1976
Dead Space 3
  • Shep
    #1296
    Persze, de attól még rohadtul idegesítő, na az ilyen szarságok miatt nem jó ez a rész, túlságosan akció orientált.
  • Seth
    #1295
    Lecsonkítod és utána belassítod őket. Bőven van időd
  • Shep
    #1294
    Elmehet oda ahova gondolom aki kitalálta, hogy egy 3x5-ös szobában hackeljek két regenerálódóval összezárva.
  • wedge31
    #1293
    A marker csak örületet tud okozni. Magára a markerre van ráirva a nekromorf virus dns kódja ettöl lesznek a halotakból nekromorfok.
  • Broafka
    #1292
    milyen nagy eltérés?
  • Reich
    #1291
    marker
  • Reich
    #1290
    A marekr hogyan tud necromorfokat csinálni?
  • joceruza
    #1289
    Köszi!
  • jarlaxxe
    #1288
    Az, de a második részben csak a hardcore mode végigjátszása után kaptad meg itt meg a classicon már a tied lehet...
  • DarkSector
    #1287
    Nem tudom ha nem irtad volna le mint spoiler később tudtam volna meg gondolom.
  • Seth
    #1286
    Játék legeslegelején,még a szobában van egy Log, abban írják éppen, hogy kapott egy műszemet,illetve hogy nem volt jobbra pénzük, így a színe nem tökéletesen egyezik az eredetivel :)
  • joceruza
    #1285
    Bocsánat! "megmondaná"
  • joceruza
    #1284
    Aki nagyon tud angolul az megmindaná hogy lett új szeme Ellie-nek?
  • Maxtreme
    #1283
    ez de beteg :D
  • wedge31
    #1282


    ennél jobb fegyó nincs...
  • gabo91
    #1281
    Kicsit alakítottam:
    Frame lecserélve Compact elita frame-ra. (bár nem tudom mit számít)
    upper tool tip: planet cracker ip-re cserélve.
    illetve a lower toolra is betettem a plasma core-t.
  • DarkSector
    #1280
    Ez igaz nekem is feltűnt.
  • BongoBácsi
    #1279
    Ezt már akartam írni én is.
  • Maxtreme
    #1278
    1 nagy pozitívumot viszont megemlítenék a játékkal kapcs.
    Hogy nem kell mindenhez külön lőszer.
    Így nem kell a kelléktárat 25 féle ammoval telenyomni.

    Mondjuk azt is el tudnám viselni ha min 3 fegyver lehetne nálunk, de ez már az én bajom :)
  • wedge31
    #1277
    Én a plasma cutternél a lower toolhoz is plasma core-t tettem igy duplán lehet löni vele meg ugye ennek az elite változata alapból erősebb.
  • gabo91
    #1276
    Kedvencem:

    gyakorlatilag 2 in 1 :D gépfegyver része baromi gyors és ha célbatalálsz akkor erős is, most hogy megtámogattam stasis coatingal valami eszméletlen. másodlagos meg ugye sörétes, ami ha közel jönnek irtó hatékony.


    Illetve a szokásos kátter:


    nála kis hiányérzetem van még... erős meg minden, de valami még hiányzik róla.
    Mielőtt leszólnátok, lábakat kezeket szaggatja, illetve szépen lassítja is őket. javaslatokat szívesen fogadok

    (sorry a tré képminőségért sajna itt nincs print screen :)
  • wedge31
    #1275
    Na ezt akkor majd kiprobálom.
  • DarkSector
    #1274
    én.
  • Pares
    #1273
    Hammond's Seeker Rifle 4db +3 Damage +3 Rate of Fire-val verhetetlen. Olyan gyorsan lő, amilyen gyorsan az egérgombot nyomkodni tudod, pontos, és egy lövésre lelövi a necrok 95%-át. Persze csak a játék végére lehet összeszerelni, de über op fegyver.
  • Myselor
    #1272
    bár hülye vagyok,sose fogok erre választ kapni :|
  • Myselor
    #1271
    1 kérdés,kinek van reloaded verziója?
  • wedge31
    #1270
    Az ilyen egykezes fegyók nagyon jók, viszont amit eddig kétkezest craftoltam azok hiába sebeztek jól mind nagyon lassúak voltak, persze ha területre ható sebzése van akkor talán belefér még az is.
  • DarkSector
    #1269
    Lehet ez a nagy eltérés a warez miatt van, a Serious Sam-ben is a warezban volt egy halhatatlan skorpió.
  • Maxtreme
    #1268
    Bocs a gépfegyver linkjét elbaxtam:
    Ez a második:

  • Myselor
    #1267
    hát én nekem ez a pók boss még mindig nem hal meg.és egész sok embernek nem megy,ha érdekel valakit megmutatom hogy nem én vagyok a hülye:) de nem tudom hogy lehetne fixálni,frusztráló
  • Maxtreme
    #1266
    craftoltam 1 compact elite rivet gun nevű fegyvert, Na ecsém ez odabax :D (pisztoly szerűség, de nagyon gyorsan lehet vele lőni és krva hatékony)



    Remek párost alkot ezzel: (ez meg gépfegyver, szintén nagyon erős)


  • TDC Geronimo
    #1265
    l2p. Prológ meg chapter 1 olyan csak. Utána fasza
  • Broafka
    #1264
    az összekötős szerintem nem nehéz, amúgy előbb utóbb abbahagyják a rohamot, végtelen ellenfél nálam nem volt (talán egyszer azoknál az etióp menekült szörnyektől, de ott nem kellett összekötni semmit)
    a teleportálós meg azért nem olyan nehéz, mert középre kell célozni, elég kis távolságokat ugranak, jön feléd, közben kicsit jobbra, kicsit balra. Én megszereztem azt a shipwreck repair vagy mi a tököm kézi nyílpuskát, és azzal lőttem őket. Sok nyersanyagba kerül de szerintem egészen megéri
  • Broafka
    #1263
    engem ezek a tolató seggek idegesítenek baromira. Meg amúgy néha elég uncsi ez a temérdek ellenfél :S
    most new game+ -on játszom hardon, lesz ott valami... extra? vagy újabb cucc, mert ha nem akkor nem biztos hogy végig játszom még1X, valaki?
  • DarkSector
    #1262
    Ezért a sok munició meg életcsomag mert amig probálkozol meg ezeken a részeken netán "bánázol" legeyen cuccod, keményebb fokozaton már tudod kb mit kell csinálni ott gázosabb lesz mert kevesebb cuccod lesz.
  • Pares
    #1261
    Egy kettőt kivéve az összes puzzle időre megy, ami meg nem, az alatt meg általában az ellenfelek idegesítenek.
  • Pares
    #1260
    Teleportálós izék? Chapter 15-ről van szó? Ott hol van már ilyen? :D

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ott a sok doboz között egymást is kinyírják a necrok meg a katonák, rakétásból sincs ott annyi...
  • Maxtreme
    #1259
    Van, de még mennyi.
    A fejlesztőknél krvára elfogyott a vége felé a kreativitás. Egymás után már a harmadikba botlok bele.

    Ráadásul eddig ugye azt mondtam hogy ez a játék tiszta Lost Dead Planet. Így a vége felé inkább hasonlít a Serious Sam Space-hez.

    Szóval nem tudom. Nekem ez a valami egyre jobban nem jön be.
    Pedig aztán nálam az első és a második rész is etalonnak számít.
  • Frank99
    #1258
    ilyen is van?

    tovább se megyek.
  • Maxtreme
    #1257
    ..és válaszoltam is :)