigyem gyorsan :D
  • Broafka
    #1618
    maradok az egérnél, vagy az igazi puskánál :P
  • SirArcheer
    #1617
    Ízlések és pofonok.
    Analóg karral is lehet pontosan célozni, csak gyakoroloni kell.