1976
Dead Space 3
  • Myselor
    #1256
    írtam privátot,megnézed??:)
  • Maxtreme
    #1255
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Miután kiszabadultam a tűzből (az alien összerakása után)
    Odaküld 650 rakátavetős fazont, ilyen bazi gyors, teleportálós izéket, stb.
  • Pares
    #1254
    Hol?
  • Maxtreme
    #1253
    igen, főleg a vége felé mikor már annyian vannak állandóan hátbab*sz valaki mikor épp hackeled azt a szart. (már vagy 6 hullámot kiirtottam, de ezek csak jönnek szüntelenül)
  • BongoBácsi
    #1252
    Miért ? Szerintem elég easyre sikerült.
  • Maxtreme
    #1251
    Komolyan mondom szívlapáttal verném szét annak a fejét aki kitalálta ezt az időre menő csomópont összekötős idiótaságot..
  • Pares
    #1250
    Benchnél rámész a safe-re, és az inventoryban amit kiválasztasz, azt T-vel eladhatod, de ugyan úgy mindent el tudsz adni, fegyver alkatrészeket, kiegészítőket, áramköröket, mind nyersanyagokért.
  • Pares
    #1249
    Ne picsogj már annyit, majdnem kétszer kijátszottam, és semmi fennakadást nem okozott.
  • Pares
    #1248
    És? Egyik játékban sem volt ördöngösség végigmenni normálon, nem volt hiány semmiből. Majd próbáld ki impossible nehézségen, vagy a Survival módot, minnyá' nem lesz olyan könnyű. Ott nagyon oda kell figyelni az alapanyag menedzselésre, mert ha nem vagy óvatos, nem gyűjtesz össze mindent, könnyen megesehet, hogy egy nagy csata előtt 3db lőszered meg 1 db small medpackod marad a fél életeddel... (igaz történet...)
  • wedge31
    #1247
    Awakened dlc és igen jön pc-re.
  • BongoBácsi
    #1246
    És az Awakening kijön PC-re ?
  • Jaka923
    #1245
    Ebben a topikban mindenképpen kötelező hozzá az eredeti játék.
  • AnarchoiD
    #1244
    amugy szemetseg ez a dlc huzas, kvazi megveszed ajatekot es a jatekbol kivagott reszekert perkalhatsz meg kulon ;) na "#$%$#" ezt az EA -nak
  • AnarchoiD
    #1243
    Eppenhogy igy lehet bitangol farmolni, nekem mar minden fullra van ;) pedig meg csak 60% -korul jarok

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Mondjuk a scavanger dlc -kre kivancsi leszek
  • Cumshot
    #1242
    Nemtom mirol beszelsz. Amugy peldat is irtam a kiszamithatosagra, abbol ki lehet kalkulalni, hogy milyen is lehet a kiszamithatatlansag.
  • 0Diaz0
    #1241
    Sziasztok srácok! Érdeklődnék,hogy ebben a játékban a CO:OP-hoz kötelező az eredeti játék,vagy lehet tört játékkal is játszani így?
  • wedge31
    #1240
    Hát ott nem is lehetett ilyen tápos fegyókat összerakni viszonylag hamar, mondjuk ez is opcionális.
  • Fpocok
    #1239
    Pontosan erre céloztam.
  • DarkSector
    #1238
    Alapanyag.
  • grebber
    #1237
    Dead Space 2 normálon sokkal nehezebb volt mint ez!
  • wedge31
    #1236
    Én eladtam mindig mindent, hp-böl is csak 3-4 volt nálam.
  • Fpocok
    #1235
    Ja még valami: Én imádtam a mentési rendszert a kettőben, habár egy picivel több volt, mint a kelleténél.
    Erre most ha jól látom, akkor autosave van... chapterekre osztva.... egy farmolós játékban...

