1976
Dead Space 3
  • Hoz_Hun
    #1416
    "Rip core" ahh, szuper, utánanézek! THX!!
  • wedge31
    #1415
    Ha alá teszel egy force gunt jó az.
    Én meg akárhány fegyót szerelek össze mindig azt veszem észre, hogy a jó öreg plasma cutterel lövöldözök...
  • Fpocok
    #1414
    Nekem a soti nagyon bejön. :D
  • JethroHUN
    #1413
    Shotgunt, nem érdemes elsődleges fegyónak használni. Túl lassú. Csinálj egy automata rivet chaingunt-t 100as tár, és elég erős. Jól fog jönni.
  • Prof William
    #1412
    Ez igaz. Az 1-2 -ben amikor jött a lift vagy kiszálltam belőle mindig bekészültem a fegyóval hogy hátha beugrik valami, de az 1-ben egyszer sem a 2-ben pedig egy alkalommal volt, hogy valami bejött a liftbe.

    A 3-ban meg egyszer fordult elő hogy lehívott lift már tartalmazott egy "utast".
  • Fpocok
    #1411
    Zsír... most így 60fps-en 13 fokkal kevesebben pörög a VGA... minek melegedjen feleslegesen :D
  • Fpocok
    #1410
    Vajon ha a shotimba annyi damaget rakok, hogy tele van a csík... és utána még rakok rá damage növelőt, akkor tényleg növeli? Csak mert a csík már tele van.
  • wedge31
    #1409
    "Rip core" a körfürész. Spájzolni meg tényleg nem érdemes normálon.
  • Broafka
    #1408
    pedig asszem az a körfűrész is van, csak én nem szerettem, mert nem lehetett vele normálisan célozni. pörgettem magam előtt, de ha a penge és közém kerül a szörny akkor cseszhetem és szétszadiznak.
    amúgy akkor tartogasd a dolgokat ha később mondjuk hardon vagy impossible-ön akarod újra végig tolni ezekkel az összeállításokkal, különben meg szerintem nincs értelme, mert normálon potyog mint a tenger. Egyszer-kétszer voltam úgy hogy nagyon elfogyott a lőszerem, de én pl az etióp szörnyeket volt hogy csak ütögettem mint az idióta, tök felesleges rájuk töltényt pazarolni (alternatív megoldás, és nagyon jó ellenük, a lángszóró, nekem majdnem minden fegyverem alternatív eszköze a lángszóró volt, "gyors" és jó a sebzése. Etiópok ellen meg tökéletes
  • Broafka
    #1407
    hát én magamhoz húzom őket és elbaszom, akkor is kiesik belőlük a cucc, vagy nekik cseszem a karjukat, stb, a lényeg, hogy még egy sérülést kapjanak, nem kell feltétlenül táncolni rajtuk
  • Hoz_Hun
    #1406
    Én a jétékhoz kaptam két fegyvert. Mostanra kicsit átalakítottam őket, de úgy érzem nagyon erősek (ami nem baj). Amúgy normalon nyomom.
    Kérdésem az, hogy van a széfemben 40+ darab közepes medkitem, ezt gyújtögessem még vagy kezdhetem lebontani őket, mert ez már rengeteg? Probálom félrerakni a lőszereket, eddig kb 25-30 teli táram van a széfben. Érdemes még hozzá kraftolnom vagy elég, ha így lasabban gyűjtögetem? Fegyverre nem költöttem eddig, csak a talált cuccokból alakítottam át őket. Sajátot még nem raktam össze. Viszont a ruhára nagyon sok nyersanyagot tapsoltam el, full HP, majdnem max pajzs, nyomom föl a telekinetikus energiát is. A Mass Effect miatt megkaptam az N7 páncélt és ez néz ki a legjobban!

    Ja és a legfontosabb, a DS1-2 az egyik kedvencem a körfűrészes fegyó volt (mikor a fegyver előtt pörög a pengelap). Azt nem látom sehol, illetve nem udom melyik alkatrészekből kraftolhatnám össze?
  • wedge31
    #1405
    Hát farmolásal több nyersanyag esik az tény csak az unalmas.
  • Hoz_Hun
    #1404
    Máshol is talál. Én először nem figyeltem a radarra és letettem valami helyen ami (nekem) jónak tűnt. Hozott vissza, de valami szánalmas mennyiséget.
    Amúgy nekem most a 10. chapterban már kettő van belőle.
  • Fpocok
    #1403
  • Csokis
    #1402
    nVidia Inspectort-ban be lehet állítani!

  • Pares
    #1401
    Úgy minimum 75%... :-D
  • Fpocok
    #1400
    Valahogy be lehet állítani driveresen vagy más programmal, hogy maxfps 60 legyen? Vagy configban.
  • Fpocok
    #1399
    Most "szálltam le" a bolygón... mennyi van még?
  • Cumshot
    #1398
    Igazabol en is, mert a lift volt talan az egyetlen olyan hely a jatekban, ahol mindig tokeletes biztonsagban ereztem magam, mivel egy eleg kicsi zart terrol van szo, amit jol lehet vedeni, ha esetleg megtamadjak a necrok. Nem kellett attol tartani, hogy valamelyik szellozoaknabol ugrik neked valami hirtelen.
    De most mar nem letezik biztonsagos hely a Dead Space vilagaban :D

