1976
Dead Space 3
  • Fpocok
    #1536
    kb 5 kommenttel előtted már belinkelték, de azért köszi.
  • Pares
    #1535
    Hát én most láttam első videóját, de asszem ez egyben az utolsó is volt. Aszongya': POFÁMBA NYOMJA a letölthető tartalmakat. Mivel játszott ez? Olyan alap dologról sincs fogalma, mint a nyersanyaggyűjtő drón, de videót csinál belőle? LOL? A munkapad nem tetszik neki? Szerintem a legjobb dolog, ami eddig a Dead Space-el történt.
  • DarkSector
    #1534
    A lényeg:


  • wedge31
    #1533
    Fájdalmasan sok marhaságot hord össze, mondjuk a DaS kritikáját nem veri mert ott még hülyébb volt a fazon.
  • DarkSector
    #1532
    Már vártam.
  • Shep
    #1531
    Hát én teljesen egyetértek vele (pedig nem nagyon szoktam) a coopot leszámítva, mert azt nem próbáltam.
  • wedge31
    #1530
    Elöfordul.
  • Fpocok
    #1529
    Gondold át mégegyszer.
    Látom közben törölted, mert rájöttél, hogy nem az. :D

    MÁS: Ebben az otherworldös videóban több hülyeség van, mint itt az előző 200 kommentben.

  • Shep
    #1528
    TWS? Hát akkor valaki elgépelt valamit :)
  • Shep
    #1527
    Azt sem tudom mi az :)
  • TBTPumpa
    #1526
  • Fpocok
    #1525
    TSW-t nem szaroztam megjelenés előtt :D
  • Shep
    #1524
    Én emlékszem, hogy szaroztad, meg úgy általában te mindent szarozol szóval az lesz a fura ha egyszer valamitn em szólsz le még megjelenés előtt látatlanban :)
  • DarkSector
    #1523
    Olvastam.
  • wedge31
    #1522
    Szándékosan hagyták benne a cikk szerint és nem is fogják kivenni. Lehet, hogy ök is a mikrotranzakció ellen vannak...
  • TDC Geronimo
    #1521
    "Sosem fikáztam magát a játékot, CSAK A MIKRÓS RENDSZERT!!! Az továbbra is védhetetlen."


    #1507
  • DarkSector
    #1520
    Jah mert a downloadable cuccokat mutogatta a videókban.
  • wedge31
    #1519
    Ez nem dlc és mindenféle nyersanyag esik nézd meg a videót fel fogod ismerni a helyszint.
  • Myselor
    #1518
    jólvan.:)
  • DarkSector
    #1517
    Varezban nincsen ilyen DLC szóval ez eredetiseknek jó, de ez csak 1 féle nyersanyag, holott 3 elem létezik.
  • wedge31
    #1516
    Lehet.
  • BongoBácsi
    #1515
    Lehet hülye kérdés de mi az a mikrotranzakció ?
  • Myselor
    #1514
    hát alapanyagot nem igen lehet farmolni,az ritkábban esik szóval ja:)
  • wedge31
    #1513
    Farmolás nélkül?
  • Myselor
    #1512
    mondjuk nem értem ezt a mikrós dolgot.én annyi cuccot szedtem össze 1 végigjátszáskor hogy kitart még 2re legalább
  • Fpocok
    #1511
    Szerintem mindketten megbuktatok szöveg olvasás/értelmezésből.
    Sosem fikáztam magát a játékot, CSAK A MIKRÓS RENDSZERT!!! Az továbbra is védhetetlen.
    És nem ,nem fikáztam 10 perc játék után, egyszerűen leírtam, hogy ez nem a régi dead space. Nyugodtan visszakeresheted, talán másodszorra végig is olvasod és tudod értelmezni...
  • Shep
    #1510
    A végével mi a volt a baja a népnek? Teljesen jó volt.
  • Cumshot
    #1509
    Ez melyik csaj egyebkent, aki a kettoben Nolan Strossal szambazik mindenfele az allomason?
    Ha igen akkor nott egy kicsit a segge azota :D
  • wedge31
    #1508
    Igy is van egy olyan glitch a játékban, hogy annyi alapanyagot szedhetsz össze amennyit akarsz.
  • TDC Geronimo
    #1507
    Hozzájön ehhez még a nagy hőbörgés, ami azután ment, miután megtudták, hogy lesz mikrotranzakció a játékban. Ha nem lett volna ez nagy dobra verve az emberek 99%-a azt se tudná, hogy létezik ilyen a játékban, ugyanis NEM tolja a pofádba a játék és NEM vagy egyáltalán rákényszerítve a használatára. Teljesen opcionális.
  • TDC Geronimo
    #1506
    Mindig ezt csinálja... :D

    Ment/Megy a szokásos divatfika erre a játékra is csak, mert EA a kiadó meg ezt olvasták a neten... Ugyanígy szidják a játék befejezését is rengeteg helyen, mert ez is trendi manapság. Pár órája értem a végére, 1-2 baromságtól eltekintve nagyon élveztem és jó volt a befejezése is. Remélem EA nem kaszálja el és nextgenre készül folytatás.
  • Shep
    #1505
    Érdemes volt előre köpködni ugye?
  • Cumshot
    #1504
    Leertem a bolygora, de befagy a seggem lika! Mondjuk ahhoz kepest hogy vegigverekedtem magam egy hadseregnyi necron, aknamezon, majdnem elegtunk az atmoszferaban, meg leszakadt az urjarmu fele ez mar nem nagy dolog. Amugy a melee system tenyleg ilyen gyenge (stompon kivul), vagy attachmenttol fugg, hogy mekkorat utok pl. line launcherrel?
    Csak mert ha space-t nyomok eszi a loszert, es ranezesre (a lenduletbol itelve) akkorat utok hogy attol meg a Klityko tezsvereknek is lehullana a fogsora. De megis kell meg par loves utana szinte mindegyik necroba...
  • Pares
    #1503
    Nemrég még fél óra játék után írtál negatív véleményt, ha jól emlékszem. Micsoda Pálfordulás. :D De nem probléma. Fél óra alatt a prológust sem játszod ki, de még igazán ízelítőt sem kapsz a későbbiekből...
  • wedge31
    #1502
    Ha jól emlékszem az első részt nem is toltad, lehet az is tetszene...
  • Fpocok
    #1501
    fúúúú, mit fogok ezért kapni, de akkor is leírom.
    Továbbra is úgy vélem, hogy ezt a politikát NEM SZABAD támogatni...de akkor is. Ez a játék JÓ! Azokat megértem, akik imádták a régieket a horror miatt. Én nem tartozom közéjük... nekem nagyon bejön ez a kis horror, több akció. Szerintem baromi jó játék :D
  • Frank99
    #1500
    de hogy játéknak mi köze van a valósághoz?.....
  • Pares
    #1499
    Hát remélem is.
  • wedge31
    #1498
    Ha két millió körül eladnak akkor biztos lesz folytatás.
  • Hoz_Hun
    #1497
    Az oké, most általánosságban mondom.