1976
Dead Space 3
  • Hoz_Hun
    #1616
    Hogyne lehetne. Simán lehet célozni.
  • Broafka
    #1615
    hát tőlem távol áll a konzolos lövöldözős játék, szerintem ott nem lehet célozni, nem is értem, hogy konzolra minek jönnek ki lövöldözős játékok
  • Hoz_Hun
    #1614
    Én Xboxon vagyok, de a kérdés irreleváns, a többi porthoz képest nincs változás.
    A DS2-hőz hasonlít jobban. A para tovább csökkent, sok a nyílt tér, erős fegyverek. A gusztustalan, darabolás viszont a régi. Szó szerint gázolunk a testrészekben. Ha tetszett a DS2 akkor szerintem ez is fog.
    Irányítása nem változott. Bejött a guggolás funkció, a mentési rendszer máshogy van mint az elődeinél és a fegyver fejlesztés is külömbözik. Továbbá van benne co-op.
  • SirArcheer
    #1613
    Irányításra mindenképp! :P
    De akkor mindenkitől kérdezem, hogy mennyire tetszik?
  • Myselor
    #1612
    miért xbox360on más a játék vagy mi?:D
  • SirArcheer
    #1611
    Azoktól kérdeném akik Xbox360-on játszanak hogy mennyire tetszik a játék?
    Olyan para-horror mint az eddigiek, vagy most a nyílt tér miatt más?
  • Hoz_Hun
    #1610
    Ja, viszont tegnap összeraktam a kedvenc fegyómat a Rippert. Elit pisztoly alapba tettem bele. A felső része veszett erős pisztoly sztázissal, alatta ripper forgó pengével. 8 db upgrade circuits-al. Nagyon ütős! Jön a roham, beállok vele a sarokba éééés...."double kill... triple kill... multi kill... ultra kill... m-m-m-monster kill... rampage... UNSTOPPABLE... WICKED SICK...... GODLIKE!!"
  • Broafka
    #1609
    amúgy volt szó arról hogy van(nak) ilyen végtelen nyersanyag forrású hely(ek). Hát én kapásból 3-at tudok, de a fene se fog ezzel szarakodni
  • DarkSector
    #1608
    Mondjuk az tény hogy van egy olyan oldala hogy aki nem akar ilyenekkel baszakodni egy Survival Horror-ban legyen már default beállítás vagy pár alap felszedhető fegyver ne kelljen feltétlen bügykölgetni mert egy idő után a történetvezetés kárárra mehet.

    Vagyis ezért nem lehet pl egy RPG Survival Horror, mert ha nagyon elmennek egy bizonyos irányba akkor megölhetik az alap játkmenetet.
  • Hoz_Hun
    #1607
    Hát ez elég tré értékelés videó volt és marhára nem értek vele egyet. A craftolás elsőre valóban gáz, de ha a játék közepére nem tudda átlátni és használni, az szerintem nem a játék hibája. Szerintem ötletes. A mikró tranzakció miért idegesíti. Nincs az arcunkba tolva és nem kötelez rá a játék. Nem kell élni a lehetőséggel aztán kész. Más megjegyzésére nem is reagálok, mert végig csak a szubjektív ítéletét mondta "jaj, jaj, ez már nem az ami volt, balh, bla,h blah,...".

    Amúgy a DS3 nálam a DS2-t nem veri, de az DS1-et igen. Legalább is eddig.
  • Hoz_Hun
    #1606
    Amit viszont most tudtam meg azaz, hogy egyedül a Scavenger Bot képes Ration Seals-t gyűjtögetni. Azzal a Benchpad-nál lehet resource pack DLC-ket venni, azaz nem kerül pénzbe csak abba, amit a robotka összefarmolt neked. Haha, királyság.
  • Hoz_Hun
    #1605
    Na megnéztem youtube-on nem nagy eresztés. Nem is annyira vicces. Pénzt nem ér meg semmiképp.
  • DarkSector
    #1604
    Igen, ezt kérdezte elvileg, de ez nem baj.
  • Broafka
    #1603
    hát sajnos nagyon nem emlékszem már a 2. részre, de akkor kár hogy kigyógyult belőle :)
  • Prof William
    #1602
    Ne pofázzon! Gyűjtögessen! :)

    Azért nem volt már szinte semmilyen őrület sem a 3-ban mert abból Isaac a 2-végén kigyógyult. Ha nem így tett volna akkor a 3-ik részre már teljesen begolyózott volna, az alapján amit a 2-ben mondtak.