    Amugy nagyon tul lett spilazva ez az akciojatek-para.
    Nem olyan veszes a dolog szerintem.
    Nem sok ujitas van a jatekban az teny.
    Viszont nem lett belole agyatlan lovolde sem, pedig ettol rettegett mindenki, mert kb. minden masodik, a jatekkal kapcsolatos hir errol szolt az elmult 1 evben.
    Az uj crafting rendszer nekem sem tetszik, tul van bonyolitva.
  • Broafka
    #1397
    ha már az EA beszólt hogy kevesebb horror legyen benne és több lövöldözés, akkor ez egy külön jó borzongás volt :) én "örültem" neki
  • BongoBácsi
    #1396
    Rendesen szopat az impossiblre így chapt 15 fele. Se lőszer se medkit.
  • Cumshot
    #1395
    A liftajtos dologrol jut eszembe, hogy ha jol emlekszem most lottek el eloszor azt a sorozat torteneteben, hogy amikor hivod a liftet es kinyilik az ajtaja, bentrol ugrik neked egy necro. Legalabbis en nem emlekszem ilyen jelenetre az 1-bol vagy a 2-bol.
    Arra emlekszem hogy mindig vartam hogy ilyesmi tortenjen, de sosem tortent. Most meg a 3-at mar ugy kezdtem el hogy ha eddig nem lottek ezt el, akkor mar ezutan sem fogjak. Erre megis...:D
    Be is szartam ahogy az meg van irva, kocsog fejlesztok :D
  • DarkSector
    #1394
    Aha. 4830 az nem gyenge kari.
  • Fletley9
    #1393
    Hát nekem hatalmas csalódás a játék, nagyon érezni rajta ,hogy a pénz miatt készült. Már az első hírektől rossz volt a szájízem ,de jó meglátjuk mi lesz belőle hátha nem lesz elbaltázva.....de aztán mégis örülök ,hogy virágbolti verziót próbáltam ki mert 1 óra után azt tudom mondani , nekem ez nem kell. A hangulat oda, legalábbis ez teljesen új és még el is tudtam volna fogadni. DE mi az ,hogy az alapszörnyekbe kell egy tár golyó még akkor is ha a csápokat lövöm szét? mi az ,hogy az első órában kétszer lőnek el olyat ,hogy csináld meg megint csak most visszafele. és még sok apróság (nekem a craft rendszer se jött be egyáltalán) ami megerőszakolja a szériát....sajnálom nagyon is, de szívesebb veszem elő az előző részeket :(
  • Myselor
    #1392
    hát kicsit idegesítő és unalmas lesz a sok hent a vége felé :| lett volna több fejtörő.mondjuk jobb mint az 1ben a marker végighúzása a hajón közben else fogynak a dögök xd
  • Metontour
    #1391
    Én most tartok a Tau Volantis elején eddig tetszik.Nagyon jó volt a hangulata mikor figyelned kellett hogy meg ne fagyj.
    Sajnos az egyetlen hiba amit fel tudok róni neki a kiszámíthatóság hogy hopp akad a lift, ajtó itt hent lesz és sok.
    A kis kutászrobotok meg tök jó ötlet szerintem.Ebben benne van az a fegyver, sajnos a nevét elfelejtetem de a 2-en felfejlesztve egyből szétcsapta a táposabb necrokat is a másodlagos tüzelési módja az volt hogy a földre nyomva csinált egy lökéshullámot.
    Mikor először láttam ilyen etióp neckrót majdnem felkiáltottam hogy jéé Gollam!
  • Cumshot
    #1390
    Harmadik generációs i7-esekben van ez a VGA.
    Az AMD HD4830 magasságában lehet valahol teljesítményben.
    Az a jó ebben a vga-ban, hogy képes bármilyen más VGA-val együtt dolgozni.
    Tehát ha teszek mellé pl. egy GTX 570-et, akkor a két VGA-t egyszerre is képes kezelni a rendszer, akárcsak egy SLI/CrossFire rendszer esetében.
  • DarkSector
    #1389
    Arra lettem volna kíváncsi hogy asztaliban mi a megfelelője.
  • Csokis
    #1388
    Dehogy. A desktop prociban is vannak. Itt láthatod melyekben.
  • DarkSector
    #1387
    az meg mi a rák?
    Laptop?
  • Csokis
    #1386
    Intel HD 4000-et írt, nem AMD HD 4000-et.
  • Broafka
    #1385
    fraps méri az fps-t... nálam is 30, de jól fut, nem tűnik úgy mintha akadna
  • DarkSector
    #1384
    Szerintem meg azért van mert egyszerűen kicsi a gépigény, jól van optimalizálva.
    Akadás inkább a warez miatt van.

    Amúgy nem mindegy, HD4000-es vga-ból van HD4350-es is, meg 4970 is....pontosítanál?
  • szabii98
    #1383
    mármint, nekem biztos nincs annyi :D
  • Cumshot
    #1382
    Biztos van annyi. 20+ eve jatszom, van nemi tapasztalatom a temaban.
    Teljesen dinamikusan fut, szerintem az eros proci miatt.
  • szabii98
    #1381
    Fingom nincs :)
    egész jól fut, persze saccra 30fps az csak, biztos nincs annyi. van belső fps mérő?:D
  • Cumshot
    #1380
    Az hogy a rakban lehet? En az Intel HD4000-es integralt videokartyammal jatszok 4 giga rammal (jo a proci mondjuk Ivy Bridge 3770s) 720p-ben majdnemhogy full beallitasokkal (vsync kilove), es 35+ fps-em van szaggatas nelkul...
  • szabii98
    #1379
    Nekem is beszaggat, én mediumon játszok egy gyengébb géppel, és egyáltalán nem futnak a mai játékok kb, mediumon vsync nélkül van kb 30 fpsem :D
    egyébként istenkirály a játék :D
  • Frank99
    #1378
    semmi bajom veled.. csak ne sírjál...
  • Myselor
    #1377
    nemvagyok lány és máris nemszeretsz,ez rosszul esik ^^