1976
Dead Space 3
  • wedge31
    #1576
    Nem tudnál egyszer 20percnél többet is játszani egyfolytában azon a részen?
    Mást nem lehet erre tanácsolni az autosave ilyen rendszer.
  • JackSparrow88
    #1575
    Nem arra az már mind1 most már h milyen mentési rendszer van benne, hanem hogy miért nem ment miközben elmegyek egy jó darabig vagy 20 percet biztos. Egyetlen egyszer sem láttam a képernyőn h mentett volna és ha kiléptem akkor mindig a metró várós résztől kezdi ezt nem értem miért csak ott menti el utána meg nem
  • Fpocok
    #1574
    Hatalmas hiba volt lecserélni a 2. rész mentési rendszerét. Hatalmas öngól.
  • wedge31
    #1573
    Milyen problémára? autosave-t nem fogják kicserélni más mentési rendszere az halálbiztos.
  • JackSparrow88
    #1572
    "Ez oké de ha eddig mentett normálisan akkor most miért nem? Mondom vagy majdnem félórát mentem mire kiírta h mentett(ez volt tegnap)de persze mikor ma beléptem megint a metró várós részt dobta be, nem értem miért nem volt jó az előző részekben használt mentési rendszer.."

    Igen erre a problémára nem kaptam még választ tegnap óta, mit lehet csinálni neki mert így nem tudok haladni a játékkal amíg nincs rá megoldás, köszi.
  • Fpocok
    #1571
    Há csak az, hogy megkérdezi, hogy hogy működik... csak a szobában szedi össze meg ilyenek... De ez tök mindegy.
  • joceruza
    #1570
    Akkor nézd meg újra a videót! Nagyon jól tudja,azért is rühelli őket mert ilyenkor csak menekülni kell.
  • wedge31
    #1569
    A másolt markerek származását se tudta hová tenni pedig ha olyan nagy barátja a frencsájznak tudnia kellene.
  • BongoBácsi
    #1568
    Jó bocs rosszul írtam, letudja tenni csak azt nem tudja hova kell. De például ami ebben a videótesztben nem tetszett, hogy azt állítja játszott a sorozat korábbi tagjaival meg találkozott a regenerálódós szörnyekkel közben mégse tudja mit kezdjen velük.
  • jarlaxxe
    #1567
    Nekem az a bajom az ö tesztjeikkel, hogy túl szubjektivek.
    Pl, itt is azzal kezdte, hogy milyen szép a graf talán még szebb mint a második résszé...akinek van szeme az látja, hogy ez nem így van, na innentöl már érdektelen az egész okosság.
  • DarkSector
    #1566
    Hát mindegy mit hiányol, nem lényeges, mert le tudta tenni, vagyis mondtam hogy azzal nem volt baja.