    Erre utal a 2-végén a Ellie -What? -ja. Remek utalás rá hogy az 1- és a 2 őrülete véget ért.

    Ez az 1-2 villanás csak Isaac "adományának" volt köszönhető + ott ahol azért tényleg extrém mértékű volt a Necromorf szignál mint pl a nagydögben.

  • Broafka
    #1601
    de én egy lebegő roncsdarabra raktam rá, amin még ha vannak is járatok, alig ha tudott az űr elkerülésével visszamászni. De persze ezek elméleti dolgok, nyílván egy játékról beszélünk, szóval biztos nem fizikailag fog végig menni az egész játékon, ha lejár az ideje, akkor vissza"teleportál" az asztalhoz
  • Pares
    #1600
  • Hoz_Hun
    #1599
    Valaki kipróbálta a kisrobot személyiség DLC-jét? A leírásban az van hogy pofázni kezd ha leteszed.
  • Hoz_Hun
    #1598
    Hát igen. Ez a része nincs kidolgozva, de logikusan én így tudom elképzelni. Robotjáratokkal.
  • Hoz_Hun
    #1597
    Tegnap meg is volt a nagy esemény! :D
    Utánna széttapostam a hulláját és a darabjait ledobáltam a szikláról. Nehogy már vissza nekrózzon az életbe, hisz ebben a játékban ez nem ritkaság. :)
    Mostmár csak a csajt kell kiengesztelni valahogy. Bár nem tudom mit háborog, teljesen jogos volt. Viszont Carver jó arc, kezdem megkedvelni. Kiváncsi leszek majd a co-opra nagyon.
  • Seth
    #1596
    Én figyeltem egy darabig a kis robotot. Ha kinyitod az ajtót simán átmegy a másik szobába, nem csak ott köröz ahol lerakod. DE. Egy idő után átment a falon és nyoma veszett :D . Persze megjelent a munkapadnál mikor lejárt az ideje,amit a menüben lehet megnézni az utolsó fülön.
  • Hoz_Hun
    #1595
    Szerintem minden hajón épületen van robotjárat és azon közlekedik a gyűjtőrobot. Szerintem.
  • Fpocok
    #1594
    Ez az Ellie [spoiler]mekkora egy ribanc. Két faszra játszik és még ő van felháborodva és nem érti, amikor a pasija kiakad.
  • Broafka
    #1593
    de attól még hogy az inventoryt menti, még nem lesz... megcsinálva a mellék küldi (%-ot is ront akkor)
  • Pares
    #1592
    Én úgy vettem észre, hogy van az Inventory Saving, és van a Progress Saving. Előző esetben csak az inventorydat menti el, azt, hogy hol fejezted be (mármint a helyszínt és a küldetéseket) azt nem, az utóbbi esetben mindent elment. De hát mellékküldetések elején és végén is ment, továbbá minden főküldetés kezdete előtt és után is, valamint egyéb csomópontokon a térképen.