  • Seth
    #1234
    Aham. Nem is figyeltem, pedig csurig volt a széfem is töltőkkel. Játék végére ha jól számoltam 13 sornyi medium csomag volt benne :D
  • wedge31
    #1233
    Alapanyagért.
  • Seth
    #1232
    El lehet egyáltalán adni a cuccokat? Nincs a játékban pénz
  • wedge31
    #1231
    Most akkor könnyü neked vagy nehéz a normál?
  • DarkSector
    #1230
    Nem azért van ennyi hogy elhasználd hanem hogy eladhatod és abból vásárolhatsz.
  • DarkSector
    #1229
    jaja.
  • Fpocok
    #1228
    Mivel látom, hogy rám írtad, amit írtál, hadd reagáljak. A második részben, normálon... mint már írtam, jól be volt lőve a nehézség (normálra). Ez a kép viszont totál abszurd... így is egy csomót kellett hpznom eddig a pontig... Ha az előző részhez viszonyítom, akkor elég gáz:
    Természetesen ettől nem lesz nagyon szar a játék, csak megjegyeztem.
  • Pares
    #1227
    Ugye? Nekem is marhára bejön.
  • Pares
    #1226
    Meg érted, 10 perc játék után normal fokozatot szarozza, értelmes az ilyen? Különben Survival módban:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Azon a részen, amikor lemész a pincébe hogy megszereld a ruhádat vagy kicseréld, és ott kajál az a sok vékony emberszerűség, ott érdemesebb leguggolva csendben elmenni mellettük, mivel azok vakok, és Survivalban azért ha rájuk támadsz, 5 másodpercnél tovább nem éled túl azt a tömeget, ami rádindul.


    Na ilyen se volt az előző részekben, ez speciel nekem nagyon bejött, lehetett volna több ilyen is mondjuk.
  • DarkSector
    #1225
    Hát bocs de furán fogod fel a dolgokat sok ember jogait megsértve.
    Mi ezen olyan vicces?
    Ne magadat számold.

    Valaki maga akarja felfedezni a játékot. Nem kell hogy megértsd csak fogadd el.

    Spoiler tagokat nem azért rakták be hogy töltelék legyen.
  • wedge31
    #1224
    Ne törödj velük én most ugrottam neki a survival modnak és kibaszott jó lett.
  • Ry0K3N
    #1223
    Ezt pont TE kérdezed? xD
    Hát eredetileg biztos nem arra való az SG hogy pár kép miatti abszurd spoilerrinyával legyen tele. Azok a képek teljesen rendben vannak.
  • Fpocok
    #1222
    Hát nem tudom. Nekem a második rész normalon visszahozta a régi RE érzést... 1-2 db hp cuccom volt...
    Amúgy azért normalon megyek, mert szeretném kipróbálni a kraftolást és ugye magasabbon kevesebb cuccot dobnak.
  • DarkSector
    #1221
    A logikus leszólások rendben.
    Mert oké a 2.részben is nem 5 hanem 7 ellen jött egyszerre, de ettől még nem cod féle mész-lősz játék.
    Van lövöldözés de korántsem egy bármilyen fps viszonylatban.
    Nem csak cod, az összes nyomorult fps erről szól.
  • Myselor
    #1220
    áh,haggyad,olyan szinten leszolják a játékot hogy az már nevetséges,mindenkinek az fáj hogy nem egyből az űrhajón vagy stb,a storyból kiindulva jönnek a katonák meg ugye egy lakott bolygón mi a faszok legyenek ugye,na mindegy.és hogy többet kell lőni mert akciósabb,de amúgy minden ugyanúgy megvan benne mint a többi részben,csak itt több és változatosabb a helyszín egy kicsivel.ettől codos lett meg csalódás.ez azért elég szánalmas lehúzás.mintha nem lennének meg benne ugyanazok ami eddig.pedig dehogynem,csak még többis ,és 10 perc után döntik el hogy fúú ez bizony szar xd vicc
  • DarkSector
    #1219
    Mármint a közösséggel szemben.
    Az SG nem egy tiltsuk ki a segítséget kérőket hanem pont fordítva.
    Elfelejted mire van eredetileg az SG.
  • DarkSector
    #1218
    2x annyi, de ettől nem lesz valami horror-osabb.
    2x annyi ellen jön de ugyanúgy megvnannak a feladványos részek.

    Vagyis nem igaz hogy buta akciójáték.
    Több ellenfél van, de ennyi, ezért mondom hogy az első rész túl van reagálva.

    Az első részben még a feladványok alatt is jöttek ellenfelek!!!!!!!
  • Shep
    #1217
    Nem érted a lényeget legalább 2x annyi a lövölde.