    Amúgy először én azt hitem hogy az a robot egy újabb fegyver.
  • wedge31
    #1565
    Ahogy elnézem van rajta fogó lehet,hogy lézervágója is van...
    De most tényleg ilyen komoly müszaki leirást hiányol az emberke? szerintem logikus, hogy müködik egy ilyen kis robot.
  • DarkSector
    #1564
    Ja értem akkor a falból kiszedi a vasajtót is?
  • wedge31
    #1563
    Fém detektor van benne ma már olyanok vannak amik ki tudják válogatni a különbözö tartalmú ásványokat.
    A jövöben ennél csak jobb lehet a helyzet.
  • DarkSector
    #1562
    De nem mondott ettől még hülyeséget...
  • Fpocok
    #1561
    Vannak bizonyos helyek, ahol ha lerakod és ott hagyod a robotot, akkor x ideig ellesz, aztán visszamegy a benchez, vissza magával y mennyiségű, random mennyiségű nyersanyagot. Ha nem ott rakod le, hanem máshol, akkor ennél kisebb mennyiségű cuccot fog visszahozni. Ennyit kell tudni, ez nem rocket-science.
  • DarkSector
    #1560
    hát honnan tudod el tudod magyarázni, hogy szedi össze a cuccokat?
    persze ez játék, de hogy szedi össze és honnan tudja hogy mi a szemét? és mi az amit fel kell szednie?
    mondjuk ez nem fontos a játékban de nem mondott valótlant, télleg nem tudni.
  • DarkSector
    #1559
    Jah. Én odafigyeltem mit mondott.
  • Fpocok
    #1558
    Arra gondolt, hogy nem értette, hogy működik a mechanikája, amikor azt írta, nem tudja lerakni. Szerintem teljesen egyértelmű, hogy működik a robot.
  • wedge31
    #1557
    Miért értet egyáltalán valamit...
  • DarkSector
    #1556
    Egy szóval nem mondott ilyet...szerintem a vidiben lerakta.
    Mást mondott.
    Nem figyelted? Amit nem értett?
  • BongoBácsi
    #1555
    A videóban az arc.
  • DarkSector
    #1554
    Ki nem tudja letenni?
  • Broafka
    #1553
    hidd el, érezni lehet a különbséget horror és akció között, nem a beedződésről van szó. Én az első és második résznél is egyaránt végig éreztem a horror hangulatot, beedzőttem, de éreztem a horrort. A kettőnél mondjuk elég hullámzó volt, elején éreztem, aztán megint semmi nem volt, a közepén megint bejött (főleg az óvodánál, az jó rész volt) aztán az is elakciózódott.
    Nem véletlenül mondjuk itt sokan, hogy itt az elején volt jó a hangulat amíg a bolygóra nem kerültünk. És itt is meg lehetett volna oldani a horrort alapból végig lehetett volna este, vagy szürkület, több ijesztgetős rész (megjelenő majd eltűnő nekrók, pár életben maradt ember akiket a szemünk látára kapnak szét, másznak beléjük a nekrók vagy nem tudom). Nekem még pár lidérces képzelgés is hiányzott, stb...
  • Pares
    #1552
    Három részen keresztül művészet lett volna fenntartani az egyébként újdonság erejével is ható horror hangulatot, ami az első részt uralta. Az első rész végére azért már beedződhettünk, szerintem ezért is érződik úgy, hogy nem elég horrorisztikus, na meg hogy nem maradtunk az űrhajón.
  • BongoBácsi
    #1551
    Első végigjátszásnál én is vártam már a végét de most második alkalommal meg nagyon élveztem. Amúgy több szörny van coopban szóval nem tudom miről beszél ez az otherworldös arc.
  • BongoBácsi
    #1550
    Azt is kiakarom vinni de előbb classic.
  • BongoBácsi
    #1549
    Na jolvan aki annyira bal**** , hogy a robotot se tudja letenni szerintem inkább ne ossza ezt a játkot.
  • wedge31
    #1548
    Survivalt ajánlom ha szeretsz "szenvedni"
  • Broafka
    #1547
    hát embere válogatja, nálam 6-7, szerintem nagyon kevés a horror, sok a lövöldözés, végére unalmas, monoton, vagy inkább a közepére. Igen a köteles amúgy jó ötlet volt, de elég sok minden van ami tényleg tök ugyanaz, és nagyon érződik benne a pénz szaga, jobban mondva az ami meg volt nekik szabva.
  • BongoBácsi
    #1546
    Sikerült kivinnem másodjára is impossiblen és a véleményen a játékról még jobban a pozitív irányba billant. Kiba nagy lett ez a játék ! A lövöldözős részek pedig igenis kellettek a gamebe, nagyon élveztem a végén még a köteles részeket. 9/10 a game.
  • Broafka
    #1545
    a nagyrészével egyet értek, de (tudom, hogy PS és ott nehezebb a célzás) de ez a csávó milyen iszonyat szerencsétlenül játszik!!! Már kapásból a szar célzási dolog miatt se választanám a leglassabb fegyvert az egész játékban... ráadásul ahogy láttam neki se igazán esett le a robotoknak a használati mechanizmusa. De amúgy azt kell hogy mondjam, hogy nem bánom hogy warezosan van meg, mert tényleg a francnak se hiányzik a coop, ráadásul amint látom, még idegesítőbb dolgok is vannak az eredetiben... és nem utolsó sorban (heh..ehh) ez a ruha dolog (de már tényleg röhögök) az ég világon semmi értelme nincs! egyszerűen csak esztétikai kérdés az egész
  • Fpocok
    #1544
    [off]FRAPS egy nagy rakás szar. Mondjuk ettől függetlenül ez ilyen... hosszú videó, nagy méret. Kisebb méretet csak úgy érhetsz el, ha nagyon csúnyán veszed fel. Vagyél nagyobb vinyót.
  • joceruza
    #1543
    Hy!
    Lehet hogy nem ez a legmegfelelőbb topik (bár volt fizika,űrtan és egy kis biosz is),de biztos sokan használjátok a Fraps-ot. Hogyan kell beállítani úgy hogy mondjuk egy 25 perces videó miatt ne teljen be egy terrás vinyó?
    Felvettem az első 8 percet és 9,6 Gb lett. A következőnél levettem 30 fps-re és "half-size"-re,de így is több mint 3 Gb. Ez így jó?

    (Ha valaki válaszol,tegye meg legyen szíves privibe hogy ne szemeteljük tele a topikot.Nagyon köszönöm előre is!)
  • Csokis
    #1542
  • DarkSector
    #1541
    Ő is azt mondta hogy ha nem is szebb LEGALÁBB olyan szép, amivel egyetértek, és erre rádob még a változatosság a sok nyilt terület, a havas bolyó stb.
  • DarkSector
    #1540
    Nem azért szép mert világos, hanem mert szép.
  • Fpocok
    #1539
    Ja tényleg... ha ráklikkolok, ott indul a videó. Akkor nem szóltam.
    Szerintem ugyanúgy néz ki, mint a második.
  • Pares
    #1538
    A lényeget emelte ki, hogy a faszi szerint szebb a grafika, részletesebb, mert nem annyira sötét. Hát nem tudom. Szerintem az első két rész közt volt nagy ugrás, a második és utolsó közt nem akkora a különbség, de tény hogy szép.
  • wedge31
    #1537
    A dead space lore-ról göze sincs de állitólag az egyik kedvenc sorozata...