    Nekem egyébként egyszer esett meg, hogy egy korábbi chaptert kellett betöltenem, mert elfogyott a lőszerem, és pont az a pókos rész jött. 13db lőszerrel a tárban... Survival módban.
  • Pares
    #1591
    Nicole ügye már a második végén lezárult, fura lett volna, ha a marker kinyírása után is vele álmodott volna.
  • Broafka
    #1590
    no problem, igen, őt nem is kellett volna belekeverni :) De milyen jók voltak már az 1-ben is a Nicole-os részek (gyerekek, amúgy nekem a kettő totál kimaradt, mármint játszottam vele, de semmire nem emlékszem, egy kettő jelenetre, meg helyszínre, meg hogy "fizikailag" néha végig kísér minket a csaj, de amúgy semmire, újra végig kéne játszanom)
  • wedge31
    #1589
    Sorry, kevertem nicole-al.
  • Broafka
    #1588
    ööö, most nem azért, de nem Ellynek hívják a csajt akivel loholunk ebben az egész részben? és akibe még mindig szerelmes?
  • Broafka
    #1587
    mert ha bemész egy mellékküldetésre (és van pár ami elég hosszú is) és mondjuk kifele jövet kilépsz vagy mit tudom én mit csinálsz, akkor kezdheted előről az utolsó STORY szerinti mentéssel, és akkor megint kezdhetsz bele a mellékküldetésbe, és ez tényleg bosszantó tud lenni, ezért lenne értelme külön a "coninoue from last save" és a "continoue story" választások között
  • wedge31
    #1586
    Ellytöl már elköszönt isaac a második részben, dramaturgiai hiba lenne öt ilyen formában még visszahozni.
  • Broafka
    #1585
    de a földalatti bunkerek az első (inkább a második) rész kliséin alapszik. Új meglepetést nem hozott. Igazából olyanok lettek volna jók mondom, hogy ilyen kamerába őrjöngő átváltozó Elly fej, ezzel a narancssárgás demencia képernyővel. Azok adták volna a hangulatot, nem is értem miért tűntek azok el, csak egyszer volt ilyen jelenet, de az is csak pár villódzás
  • Pares
    #1584
    A continue from last save-et kell használni, mert a continue story az akár több chapterrel korrábbi mentést is visszatölthet, a sztori alakulásától függően. Nekem a mentéssel két végigjátszás során semmi bajom nem volt, mindig onnan folytattam, ahol befejeztem, nem tudom egyeseknek ez miért nem sikerül...
  • Pares
    #1583
    Látom megint megy a szőrszálhasogatás ezerrel...
  • Pares
    #1582
    Ezt úgy írod, mintha én nem játszottam volna mind a három részével. Szerintem a 3-as részben is voltak bőven horroros részek, főleg az elején, de a máodik felében is, amikor az elhagyatott föld alatti bunkerekben mentünk, vagy a legvége, az pokolian nézett ki szerintem. Nyilván a felszínen játszódó részek nem voltak horrorisztikusak, azoknak más volt a hangulatuk...
  • Broafka
    #1581
    az amúgyis érdekesebb hogy jut vissza az asztalokhoz :P én az űrben raktam le egy lebegő "karton"lapra. sőt, még leszállni se tudtam rá, mert nem engedte, de a cél az meg volt, és a szerencsétlent nem rá rakta, hanem kicsit elé, szóval ott lebegett előtte, és nem tudott merre menni :D de az én robotaim egy hősök! Először is kínok kínjával rávergődött a lebegő roncsra, összeszedte a nyersanyagot, majd azon filózott hogy a szarba jussun vissza a közeli hajóra, mikor meglátott engem aki útban volt havas bolygónkra, így kétségbeesett kapálózással, de minden bizonyára utánam vetette magát, és félelmet nem ismerve átrepült az aknamezőn és (bár nem égett el) épségben földet ért, és pont azt az asztalt találta meg ahol én álltam! :)
  • BongoBácsi
    #1580
    Continue from last save-t kell nyomni nem continue storyt.
  • BongoBácsi
    #1579
    A másik meg hol tolja a pofádba a mikrotranzakciós izét én két végigjátszás után tudtam meg, hogy egyátalán van ilyen a játékban arról meg még mindig fogalmam sincs, hogy hol lehet ezt előhozni.
  • BongoBácsi
    #1578
    Végignéztem a videót és láttam, hogy egy lassítást nem dobott rájuk meg nem lőtte ki a végtagjaikat úgy tényleg elég agyfasz lehet rohangálni előlük.
  • JackSparrow88
    #1577
    De tudok viszont azelőtt nem 20 percenként mentett ez biztos. Ráadásul emlékezetem szerint el is mentem egyszer addig amíg kiírta h mentett de sajnos ugyanúgy onnan kezdte. Mind1 még egyszer megpróbálom, elmegyek addig míg nem ki nem írja hogy mentett aztán meglátjuk...